• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

26. októbra 2010 
Ahojte,

akosi to tu zas viazne :angry: Erika, tak to máte fajn, že budete mať tiež svoje. :dizzy_face: My sa už pomaly pakujeme a ďalšiu sobotu už budeme spať v novom :sweat_smile:
Obchodov s nábytkov je strašne veľa a dá sa aj kúpiť výhodne. My sme kupovali v Geku v Za, v Trende v Za aj v KNM, takže sme toho pobehali. :slight_smile:
9. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
som tu dlho nebola,akosi som sa pozabudla..
Erika:kocik mame Colleto Austin3,pekny,aj dobry,len som si myslela,ze ho nik nebude mat a maju ho aj v KL..ale tak co uz.. :slight_smile:
Sidus a kam sa stahujete??som videla,ze robide akesi poriadky,bielite abo tak nejak..
4. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Tak som to tu preletela pohľadom. Väčšinou visím v téme bábätká. Môj mimiňák má 8 mesiacov...
Som z Radole. Tak ma hádam ako Lieskovanky medzi seba pustíte :grinning:
22. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočkyyyyy. Ste sa všetky prepadli pod zem? :frowning2:((
28. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllllo babule čo ste zamrzli??? veď ešte nie je tá pravá zima na Kysuciach .... :wink:
13. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim kde v KNM je 3D ultrazvuk??
17. nov 2009 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka 3D má Mudr.Dlugoš je to v zelenej budove pri poliklinike v KNM ... :wink:
18. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mrzne,mrzne ... :grinning: treba to tu troska ohria..
25. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tu treba rozmraziť fuuuuuuuuuuuuu už rozmrazujem ....halloooooooooo kde ste kto ??? :grinning:
26. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi to seka.. :confused: strasneee...treba vyssi vykon na to rozmrazovanie abo to opravit.. :sunglasses:
27. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes druhý príspevok v témičke tak do vianoc to hádam rozmrazíme .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hadam hej,ale zasa nemame vela casu uz.. :grinning:
28. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som vianoce 2015 .....no hádam to stihneme takým tempom??? prečo nie!!! ... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rencica vidííííííííííš ide to pomaly ďalej zájdeš .... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by sme aj daku temu mohli nahodit..az to tu nie je nudne..:slight_smile:
30. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renčica my sa zatial len snažíme zatial nie a nie to bábo prísť tak raz sa určite dočkáme .... :wink: vidím v profile že máš krásnu dcérenku Karolínku.....si priamo z KNM ?
30. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to pride vtedy,ked ma..:slight_smile: neboj..no,mame veru taku malu mysku..cim je vascia,tym mam menej nervov..abo vlasov.. :grinning: ja som z Kys.Lieskovca a ty si z KNM?
1. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hádam raz to prísť musí tomu verím :wink: keď bude mať mala myška rok tak maminka bude bez vlasov alebo bude mať bielu hlavu.. :grinning: to neva hodíš čiapku abo šatku veď teraz sa nosí všetko :wink:
1. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej..konecne zaspala..teda dufam,ze sa este neprebudi,ze chce byt hore :angry:
1. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky z KNM, nepatri to uplne do temy, ale predsa, v materskom centre Levik v Ziline na Solinkach sa budu konat kurzy znakovania pre deticky...Babysigns, vhodne pre deticky cca od 8 mesiacov zhruba do roka a pol. Je to ucenie pocujucich deti znaky, aby vedeli lepsie komunikovat s rodicmi, podla vyskumov tato schopnost znizuje mieru frustracie u dietata i rodica a zlepsuje schopnost dietata vyjadrit sa. Citujem zo stranky: ze znaková reč pre počujúce batoľatá je ľahký a prirodzený spôsob ako sa dorozumieť s vaším dieťaťom ešte pre tým, ako je schopné hovoriť. Na Slovensku je to novinka , ale vo svete sa znakovanie s bábätkami a batoľatami používa už viac ako 20 rokov.
Ak mate dietatko vo vhodnom veku, pouvazujte, ci sa nechcete pridat do nasej skupiny...
Nie som organizator, ale jedna z mamiciek, co caka, ci sa niekto dalsi prihlasi. My mame prave naidealnejsi vek na zacatie, ale kedze mame v skupine malo ludi, nemoze sa kurz otvorit a tak nam zbytocne uteka cas...Prosim, skolitelka o tejto mojej iniciative nevie, prosim neosocovat ju kvoli tomu. Dufam, ze Vas moja sprava neobtazuje, ak nemate zaujem alebo dieta vo vhodnom veku, prosim o prepacenie za vyrusenie v teme...
Pekny den...
22. jan 2010 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby, no nejako to rozmrazovanie nepomohlo, čo? :grinning:
Ako sa máte?
30. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, neviete o nejakom fotografovi v Žiline alebo KNM čo fotí bábatka???? ďakujem
31. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,veru sidus asi nepomohlo..nikto nikde..nuda tu je teeeda..ako skola? :wink:
10. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betyna8 som sem tak nakukla ama naapadlo, že ak ešte hľadáš niekoho na fotenie babatiek, tak moja známa s tým teraz začína, tak ak by si mala záujem, tak sa ti na to môžes spýtať:slight_smile:

škoda, že tu nik nechodí..niesom z kysúc/minulý rok sme sa sem sťahovali/, tak by takto večer aj dobre padlo pokacať s niekym z okolia :unamused:
10. sep 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, no malo by sa to tu rozbehnúť, aj ja som z KNM, ide zima, bolo by dobré si pokecať :slight_smile:
13. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bmonika ahojki ja som z knm resp. z radole ale byvam cca 5 rokov v ziline...nemam tu ziadne kamaratky nakolko byvam v primestskej casti Ziliny a vsade anokolo mam same babky a dedkov :slight_smile: , do Radole k mame chodievam tak dva krat do tyzdna hlavne teraz ked mi Jurko potrebuje detsku spolocnost velmi ma rad deti :slight_smile:
17. okt 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alexix, ja som priamo z kysuce, sice nie som odtialtok povodne, ale byvame tu tiez asi tak zo 5 rokov. chodite aj do mesta, knm?
26. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok