Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

fukaska
31. júl 2009

dakujeme

kety80
31. júl 2009

basika urcite idem aj ja lahnut tak pa 🙂

verulka
31. júl 2009

kats, brutal prefis fotos 😀 pristi tyzden sa isto pripojime, ale az po strede 😉
fusaka aj tie vase, normlane ticha zavist, ze mate rukavky..u nas ani bazen nafukovaci nehrozi 😝

anamor
1. aug 2009

ahojte,
som musela normalne docitavat 😉
leni krasne fotky, motivy ako tie nase, dobry vyber 😉
aj letne fotos babenky parada 😵 😵 😵 uzivaju si ti nasi drobci leto... aj ja by som mala fotos pridat, priste...
Vigantol my po roku vobec nedavame,ako povedala dokina... je tu niekto ako my? 😅
noc a nejedenie... kedze kojim tak v noci pije, okolo tretej, potom nadranom, uspesne zaspi, spavame do 7-7,30 priemerne, co je fajn, ale prespata noc...neviem kedy bude, pokusala som sa nedat ale zatim sa nepodarilo.... uvidime, priznam sa ze momentalne to neriesim, nakolko je to prezitelne, vzdy si dam nejaky ciel, zaspavanie sa nam upravilo, tak som trochu spokojna teraz 😉
papanie, kusky nie su problem, takze chapem bas, ze ta to trapi, este aj toto by ma slahlo...
chcela som este reagovat no neviem na co 😅
jaj ninka k pariku velke gratulky 😉 a ostatne som zabudla 🤐 .

misanik
1. aug 2009

Ahojte, ja som nas vybalila, dieta uspala, muza poslala na pivo a balim na zajtra 😀 ideme na cely den tu na kopec nad KE grilovat, masicko uz napacovane, tesiiim. Aj mi je smutno, normalka mi je luto, ze uz od pondelka konci matkovi dovolenka. Sme sa akurat dnes bavili, my sme boli spolu uz na dovolenke viac krat aj pri mori, toto bola vsak ta najkrajsia dovolenka 😵 velmi mi je smutno, ze uz to konci, tak ale budu este vikendiky 😵
Kats, rybicky som pozdravila 😀 tych tam bolo ale moc, nezdravila som kazdu osobne, nevadi? 😀 Krasne fotky, strasne zlaty s tou paprikou, som sa nasmiala a tie bazenove... 😵
Fukaska, aj vase fotky su nadherne, fakt mas sikovnu upratovacku, aj ans norko najnovsie stlae beha po byte s vedrom a portvisom, musim nafotit. A celkovo mala by som pridat dajake letne fotky, mozno buduci tyzden ked uz budeme sami ...

basika
1. aug 2009

Ahojte, noo dnes bol zaujímavý dníček

boli sme sa kúpať..a stretli sme ajajku(z našej diskusie) - veeeeľmi sympatická žienka, ešteže sa ozvala, ja by som ju nespoznala...

a pobavila som sa na tomto nie je to o detičkách, ale o láske určite...tak kto chcete kuk...ale pozrite to až do konca, záver je úúúžasný

https://www.youtube.com/watch?v=wL4v0Ps8gS0
ajajka
2. aug 2009

ahojte kočky fakt som tu strašne dlho nebola,ano včera sme stretli Basiku vo Vyhnach na kupku a ani ja by so ju nespoznala len mala Livka je fakt kočka ako na fotkach a hned mi padla do oka 😉
ako vidim vela bab tu dovolenkuje takže prajem krasne dovolenky a vela z vas sa aj posnažilo s druhym babom takže pevne zdravičko .

verulka
2. aug 2009

cafte,
misi, nebud smutna...v pondelok dorazim do KE ja s ronkom, tak ta obveselime 😉
kocky, majte sa mi tu krasne...ozvem sa po navrate 😉

zlatik
2. aug 2009

Caute baby, tak my sme mali pracovnu sobotu, makali sme na dome ako fretky a dnes trosku oddych.

Ako je Ajajka vo Vyhniach? Ideme tam na predlzeny vikend.

misanik
2. aug 2009

verul, uz tesiiim, snad uz mozem 😀 😉

kats
2. aug 2009

ahojte kocky 😉
my tiez brutal pracovnu sobotu na chate 😀 matusko tam behal naboso a naholo 😅 vecer o pol osmej sme odtial odchadzali a musela som ho aspon trosku utriet vlhkou utierkou 😝 cigancata sa mozu schovat 😀

dnes sme sa sli za odmenu kupat 😀 veeeelmi sa mu pacilo 😉

basika - nechcem ti brat iluzie... ale to som nebola ja 😀 moj drahy uz neodolal 😉

misanik
2. aug 2009

kats 😀
my sme boli v lese cely den, take spinave moje dieta nikdy nebolo... tiez by na luniku IX zapadol 😀

basika
2. aug 2009

Ahojte, dnes riaden hic, boli sme sa kúpať znova..

zlatik - vo Vyhniach by sa vám mohlo páčiť. Je to všetko nové, neviem či ste v nejakom inom aquaparku boli, ja to viem porovnať tak s Turčianskymi Teplicami - tam je to lepšie a o čosi väčšie. Ale Vyhne sú nové, aj pre deti je to tam celkom fajn. Však uvidíš potom napíš ako sa ti páčilo.

kats - ty to ešte stále riešiš? 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelok
2. aug 2009

ahojte babule,
ja len narychlo pozdravim..natalka od vcerajsej noci teplotuje a hnackuje, zajtra ideme k dr.,tak ked bude troska cas, dam vediet, co sa deje. ale zrejme nejaky zapal, ma zelenu vodovu kaku, nechce papat, ani moc pit. snazim sa, aby nebola dehydrovana, ale je to tazke.
nech vas chorobky obchadzaju a uzite si slniecka, my budeme zrejme zajtra cely den doma 😝

ajajka
2. aug 2009

ahojte len som nakukla ,prave som dozavarala broskyne
Zlatik Vyhne su super,nam sa velmi pačilo su na urovni ,čiste,a my sme si užili dost zabavy ,najviac sa nam pačili tobogany aj aly Samko sa zviezol na mne hlavne je podla mna aby vam vyšlo počasie.

miriamka
3. aug 2009

Ahojte a dobre ranko,
Vyhne?Parada,tam sme pocali Jakubka 😵 😵
Ale musim povedat,ze Besenova sa nam pacila viac...
Inac sa mame dobre,maly vyvadzal cely vikend v bazeniku na dvore,takze sme relaxovali.
Anjelkom...Natalke prajem skore uzdravenie 😔

ludka_r
3. aug 2009

Ahojte
Ja len tak narýchlo.. V sobotu sme mali svadbu, tak ešte musím si ísť vybavovať nejaké tie zmeny údajov... 😀 Bolo super, ale dúfam, že len raz.... Ak chcete, kuknite album..
Viliamko je na tom rovnako. Prišla som na to, že keď sme doma, chodienie mu celkom ide, ale keď prídeme k našim a ku svokre, zabrzdí sa a my musíme doma ísť odznovu... Začínam mať na to pekné nervy, hlavne na svokru, tá ho drží večne za dve ruky a on potom nechce chodiť inak.... ☹
Tak ja zatiaľ len toľko... 😉

nicolmt
3. aug 2009

dieta s ockom na prechadzke tak konecne aj od nas nove fotos
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eviku78
3. aug 2009

ahoj mamule. tak sme koooonecne po 3 tyzdnoch doma. tyzden v tatrach a potom sme sa este dva tyznde vyvalovali u babiny. 😀 fotky pridam neskor. dieta spi a poobede sa chystame na zlate.

leni, natalke skore uzdravenie.
nicol - super foto. tie kvietky su malovane alebo samolepky. akurat zhanam smolepky do detskej na stenu a chcem tym polepit aj komody. tak som zvedava. 😎 😝 😅
ludka - tak svokruse pekne vysvetli, ze si nezelas aby ho vodili za ruky. my sme emmku tiez nevodili a kazdy sa to snazil repsektovat. 😉

nicolmt
3. aug 2009

evi kvietky malovane ale na www.predlohy.sk take iste objednas 😉

nicolmt
3. aug 2009

zabudla som to najdolezitejsie
- mame oficialne po kiahnach a mozeme medzi deti 😅 tak hadam este ten tyzden mirovej dovolenky dako vyuzijeme 😅
- natalke skore uzdravenie chudatko, hadam jej to rychlo prejde

basika
3. aug 2009

Ahojte,

ludkar - nevesta si bola pekná, šiatky krááásne..ja som sa tiež na to hnevala, keď rodina ťahala Líviu za ruky..

miriamka - tak pekné spomienky potom na Vyhne máte

nicolmt - tak fajn, že už po kiahňach...už si môžete užívať leto. Na tú imunitu si niečo zohnala? A vymaľovanie je pekné, vedela by som si v tých predlohách vybrať.

Leni - Natálke skoré uzdravenie, čo povedala Dr.?

miriamka
3. aug 2009

Basika...ano,na Vyhne mame pekne spomienky...kto vie,mozno aj na Besenovu budeme mat 😀

anjelok
3. aug 2009

ahojte,
potesili ste ma fotockami 😉
ludka, blahozelam a prajem vam nech ste spolu stastni az do smrti 😵
ninka, fiii sarinka ma uz ake vlasky? 😲 ved v jasnej ich este nemala tolko, ci? vtedy boli capicovi vsetci 😀 fotky super, sa mi zda, ze tak vyrastla..
a my..dnes uz lepsie, ziadna teplota a zatial od rana ani nekakala. boli sme u dr, ze teraz v lete byvaju take crevne virozy, drzat dietu, este dnes doma a potom uz mozme aj medzi deti. sfukla ma, ze som dala natalke mrkvu v kuskoch (lebo som jej hovorila, ze cele tie kusocky vykakala), ze ked su hnacky, ma byt jedlo kasovite, pomixovane. tak len aby ste vedeli aj ostatni 😅
verul stastnu cestu, asi uz neskoro pisem..uz si s miskou a jankapo a ostat. kosicankami uzivas 😀
no jo, idem zehlit, kym dietko spi..paa

ninka123
3. aug 2009

Ahojte, my len narychlo... 🙂
Choruckym rychle uzdravenie prajeme... Lula mala este minuly tyzden nejaky nalez v moci, sice uzivala Biseptol, ale zistili, ze ta bakteria bola rezistentna 😒 tak som dnes niesla dalsiu vzorku, tak uvidime result...
Hned nam urobili 15mes poradnu (10990g,82cm)-pre mna je aj to uz dost na dvihanie 😅, aj ockovanie, asi 1.krat bez akychkolvek komplikacii...
V rychlosti som aj ja pridala zo 3fotos... Inak zaciname zamykat dvere, lebo Lula za posledny tyzden uz dociahne niektore klucky (samoska take bezpecne-schody do pivnice, brana na ulicu...) Fakt spominam na casy, ked mala par mes. a nepretacala sa 🙂
Sice horuci, ale pekny dnik vsetkym 😵

ludka_r
3. aug 2009

Ďakujem za priania, snáď to víde... 😀
Eviku, s tou svokrou to určite nepôjde... Ja jej v jednom kuse hovorím, nech to a to nerobí, že si to neželám, ale ona sa na mňa len usmeje a robí si svoje...Som pre ňu len hlúpe decko... ☹ Zato synáčika poslúcha na slovo... Joj, mám niekedy z nej poriadne nervy... 😒

eviku78
3. aug 2009

lduka, tak povedz manzelovi aby povedal svokre, ze si to nezela. 😉 ked vies, ze na nu musis cez muza, tak to je plus bod pre teba. 😀 a tiez sa samozrejme pripajam ku gratulacii. nech ste stastna rodinka.

leni som rada,ze natalke je uz lepsie.

ninka foto super. 😉 a mate doma riadnu babu. nas caka poradna a ockovanie vo svtrtok, tak som zvedava.

kety80
3. aug 2009

ahojte maminy 🙂

ludka tak este raz gratulujem a nech ste stastny po cely zivot a vilko nech vam robi radost a do roka braceka alebo setricku 😀 to zo svokrou blbe treba to vyriesit s muzom ak nechces dvojvychovu ☹ tak ako ti povedala eviku musis mu to vysvetlit 😠
Anjelok nech ste cim skor zdravi a nech choroby nepribudaju
Nicolmt krasne forky mala zlata a tie kvietky sa mi chrozne pacili uzasne 🙂
tak mame novinku jakubko sa konecne uz rozbieha taka som stastna jupi 😀 😀 😀 aj ked to nieje este ono ale sanzi sa cim viac chodit sam uz prejde z jednej izby do druhej aj ked stvornoskovanie a mamina ruka su stale pokracuje 😕taky je zlaty ked chodi ako ho toci raz do jednej potom do druhej strany ale neva strasne sa tesime a teraz sa to uz musi rozbehnut 🙂muzovi som hovorila ze dnes to musime oslavit 🙂

libka1
4. aug 2009

ale to tu zije 😀 keby som vedela ludka ze sa vydavas tak to sem pridam skor, aby ste mali inspiraciu 😉

tak pre pobavenie:

https://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
misanik
4. aug 2009

Ahojte,
libka, to je velmi pekne video, uz som to videla, fakt krasne 😵
kety gratulka k chodeniu, oslavte 😉
leni, skore uzdravenie prajem...
ludka, gratulujem k svadbe, nech vam vsetko vyjde tak ako si predstavujete 😉
U nas nic moc, norko mi teplotkuje... enviem co mu je skocim popoludni k lekarke. Vcera sa mi aj zdal teply uz popoludni, ale bol vesely, este sme boli vonku s jankou a verulkou, santil v pohode, doma mi to potom nedalo, zmeram a teplotka 38 po dopocitani... zrejme mal vcera cely den tak... aj celu noc, rano mal uz 38,3, po panadole klesla na 37,5, ale uz zasa stupa tak skocime k dokyne. Inak nema sople ani nic sa netvari ze by mu bolo. Myslim, ze ani zuby nie...