Kto sa chystá na umelé oplodnenie do Gyncare v KE?

pifpaf8061
9. feb 2007

Ahojky.... viem, že o téme umelé oplodnenie sa tu už popísalo veľa, ale týmto by som chcela osloviť práve tie, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú podstúpiť umelé oplodnenie... napr. v centre asistovanej reprodukcie v Košiciach "Gyncare". A zároveň by som taktiež chcela poprosiť aby sa táto téma neuzamykala, aby sa náš okruh trochu rozrástol možno aj o "nových členov". Za pochopenie ďakujem za všetkých, ktorý si týchto pár riadkov prečítajú a prípadne sa zapoja do tejto témy... Tak veľa šťastia, sily... pifpaf

mija80
15. jún 2016

Ahojte žienky už bola niektorá z Vás na druhom UO u Dr. Hermana? Mame 1,5 ročného synčeka ( vyšlo to na prvý pokus chvalabohu) a mame ešte zmrazené embryjka a chceli by sme druhé bábätko, ale neviem čo by to obnášalo po finančnej stránke. Vedeli by ste mi povedať koľko by to asi stálo? Môžete kľudne tu alebo do IP. Ďakujem

rackovah
15. jún 2016

Ahojte.ja idem v julina prvykrat UO.chcem sa spytat,ako to prebieha.myslim ta stimulacia s liekmi,kolko dni sa beru,ktore dni(myslim dni cyklu) a ten samotny zakrok.idem k doktorovi Hermanovi.a stalo sa ze Vam to vyslo na prvykrat?dakujem dievcata

danuska4444
13. aug 2016

ahojte chcem sa opytat ci niektorej z vas herman nepredpisal este pred umelim oplodnenim iniekciu do svalu Diphereline .Lebo uz som aj dostala menzes aj som uz pri nom bola len ma prezrel ale nie som si ista ci by mi uz nemal predpisat lieky ?Ci nahodou nezabudol ked ma prezrel vravel ze tam vydi 1folikul ci co uz neviem presne aj ze sliznica je nizko a ze to je dobre ale ze este pockame tyzden ale uz som myslela ze uz budem brat lieky ci to este nie?

olliviaa
27. jan 2017

Ahojte, ja mam otazku ci ma do toho centra vezmu aj bez nejakych vymennych listkov, ak mi po vysetreniach zistia ze inak ako umelo to neide tak mi to poistovna musi preplatit ci nie? Moja gynekologicka mi nedala ani lieky len ma dokola posiela na laparoskopiu pritom problem je v nedozrievani folikulov, teraz neviem ci mozem ist do car aj na vlastnu past, rezat sa nedam ked nemusim zatial :/

hoky
27. jan 2017

@olliviaa Musíš mať výmenný listok od gynekologičky až potom ti budú robiť vyšetrenia

olliviaa
27. jan 2017

@hoky tak potom len helios prijima aj bez listku? Hmm

hoky
28. jan 2017

@olliviaa pokiaľ budeš potrebovať brať lieky tak výmenný lístok ti treba všade aby si neplatila plnú sumu za lieky

d_a_n_a
17. sep 2017

@endzi moja známa mala rovnako často zápaly, a keď začala užívať oregano i grep, odišlo a pokoj, napísala by som konkrétne, ale to by znelo ako reklama asi, tak viac info v IP

sunflower109
29. sep 2017

Ahojte žienky boli ste na spermiogram v GynCare v KE? Koľko sa čaká na výsledky? Vďaka