Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

pifpaf8061
9. feb 2007

Ahojky.... viem, že o téme umelé oplodnenie sa tu už popísalo veľa, ale týmto by som chcela osloviť práve tie, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú podstúpiť umelé oplodnenie... napr. v centre asistovanej reprodukcie v Košiciach "Gyncare". A zároveň by som taktiež chcela poprosiť aby sa táto téma neuzamykala, aby sa náš okruh trochu rozrástol možno aj o "nových členov". Za pochopenie ďakujem za všetkých, ktorý si týchto pár riadkov prečítajú a prípadne sa zapoja do tejto témy... Tak veľa šťastia, sily... pifpaf

ingulka
29. aug 2007

kazdy lekar a specialne ten v CAR veri len svojim vysledkom.. takze podla mna bude sledovat aj zenu, aj ked predtym vysledky boli ok... a samozrejme odsleduje aj muza... az potom sa na pohovore dohodnu na dalsom postupe...

aaandrejka
29. aug 2007

maryam, zena MUSI prjst aspon tym zakladnym odsledovanim jej cyklu, aj ked je v poriadku - podla jej hormonalneho profilu lekar potom urci vhodne injekcie (je ich viac druhov), ktorymi stimuluje (= picha si ich, aby sa jej v jednom cykle vytvorilo viac vajicok)... a ak ma muz malo spermii, pripadne ich ma nekvalitne, tiez sa to da riesit, spermie sa daju "premyt", vybrat tie najzdravsie a najrychlejsie...pripadne, ak by bol uplne velky probolem, ze by sa jeho spermie nedali pouzit, mozu skusit IUI (to nie je umele oplodnenie v skumavke, ale vstreknutie spremii do tela zeny pri minimalnej stimulacii) so spermiami darcu (vraj je uz moznost v centrach vybrat si, o aky typ muza sa ma jednat - intelektualne aj vyzorovo...)

dicinka1
23. okt 2007

kuk

dicinka1
4. júl 2008

akosi to zapadlo prachom...

alias
5. júl 2008

Ahoj Dicinka 1.Máš pravdu, akosi to zapadlo prachom.Práve dnes som objavila tuto temu a zapáčila sa mi,som rada, že si sa ozvala.Bola si v septembri na IVF, akosi predtým písala?Vieš,ja sa chystam po prázdninach tiež za Dr.H.na IVF.

eva7780
5. júl 2008

zienky ani som nevedela ze takato tema tu je 🙂 ahoj dicinka a alias 😵 😵 😵 aj my chodime k hermimu a tiez nas caka ivf 😵 😵 😵 dicinka ze ta aj vidno,akosi si sa stratila ☹

dicinka1
5. júl 2008

ajoj alias...ano bola som,ale neuspesne.,...ideme to skusit znovu....uz si volalla Hermimu?

dicinka1
5. júl 2008

evka....ja som sa nestratila,,ale ked sa nieco opytam v teme mudr HERMAN tak ma nikto neregistruje...kazdy si tam veselo odpisuje...a mna si nikto nevsima...nechcem sa vnucovat...a nebudem tam stale pisat len preto,aby som tam len pisala,ze co teraz robim,kde teraz idem,....ked to nikoho nezaujima...vies...akoze ja sa nehnevkam..ja si vas rada precitam....ak nieco...tak napisem...ako som u hermiho dopadla... 😀 jo?

eva7780
5. júl 2008

dicinka co uz s tebou narobim ☹ ☹ ☹ aspon ti poviem ze vysl.na hematologii boli ok

eva7780
5. júl 2008

dicinka dobra fotka 😀 😀 😀 uz sa nasla ta tvoja ziadost?dufam ze ano a co najskor pojdete k hermimu 😉

dicinka1
5. júl 2008

JEEEEEEEEEEEEEEJ evka to je super......takze hor sa ku hermimu,nie? vcera som im volala cely den....nikto nedvihal..preco,nevies?

eva7780
5. júl 2008

dicinka netusim,nesli uz na dovolenku?skus v pondelok mozno sa ti podari dovolat 😉 k hermimu este nejdeme,manzel musi ist na kontrolny spg,ale lekar ku ktoremu chodi ma od polky juna do konca jula dovolenku,takze hroza,a to si viem predstavit,ake to tam bude potom plne po takom dlhom case 😠 ale aj tak som nechcela ist cez leto,takze uvidime 😵

dicinka1
5. júl 2008

aha...joj tak ti drzim palceky.....

alias
5. júl 2008

🙂 ahojte.som rada,že sme už viaceré.Dicinka,aj ja som mala tú skusenosť v teme Dr.H.tak ako ty, tak preto som prestala písať.Som rada,že sa otvorila nová téme, kde sa navzájom obohacujeme, motivujeme ......
Ja sa chystam až v septebri,zatiaľ som ešte nevolala,zavolam až koncom augusta.
Evy,môžem sa spýtať,kam chodí manžel na spg?u nás je to Dr.Hrivňak.

eva7780
5. júl 2008

ahoj alias,moj manzel chodi do starje nemocky na rastislavku k Velkovi

eva7780
5. júl 2008

alias ides na prve ivf?nas caka prve aj sa trosku obavam,ako to prezijem a hlavne aky bude vysledok,inak to co sa tebe aj dicinke stavalo v teme sa semtam stane aj mne a mam pocit ze si pisem sama,preto radsej pisem na skype

csilla76
5. júl 2008

Pekny vcer zelám 🙂
super temicka,mozem sa pridat kocky??? 😉
aj ja s manzelikom chodim do Gyncare ,chystame sa na 3 ivf niekedy v septembri alebo oktobri 😉
alias ak mozem odkial si,chystate sa na 1 ivf???
evy ahoooj tak aj tu sme sa stretli a tiez s dicinkou 🙂

eva7780
5. júl 2008

ahoj csilla,no vidis ja som ani nevedela ze taka tema je,musela byt niekde na konci 😀

csilla76
5. júl 2008

ved ani ja som nevedela,ale teraz uz vieme a mozme aj sem prispievat 😉
no ale ani tu druhu nenechame vypadnut ked som sa uz tolko snazila vyhrabala ju vlani tiez niekadial na konci... 😉
dufam ze co tu sme vsetky budeme tehulky a mozme uskutocnit stretko tehuliek z Gyncare... 🙂 🙂 🙂
inac mam obavy z toho 3 ivf,cim viac sa mi blizi tym lepsie sa bojim...cely zaludok sa mi trasie..neviem co sa to so mnou deje... 😢 mozno evy pojdeme naraz ty 1x a ja 3x ... 😉

eva7780
5. júl 2008

csilla mne je tiez blbo len na to pomysliet,obavam sa ako zvladnem tie injekcie,dobre by bolo keby sme sli naraz ved uvidime ty mas uz aspon ziadost schvalenu ja budem musiet cakat aj na to

csilla76
5. júl 2008

ja este nemam schvalenu ziadost....len ju mam doma ... 😉

eva7780
5. júl 2008

aha,no tak ta mozno dobehnem,idem spat dobru noc a peknu nedelu 😔 😔 😔

csilla76
5. júl 2008

dobru evy 🙂 😉 🙂 aj ostatne kocky 🙂 😉 🙂

dicinka1
6. júl 2008

alias...ty ides na 1 ivfko?mna uz vraj nebudu ten jeden mesiac sledovat....rovno na vec-stimulovat gonalom...asi zacnem koncom augusta...

alias
6. júl 2008

😉 Evy aj ja idem na prvé IVF a jmám obavy,ale to ma asi každý,prežijeme to.Musíme veriť.
🙂 Csilla,som z okolia PO,a aj ja sa približne,ešte neviem,chystam ako ty,tak budem už asi tretia.
😵 Dicinka,ako som spomínala, aj mňa čaká prvé IVF a neviem ,ako to potom bude so mnou ďalej,uvidím

eva7780
7. júl 2008

prajem pekne rano,sice skoro,ale nemohla som spat 😔 dicinka drzkam na dnes palce nech sa podari dovolat 😉 😉 😉

dicinka1
7. júl 2008

bre ranko.,..nemozem sa tam dovolat...

dicinka1
7. júl 2008

neviete co sa stalo s
pifpaf8061 ?uz va tu dllho neukazala...

eva7780
7. júl 2008

dicinka to mi je luto,tak to uz asi maju dovolenku 😒 pifpaf sa veru riadne dlho neukazala

dicinka1
7. júl 2008

FAKT ZE DLHO...ONA BOLA TEHOTNA CI NIE?NAPOSLEDY?AKO TO ZE DOKY MI NIC NEPOVEDAL?