Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

ninka123
9. jún 2009

Ahojte, len tak narychlo 😅 chorobkam prajeme rychle uzdravenie, nech si to v Jasnej uziju 😵 Inak Lula dnes budicek 8.40, to som uz ja bola davno v robote 😀 to sa niekomu zije 😉 😀
Pekny dnik vsetkym 🙂

ka77ka
9. jún 2009

Ahojte.
co to tu citam?same sople, kasel, modriny...dufam, ze budete do piatku vsetci fit 🙂 ..eli sa tiez zatial tvari zdravo, tak dufam, ze nam to vydrzi...i ked terezka trosku este kasle, ale uz je to vykasliavanie, tak neriesim. 😉
eviku...mne sa tiez zacina robit kutik. 😠
Eliska si vcera oskrela kolienko...to aby ste vedeli, ze aj my mame skrabance a sem-tam aj modrinky. 😅
noc sme mali dobru...spala od 20-tej do 7 rana...3x na didke pomedzi spanie. 😉 ...a pred chvilkou zaspala, ripla sa hlavou o postel, tak asi aj modrinka na cele bude. ☹

nicolmt
9. jún 2009

misanik takze skusas novy rezim spania...klop klop nech ti vyjde lebo tie vase budicky 🤐 jooj ja do noci hocikedy ale rano nieeeeeeeeee 😎
nam inak to ze som ju davala rano este spat vydrzalo az 2 dni, na treti uz spat rano odmietla, potom dala asi dva dni uzasne budiciky pred 8.oo 😲 tak ze dame jeden spanok...ktory 45minut zaspavala na to aby spala 60 minut a to bolo vsetko 😖 takze o nicom...teraz zas vstava po starom, sice trosku neskor okolo 6.45 co je uz super 😅 jeden spanok klasika ca 10.oo pospi 1,5 hodinu a potom 😠 ani tuk uz treti ten nezaspala az do 20.oo takze tiez ideme pomaly na jeden spanok ale dako divne 😕 rano 3 hodiny vydrzi a potom uz musi spinkat a poobede aj od 11.30 az do 20.oo neviem na com slape 😕 ale aj ja chcem 😝 😀

kats
9. jún 2009

evi drzte sa 😅 to musia byt predsa zuby 😝 aspon 10 stoliciek naraz ide von 😉 😉
vsetci sup sup uzdravovat 😀 uz od vcera zaklinam ze sme zdravi, sme zdravi a jasnu nezmeskame 😠

modrinky su u nas stale niekde, nekedy ani nevieme ako k nim prisiel 😉

jeden spanok sa pred chorobou aj u nas sam nastavil... doobeda odmietol zalomit ale hned poobede spal hodinku a pol. Teraz si to tusim prehodil a spinka pred obedom... poobede uz nezaspi do pol osmej. A to bol obrovsky skok kedze predtym spaval doobeda 3 hodky a poobede pol az jednu 😝..

zlatik
9. jún 2009

Caute baby, par dni som sem nestihla dobehnut. Nas trapi priserne slinenie a sople, takze asi zuby, aj ked nijaky velmi nepozorujem, uz mame 10kusov, tak neviem co ma teraz nasledovat.
V nedelu sme uspesne oslavili Viktorkov rocik, bola velka oslava spojena aj s 1.narodeninami Klarky - mojej netere a krstniatka zaroven.
Pridala som par fotiek, takze kuk :
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zlatik
9. jún 2009

Jaj, este sa chcem spytat, co za stretko organizujete? Som mimo 🙂

misanik
9. jún 2009

nicol nieee, neskusam, to len ma takyn novy uzasny zvyk, ze o tej 9-9.30 zaspi, ale po 30 min ho nieco prebudi a ked ho idem este pohladkat uspat, tak este potiahne dalej. Niekedy dalsich 30 a niekedy aj hodinu. Stale spi 2 spanky spolu tie 2.5-3 hodiny.... A rano pred 5-tou culy a vesely. Uz mame s musom system, ze si striedame rano sluzby. Aby sa aspon jeden ako tak vyspal. Len ja aj tka musim vstat, nakojit, niekedy mu ho aj obleciem, niekedy si ho oblecie sam a pohra sa s nim do tej 7-mej a vstavam aj ja a na druhy den pospi muz... Dnes to bolo kus blbe, mala som sluzbu ja, ale muz mal byt o 7-mej v robote, tak si to velmi neuzil 😀 boli sme hore obaja 😝
Boli sme teraz vonku s odrazadlom kus, lebo o 14-tej mam rande s kolegynami v meste, muz ma teda vecernu sluzbu. prvy raz s nim bude takto, ze aj veceru mu on da, ja dobehnem nakojit a uvidim ci este pojdem von. Mala som v plane, ale ekdze som dnes hore od 4.15 a este aj "mrchava teta" dorazila je mi ponekud mizerne...
A mam taku otazku, neucite niektora na priemyslovkach? Ja sa veelmi vazne pohravam s ideou, ze idem spravit pedagogicke minimum a isla by som ucit. Inak si to enviem s malym predstavit bez babieka dedkov. Ja som v praci byvala minimalne do 18-tej a to bez sance s dietatom... ☹

misanik
9. jún 2009

trepem o 17-tej mam to rande, ovsem ak mato bude moct odist z prace, lebo uz sa crta dajaky problem 😠

janca704
9. jún 2009

ZLATIK, krasne fotky. Viktorko je rozkosny. A tie vlasky ma tak narastene, ci si ho strihala (tie boky), ma to super 😵 je frajer 😵 😵

MISI, sak kukam, ze uz hodinu na stretko meskas 😀 😀 😀

misanik
9. jún 2009

zlatik, veru rozkosny je viktorko 😵

ajkabezka
9. jún 2009

tak tak zlatik fesacisko 😎 😉

anjelok
9. jún 2009

ste sa nejak zasekli..no ale ani sa neducujem, ako krasne dnes bolo, u nas ze 30 stupnov 🙂
my sme boli vonku aj doobeda aj poobede, prisli sme vecer o pol siedmej, tak natalka znicena pekne rychlo zaspinkala. a ja mam konecne klud. dnes idem relaxovat a urobit si planik, aby sme vsetko stihli, zoznam na zajtra co nakupit a pod.
zajtra ma caka pranie, vo stvrtok zehlenie, pecenie, balenie 😕 ..no hadam to nejak postihame 😅
zlatik super fotocky 🙂

anjelok
9. jún 2009

miska este tebe som chcela..ty asi citas moje myslienky s tym pedagog. minimom. presne to totiz napadlo aj mna, pretoze tu pracu, co som robila doteraz pri dietati len na ukor neho. a to nechcem. okrem toho tiez neviem, kam by som ju davala cez prazdniny, teraz ich je tolko o letnych ani nehovorim. a ako ucitelka by som mala volno vzdy vtedy, ked by mala natalka prazdniny 🙂 ..ved by to nebolo navzdy.

janca704
9. jún 2009

matuskopo na titulke - fesaaaaaaaaaak s letnym strihom 😵

jankapo
9. jún 2009

😉 😵 😵 😵

katuskapd
9. jún 2009

ahojte
jankapo jak si ho vysmakala, nebude mu zima? 😀

jankapo
9. jún 2009

nie ja vykmasala....muz ho vzal k holicke a takto dosli domov...to som aj ja mohla spravit... 😀 no ale bola som pototo...(tak sa aspon mozem vyhovarat)
ale moje zlatko, straaasne sa mi paci... 😵

eviku78
9. jún 2009

matulo iny fesak. 🙂 😎 bacha na mna, lebo ja idem po takych holohlavych - vystrihanych. 😀 😀 😀

jankapo
9. jún 2009

nooo, esteze nejdeme do tej Jasnej, by som ho musela oneee, drzat nakratko... 🙂 ale som dnes rypala do muza, ze teda coby povedal na vylet...a on ze, sak zavolaj efcso a chodte...no do prdele!!! 😀 ti chlapi nechapavii
hej, a kto sa mi bude s deckom natahovat? 😝

katuskapd
9. jún 2009

janka a muz ma taky strih tiez, ked tak nakratko 😀 moj muz ma taky strih, ale moj syn nema vlasy tak nemoze s nim vymyslat 😀

jankapo
9. jún 2009

muz ma normalka vlasy... 😅 sa ma ale pytal asi 100x ze co ma povedat tej holicke...ze ako ho ma ostrihat...a ja ze preboha, to je jedno, nechaj to na nu...a drb...doslo decko vyholene...no chudina, nezarobi na nas 😀 (ale zlataaa tetuska...vlasky mi poslala v novinach na pamiatku... 😵

ajkabezka
9. jún 2009

skokom..-ked hromadne strihate kuk ak chcete 😵 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

andula30
9. jún 2009

baby ze ake ucesy 😉 a ze dnes ake pocko aj my majitelia norskych vapeniek mozno bronzu trucha chytime, dnes na vecer hovorim sestre ved okupme tych nasich krpanov spolu co budu robit a bola sranda pacilo sa im a Sabinka prislana to ze Simonko ma o jednu hracku viac ako ona 😀 😀

ajkabezka
9. jún 2009

a idem hajat, lebo neni dobre, zlcnik vystraja jak pred 3mi mesiacmi 😖 😖 😠 ..
..ale bol plodny den 😕 , navarene dva druhy na dnes a zajtra, oprane, poskladane skrinky, aj zavarenych 20 litrov bazoveho sirupu...oplatilo sa naklonovat 😵 ..
cosi som chcela, ale hlava je total prazdna 😅 ..idem hajat nech to prejde. 😔 .
ps: nasla som dalsie dva zuby na ceste-oba dolne spicaky 😀 ..dufam bude dobre, lebo pokazde sme odhoruckovali aj antikovali.. 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zlatik
9. jún 2009

Ajkabezka, vdaka za link ohladom stretnutia majoviek. Skoda ze som sa neskoro spamatala.
Uzite si to tam vsetci ktori sa zucastnite. My dnes v noci ideme vyskusat spat s manzelom na matraci v detskej izbe a maly v spalni v postielke, ci nebude kludnejsie spat, kedze nam hrozne vrzga postel 😀

nicolmt
10. jún 2009

janipoooo ty pocuvaj, smykaj sa balit do tej jasnej, pribal efco a o matula sa neboj, bude mat tolko babysitteriek kolko si len povies..resp ktoru si len vyberie 😀 ja uz mam zmaknute strazenie 3 deti naraz 😝 a kedze budu aj ocinkovia, nech si to so svojimi detmi uziju a my mozeme aj s inymi 😀 toto by bolo najmenej, ze holky 😉

eviku78
10. jún 2009

nicol, ja plne suhlasim. 😉 matulo sa tam zabavi, ze janka ani nebude vediet ako. 😎 jani, uz baliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis? 😅

mirka20
autor
10. jún 2009

ahojte 🙂
vcera som sem nestihla ani kuk, boli sme sa hrat v mc a potom som spala s malou, lebo som k.o. k boleniu hrdla sa pridala nadcha a k tomu vsetkemu ma uz tyzden boli krk, neviem poriadne ani hlavou otocit, takze je mi "fajn" ☹ nastastie malej sopliky su na ustupe. bolo to asi zo zubov, lebo som jej objavila dvanasty.
ale na stretko ideme, ja sa dam do vikendu do poriadku. ked aj nie krk, tak nadcha a hrdlo budu ok 😅

eviku78
10. jún 2009

kocky a ako casto mozem sopliky odsavat? uz jej zhustli ale aj zliezli dole a je poriadne zachripnuta a kasle. ten sinupret je aj na vykasliavanie? dik.

mirka - prajem aj tebe skore uzdravenie. ja som na tom stale rovnako, ale mam este 2 dni na to aby som bola fit. to zvladnem. 😉