Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
30. jún 2009

takze neviem co mu do tych atb namiesali asi energeticky napoj odmieta spat 😀 Norko cupis letny strih, Basika ze na zenbu to by ho zena musela este za ruku vodit ked nechodi 😀 a jedlo dnes sa najedol po neviem akej dobe masko zeleninka vyvar jogurt riedke ze sa pit dalo a le mnam 😀 no ja to tiez vidim ze budem mixovat az kym sa neozeni 😀 takze bas nie si sama s tym mixovanym 😉 no neviem ako je to s tou davovou psychozou a jedenim lebo ja som nikdy nechcela jest v skolke v skle a dokonca ani restiky nemusim ja sa radsej najem klido pido v pohodicke doma ked viem co v tom hodne 😉

katuskapd
30. jún 2009

ahojte chcem sa opytat ked uz nase dietky mozu vsetko to co my papat , ze ci mozu aj ryzovy nakyp 😕
chcem zajtra robit, tak ci mam matuskovi daco ine robit

andula30
30. jún 2009

katuskaps ak papa to co vy tak ja myslim ze moze moj by sa stym urcite prdrhol ale ked papa kusky tak asi ano

aly
30. jún 2009

Joj ahojte, neviem ako stihate Vy, no ja nejako vobec.
Krpcek konecne zaspal, normalne od rana jel az to teraz. Inak musime sa pochvalit, ze uz konecne nam Alexik zacal chodit. Dnes urobil asi 10 krocikov sam, tak sme radi 🙂
Takisto dnes prvky krat zliezol z postele, tak ako sme ho to ucili, nozickami nadol, nie hlavou ako vzdy chcel 🙂
Ma sopliky, naordinovay Pamykon, takze sa liecime aby sme do piatka boli fit, kedze ideme na dovcu, tak drzte palceky 🙂

aly
30. jún 2009

Na ritusu pouzivame sudocrem a teraz ked sa minul tak som kupila hipp krem a v poho.
Penazenka fici aj u nas, normalne si ho musim pri plateni otocit tak aby nevidel, lebo hisaciky normalne. Tiez som uz zbierala na trznici kredit. karty a preukazy poistencov. Eur tam nejako vela nebolo takze som nemala moc co zbierat 😀

aly
30. jún 2009

Pridala som par novych fotiek 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

misanik
30. jún 2009

Aly super fotky, hlavne ta posledna 😀
Inak to jedlo, mne norko dokaze spraskat slusnu porciu obcas, to zalezi ako dobre ho zabavim. dnes zhodou okolnosti triedil penazenku a celkom sa naobedoval 🙂 Mato mi hovori, ze mu amm davat maximalne 10 min a ked nezje, nedat viac. Ale mne to neda ekd viem, ze ked ho budem dalej zabavat sa naje...
Dakujeme za pochvalu nasho drsnaka 😀
Na ritku sudocrem, ale to davam velmi zriedka, ja vacsinou nedavam nic, vlhcene obrusky nepouzivam, len na cesty, inak ked je trolilinku mokra plienka nedam nic, ked je viac mokra umyjem vodou a po kaku vodou a mydlom. Klasika Bupy mydielko, nenatieram ho nicim, niekedy som natierala Nivea lition, ale kedze som skusila nenatierat a pokozka stale krasna, tak ennatieram, myslim, ze cim menej chemie tym lepsie, na kupanie Nivea taky ten sampon na vsetko a ma pokozku krasnu uplne hladucku, zaparenu ritku este nemal. Tu pokozku ma zrejme tiez po ockovy, lebo ja som co sa tyka pokozky minimalne 3. akost.

aly
30. jún 2009

Misanik, ja tiez musim zabavat ako sa len da. Uz hodinu pred jedenim rozmyslam co mu zas dam do ruky aby jedol, lebo tiez zje dost len ho musim niecim zabavit. Najlepsie su napr. puciak na cesnak, krajac vajicok, rucny mixer atd. 🙂
Idem kuk vasho drsnaka 🙂

aly
30. jún 2009

Jej, krasny je a krasne ocka ma 🙂

ninka123
30. jún 2009

Kocky, prosba... hodte prosim nejaky link na shop na topanocky... zatial som vzdy kupovala v norm. obchode, ale teraz sa do mesta velmi nedostanem... 😒
Miska, Aly... nebezpecnych fesakov mate doma 😵

aly
30. jún 2009

ninka neporadim ti s tymi topkami, inak gratulujem k drobcekom dvojickovskym
ja sa chcem opytat ci aj vase deticky sa potia ked spinkaju, nas Alexik vzdy ked sa zobudi ked spi cez den tak pod hlavickou ma vankus cely mokry, oblecene ma teraz napr. len tricko a kratasky

misanik
30. jún 2009

aly, ninka dik, nedam mu to precitat, lebo bude namysleny 😀
ninka, skus www.bata.sk, a http://www.rak-obuv.sk/
ja som zatial neobjednavala, ale viem, ze tu sa da a u batu je moznost vratit ten tovar aj v najblizsej predajni ak nesedi velkost, len dost vysoke postovne podla mna

misanik
30. jún 2009

aly poti a velmi aj preto sme dali prec vlasky.
Ozaj si mi pripomenula, kocky, myslim,z e janca a mirka20 co sme sa o tych plachtach s igelitom bavili, ja som ten igelit vytrhla a je to o 300% lepsie, poti sa o mnoho menej, normalne mam pocit, ze som ho do teraz tym igelitom pod plachtou tyrala, az mi to luto prislo ☹

aly
30. jún 2009

no on sa poti aj ked lezka na nasom vankusiku, on totizto spava cez den na nasej posteli a vlasov nema moc od narodenia
🙂

aly
30. jún 2009

Tak a sme doma, boli sme von, asi po 15 min. sa spustil taky lejak ze som nevedela ci ist nazad alebo kde. Prisla som domov ako taka mys zmoknuta, aspon ze som mala igelit na kocik. No a lejak pokracuje, takze ostavame uz doma ☹
Dnes si dali asi vsetci frei od konika tak sa lucim aj ja.

basika
30. jún 2009

aly - Alexíkovi veľa šťastných km na nôžkach.. 🙂

andula - veď prááááve...že mixujeme...dobre im bude spolu...mixované jedlá papať... a neboj Lívia Šimiho podrží keď bude treba....

papanie a zabávanie - no mi fičíme pri TV.. resp. DVD s jej fotkami a detskými pesničkami, alebo už najnovšie aj nahrávky z youtube znelka večerníčka...gumibear, vláčik Thomas a podobne... a veeeľmi fičíme teraz na tomto..
a
posielame sa na dovolenkové naladenie...

https://www.youtube.com/watch?v=IpYp-MsBUnM
katko
30. jún 2009

Jeeej baby-viete kooolko je nas tu mamiciek-smirovaciek 😉 ,ktore radsej napisu IP(a nepoznam ich)a z rozlicnych dovodov sa nechcu verejne prezentovat,len zvazit precitane prispevky? 🙂 Je to urcite aj takto v poriadku 🙂 a prajem pekny vecer vsetkym verejnym aj neverejnym clenkam nasho fora!!!
a ozaj-svetu mier!!! 😀 😀 😀

basika
30. jún 2009

katko - však jasné o tom je verejné fórum...len niekedy mi to príde ako - trafená hus zagága - ale nič v zlom.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😀 asi by mohlo stačiť..

efcso
30. jún 2009

aly - suoer, gratulujem k chodcovi! ale ved alex uz mal naznaky ked sme my boli v zv, takze to bola otazka par dni... tak sa uz nabuduce (asi prideme 16.jula) sa budu s olili v domceku spolu hrat 😵

andula - veeelmi interesting atb... 😕

misi - na norka som ti uz pisala svoj nazor, a saaaamoska, ze plati 😉

dnes sa mi podarila uuuuuzasna vec 😵 , ucila som olili ako robi havo 😵 a nakoniec sa to naucila chessy 😀 takze ked jej (chessy) poviem "urob hava", zabrese 😀 😀 😀 . a olivia NIC 😠 😠 😠

andula30
30. jún 2009

Ahojte dalsi chodec gratulacia a fotos 😀 zabavanie pri jedle tak isto, potenie pri spanku totez,Ninka www.boticky.sk ,nas tiez nemal este takuto ritusu ale zubky hnacky ateraz ta choroba tak sa nam to zacervenalo 😒

efcso
30. jún 2009

a s mamickami (ozaj mamickami mamickami) smirovackami pisucimi ip mam vlastnu skusenost 😀 😀 😀. v duchu hesla: najlepsie spoji spolocny nepriatel 😒

jankapo
30. jún 2009

Ahojte, ake ukecane... 🙂

Verulka, prazdniny ti koncia, zacina makacka!!! 😎 Dufam, ze si dnes nepraskla hrdostou ked velkaci doniesli vysvedcka. Aj ked, myslim ze ty nepotrebujes papier ako dokaz... 😉

Cerstvochodcom gratulkaaaaa!!!
Ostrihancom fesakom tiez!!! 😉

Ninka, ohladom topiek, v KE je jeden obchod s "rak-topanockami" vid Miskin link...tam idem na istotku viac-menej. Ak chcem fesi topky, tak po obchodeni vsemoznych zdravotnickych potrieb a obuvi som zistila ze na nasu nozku najlepsie sedia topanocky z BATU a este jedny zasite zdrav.potreby. Takze uz len tam pojdem ak bude treba.

U nas s papanim opacny problem, teda ten betatkovsky...schovavame.
Ozaj- skusaju vase deti papat same? Ten nas kym je hladny tak sa necha krmit a potom, ked prejde ten najvacsi hlad, tak bojujeme o lyzicu, proste chce sam a mna ide slak trafit. 😒 Jasne, ze do pusy trafi len lyzica, ale nic na nej. Och jo.
Ovocie neskusame, ten biseptol nam pokafral sezonny jedalnicek. 😖 Nukala som maliny, ale triaslo ho...Myslim, ze nie chut, ale povrch... 😀 Teda, dufam....

Na ritulku nedavam nic, pokial nevidim ze je nejak cervena, a ak je, davam sudocrem a uz neni. 🙂 Umyvame v umyvadle. Ani ziadnu kozmetiku nepouzivam stale.

basika
30. jún 2009

andula - nám pomohol pri ATB...Imazol..a probiotiká...

majú aj vaše deti modriny...juj Lívia strašné...na píšťale, kolene..zadočku..a najnovšie aj na líčku...

jankapo
30. jún 2009

boze aka som spomalena, kym napisem prispevok, zmenite mi temu!!! 😀

andula30
30. jún 2009

efcso 😀 😀 😀

basika
30. jún 2009

juj a k tomu krímeniu ešte...neviem či je tu ešte niekto taký...ale krmim vo vajíčku... 😒 😒 😒 , lebo stolička nehrozí...nakoľko dávam redšie konzistencie..musí mať dieťa hlavu hore..inek mi všetko pokvacká...a najnovšie vylezie už aj zo stoličky (máme tú staršiu..ako Verulka raz mala v albume, takú drevenú) minule bola tam, reku nech sa zahrá...bol to moment..a hneď bola vylezené na stole...

ef - múdri pes.....u nás pes nerobí zvuky..ale pachtí....

katko
30. jún 2009

Efco-tak takuto skusenost ja nemam... 🙂

katko
30. jún 2009

Riesime celkom ine veci ako kde som kupila domcek pre malu a pod. Hlavne si si v prispevkoch najde kazdy co hlada... 😀 Majte sa pekne baby

jankapo
30. jún 2009

nie len ze som spomalena, ja tu uz prestavam mnohym veciam rozumiet....o com ficite? 😕

katuskapd
30. jún 2009

jaj efcso zase chces zdrhnut z nitry 😕 😀

basika modriny mame aj na holeniach aj tvaricke , lebo teraz vsetko zraza, inak su aj take podbradniky z tvrdej umelej hmoty, trochu zahnute, cize vsetko nezjedene skonci v podbradniku, vsak skus a uvidis, drzim palce do stolicky 😉

jankapo 😀 😀 😀

matusko dnes cely den teplotu,total mrzuty aj ked spal 3,5 hodiny ☹ , papat nula bodov, aspon vecernu kasu zjedol, asi nejake zubky ale nic naobzore 😠

aj ja chcem ip 😀 😀 😀