Kto túžite po druhom dieťati ale nejde to?

cucuska
21. máj 2009

Otváram túto tému pre všetky mamulky, ktoré už majú jedno bábo a pri pohľade na ďalšie sa im zachveje srdiečko a ozve sa im v duši túžba za ďalšim tehulkovaním, ale realita je iná. Buď prerábajú byt, dom, alebo študujú na Vš ako ja, alebo proste to teraz nejde, teraz to nejde naplánovať. Máte aj vy nejaké taketo pocity a , ktoré niekedy sužujú aj mňa?????

lucinka1104
21. máj 2009

my zase tužime po druhom a kedže stále kojím nedarí sa nám........... ☹

vanessa123a
21. máj 2009

luci ja som zase "pocula" ze pocas kojenia sa najlahsie otehotnie 😅 drzim vam palce

lucinka1104
21. máj 2009

no ja neviem ja asi nie a to naše buntošiatko šidlovské nam veľmi snaženie neumožnuje , ale každopádne ďakujem

tinus20
21. máj 2009

No ja ked pozeram na MK albumiky a tie krasne ruzove cerstvo narodene deticky tak sa vzdy usmievam...no my uz tiez jedno mame ale nemozme mat dalsie ,teda mozme ale urcite nie teraz...ja mam 21rokov ,nedostavam ani matersku,zijeme z jedneho platu a este zariadujeme dom,a chcela by somist do prace medzi deckami ,takze by to bolo nevhodne mat teraz dalsie..ale urcite za par rokov uvidite v mojom albume MOJE DRUHE TEHULKOVANIE... 😉

chymenitta33
21. máj 2009

Ahojte🙂

My sme natom podobne ako Lucinka aj ked nekojím ale nedarí sa nám. Síce aj prvé bol menší problém, ale možno sa podarí druhé🙂

cucuska
autor
22. máj 2009

babule som rada že nie som na tom sama. My to ani neskúšame i keď v kútiku duše vždy túžim aby sa "šmyskloL ale ako by som sa tvárila keby sa šmysklo xixixixi asi by to nebol najlepši nápad, potom by som to asi naozaj ľutovala 😖

sarlotta
22. máj 2009

cucuska🙂)) neboj se to je normální-to jsou mateřské hormony🙂)) Počkej, že Tě to přejde kolem 18měs-24měs prcka změníš názor🙂 Z malinkého miláčka se stane osobnost s vlastním názorem a pohledem na svět a budeš řešit jiné věci. Další dítko určitě přijde, ale teď si vychutnávej svého malého andílka. Se dvěma dětmi už budeš muset svoji lásku a pozornost dělit a jak znám ze svého okolí, tak kolikrát je toho na 1 maminku až moc🙂))))

cucuska
autor
22. máj 2009

sarlotta veď to to si hovorim dookola ale vieš v čom to je??? že vštky moje naj kamošky znou otehu 😀 ale máš pravdu prejde ma to 😉

loss
22. máj 2009

takze baby ja som babo nechcela mam 35r. a nas vztah znovu obnovujeme po krize, suchli sme si raz a bim- MS nikde takze s nami je to takto a mam strasne obavy zda sa mi ze Nelly je este mala 😔

cucuska
autor
22. máj 2009

no ke´dže ťalossik poznám tak si to malé pridem aspoň poriadne popestovať

loss
22. máj 2009

OK nech sa nalepi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cucuska
autor
22. máj 2009

pridem a rada a začnem hneď od hladkania bruška 😵

loss
22. máj 2009

super takze bal kufre

cucuska
autor
22. máj 2009

a aj mlú 😵

loss
22. máj 2009

ano

jahodka11
22. máj 2009

ahojte,
pripajam sa......nie je to so mnou az take "zle", ale mame maly bytik a kym odtialto neodideme, nas druhym babom nemusim ani premyslat....a to mi asi vadi zo vsetkeho najviac.....ze jednoducho druhe byt NEMOZE a nemam na vyber ☹

cucuska
autor
22. máj 2009

jahodka no a mňa brzdí aj byt a aj škola a aj to že som na všetko sama. A neviem si predstaviť že by som študovala na vŠ s 2 deťmi a mala by som byť aj naďalej na v%setko sama 😔

jahodka11
22. máj 2009

cucuska, to mam rzi, ze si na vsetko sama ☹ mne teda pomaha manzel a aj tak mam niekedy pocit, ze som na to sama.....zvlastne, ze...asi chceme kazsy to, co nemame..alebo neviem, ako to napisat... 😒

andrejka10
22. máj 2009

cucuska, ja som mala také isté pocity ako ty..... Bývali sme u mojej maminy a mali sme len Lukáška. Byt sme si kúpili, potom, nebolo by zlé kúpiť aj auto .... a vždy niečo. Zrazu mal chlapec 11 rokov, svoje záujmy my s manželom 30 rokov a práááázdny byt. Tak sme si povedali, že šak nie sme takí starí, aby sme pozerali na prázdne steny a zrazu nám to nešlo. Snažili sme sa 2 roky. To boli strašné roky, pri každom pohlade do kočiarika som bola zúfalá, ale podarilo sa a teraz čakáme ďalšie. 🙂 🙂 A myslím si, že som šťastná. A aby som nezabudla manžel zmenil zamestnanie, chodí domov raz za 5 týždňov a študujem VŠ 😀 😀 😀

jahodka11
23. máj 2009

fiiiha andrejka, tak veeela krasnych zmien za posledne roky 🙂
tak ja tiez dufam, ze ved este som mlada a ze bude vsetko tak, ako si to vysnivame 😉
este som zabudla napisat, ze nam stale "hrozia" dvojicky, takze to si naozaj teraz nemozeme dovolit.... 😒

laura112
23. máj 2009

....a hovori vam nieco pri jednych plienkach vychovam dvoch......
.....................tak nejako sa tomu hovori ci nie?..........................

helenkasabinka
23. máj 2009

jeeeej konecne super nova temicka

aj ja sa k vam pridavam

mam 1 rocnu dcerku a tuzim po dalsom miminku ale neviem ci je to vhodne uz zacat so snazilkovanim

boobinka
23. máj 2009

take se k vam pridavam...
touha je velika... navic bydlime u rodicu, hledame dum, protoze tady uz by jsme se neposkladali. Jeste k tomu jsem po cisari a dalsi porod bych rada rodila prirozene, takze rozum vitezi a zkusime pockat alespon jeste rok a pul 🙂

helenkasabinka
23. máj 2009

ja som rodila spontanne,byvame sami v rodinnom dome a tuzba po malickom druhom......krotim sa aby som este nejaky cas pockala 😉

susik77
23. máj 2009

Ahojte, u mna to bolo skor rozumove, ze sme sli do 2.mimca tak rychle. Chcela som do prace, ale zistila som, ze sa mi financne neoplati sukromna skolka al. jasle , rodicovsku som si dala na 2 roky, a este mm chcel tak maly rozdiel aby si dobre rozumeli. A vyslo to 😎 mala sa ma narodit asi 2 tyzdne po vercinych 2.narodkach 🙂 ale neviem ako to zvladneme, predsa, este nema moc rozum, ani vela pesi neprejde, pocitam, ze prveho polroku to bude drsne 😖 Ale si hovorim ze aj druhi zvladli...Ale keby nie som financne obmedzena, radsej supnem malu do sukromn. skolky as idem tak na 2 roky do prace...Fakt nie je sa kam ponahlat 😎

loss
23. máj 2009

jej andrejka10 tak mas moj obdiv ja som k druhemu prisla ako slepa kura ku zrnu vobec som sokovana doteraz a stale zvazujem za a proti obavam sa ci to zvladnem Nelly ma len 1rok a tiez chodim na VS neviem si to ani predstavit

helenkasabinka
23. máj 2009

loss neboj sa zvladnes to 😉 drzim ti palceky moc 😵

krista
23. máj 2009

Ahojky holky,

náhodou jsem narazila na tohle téma a chtěla bych Vás podpořit 🙂

Lucinka1104 sama jsem kojila celou dobu snažení (i v těhotenství do 12tt) dceru jsem odstavila v roce nebo se spíš odstavila sama a otěhotnění trvalo 8 měsíců. Nečekala jsem že to půjde rychle, přesto jsem byla zklamaná když se nedařilo a když už jsem se na to úplně vykašlala tak jsem byla najednou těhotná, ani jsem tomu nevěřila 🙂

Loss držím moc palečky, určitě to zvládnete a vztah vám ještě vykvete 🙂

Musím se trošku přidat k Susik77 i když nemám RD na 2 roky, přesto si nemůžu dovolit (ani nevím zda bych chtěla) být doma třeba 6 let v kuse nebo trhaně, tak že bych nastoupila do práce a po pár měsících/letech zase odešla na MD. Ne že by mě to doma s dětmi nebavilo. Naši Kristý moc miluju a na druhý mimčo se těším stejně jako jsem se těšívala na ní 🙂 ale finančně to takhle nepůjde, takže jsme se rozhodli pro menší věkový rozdíl 🙂 vychází to na 1,5 roku 🙂

Ať už se nemůžete snažit nebo se nedaří z jakéhokoliv důvodu, tak vám přeji aby se to brzy obrátilo 😵

karotky
23. máj 2009

Tak my měli naplánované snaženíčko na teď,ale od podzima jsem na hromadě se zdravím,takže to spíš vypadá,že se v dubnu 2010 vrátím do práce. 😢
Ze začátku mě to dost mrzelo,ale pak jsem si řekla,že můžu být vůbec ráda,když mám alespoň jedno dítko. 😉
Při nejhorší si pořídíme pejska,kdyby mi bylo moc smutno. 😉

bubinko83
23. máj 2009

ahojte,tak ja tiež velmi tužim po druhom babatku a mna zase znepokojuje to,že som mala v prvom tehu problemy ku koncu.Inak by som už asi chodila s bruchom zase. 😉 Ale netreba na to mysliet a problemy nebudu.Ale aspon si Filipka užijem ,dam sa trošku dokopy a možme začat snažilkovat asi takto o rok. 😉