Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

piskajka
14. jún 2008

Co to znamena ked,pridas nejaku novu temu a oni ti ju potom zamknu.Ze nemozes dalej diskutovat o tej teme co si si pisala z mamickami?! ☹

sasenka
15. jún 2008

to sa mi tu teda nepáči...ale oni zamykajú asi duplicitné temy... a videla som že ti zmazali aj príspevok 😠 no do kelu, toto sa na mama a ja nestáva, iba ak založíš temu duplicitne, tak ťa upozornia, nech sa presunieš do tej a tej už založenej temy 😉
Erika ja by tiež s taky miminkom nešla, ale v roku sa kludne da, kde je dieťa zdrave. Naš Alex je vo februari a min. rok sme tiež nikde neboli, len s 3-mesačným na 4 dni v Tatrách a bol uplne v poho 😵
Barbara, na Brači som nebola, ale Chorvátsko mam rada celé. No ved ked sa pozna s domácimi, bude to fajn. A idete ešte s niekym, či len vy 4? Booože, ja som zvedavka 😔

Dnes je na namestí o 16:30 nejaký program, nepojdete? ja neviem, Henka nie je akosi fit, ale ak nebude pršať, možno vybehneme 😉

piskajka
15. jún 2008

Nejdeme sami,ide este kamaratka z manzelom a synom,tak nam bude veselo 😀 .Isla by som na namestie,ale ozvala sa svokra ze pride 😒 ,tak musim nieco pripravit.Lebo ona si na take veci potrpi.Raz tiez bola na navsteve a robila som chlebicky a nedala som tam vajcia,lebo som nemala,tak ich ani nejedla.Ze ona chlebicky bez vajec jest nebude. 😖 .No co uz,aj take stvorenia su na svete! 😠

piskajka
15. jún 2008

Ahoj Erika 26,Nebyvala si v 6 vchode na 5 poschodi?A mas brata? 🙂

sasenka
15. jún 2008

Moja svokra pre zmenu k nam nechodí vôbec... aj som asi rada 😀 😀 😀 Ale my tam chodím a moj muž vždy vola, či je kolačik, lebo inak neprídeme! 😲 to ale zo standy... no ale neriskuje, že nebude 😀 😝
No čo, pomysli si svoke a kašli na nu, jej škoda 😉 ja by jej aj povedela, že neva, aspoň nam viac ostane ... od isteho času sa s nou nese... Ako sa do hory volá... 😠
No aj sa rozpršalo, muž ešte doma nie je, tak neviem, ako to dopadne, či vobec pojdeme aj my 😕

barabra1
15. jún 2008

Tak,zmenila som si meno tak ako sa volam,lebo piskajka bolo cosi hrozne 😠 .No dnes je pocasie hrozne,aj sa celkom schladilo. ☹ .Dufam ze od pondelka bude krajsie! 🙂

barabra1
15. jún 2008

No uz nam aj slniecko svieti 🙂 ,som zvedava do kedy 😀 .

sasenka
15. jún 2008

aj ťa lepšie vidno 🙂 Ja tiež nemám rada anonymne nicky 😉

barabra1
15. jún 2008

Inu fotku som nemala,som tam hrozna 😝

sasenka
15. jún 2008

prečo, dobrá 😉
Ta moja je zo sesternicinej svadby, inajk fotky ani nemám, všetko vymažem, ked ti vidím 😔

barabra1
15. jún 2008

Tak to sme dve 😀 .Staci ze ju vydim ja,uz druhy nemusi 😵

sasenka
15. jún 2008

no boli sme na tom námestí, program zasa rau len pre dôchodcov 😒 akesi luudove roupravačky tam boli...no dosť odvecácke to bolo. Tak sme sa trošku radšej prešli. No čo, ako dopadla návšteva 😉 ?

barabra1
15. jún 2008

Cauko, navsteva?Celkom v pohode,ale bola som rada ked odisli.Prisla aj zo svojim oblubenym vnucikom,tak ze moje teti boli na vedlajsej kolaji. ☹ .Ale co uz. ☹ Moje deti maju len jednu starku a starkeho,lebo moji rodicia tragicky zomreli a verim tomu,ze keby boli zili tak maju z nich velku radost! 😅

barabra1
16. jún 2008

Dnes je ale krasne 🙂 .Dnes idem z matom do mesta cosi nakupit,prejst sa a tak.Mozno sa v meste stretneme 🙂 .cauko

sasenka
16. jún 2008

Barbara, to je smutné 😢
No nam žijú všetci, ale naša Heni ma tiež iba jedných starkích, a muužových ani moc neberie ako starkích, skor lubi babku (mojho muža starkú). Dosť dlho si napr. nevedela zapamätať ako sa volajú 😲 takže to asi nepovažovala za dôležité, lebo inak ma pamäť výbornú (hlavne na čo netreba 😀 )
Ozi ako ťa doma volajú?
ja pojdem až cez obed, alebo malý teraz spinká. Pojdeme odprevadiť Henku do hudobnej, ona chodí na spev (ved je Sláviková 😀 )

barabra1
16. jún 2008

Idem si vypit kavu,trochu to tu upracem,lebo chalani maju hracky asi aj na zachode 😀 a pojdem do mesta.Mato mi chodi spat o 12 a spi mi aj 3 hodiny.Nieco navarim a pojdem pre Kubka do skolky. 🙂 .

barabra1
16. jún 2008

Tak uz som prisla z mesta.Bola som v sekaci a zase som tam nechala kopu koruniek.Kupila som si tam plavky 🙂 a musim povedat ze neni to take hrozne 😀 .Aj take bavlnene plazove saty slabo modre a kopu inych veci. 😀 🙂 .Zajtra pojdem vyplatit plavky a este kuknut,co by sa na dovolenku hodilo 🙂 .ked uz tam pojdem aby som vyzerala suco 😵 😅 😉

sasenka
16. jún 2008

ja som si objednala v Moda Prima, aled su pekne a ešte mam jedny staršie, polovične si dovoliť nemožem, jednak kvoli postave, a jednak moje bruško "krášli" 15cm jazva, ešte dosť čerstvá, ešte nestihla vyblednúť, takže nemienim tam na seba strhávať pohlady 😒

Pojdem asi aj ja pokukať 😉 Sice my vlastne všetko máme, len dokupujem vždy nejaké veci. Ešte chcem isť do lekárne, kupiť Kulíška (rehydratačný roztok) ostatne lieky asi máme. A beriem ATB Bioparox.... Bože, ved my už ideme budúci piatok 😕 😲

sasenka
16. jún 2008

Nestihla som nič, Heni mala skrátenú hodinu, pan učitel šiel na pohreb, takže chápem. Bola som v textile NOE a kupila som malemu peknu bavlnenú šatku so šiltíkom - konečne chalanskej farby - ale tvojim by bola asi už malá, lebo aj jemu je len tak-tak.
tak zajtra ma teoriu, pojdem do tej lekárne.
A som zistila, že ten sekáč, čo som ja myslela, nie je modrý... tak neviem ktorý to je... To je od pošty smerom k námestiu alebo smerom dolu?

barabra1
16. jún 2008

Ak vies kde je Firma Antech v tom dome byvaju Staskovanovci.Tak hned oproti.No teraz som v pomikove ci je urcite sekac modry,ale je smerom do mesta.Je posta,potom je sekac Cimlovcov a potom sekac Droncovskej,ale ona sa tak volala za slobodna.Teraz neviem ako sa vola. 🙂 .Urcite vies 😵

sasenka
16. jún 2008

aha, volaju to u Špiriaka, ona tam ma aj Outlet a aj nove veci u Quelle, tak potom viem.

barabra1
16. jún 2008

Jasne,Spiriak a ja si tu lamem hlavu ako sa teraz vola. 🙂

sasenka
16. jún 2008

Mne sa tam ule chodí, lebo s malym sa dnu nedostanem a vonku v koči vykrikuje 😉 Som dala maleho spinkať a spal ešte 3 hodiny (takže dnes 2x3 hodiny 😀 )tak som si pospala tiež 😝

barabra1
16. jún 2008

Aj ja si rada pospim,ked Mato ide spat.A vzdy to padne dobre,len musim mat nadstaveny budik,aby som nezaspala,lebo musim ist pre Kubka do skolky 😀

barabra1
16. jún 2008

Ja chodim aj z kocarom do vnutra najprv sa opytam,ci mozem ist a oni mi ochotne pomozu. 😀 .Potom si aj v pohode nakupim 🙂

sasenka
16. jún 2008

No ja moc nezvyknem spávať... noa le je mi aj zle od žaludka, asi aj ja mam tu virozu čo mali decká 😖

barabra1
16. jún 2008

treba sa co najskor vyliecit,aby si bola na dovolenke fit 🙂

sasenka
16. jún 2008

To ano, ale je mi nanič, asi si tiež nasadim probiotika - len to ide pekne do penazí. Malemu som kupila kvapky BioGaia a 300,- stáli , ale zasa je tam viac dávok, stačí 5 kvapiek denne 🙂

barabra1
17. jún 2008

Ahojky,tak co je ti lepsie? 🙂 .Pisala si ze si malemu kupovala siltovku.Ja chodim kupovat detom ciapky,a odevvy (lepsie)do Slniecka.Ma tam vselico a chlapcenske veci aj dievcenske.A nema to tam ani drahe. 🙂 .A ked tam chodis castejsie ak ti da aj zlavu.Je zlata.Je to pri ustave.Ako je lekaren,tak zo zadnej strany. 🙂

sasenka
17. jún 2008

Viem, aj tam chodievam, veeelmi hojne 😀 Tiež mame vernostnú zlavu 😀 😀 😀 Ale toto je šatočka so šiltíkom vpredu. Letne šiltovečky som kupila nad kostolom v ten bývalej čistiarni, aj tam maju pekné, po 95,- No a Henke som letnu šiltovku kupila tam v tom Slniečku... ta bola drahá, ale zato je to ta "bekovka" teda nie klasika, vyzerá ako nejaká značková.
No a je mi lepšie,. ale na ranajky som si dala len kavu a suchy rožok, na obed idem dusiť hovädzinku s ryžou. 😝