Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

sidus
13. júl 2009

No vidíš, určite to bude tým 😉 Ak pôjdeš na genetiku do ZA, je tam veľmi dobrý primár, taký starší. Povedal, že ešte ani raz nemal prípad, že by sa pozitivita potvrdila. 😉

erikaireland
14. júl 2009

ahoj,no uz som bola a zajtra idem na amniocentezu,ukecali ma...ale aspon to budem vediet naisto....renatke sa narodilo dievcatko....karolika🙂))

sidus
14. júl 2009

To je super, ja som vravela, že to bude baba 😀 A nevieš kedy?

sidus
14. júl 2009

Chcela som sa opýtať, či nevieš kedy sa narodila?

erikaireland
14. júl 2009

myslim,ze vcera....cisarskym ....kamaratka mi hovorila...dufam,ze su obe v poriadku🙂))

sidus
14. júl 2009

Určite hej. Aj tebe držím palce, nech ti to zajtra dobre dopadne 😉

erikaireland
14. júl 2009

dAkujem🙂)

rencica
19. júl 2009

Ahojte,tak uz sme od vcera domka..mame domka mrcadielko...🙂) krasne dievcatko

sidus
19. júl 2009

No ahoj Renci, tak ako? 😵 Blahoželám k dievčatku, hlavne nech je Karolínka zdravučká a robí vám samú radosť 😅
Aký bol pôrod? 😅

rencica
20. júl 2009

Ahoj,dakujem..no v nedelu vecer sme dosli z trencina od znameho a sla spat..o pol jedenastej som sa zobudila,ze mi odteka voda a potom sup do nemocky..no Kajke sa necelo ist dole 😒 a aj po vyvolavacke to bolo na tom istom,tak som sla na cisarak.. 😖 co nebolelo,ale stavy po narkoze su nic moc.. 😝 no,ale tak uz sme domka a teraz si na seba zvykame 😀

sidus
20. júl 2009

Tak super, si to užívaj 😀 Pri kom si rodila? Škoda, že si sa netrafila na toho 14. 😀

rencica
20. júl 2009

no,som rada ale ze to mam uz za sebou veru...pri kom??tak to ti ja neviem,kedze sa to zbehlo rychlo a na sale milion ludi..🙂 😎

sidus
20. júl 2009

Šak to je jedno, hlavne, že už máš po tom a že ste OK 😎
Ja som si pri Tomim sľúbila, keď som sa driapala po dlaždiciach, že už nikdy viac 😀 A keby náhodou, tak jedine s epidurálkou 😀
A koľko ti vážila malá? Svokra je rada, že má konečne vnučku, že? 😅

rencica
21. júl 2009

Kajka je taky drobcek.. 😀 2,5kg a 48cm,ale uz rastieme troska..pomaly ale isto..zasa normalnym porodom aspon si viac zviazany s dietatom..takto mi ju doniesli az vecer a ja v narkoze som ani nevedela,ze ju tam mam..na tu minutku 😖

rencica
21. júl 2009

a inac svokra bola tak happy ze ani neverila..kedze ona sla na brigadu a mala sa vratit pred mojim terminom,tak nechapala co sa deje 😎

sidus
22. júl 2009

To vôbec nevadí - ona to rýchlo dobehne, za chvíľu z nej bude riadna bambuľka 😅

sidus
27. júl 2009

Kde ste kto? 🙂
Reni, Karolínka poslúcha? Včera som ťa videla s kočiarom. Pekný, sa mi páči 🙂

bmonika
10. aug 2009

ahojte kočky, vy ste zväčša z lieskovca? ja mám odtiaľ manžela 😉

erikaireland
11. aug 2009

ahoj🙂)))tak,tak z Lieskovca🙂))

bmonika
11. aug 2009

gratulujem erikaireland k bábu. nám sa naša narodila 15.12.06 a mám kamošku, čo čaká teraz 13.12.09 a tiež je z lieskovca, no býva v kysuci 😉

sidus
11. aug 2009

Ahojte,
Erika, tak ako? Už asi máš výsledky, tak hádam je všetko OK 🙂

Monika, samé Lieskovanky 🙂

bmonika
11. aug 2009

tak ak sa môžem pridať, som 1/2 Lieskovanka. a časom sa tam chystáme sťahovať 😀

erikaireland
11. aug 2009

ahoj monika,vitaj medzi nami.....sidus dnes som si bola pre vysledky,doktor mi povedal,ze to dopadlo v celku dobre,ale ze par buniek bolo zlych,ze pre istotu by som mala podstuit dalsiu amniocentezu.....ja som odmietla....poslal ma na sono a tam hovorili,ze je vsetko ok....tak ma aspon trosku upokojil....este mi maju dat vediet,lebo skusaju este dalsie metody,kde by sa mali uistit na 100 percent....no uvidime....minule som videla renatku skocikom,fakt krasny kocik....renci ked tu budes daj vediet znacku🙂))) 😀

sidus
11. aug 2009

Monika, tak to už akoby si bolá celá Lieskovanka 😀 Ste si kúpili dom, alebo idete stavať? 🙂

Erika, tak to tie nervy ti nezávidím ☹ Dúfam, že to bude OK. 😎

bmonika
11. aug 2009

kúpili sme tam taký starý sto ročný dom (mal ešte chliev) 😀 a časom sa búra, a postaví nový. 😉

sidus
11. aug 2009

My sme tiez stavali, buduci mesiac sa stahujeme 😵

bmonika
11. aug 2009

tak už sa tešíš, že?

sidus
11. aug 2009

No jasné, že sa teším. Šak nám to dalo zabrať 😝 Akurát včera sme mali kolaudáciu, tak by to malo byť OK.

erikaireland
12. aug 2009

tak to je super,nieje nic lepsie ako byvat vo svojom a sami🙂))aj my sa za mesiac stahujeme,ale na byt🙂))nejak nas nebavi byvat v domceku,okolo toho je stale vela roboty....🙂))uz zariadujete?my pojdeme onedlho vyberat nabytky,nepoznate nejaky dobry obchod?

kutina
20. aug 2009

Ahojte baby,
ak by sa Vám chcelo prísť medzi nás - budeme radíiiiiiii - kuknite si www.mclevik.sk
v stredu 26.8.2009 bude u nás burza detského, kojeneckého ošatenia a kojeneckého tovaru
od 9,00-16,00
predávajúci platí 1€
kupujúci nič
9.9.2009 máme o 16,00 prednášku s masérkou - kojenecké, dojčenské a detské masáže + masáže pre tehotné, ktoré by mali začať potom od októbra - možno aj skôr - vstup voľný
tešíme sa na Vás
mclevik