Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
20. okt 2009

kats - dufam ze ste na tom lepsie 🙂

kats
20. okt 2009

kety mu uz nastasite noc celko v pohode 😉 len zoparkrat hore 🙂
u nas je to podobne, idu dolne ocaky... mrncosi, nosi sa ... no veselo 😀 bud cumel alebo tri prsty, nic nejedol...a veeela veeela pije

verulka - ma aj za usami cervenkaste .... je to teda sestka??

verulka
20. okt 2009

kats, za uskami sa to objavuje..moze to byt ono, len ja neviem, ci mal aj tpeloty..necitam sa..ak mal tpeloty a vysev, tak je to ono...
kety, ja som mala pred rokmi podobnu reakciu na ocko proti chripke...no a este k tomu som bola chora ako nikdy..odvtedy neickujeme 😉 ale snad to bude len skombinovane nepriaznive okolnosti azuby 😉
ja som tak happy, ze zuby su uz vonku..teda az na 5ky ,ale tie maju pol roka este cas 😀

kats
20. okt 2009

hej mal teplotu jak das... 40,2 od soboty vecer a este aj dnes rano.... ale po sirupe mu krasne klesli 😅

a kolko maju teraz mat stoliciek ? len 4 a dalsie 4 v dvoch rokoch?

katuskapd
20. okt 2009

verulka ja tiez neviem ci by som si trufla do takej vysky 😀 tak super, a nakupovanie nie je najdolezitejsie, ja mam nervy aj z nasich obchodov 😀

kety to ma mrzi, ze kubkovi nie je dobre, chudacik, posielame pusinky nech to rychlo prejde.

inak ten moj matus este furt nespi, ide ma z neho natiahnut 😝 😅

verulka
20. okt 2009

ktas, no vsak uvidis, ci sa ten vysev rozsiri alebo co..ja si to uz moc nepamatam...presne, teraz staci 16zubov a potom tie zvysne rastu zvycajne po 2.r...
katuska, ja tu nenakupujem skoro vobec, tak som si robila nadeje, ze tam sa prekonam 😀 nastalo sa 😝 😀 ale o to lepsie 😵

kety80
20. okt 2009

kats - vyzera ze to je ta siesta my sme to tiez tak mali najprv horucky a potom vysyp
a dakujem baby ste zlate kubko stale hore ked spi tak uz aj zo spanku vzlyka uz som dnes plakala s nim 😢 a este do toho kika ze ty lubis len kubka a plac tak to ma zlomilo uplne 😢 ale nebudem tu stale smutit musime sa cesto vsetko preniest a snad to uz bude lepsie a ked bude kubkovi lepsie slubila som jej ze spolu niekam pojdeme

kety80
20. okt 2009

verul - ak to ma byt po ockovani tak rozmyslam ci na budici rok ju dam 😝

verulka
20. okt 2009

kety, ja som mala a aj mam imunodeficitne deti..presli si kadecim ,ale chripku nikdy nemali zaockovanu a nai mat nebudu 🤐
neboj, kika zvladne 😉

kats
20. okt 2009

kety, chudatko ty to nemas lahke, ale najtazsie mate snad s kubkom touto nocou za sebou 😉 zuby vylezu a uz sa to bude lepsit 🙂 kika vie ze ju lubis 🙂

kety80
20. okt 2009

dakujem snad uz zajtra bude lepsie asi je na mna toho na dnes dost a este nevyspata a dnes to zo spankom tiez nieje ruzove uz asi 50 krat hore esteze kika ma tvrdy spanok po muzovi tak sa nezobudi na to ako place

anjelok
20. okt 2009

jooj chorobky, co to citam...kety, dala si mu paralenovy cipok? to by mu mohlo pomoct od bolesti. ked placka, zrejme ho nieco boli. chuda kubko, drzim palceky, nech uz je zajtra lepsie. je to narocne aj pre teba 😔 ale hlavne, ze nie je horsie 😉 to si teda aspon ja vzdy hovorim 😅
kati, natalka mala ten vysyp tiez len taky slabucko ruzovy, ved druhy den sme boli na foteni a fotografka si to na nej ani nevsimla. mam aj fotku, poslem ti na mail. natalka mala vtedy 3 dni vkuse vysoke teploty.
verul vitaj, super, ze si si oddychla 🙂
ja sa tesim na prahu, potrebujem vypadnut..muza boli zub, mna hrdlo, natalke idu tie ocaky, tak je maly certik 😅
kati odpoved na otazku. teraz maju 4 stolicky a potom neskor im pojdu este posledne 4. nastastie natalke uz idu posledne zuby, tak snad bude aspon chvila pokoj 😝

kety80
20. okt 2009

anjelok - dala som paralenovy cipok ale asi vcera nezabral aj dnes vecer som mu dala lebo vecere su najhorsie ☹ uz sme dovarili idem pomali lahnut a mozno sa aj vyspime 😔 dobru noc

vs3
20. okt 2009

Ahojte babulky, vooobec nema cas .
V piatok mame velky den ideme do Ba, pokial nedostane sopliky tak prosim prosim drzkajte palceky, snad vsetko dobre dopadne a uz budeme mat pokoj.
Pridala som nejake foto ak mate chut a cas https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😉

ludka_r
20. okt 2009

Juj, chudence malinké detičky... Prajem skoré uzdravenie.. My sme našťastie stále zdraví.
Tak sa zržte a hlavne pokojnú noc... 😉

basika
21. okt 2009

Dobré ránko...

kety ☹ juj máš to ťažké..nech to rýchlo prejde..

vs - držím palce...idete kvôli tej operácii? Foto super a hafino tiež.

čo som to ešte chcela...neviem

basika
21. okt 2009

tak, dieťa spí, obed navarený, ja najedená, jem čokoládu a pijem kávu.. 🙂

v sobotu sa podáva čas...máte nejaké strategické plány? 😵

kety80
21. okt 2009

ahojte 🙂

tak tuto noc to bolo lepsie uz sa kubko budil len kazdych 20-30 min. tak aspon nieco pospal sopliky a sliny tecu ako hrom 😔 ale aspon ze uz tecu vcera to mal chudak take huste ze sa to nedalo poriadne odsat
vs3 - krasne fotky maxik je krasny 🙂

jankapo
21. okt 2009

heh, basika, DETI SPIA!!! obed navareny, ja hladna (ale z lenivosti), zobkam keksy a je mi sveta zit... 😎

ake plany myslis? 😕 odkedy mam deti, nic neplanujem 😉

chorusikom rychle uzdravenie 😨 ich maminkam vela vela sil do boja s chorobou

sme boli dnes na navsteve u misanikovcov, huraa, aka zmena! jo, norko krasne keca, inak je jak matulo (zlostia 🙂 )

vs, havo ok, cakame skor nejake foto z usg.... 😉 😀 😀

kety80
21. okt 2009

no idem hrat s kikou clovece a karty tak zatial pa

misanik
21. okt 2009

Ahojte,

kats, norko ked mal siestu, tak vyrazticky boli uplne jemnulinke, keby som ich necakala a nehladala, mozno si ani nevsimnem, mal len na hrudnicku a brusku a na dalsi den sa troska rozsirili aj na rucicky a nozicky. Na fotke by ani nebolo vidiet.
janka tu bola s deturencami, no krasne take babenko 😵 aj norko ho popozoroval, matusko je zlaty starsi bracek 😵
basika, ja som dojedala zvysky a norko je uz po obede. Strategicke plany? Ako si to predstavujes, no netusim, jednoducho sa pokusim norkovi vysvetlit, ze je zmena casu. Ked uz nevie kolkeho je, nech aspon hodiny chape 😀
verul, vitaaaj, jasne, ze nakupy zvladnes aj doma, radsej si treba oddychnut a uzit london 😉
natalka nech je rychlo zdravucka
maximkovi silno drzime palce 😉
aj kubkovi nech ej uz lepsie, snad som na nikoho nezabudla

misanik
21. okt 2009

aha, bola tu bitka o simiho z norska. Andula, aj ja sa pridam, vyslo mi v dajakom priblblom teste na facebooku, ze moj syn bude teplos, ak by aj simi, tak ho berieme my a maju baby po problemoch 😀

vs3
21. okt 2009

Ahojte ja len v kratkosti, pred pol hodinkou som prisla z mesta, maly mi zaspal v kociku, prelozila som ho, zjedla som polievku, teraz z lenivosti ako aj Janka pise som si dalal keksik a pripravujem sa na zajtra 😒
Kety niesom v obraze mas chore detusky? Skore uzdravenie prajem , chudence male.
Jani ako tak pozeram , pokial nam vsetko dobre dopadne pustam sa aj ja na druhe babatko a manzel bude mat konecne radost 😀 😀 Ved ty uz si ako Verulka supermamca potom mi date skolenie 😉

vs3
21. okt 2009

A zabudla som velmi dakujem za foto, ked som ich zmensila su strasne rozmazane 😒
Miska 😀 Inak aj ja som na fb ale bez foto posli mi do ip meno pridam si ta 😉

jankapo
21. okt 2009

jezis,zabudla som nasu verulku privitat, som rada ze ju london neuchvatil, ze az by nam tam ostala... 😉

ja love london, lebo sak som tam daco odzila a ine asociacie mam 😵 juj, zavistou som praskala cely vikend 😝 HNED by som sla a posledne co by som v londyne robila by boli nakupy 😉 (mozno okrem knih) raz sa tam urcite vratim, spolu s drahym sa vyberieme spominat....to bude pecka. len neviem kolko rokov budeme mat... 😀 mozno aj usetrime cosi na dochodcovksych vstupenkach 🙂

basika
21. okt 2009

no Lívia sa už budí...

ten strategický plán...som myslela..či cca očakávate, ako budú deti reagovať na spanie a vstávanie..či s tým niečo plánujete....ale ani nereagujte..aj tak si spravia deti podľa seba... 🙂

misi - som sa musela zasmiať...že aká verzia sa dá vymyslieť, ako získať šimiho od anduly..

eviku78
21. okt 2009

ahoj mamule.
verul, welcome home. 😀 a diesle by som hned zakvacila aj ja v londone. ale buduci rok pred letom sa chystam aj ja. tak dufam, ze sa podari. 😵

choruckym skore uzdravenie. kati, u nas tie vyrazky tiez neboli nejak vyrazne a dokonca za jeden den zmizli.

co sa tyka posunu casu, tak neriesim. nejako sa to zase utrasie. budem sa riadit podla emmci a nie podla casu.
jani, ty takto bohovsky zvladas tie deti. 😉 este ti ostane cas aj na kona a kavu. 😎
veronika, zajtra budeme silno mysliet na maximka. ale on to urcite zvladne - hrdina. 🙂

eviku78
21. okt 2009

jaj a aby som nezabudla, miska zase nesklamala. som sa pobavila. 😀 😀 😀

kety80
21. okt 2009

tak pisala som ze trochu lepsie ale ked stal kubko poobede tak uz mal teploty a chyta si stale usko tak ak to neprejde tak nas zajtra caka asi dr.

kety80
21. okt 2009

misi - si ma teda pobavila dik 🙂