Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

sidus
9. sep 2009

Ahojte,

akosi to tu zas viazne 😠 Erika, tak to máte fajn, že budete mať tiež svoje. 😵 My sa už pomaly pakujeme a ďalšiu sobotu už budeme spať v novom 😅
Obchodov s nábytkov je strašne veľa a dá sa aj kúpiť výhodne. My sme kupovali v Geku v Za, v Trende v Za aj v KNM, takže sme toho pobehali. 🙂

rencica
4. okt 2009

Ahojte 😉
som tu dlho nebola,akosi som sa pozabudla..
Erika:kocik mame Colleto Austin3,pekny,aj dobry,len som si myslela,ze ho nik nebude mat a maju ho aj v KL..ale tak co uz.. 🙂
Sidus a kam sa stahujete??som videla,ze robide akesi poriadky,bielite abo tak nejak..

vinifera
22. okt 2009

Ahojte kočky. Tak som to tu preletela pohľadom. Väčšinou visím v téme bábätká. Môj mimiňák má 8 mesiacov...
Som z Radole. Tak ma hádam ako Lieskovanky medzi seba pustíte 😀

vinifera
28. okt 2009

Kočkyyyyy. Ste sa všetky prepadli pod zem? ☹((

janicca
13. nov 2009

halllllo babule čo ste zamrzli??? veď ešte nie je tá pravá zima na Kysuciach .... 😉

minka21
17. nov 2009

baby prosim kde v KNM je 3D ultrazvuk??

janicca
18. nov 2009

minka 3D má Mudr.Dlugoš je to v zelenej budove pri poliklinike v KNM ... 😉

rencica
25. nov 2009

veru mrzne,mrzne ... 😀 treba to tu troska ohria..

janicca
26. nov 2009

tak to tu treba rozmraziť fuuuuuuuuuuuuu už rozmrazujem ....halloooooooooo kde ste kto ??? 😀

rencica
27. nov 2009

akosi to seka.. 😕 strasneee...treba vyssi vykon na to rozmrazovanie abo to opravit.. 😎

janicca
27. nov 2009

tak dnes druhý príspevok v témičke tak do vianoc to hádam rozmrazíme .... 😝

rencica
28. nov 2009

tak to hadam hej,ale zasa nemame vela casu uz.. 😀

janicca
28. nov 2009

myslela som vianoce 2015 .....no hádam to stihneme takým tempom??? prečo nie!!! ... 😀 😀 😀

rencica
28. nov 2009

😀

janicca
29. nov 2009

rencica vidííííííííííš ide to pomaly ďalej zájdeš .... 😀 😀 😀

rencica
30. nov 2009

tak by sme aj daku temu mohli nahodit..az to tu nie je nudne..🙂

janicca
30. nov 2009

renčica my sa zatial len snažíme zatial nie a nie to bábo prísť tak raz sa určite dočkáme .... 😉 vidím v profile že máš krásnu dcérenku Karolínku.....si priamo z KNM ?

rencica
1. dec 2009

ono to pride vtedy,ked ma..🙂 neboj..no,mame veru taku malu mysku..cim je vascia,tym mam menej nervov..abo vlasov.. 😀 ja som z Kys.Lieskovca a ty si z KNM?

janicca
1. dec 2009

tak hádam raz to prísť musí tomu verím 😉 keď bude mať mala myška rok tak maminka bude bez vlasov alebo bude mať bielu hlavu.. 😀 to neva hodíš čiapku abo šatku veď teraz sa nosí všetko 😉

rencica
1. dec 2009

to hej..konecne zaspala..teda dufam,ze sa este neprebudi,ze chce byt hore 😠

evkosca
21. jan 2010

Ahojte mamicky z KNM, nepatri to uplne do temy, ale predsa, v materskom centre Levik v Ziline na Solinkach sa budu konat kurzy znakovania pre deticky...Babysigns, vhodne pre deticky cca od 8 mesiacov zhruba do roka a pol. Je to ucenie pocujucich deti znaky, aby vedeli lepsie komunikovat s rodicmi, podla vyskumov tato schopnost znizuje mieru frustracie u dietata i rodica a zlepsuje schopnost dietata vyjadrit sa. Citujem zo stranky: ze znaková reč pre počujúce batoľatá je ľahký a prirodzený spôsob ako sa dorozumieť s vaším dieťaťom ešte pre tým, ako je schopné hovoriť. Na Slovensku je to novinka , ale vo svete sa znakovanie s bábätkami a batoľatami používa už viac ako 20 rokov.
Ak mate dietatko vo vhodnom veku, pouvazujte, ci sa nechcete pridat do nasej skupiny...
Nie som organizator, ale jedna z mamiciek, co caka, ci sa niekto dalsi prihlasi. My mame prave naidealnejsi vek na zacatie, ale kedze mame v skupine malo ludi, nemoze sa kurz otvorit a tak nam zbytocne uteka cas...Prosim, skolitelka o tejto mojej iniciative nevie, prosim neosocovat ju kvoli tomu. Dufam, ze Vas moja sprava neobtazuje, ak nemate zaujem alebo dieta vo vhodnom veku, prosim o prepacenie za vyrusenie v teme...
Pekny den...

sidus
30. jan 2010

Ahojte, baby, no nejako to rozmrazovanie nepomohlo, čo? 😀
Ako sa máte?

betyna8
31. jan 2010

ahojte babule, neviete o nejakom fotografovi v Žiline alebo KNM čo fotí bábatka???? ďakujem

rencica
10. feb 2010

no,veru sidus asi nepomohlo..nikto nikde..nuda tu je teeeda..ako skola? 😉

ivkamt
10. sep 2010

@betyna8 som sem tak nakukla ama naapadlo, že ak ešte hľadáš niekoho na fotenie babatiek, tak moja známa s tým teraz začína, tak ak by si mala záujem, tak sa ti na to môžes spýtať🙂

škoda, že tu nik nechodí..niesom z kysúc/minulý rok sme sa sem sťahovali/, tak by takto večer aj dobre padlo pokacať s niekym z okolia 😒

bmonika
13. okt 2010

ahojte maminy, no malo by sa to tu rozbehnúť, aj ja som z KNM, ide zima, bolo by dobré si pokecať 🙂

alexiss27
17. okt 2010

@bmonika ahojki ja som z knm resp. z radole ale byvam cca 5 rokov v ziline...nemam tu ziadne kamaratky nakolko byvam v primestskej casti Ziliny a vsade anokolo mam same babky a dedkov 🙂 , do Radole k mame chodievam tak dva krat do tyzdna hlavne teraz ked mi Jurko potrebuje detsku spolocnost velmi ma rad deti 🙂

bmonika
26. okt 2010

ahoj alexix, ja som priamo z kysuce, sice nie som odtialtok povodne, ale byvame tu tiez asi tak zo 5 rokov. chodite aj do mesta, knm?