Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

barabra1
20. jún 2008

Ja si kolko krat z Matom pospim 🙂 .No okno si neumyvaj aj tak ti zmokne 😒.Das si tu aj fotky maleho?

erikaknm
20. jún 2008

Neviem, ak si nájdem čas. Tvoji drobci sú zlatučký.

barabra1
20. jún 2008

Dakujem 🙂

erikaknm
20. jún 2008

Ešte by som si mala dať svoje foto, len neviem či nájdem nejaké vhodné 🙂 . S deťmi je to jednoduchšie, tie vyzerajú vždy úžasne a podarene zlato, aj keď sa mračia.
Včera som prečítala celú tému 🙂 , len sa vám vytratila Erika26.

barabra1
20. jún 2008

Ta ma male babo,tak asi nestiha 😔 .Ked sa chcem nieco opytat adminka,kde ho tu najdem?ma nejaku stranku?

barabra1
20. jún 2008

Presnejsie.Kde ho mam vyhladat? 🙂

erikaknm
20. jún 2008

To sa pýtaš tej pravej 🙂 Najskôr Sandra by vedela, ona je všeobecne zdatná v takýchto veciach 😉

barabra1
20. jún 2008

No ja len "ked si tu uz tak dlho zaregistrovana",ze to budes vediet 😀

sasenka
20. jún 2008

hehe, že všeobecne zdatná, to len na mama a ja takto si popíšeme s adminkom MXkom, ... ale skus do posl. sekcie Modry koník, tam su pripomienky 😉

barabra1
20. jún 2008

Aj na minibazare si sa mohol porozpravat z adminkom co kolvek,ale teraz tam zrusili zivu debatu a tiez tam boli nejake problemi,kvoli hlasovaniu o naj dieta tak sa to zrusilo a teraz to je tam o nicom. 😒

barabra1
20. jún 2008

No polievka je navarena,ale je to riadny humus. 😝 .Uz ked som ju varila tak mi bolo na zvracanie,smrdel mi cely byt.Ale ked je navarena,tak ju zjem (uz som zjedla 6 tanierov),ale dalsiu várku ani za nic! 😠

erikaknm
20. jún 2008

Akú polievku?

barabra1
20. jún 2008

Tukozrava polievka.Je o nej pisane vo volnej diskusii 🙂 .

sasenka
21. jún 2008

to fakt? navarila? No ja ani bohovi by to nejedla.... to asi preto, že už som to raz absolvovala, aj ked bolo by mi treba 😉

barabra1
21. jún 2008

Fakt ale varit,to teda nie.ani za nic,to radsej budem hladna 😀

sasenka
21. jún 2008

Včera som tej Dr. kožnej povedala, sa ma pýtala, že z čoho to možem mať, čo som jedla, a ja že držim dietu, tak jedine s nedostatku čokolady v organizme 😀 😀 😀

barabra1
21. jún 2008

Tak to treba zmenit 🙂 ,skoc ku mamine do obchodu a vyber si to najlepsie 🙂 .Skoda ze mi nemame taky obchod 😀

barabra1
21. jún 2008

🙂 😉 😀 😀 😅 😅 😵

barabra1
21. jún 2008

Sasenka ty mi urcite pomozes.Pokusala som sa dostat do diskusie mama a ja a ako si mi to tam vobec nejde?Co s tym. 🙂 Dakujem

sasenka
21. jún 2008

Ahoj, asi si klikla na Nova tema namiesto "odpovedať" tak normalne chod na "našu" diskusiu, otvor ju a dolu pod textom je okienko ODPOVEDAT na to klikni a je to 😉

barabra1
21. jún 2008

Dakujem za pomoc 🙂

sasenka
23. jún 2008

Kočky sme sa presunuli inam... kto ma zaujem nas nasledovať, nech pošle IP - napišem kam sme šli 😉 .

erika26
13. júl 2008

ahojte, nejako ste zmlkli. No však ja tiež akosi nemám čas chidť na internet. Malá mi v noci dobre spinká ale cez deň sa jej moc nechce, takže sa jej stále musím venovať a večer som úplne vyšťavená.
Sasenka: už ste sa vrátili z dovolenky? ako bolo?
A ako prázdninujete? ja pomaly ani nevnímam že je leto až na tie horúčavy.

dorotaw
14. júl 2008

Ahoj Erika,Sasenka a ja sme sa premiesnili do www.mamaaja.sk.Ak budes mat chut tak pridi na pokec 🙂

gitkam
9. okt 2008

Ahojte, je tu niekto, kto by mal rodit v Cadci v decembri? ozvite sa diki

bielik
4. dec 2008

pekny vecer ja som tiez rodila v Cadci a mozem povedat len, ze to bolo super, bolesti si musime prezit vsetky ale to spravanie lekarov a sestriciek bolo perfektne. Su tam mladi doktori , ktorí sa velmi pekne k nam spravali ale taktiez primar- Dr. Durmis, ja som bola velmi spokojna a odporucam naozaj vsetkym.

zuziatko18
1. mar 2009

Ahojte baby, pozeram, ze tu uz dlho nikto neprispel, tak by som rada nacala novu temu. Tyka sa to 3D sona u vas. Mate niektora nejake skusenosti? Myslim konkretne Dr. Dlugosa.

katterinka
16. mar 2009

Ahoj zuziatko, som v 25.tyzdni a ku Dr.Dlugosovi sa chystam na 3D v 30 tyzdni. Normalne ku nemu nepatrim, chodim ku lekarovi do ZA, ale kedze ten 3D sono nema, tak som si zavolala tu do KNM. Sestra bola velmi mila, na vysetrenie sa staci objednat tyzden pred pozadovanym sonom a plati sa 15 € ( co je myslim super cena). A Ty si odkial?

dennaa
18. mar 2009

Ahoj som z KNM a rodila som v Žiline a bola som spokojná.Je tu niekto z KNM alebo zo Žiliny? 😉

dennaa
18. mar 2009

Ahoj zuziatko ja chodím k Dr.Dlugošovi už som porodila v decembri.Dr.Dlugoša Ti môžem len odporučiť mám sním len tie najlepšie skúsenosti.A 3D ultrazvuk je super vec.