• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
ahoj mamule.

slny, to je najlepsia sprava dnesneho dna. co dna, tyyyyzna, ba dokonca mesiaca. :dizzy_face: :slight_smile: tesime sa s vami.

leni, super, ze natalka sa takto fajin "chytila" na novu postielku. a nespadla? ako ste to riesili? toho sa bojim najviac.

misi, bomba, ze norusko je taky mazel teraz. ja to milujem. :dizzy_face: :wink:

pekarnicku by som chcela aj ja, ale v nasej mini pidi kuchyni si neviem predstavit, kde by som ju dala. :unamused: :frowning2: aj moja kamoska v nej robi neuveritelnu vianocku. dam si jeden krajec a som plna. to nie ako tie kupovane, papierove. :angry:
5. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, super fotky. to ma rebeka taku medzierku medzi zubkami, alebo sa mi to mari. :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi :dizzy_face: ta bozkavacia je najsamlepsia. :grinning:
a norusko je cely tato, darmo.
5. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky milene :wink: fesacisko no idem nasa superstar zacala spievat :slight_smile:
5. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta spi uz vyse 2 hodiny, uz tam chodim nazerat :astonished:
5. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za pochvalu fotiek.
eviku, ano, ma medzeru medzi zubami. a zubarka prisla na to, ze to je tym, ze ma prirastenu hrazdicku o dasno, tak to to sposobuje. ale ze ked jej vypadnu mliecne, tak jej to nadrezu a uz ju nebude mat. aj ona to mala (zubarka) a robili jej to, ked mala dva roky. ale ze je to zbytocne tak skoro, ze takto bude aspon mat miesto na trvale zubky.
misanik, super fotky. krasne deticky. inak aj my mame pekarnicku. ja som ju kupovala kvoli mojej bezlepke. zo zaciatku ma to bavilo, potom som ju nechala dllllho oddychovat a teraz ju opat vyuzivam (teda az raz som ju zatial pouzila, ale dnes sa opat chystam piect chlebik :sweat_smile: )
5. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ved to je take zlate, ta medzierka. :dizzy_face: hlavne, ked je predpoklad,ze trvale zubky budu ok. :grinning:
5. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slny parada :dizzy_face: :dizzy_face:
andul, ja to neriesim..mne je to doost jedno- mylsim interierove veci..halvne ta radost MM stoji za to :wink:
u nas je noc furt des...ale uz zere ako drak :grinning:
5. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak nasej babine je uz trosku lepsie len vracal z liekov tak jej ich museli zmenit tak dufam ze bude ok len stale ledva chodi dnes tam spi u nes bratranec zajtra pojdeme my k nej spat aby nebola sama keby sa nieco stalo :pensive:
misi , mirka - super fotky
anjelok - to je super ze prvu noc prespala nech jej to vrdzi stale :wink:
slny - to je najlepsia sprava dna super ze je vsetko ok tak teraz sa teste z deticiak a odychni si trocha :slight_smile:
no na tie farby my mame stany v dome zlte kika ma iozbu ruzovu mne sa ruzova a zelena strasne paci teraz som prehovorila muza nech da fasadu domu zelenu moc sa mu to nepacilo ale ja viem ako na nho tak bude zelena dufam :grinning:
5. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za rady na psika uz ho kupije krsna tak nas predbehla tak dnes sme na vianoce kubili kubkovi ten cd prehravac od fhisher price tak uvidime ci ho to bude bavit a kike neviem zacala byt zblaznena zo skolky do hannah montanna tak teraz len o tom pocuvame
5. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka - kristinka ma tiez medzierku a aj kubko ju ma tak tiez mi zubarka hovorila ze kym nevyjdu trvale tak je to zbytocne teraz kike vypadol hore zub tak to zacnem riesit tak potom ti dam vediet ako sme dopadli
5. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamule.
tak to pocasie pod psa ma ubija. :angry: :unamused:
ja chem letoooooooooooo.
6. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, super fotocky, potesili ste ma. mala by som aj ja nejake popridavat, ale sa mi do toho nejak nechce. mozno cez vikend.
ja si teraz varim cestovinky a potom idem upratovat. nech mam cez vikend pokoj. zubara mam stastlivo za sebou, este ma caka 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: co planujete na vikend v takomto pocasi?
6. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta de ste vsetky? :grinning: deti by vam uz mali spat. :wink:
6. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak som tu pijem kávu...dnešný deň sa mi páčil :slight_smile: , o 10:00 sme išli na poradňu s Livinou, prišla mama uvarila mi obed keď som prišla domov už bola preč, v kuchyni poriadok a obed rozvoniaval, mlieková strúčková polievka a langoše...mňam, Livine som dala polievku a keď vstane bude mať nie langoše ale čo som jej stihla ráno uvariť - masko so zeleninou a zemiačikmi.

U Dr. bola Lívia dnes maximálne herečka :dizzy_face: , prišli sme do čakárne, tam všetci otrávení, Lívia sa začala tam usmievať aj nahlas na deti, rozdávala kocky, všetko po stene čo bolo namaľované pomenovala, furt niečo šomrotila. U Dr. pri počúvaní :dizzy_face: bola strašne zlatá..sa usmievala a dýchala a vzdychala. :grinning: , váha 11400g 85 cm(odmerala som ju ešte doma takže hore dole 1 cm). Toho ORL som zatiaľ neobjdnávala, sa mi zdalo, že v noci to bolo lepšie, že tak nechrnela..uvidíme dám tomu ešte týždeň ak nie potom sa objednám.

farby v byte - no ja mám rada farebnosť. Obývačku máme zeleno žltú..s tým že zelený pás sa ťahá cez plafón na druhú stranu obývačky. Kuchyňu mám broskynkovú. Livka ešte svoju izbičku nemá...ale som zistila, že Livkina sesternička vie kraaaaasne kresliť na steny..takže niečo také jej asi v detskej izbe doprajem, motív ešte neviem.

čo som to ešte...jaaaaaaaaaj, foto..perfišné..

mirka - ja som si tu medzierku ani nevšimla..asi preto že také často detičky mávajú..je zlatá.. :dizzy_face:

misi - foto perfektné, pristane vám kompletná rodinná foto v počte osôb 4 :slight_smile: , a tie božteky detské :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ze basika nesklamala. :grinning: :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku - :sunglasses:

pridala som aj ja nejaké foto

tá posledná to je posledný nápad týždňa, Livke sme dali urobiť akože fotelku. Mali sme staršiu autosedačku so starším špatným poťahom, strašne rada tam sedela a kukala TV, alebo aj jedla. Tak som dala ušiť nový poťah nehala som aj ramienka na tom, lebo čo ak náhodou budeme potrebovať do auta v prípade núdze, cez víkend taká bola. Manža umýval auto a nevšimol si, že bolo pootvorené okno a autosedačku celú pooblieval, že mokrá, nedalo sa na nej sedieť tak sme použili túto ale ešte nemala takýto poťah. No a tak sme sa nasmiali na Lívii, lebo mala ohromnú radosť, keď ju manža doniesol s týmito macíkmi, tak si sadla..tešila sa, smiala sa..potom išla zobrať ovládač na TV, dala manžovi a sadla si do tej sedačky a stále ho nabádala aby pustil TV..no bola podarená.

juj a TV tak to už obmedzujeme, lebo dosť často išla v pozadí..teraz normálne aj večer vypneme TV..a hrá sa tak s manžom..zbytočne to odpútavalo pozornosť..

kto chcete kuk foto..
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3501743#navigator

fúúú ja som chytila slinu..
6. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja len kafco si davam, galgan oplan zaspal az teraz, musim ist este varit.
leni, my cestujeme v sobotu do namestova, v nedelu s5, tak cestovny vikend.
Inak u nas sa dnes ukazalo krasne pocko, boli sme dopoludnia 2 hodinky vonku :dizzy_face: vcera bolo hnusne, fuj
6. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basika, to s tou autosedackou je super napad. my ju mame teraz tiez doma odmontovanu z auta a emma v nej strasne rada sedi. :slight_smile:

a emma mala minule taku ohromnu radost z fitlopty co jej doniesla babina, ze sa normalne nahlas rehotala a viskala. zlata bola.
6. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku - som rada, že som jej dala ušiť nový poťah s macíkmi..to ešte viac sa jej tak páči, teraz je vlastne táto stále v obývačke..a napadlo ma to tak, že som niekde videla normálne kreslá pre deti..tak akože to by som nekúpila..lebo to nestojí málo...a toto mi známa ušila poťah..len čo som dala koruny na tú látku..a ešte aj nápad sa cení... :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basi, fakt fajn napad.
mne by to asi neslo, nemam tu zakladnu k autosedacke a tak ma ten spodok taky hojdaci ako hojdacka, nevedela by som ho zaistit
6. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, basi, ide ti.. :grinning:
sedacka je super napad, mne uplne drblo, ja som si hned predstavila taku ze lebkovu...to by bola aka haluz :sweat_smile: :grinning:
inak s tou TV uuuplne ako u nas, lebo jak som prisla z porodky, tak deco pricucnute k telke, dovody a pohnutky asi nemusim rozpisovat...ja dooost antitv typ, slo ma rozhodit, som v tichosti bojovala, lebo sak obcas aj ja tv nechutne zneuzijem...ono to na chvilu padne vhod pri dvoch drobcoch ze jeden ma "zabavku", ale inak fuj (3x)... :rolling_eyes: teraz fungujeme tak ze telku vie a smie zapnut len ocko...okrem vynimky ze matu kadi, to sa naucil pred telkou, vtedy zazracne tv ide...no a minule co sa stalo!!! dlhy uprsany vecer a ocko vypol telku a jejda venoval sa ze aktivne decku...nie ze by sa inokedy nevenoval,ale popri telke..no to je nejak uuplne o inom. to bolo taak kraaasne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
miska, fotky rodinkovske gycovito krasne, skuste este raz predumat ten rodinny financny rozpocet... :wink:

my sme mali vcera den blbec hnusny...zato ze som sa den predtym rozplyvala jaka som moc happy s deckami, vcera som ich chcela oboch predat... :angry: najskor by som toho mensieho teda..fuuuu...pricucnuty jak pijavicka,uz aj furt vyzeral ze zalomil a prd, akonahle som odpojila, reeev.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale matu bol poklad,videl ze husto, tak cusal jak pen...aspon chvilku, teda... :sweat_smile: joj, hrozne to bolo...ale asi to tak ma byt..raz hore raz dolu..
jo a drobec dnes uplne v poho.tak neviem ci laktacna krizicka prehrmela ci co, lebo ciciky jak handricky boli, dnes uz je za co chytit... :sunglasses:
stihli sme dnes urologiu (nemame jedno vajko v miesku, tak to budu sledovat) a kozne...tvaricka des a hruza,ze nabeh na atopak... :unamused: potesiiii...jest mozem skoro nic, vitaminy odkial mam nabrat netusim :confounded: proste komplet antialergicky rezim.
pekarnicku chcem aj ja,ale tohto roku nam jezisko donesie kameru, zeby sme zachytili jak decka rastu...osobne sa neznasam kamerovat, ale mam tusak, ze ked budem na dochodku, rada si poplacem,ze jake rozkosne decka to boli ked boli mali... :sweat_smile:
takze spongiovy chlieb musim dalej kupovat... :slight_smile:
6. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte basika fotos peknucke kreslo tiez. Ja vikend neplanujem lebo dnesny plan sa uz niekolko krat zmenil vdaka muzovej robote ale tu je dnes po tyzdni v celku slusne pocko prave peciem vianocku, lebo ju vcera niekto spominal a dostala som chut a tu si ju nekupim super vonia http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18915 uz sa na nu normalne ze tesim
6. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a na vikedn sa sackujem zas k nasim, marek ide do ziaru krstit moje krsniatko :dizzy_face: Jakubka (som sa vam nepochvalila, ze sa nam narodilo)...ja realne nemozem byt pritomna, nejak sa necitim na balenie a cestu a prespavanie niekde inde, aj svagrinka ma toho teraz dost, tak m. ide aspon ako za rodinku, no a ja sama e-e, tak nasi budu mat opat veselo... :sweat_smile: takze ziadne plany, uplna klasika den predpokladam
6. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - no však aj tebe sa zadarilo, presne o tom venovaní ocka dieťaťu pri TV..viem..takže už dosť často večer vypneme TV..a ocka sa s Livkou hrá..ale skutočne, že hrá a venuje..tak sa mi to páči..ale inak už aj mňa tá TV večer rušila. A tá alergia ma mrzí.
6. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, co ti budem... skoda, ze sa nam nesmyklo kym sme veci nezratal a uz by dajak muselo byt... inak je dost zle maju u mata v robote vlemi zle... dufam, ze sa to dajak popravi, lebo mi srdce krvaca ked si predstavim ako sedim vo svojej predchadzajucej robote do 17-tej - a to len dufam, ze ma este vezmu a o noruska sa mi staraju cudzi ludia, toto by som asi neuniesla... :pensive:
6. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andul - mňam dala by som si...ale dnes som mala vyníkajúci obed..a hlavne, že mi ho niekto navaril.. :slight_smile:

jani - dobre si urobila..
6. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, basi, u nas v tomto super, hrame sa vecer v norkovej izbe, takze annajvys CD s deckymi pesnickami. on sa sam radsej hra tma, keby v obyvacke, isto by bolo tv pustene... inak teraz zboznuje "peter nagy detom"
6. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andula, jaaa, uz sa tesim ked chalani povyrastu, ze aj do pecenia sa konecne pustim..teraz mi staci sebarealizacia pri hrncoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: mimibazar recepty zerem, obcas sa chodim najest z obrazkov... :grinning:
na tie langose z mimibazaru sa tiez pekne dlho chystam , az sa mi slinky roztiekli, skoooda ze mi ich nema kto spravit...
6. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok