Má ešte nádej na úspešný pôrod?

ahojte...

moja znama je v 8tt tehotenstva predtymto tehonstvom uz viac krat potratila, od zaciatku tehu mala dost vela problemov, velke tehu nevolnosti....dnes na obed zacala v nemocnici silno krvacat....lekari ju napichali kto vie akymi liekmi....ale velku nadej miminku nedavaju-...myslite si ze to miminko prezije?? 😔

pavlina05
3. jan 2008

trpezlivonetrpezliva snad lékaři ví co dělají. Já neměla na počátku prvního těhu žádné problémy. A v 11 tt jsem zničeho nic začala silně krvácet. Od dr. jsem hned běžela do nemocnice, tam mi udělali ultrazvuk a když lékař vytahoval sondu, tak mimi (teda fazulka) vyklouzla ☹ ☹ ☹
Snad se podař......

veva1
3. jan 2008

drzim palce,nadej je vzdy 😔

paolin
7. jan 2008

nasemu miminku davali sanci minimalni. taky najedou silne krvaceni. doktori rikali, ze na 99% potratim, ze je to otazka tri hodin. prekonali jsme nasledne prekazky no a ted jsme fesaci a snad uz to dotahneme do zdarneho konce 🙂 jak pise veva - nadej je vzdy 😉

suki
7. jan 2008

Naděje je vždycky.Kamarádka, která potratila 6X!!!! s tím, že 2X musela porodit mrté dítě před rokem konečně porodila zdravého chlapečka. Už tomu ani nikdo nevěřil, nikdo jí těhotenství nedoporučoval a vidíte, miminkodonosila teď je moc šťastná. Nechci vůbec nikoho strašit, jen jsem Vám chtěla říct, že i zdánlivě beznadějné případy dopadají nad očekávání dobře. Takže moc držím pěstičky a hlavně myslet pozitivně 😉

many
8. jan 2008

to je smutný téma ☹ tak snad už je to v pořádku 😉

nellia
8. jan 2008

many - suhlasim....
ale ja mam od vcera tiež panicky strach... som na zaciatku 9 tt a vcera prvý x prisla na mna hrozná triaška, zostalo mi hrozne zle, hned som bola uplne spotena a pomaly som stracala vedomie... kricala som na mamu, ta dobehla a odprevadila ma na wc... no a nasla som si velky flak - neviem ci to bolo spinenie, alebo slaba krv...
potom som si lahla a zatial je to ok, len mi stale vrta v hlave, ci mi malinke este žije... 😢 😢 😢
a na sono ma ist az 25.1.08 ☹
co si o tom myslite? nemate s tym skusenost? ☹

paolin
8. jan 2008

nellia - tak to zavolej sve doktorce nebo jed rovnou do nemocnice. udelaji UZV a uvidi se.

juzinka
8. jan 2008

Nelia ahoj, ja by som určite nečakala, ale rovno šla za Dr., aby som mala kľud na duši, že je všetko o.k. Takto na to budeš stále myslieť čo ak to, čo ak tamto . A tak aspoň budeš vedieť na čom si a nebudeš seba a mimi zbytočne stresovať. Utekaj k DR. a potom daj samozrejme vedieť, držím palčeky. 😉

petul.a
8. jan 2008

Nellia, taky se přidávám k názoru, abys na nic nečekala a utíkala k dokymu. Potom dej vědět!!! Určitě to bude v poho a ty i mimi budete mít klid. Držím palečky 😉

roasha
8. jan 2008

nelia,nechcem strasit,ale tam treba urobit sono okamzite,ved funguje aj pohotovost.teoret.je mozna aj mimomaternicova gravidita.rozhodne necakaj. 😕 v lepsom pripade bola v maternici krv.zrazenina,a ta vysla von.je potrebne urobit sono.drzim palce.

kikafilipko
8. jan 2008

Ahoj. Myslím si, že doktori vedie čo robia, treba to nechať na nich. Ja, keď som ležala na rizikovom bola som na izbe s jednou babou, ktorá bola v 12 týždni a začala krvácať, doktori jej hneď dali magnézium a pár dní si pobudla v nemocnici a teraz má doma kľudový režim a bábo je v poriadku. Nech kamarátka myslí pozitívne a bude to OK. Držím päste

mravvcek
15. jan 2008

Baby ani neviem ci to patri sem ale potrebujem to napisat.Dnes som bola na usg,som v 12tt a lekar nevidel reakciu srdiecka,vraj je mozne ze bolo otocene chrbatikom,je to mozne?Je mozne nevidiet reakciu srdiecka ultrazvukom ked je babo otocene chrbatikom?Prosim odpiste.

kikafilipko
15. jan 2008

mravvcek myslím si, že je to možné, ak to dr povedal. Neboj ak on nerobí paniku, aj ťa objednal znovu na ultrazvuk? Ak si dobre pamätám mne robil doktor tiež na začiatku tehotenstva ultrazvuk a robil mi ho dosť dlho kým našiel srdiečko, tak preto si myslím, že je to možné.