• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
tak inak, tieto mame vzor: 0-1-699 525 F3. len bohuzial sa nam absolutne nehodia k ruzovym farbam. :sweat_smile:
29. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa este velice lubia tieto: 0-1-699 465 RH a 0-1-699 473 RH. nevadi, ze si tu sama pisem. :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi od tejto firmy mame aj my boticky, len ceny boli aj o 5eur vyssie na kus :unamused:

Leuske vsetko naj k meninkam :wink:

inak k tomu co by mali vediet, leno podla mna ked dam natalke papier a farbicky, papier zje, farbicku ozuzle alebo si vypichne oko, juj take sprostosti su tam :zipper_mouth: ale tiez som to hladala na inspiraciu, ze nieco pre zmenu budeme robit, utierat prach mozme :grinning: ...
29. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi, vcera vecer som to este citala a aj mna zaujalo to kreslenie. mna by to este nenapadlo, ze mozu. :sweat_smile: tak vyskusame a uvidime, kde skonci papier a farbicky. podam potom hlasenie. ale napriklad vela veci z toho robime presne ako pisu a to som ani o tom pred tym necitala. :wink:
29. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna by si mal kazdy z toho vybrat nieco primerane svojmu babatku. ved kazde zaujima nieco ine. :dizzy_face:
29. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
leuške prajeme aj my vsetko najlepsie k meninkam :slight_smile:

inak, ja som asi total slepaaaa, ale len dnes som si vsimla, ze aj enajka je tehotna. :slight_smile: a tie trojicky-to akoze fakt??? :confused:
29. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem o tom ze enajka je tehotna a to sme s nou kazdy den :grinning: idem to ceknut ale asi daky blud to bude :wink:
29. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katiiii. enajaka???? to asi nie, to si sa nepomylila nahodou? :astonished:
29. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko som sa pobavila mangel si spravil srandu v profile :grinning: :grinning:
ja sama som si to ani nevsimla ospravdlnujem sa :wink:
29. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, ha. niekto asi ranajkoval "ftipnu" kasu, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze manzelik sa zabaval??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blbe je ze sama som si to ani nevsimla takze vobec neviem kedy to spravil :grinning: cakat trojicky asi si hodim maslu :wink:
29. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
enajka :grinning: tak to by som ti nepriala ani v najhorsom sne. :wink: srandista ten tvoj Juraj. :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to moj manzel by si nedovolil toto forum ani citat, vsak ja jeho tiez necitam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

anamor pekne si poslala, aspon sa trosku poinspirujem lebo mam pocit ze saru dostatocne nevzdelavam :confused: vcera sme boli v skolke pozriet (svokrus tam robi a sla zaniest PNku) tak boli z nej ucky hotove ze co sara vsetko dokaze a ako im rozumie ked jej nieco povedali..ale ona sa na verejnosti casto predvadza a ja len kukam :astonished: :sweat_smile: doma ma klasicky ignoruje :zipper_mouth:

a to kreslenie som skusala uz davnejsie ale je fakt ze len s perom, lebo mi ho furt brala z ruky ale neslo jej to, lebo ona este nevie ho tak chytit aby pisalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad pastelky noo.. pochybujem, myslim ze ako vacsina papier pokrcit a roztrhat a pastelky ozuzlat :grinning:

sara veselo chodi po byte..no cert mi to bol dlzen, uz sediviem z nej :frowning2: nema absolutne ziadny pud sebazachovy, staci ze som ja v tej istej izbe (nevadi ze aj na druhej strane alebo sa na nu nedivam) vyberie sa samozrejme vzdy inde ako ku mne a cestou este aj meni smer :astonished: ta dnes taááák spadne :zipper_mouth: zatial to stiham postrehnut a bezim ju istit, no ale ani to nie je moc dobre lebo si zvykne :angry:

ozaj baby z BA, poradte kde mam vyslat bracha nech kupi sare taku tu stuzku latkovu s maslickou do vlaskov a silonkove tenke pancusky? :confused: u nas obehane cele MT a nic :unamused:
29. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol, tie celenky mavali v HM alebo v Pink myslim a silonkove pancusky som take male este ani nevidela. :wink:
29. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol a aj moj ma zakazane sem chodit. :grinning: ale kto vie, ci to dodrzuje. :sunglasses:
29. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz sem tiez nechodi...aj tak nevie moje heslo. :grinning:
29. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, leuske vsetko naj k meninkam :wink:
hlasim pokus papier a ceruzka..ako som cakala..oapier pokrceny a len som sa otocila na chvilku a uz si ceruzkou zuby brusila :grinning:
jani dobry fooor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vcera som nebola na nete, mala som celodenne vybavovacky, bola som kupit Simimu trojkolku k narodkam, potom kuknut segru, samozrejme ze som sa tam zakecala na pol dna, dala som spravit Simimu fotecky a bola som v regionalnych novinach podat blahozelanie k rociku.

Trojkolku hned Simi preskumal a dnes sme si spravili na nej testovaciu jazdu, ani nemukol a lubilo sa mu, skoro som ho hned pri dome vytratila, musime este trenovat zakruty a cuvanie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Domov som prisla az po 17, hod, len tak tak som stihla rocnu schodzu v dome, natiahla sa az do 20, hod, na net som uz nemala cas, venovala som sa dubacikovi.

Idem vas kuki, co ste popisali. :wink:
29. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, na Ip odpisem, len som este nestihala :sunglasses:
29. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz ide na net maximum raz za tyzden a to pozera akurat profesiu, nieco na dom a sem tam youtube, inak zajem ziaden a to som rada :slight_smile:

nicol, to ked chcem nieco kupit v ZM nehrozi, vacsinou v NR a to sa uz tesim, ked tam bude H&M od septembra, tam je celkom fajn vyber a aj ceny sa daju
29. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no nevydrzala som a precitala som si to co by mali vediet a depku nemam :grinning: sak to ake hovadiny :grinning: :grinning: moj muz sem nechodi max mu ja nieco precitam na pobavenie
29. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... krásne topánočky.... ste poukazovali..

no čítala som aj ja.. a toto :fearful: : je čo za bezpečná hra...podľa mňa blbosť v tomto veku
Zapichovanie
Dieťaťu urobíme zo zbytku cesta niekoľko guličiek a ukážeme mu, ako je tam možné zapichovať špilky, zápalky.

No ale keď sme teda už pri tej výchove..tiež rozmýšľam, ako správne napríklad v MC medzi deťmi zareagovať...
Lívia sa s niečím hrá....a príde iné dieťa a chce jej to zobrať...čo urobiť so svojím dieťaťom a s druhým dieťaťom? Prvom rade chcem vychovávať svoje dieťa A nie cudzie...mám povedať Lívii daj hračku dieťatku? mám nutkanie..povedať, nechaj Lívii hračku keď sa pohrá dá ti ju...samozrejme v opačnom prípade zaujmem Líviu inou hračkou..len to je všetko od situácie... niekedY ma ozaj situácia prekvapí ako vtedy najlepšie reagovať.
29. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zabudla som napisat, uz druhy krat sa nam stalo, ze nam v noci zmizol simi z postele, prvy krat plackal pri mojich nohach a pytal sa k nam a na druhy den som sa zobudila na mrnkanie, simiho nikde a nasla som ho sediet v obyvacke na zemi, on v noci presiel do druhej izby a tam sa usadil, mam dojem ze z neho bude namesacnik, chuda taketo stresy preziva v spanku a my s nim :unamused:
29. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klbka - čooooooooo? v inej miestnosti? Spíte v jednej miestnosti?
29. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basika, on spi s nami v posteli v spalni a nasli sme ho v obyvacke, muz bol zdeseny a ja tiez
29. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,

klba, no neprijemne!!!!!

dosli oliviine darceky, tak sme skusali a monotvali (konkretne ja sama). som nanajvys spokojna s vyberom odrazadla. vcera sme este nasli u synovcovho syna malu buginu, tak olivia kocikuje pred barakom ostosest :grinning: . podarena je. to je inac vdacna vec, ten detsky kocik. aj ako pomocka pri chodeni posluzi.

inac, esteze som si ani neotvorila tie schopnosti deti v roku, lebo co tu pisete - konecna :sweat_smile: . ale mozno s kriedami na chodnik by uz co-to nacmarali... no mne zatial staci prach, trava, zvysky keksov a rozku na obleceni, na kriedu som zatial nedospela...

basika, na tvoje vychovne problemy ma same vtipne odpovede napadaju, ako, capni druhemu decku po ruke a povedz mu nech pali odkial prislo a i.... ale to si odpustim
29. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basika nas simi to riesi tak, ze na druhe dieta zavrci rockovym hlasom a prida vrazedny pohlad a je vybavene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ef kludne si to otvor a precitaj, oli to uz ma zmaknute davno :wink:
Leocke vsetko najlepsie k meninkam :grinning:
29. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. PO dlhom case opat nakukujem.

Vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj-naj-naj!!! Nas to caka o tyzden. Nechce sa mi verit, ze to tak uslo. Aaach jo.

Inak, Natalka este nechodi, len stvornozkuje (aj to zacala az nedavno). Ale neobsedi teda ani chvilku. Zubov mame pat - tri hore a dva dole, no zlate to je strasne:slight_smile:
29. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok