Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
11. jún 2009

baby, este jedna nfo od nas- v ncoi som namerala v ritka 41,1 hoprucku, icze po odcitani 40,6...nastastie potom pomalicky klesala...u dr- vsetko je ciste, ets ecakame na 1. vysledky mocu...takze toto je rastenie stoliciek ako si pamatam 😔 kazdu chvilku pospava na mne (blahorecim vynalezcu mandci)...no a aby toho nebolo alo, mne zacalo brutal trhat v osmicke( jej vytrhnutie uz mesiac odkladam) takze ficim na ibacoch a o 3ej idme akutne k zubarovi a asi bude trhacka...krasny den a aasi aj noc nas caka 🤐 halvne nech je moc cisty...
mylsite na nas 😉

anjelok
11. jún 2009

cafte,
takze natalka dnes kakala (samo, ze skoncila v sprche 😅 )..nenechala si to do tej jasnej 😀 ..chcela vas usetrit 😝 😅
kati vsetko naj naj naj, nech ste zdravucki a pridete, aby sme mohli olsavit 😉
verul 😔 jasne, myslime na vas, nech to prezijete najlepsie ako sa da 😒
ajka, to aj mna by zaujimalo, na com ty ficis 😕
ja uz mam dnes za sebou odber krvi, zaba ma navareny obed (ja nie 😕 ) a ideme von 🙂
pekny dnik vsetkym.

janca704
11. jún 2009

Ahojte, tak predovsetkym
KATKA vsetko naj naj naj... a okruhliny? 😵 😵 😵

LENI, stacilo sa tusim "postazovat" a kako je vonku 😀

VERUL, prajem ROnkovi cisty moc a rychle vystrabenie z horuciek, teda rychle vyjdenie stolicky (stoliciek?) a tebe, nech 8 nerobi problemy. Ja som si s jednou "uzila" krasne 2,5h v zubarskom kresle 😠 😠 😠 mnam 😝 Druhu som si dala vybrat u sukromnika sa hnusne prachy, ale za 10min bola vonku a bez nasledkov (opuch, bolest a pod). tak ti prajem ten druhy pripad 😉

No a my po dvoch otrasnych nociach hlasime prerezanu hornu dvojku a vytrcajucu spicku druhej hornej dvojky 🙂

enajka
11. jún 2009

verulka drzte sa nech uz ronusikovi konecne tie zuby vylezu 😠 😠
tebe zelam co najbolestnejsie vytrhnutie zubka aj ked to sa asi neda 😵 😵
ajka daj recept aj ja chcem tak ficat 😉

misanik
11. jún 2009

verul, moc bude istotne cisty, drzim palce a pri trhani tiez, nech to ams cim skor a co najlehsie za sebou. Myslime na vas a posielame pozitivnu energiu aj na tu noc co vas caka.
u nas sa nocny zazrak nekonal, o 4-tej budicaek, ale som mu dala mlieko a ignorace, njeka som ho pehovorila, asi 5.30 este zdriemol na 15 min... no nepolepsitelny ten moj syn 😀

misanik
11. jún 2009

kats, ja dobre chapem, ze 20 😉 oslavujes? Srdecne gratulujem,a vseeetko najlepsie a najkrajsie co si len prajes.
My zajtra oslavujeme, 12.6. nas pred rokom konecne pustili s norkom domov z nemocnice 😵

ajkabezka
11. jún 2009

verul drzime palecky ronuskovi nech je to ok 😵 a tebe co najmensiu bolest 😅
..recept 😅 .. no nemam ☹ ..rano som vystrojila manzu do roboty a sla som povesit pradlo, no a je tak krasne tady u nas 😵 😵 😵 😵 , ze neviem asi toto ma nakoplo 😅 ..alebo ze by ten kneken 😀 - jakasi prisada? 😀 😀 ...ale po o bude urcite kriiiza 😔 ..ale do hajan az vecer- dochystame kabele, a ja dorobim malicke prekvapko pre male majovcatka 🤐 😉 ..pak haju haju 😵

anjelok
11. jún 2009

no mrna spi..dnes ideme na jeden spanok, kedze vstala o 7,15 😲 ..to sa este nestalo. a vcera spala na obed 3 hodiny 😲 ..tak som zvedava, ci sa podari prejst.
ja idem zehlit 😝
janci, u nas tiez horne dvojky boli dost des..takze super, ze su vonku. nam akosi zabudla narast dolna lava dvojka 😕
jani, predpokladam, ze si chcela napisat co najBEZbolestnejsie 😅 ...lebo inak by som ta nechcela za kamosku 😀 😝
ajka, neprezradzaaaaj 😉
misi 😵

enajka
11. jún 2009

oprava pre verulku bezbolestne vytrhnutie 😀
uz neviem ani co pisem som uz viac ako tyzden bez bab a uz mi sisi samej s malou 😠 😠 😠

anjelok
11. jún 2009

jani este vydrz do zajtra 😉

verulka
11. jún 2009

babyyy, moc negativny 😵 cize pohoda, len zubky...este ja to nejako absolvujem a bude dobre 😉
jani, pohodaaa, pekny preklep 😀

verulka
11. jún 2009

misis, tak to bude velka oslava 😵

anjelok
11. jún 2009

verul supeeer, tak nech uz su hnusoby vonku 🙄 ..chudak ronko ☹

vs3
11. jún 2009

Ahojte babulky,
tak nakoniec sa mi to nijako nepodarilo ☹ Aj boli uvahy ze ma tam muzik s malym hodia ale v sobotu by skoro rano musel ist domov a v nedelu by prisiel po nas, ale ja sama s malym eee 😅 😀
No nic tak vam tisko zavidim, vsetko pofotte a krasne si to uzite. Deturence nech su zdravucke a poslusne 😉
Verulka co to citam, ach tie zuby, ja cakam nieco podobne, Maxim ma zatial len 6 zubkov ale tie si pretrpel statocne a dalsie nejako sa nam zasekli 😀
Lenka tak Natalka uz ma po sprche 😀 😀 😀
Ajka ale jedes, mas moj obdiv 😕 😵 😵
Kats vsetucko najlepsie 😵 😵 😵 😵
Janca gratulujem k zubkom 😉
Snad som na nic nezabudla aha
Klba citala som prispevok o svokrovcoch normalne som sa rozculila 😠 😀 hlavne kasli na to 😉

anjelok
11. jún 2009

veroni, to je skoda 😒 snad nabuduce 😉
a natalka uz bola v sprche druhy krat 😀 ..teda do smiechu mi nie je, lebo sa mi to nepaci. dnes som mala normalne v plane volat dokine, keby nic.

vs3
11. jún 2009

Chuda malicke, aj ja dnes len prebalujem, ale sa mi zda ze ma spodne dasienka opuchnute tak asi zubky, teraz este spinka a zacala taka burka, to sa mu haja, vecer bude asi s nami panelak pozerat 😀

verulka
11. jún 2009

cafte,
uz som bezzuba 😀 teda este je mi ok, lebo usta umrtvene...ale noc bude zaujimava 😅 normalne rozmyslam, ze nacvo sa vymysleli zuby..ako dobre by nam bolo bez nich 😀
janca, ja som uplne zabudla zagratulovat k 2jkam..u nas je jedno aky zub ide, pruser je to vzdy 😝

jankapo
11. jún 2009

Ahojte,
verulka, no horucky a moc- tuto kombinaciu ja nejak nemusim 😝 zamrazilo ma, ale u ok...inak vy si ten chrup brutal odskacete, dufam, ze teda aspon neuvidite zubara jak bude zivot dlhy

My sme sa tiez zasekli na 6 zuboch a dalsie nevidno nejako, aj sople uz presli, no ale nic na obzore. Nevadi, casu dost.

Mali sme dnes navstevu (a vcera sme boli von 😉 )- Moni s Deniskom boli u nas - tak ten je neskutocne dobreeee dieta!!!! 😵
Nic nespalo, ale funguje na pohode. 😀 Total nechapacka. Tak Matus by v taky cas no neviem co. 😖
Tiez ficime uz stvrty den na 1 spanku, ale blbooom. Doobedu. 😠 A potom funguje do pol osmej....no problemo. Teda, ma taku akoze krizu okolo 4-5tej, ale uz nezaspi, no a ked to prekona, tak slape dalej.

Ja som inak v totalka pohodke, sak mam doma pomocnicku velku, tak dva pary ruk su predsa len 2 pary... 😵 Mna najviac tesi ze neriesim vecnu dilemu dieta vs. domace prace- aj ked dlhodobe riesenie "pomoci do domacnosti" rezolutne odmietam. 😉 Ale teraz to velmi prijimam, kedze sa fakt musim setrit. Inak to hned poobede citim. 🤐

Miska- gratulujem u teraz k vyrociu 😉
Kats- tebe k narodkam (ja radsej nepisem co vam vsetkym v duchu zelam, by ste to brali ako chut po pomste... 😀 😀 😀)
Ajka tebe vela vela siiil do vsetkeho aj toho co nestihas... 🙂

jankapo
11. jún 2009

verulka, jedine ze slivovica.... 😉 a mozno to vobec nebude take zle, moj muz naposledy ked bol zub trhat, tak som ja srackovala a on ze pohoda....ja totiz viem jak sa on toho boji a jedine vtedy je na mna zly 😔 ked ho zub boli...ale ze uz vyrthnute, ze ok...tak supni daky dobry painkiller a bude ok.

kety80
11. jún 2009

ahojte mamce 🙂

citam tu o zuboch mne pred rokom trhali zuby mudrosti no nic moc ☹ a kubkovi sa tiez zuby pomali tlacia mame ich zatial len 5 a tiez si ich uzivame 😒

ka77ka
11. jún 2009

kats....tak aj od nas leti srdecna gratulacia k okruhlinam...hlaavne vela zdravicka, stasticka a ostatne pride samo. 🙂 🙂 🙂

kety80
11. jún 2009

KATS tak sa pridavam vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka nech vam matusko robi radost

KA77KA kubko zatal kiahne nedostal uz su to dva týzdne myslis ze ich este dostane

kety80
11. jún 2009

baby chodi niekto s detmi do medickej alebo sadu janka krala 🙂

ka77ka
11. jún 2009

kety...tusim 3 tyzdne je inkubacna doba...ale nie som si na 100% ista. 😉

kety80
11. jún 2009

tak to mame este tyzden a uvidime 😉

lucka0122
11. jún 2009

ahojte dlho som tu nebola...tak sa chystate na stretko?juj hned by sme isli.....a kam idete|

kats
11. jún 2009

baby dakujem vam 😵 😵 😵 😵 😵 urcite to s matuskom oslvaime v noci paradnou zurkou 😝 😀
verul, super ze zub vonku a sup nieco dobre si nalej 😉
misi, zajtra mate krasne vyrocie 😵
kety - do medickej by som niekedy skocila 😉 sadnem na elinu a odvezieme sa 5 zastavok 😉 baby myslim tiez 😀
gratulujem vsetkym zubacom a buducim komplet stolickarom 😉 ani neviem kedy mu teraz vykukla druha horna dvojka 😅 kedze teploty boli tak ci tak .... 😀
no a my pokracujeme v chorobovani....
😠

verulka
11. jún 2009

baby, boliiii 😝 ibacik snad zaberie..
kety, ja medicku moc nemusim, sad je lepsi, lebp je tam plaz...doobeda uplne uzasne pre deti 😵 ale v poho dojdem hocikam..len sa dame dokopy
mne ron nespi a speeduje po byte 😀 ked nema teplotu je ako uragan 😎
idem sa kurirovat, pekny vecer

eviku78
11. jún 2009

ahojte,
verul - super, ze u ronusika to boli "len" zuby a dufam, ze dnesna noc bude pokojna. u vas oboch. 😉

do medickej mozeme kludne niekedy skocit. ked sa dame vsetci dokopy a vyzdravieme. zajtra sa idem aj ja k dokine ukazat.

aaaa dnes som prvy krat nekojila pred spanim. to bolo nase posledne kojenie, takze tymto padom sme uz asi skoncili. vcera uz moc ani nechcela s tym zapchatym nostekom a dnes sme to teda zvladli uz bez. trosku smutno mi je a dufam, ze didky to zvladnu.

a natalku pozdravujeme. dobre, ze sa jej uz ulavilo. 😵 ja si to neviem predstavit, ze by som od soboty nebola. 😕 😲

nicolmt
11. jún 2009

postrehavam ze uz viacere deti maju podivny prechod na jeden spanok 😝 aj sara ma jeden, 2,5 hodinovy a tiez len doobeda medzi 9-12 a potom full energy az do 20.oo s malou krizou okolo 17tej ale spat nacooo 😠

lucka0122 neprovokuj lebo ta hned berieme..vyskystli sa dake nove miesta pre chorobu 😝 kuk temy stretka 😉