• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
andula, to je jednoduche, kup si nakrajany chlieb a mas po starostiach :grinning:
4. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zehlit k panelaku :wink:
4. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni u nas krajany mi nechti neviem asi to ze je baleny, ale tu v Norsku si kupis cely chlieb a hned v obchode ho das do krajacky a to mi vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning: Misi ono ta lavorukost je rozna moja mama je lavacka ale nie tak silna ako ja a ona vie dokonca aj pisat pravou, ja v pravej ani pero drzat nedokazem a to sa mozem snazit ako chcem, a tak je to skoro so vsetkymi nastrojmi noze noznice..mna z toho po chvilke boli ruka :angry: , ale mna fakt stve ze tie pomocky pre lavakov su ovela drahsie saaak to taka diskriminacia, mne sa vela pravakov smialo ze ako striham :wink: kym som im nedal strihat lavackymi noznicami :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy ze lestit pribory :confused: to som v zivote nerobila, ved vsetko uschne, aj tak sa to za chvilu pouzije zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemali by ste sa pozerat na tie pribory az tak z blizka :grinning: su ciste a to staci :grinning: (baby dufam ze si u nas este date daco pod zub :wink: )
l
avacku mam kamosku, ale zvlada aj s pravackymi, ale zafrfle si tiez :grinning:

zehlit... fuuuha mala by som, a aj pradlo povesat :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nechceeee

leni, natalke posielame pusinku nech uz neteplotuje a mozte zajtra s dobrou naladickou vyrazit von :grinning:

jani, super si to nellinka nacasovala aby sa roku uz nekojila :wink:

matusko sa naopak rozkojil :confused: zacal sa v noci 1x budit ale pijeeee akoby cely den nejedol a to iste aj rano, tahaaa aj 10 minut a preglga preeglga, vecer to uz bolo len tak na 2 cucy a teraz zase 10 minut :confused:
4. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som si u natalky vsimla, ze dost casto pouziva lavu ruku. aj ked teraz to asi este nie je jasne, ci bude lavak, ci pravak, tak som zvedava, co sa z toho vykluje. uz si to minule aj kamoska vsimla.
misi ja som zehlila v sobotu aj nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak som rada, ze dnes mam konecne klud :slight_smile: som sama doma,muzik musel skocit do roboty, natalka zatial spinka, tak som si odkrojila kusok ikea torty a relaxujem :dizzy_face: podbrusko ma boli ako slak a pozeram, ze ovulaciu by som mala mat. tak zeby z toho? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujem, dam jej ked sa zobudi :wink: ..a to nevyzera teda, zeby si v roku dokojila :confused:
4. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neboj, kolacik si dam aj s flakatou lyzickou :sweat_smile: ..akoze ja viem, ze to mam taku nejaku uchylku, ale ja som uz vazne na tom lepsie. volakedy by som si s monkom mohla ruku podat. uz sa lepsim, fakt, napr. natalku prezliekam z flakateho bodinka doma uz len ked ho ma mokre alebo ked ide spinkat. a to si neviete predstavit, ako trpim, ked sa na to flakate bodinko musim pozerat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :pensive:
4. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a ma to mat po kom? Aj mna sa uz svokra pytala, ze do ktorej rucicky Simi viac chyta a to takym tonom akoby to mala byt choroba :unamused:
Kats ja nehovorim ze to nezvladam ako lavacka :wink: len hovorim ze kua ved to je diskriminacia :grinning: :grinning: ze vsetko je prisposobene pre pravakov :wink:
4. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano a minule lenka normalne prisla na stretko s natalkou v teplakoch a papuckach. :grinning: lepsi sa dievca. :wink:
natalke inak prajeme pokojnu noc.

k priborom a inym veciam - su dni, ked ma to neskutocne rozculuje a pripadam si total neschopna, ze nemam domacnost ako zo skatulky a myslim si, ze urcite vsetci ostatni maju a neviem kde je chyba. teda viem, urcite vo mne. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechapem, kde tie zeny na to beru cas, chut a energiu. :confounded:

a su dni, ked to mam na haku a idem radsej s malou na cely den von a kaslem na celu domacnot. :sunglasses:

katuska, prajem skore uzdravenie. grcku posli o dum dal.

misi, mne zajtra pride mamina, tak trosku setrim zehlenie a v kutiku duse dufam, ze mi pozehli. ak nie, tak odpadnem, ked to budem musiet pozehlit. :grinning:
4. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni uz viem preco mas cierny kocik :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nam na rehabilitacii hovorili, ze lavactvo sa zacina crtat az okolo 3 rokov, to nam hovorili preto, ze zatial ked aj dieta uprednostnuje 1 stranu, ruku... nesmu sa s tym uspokojit, ze lavak, prevak...
ja som mala len kusok zehlenia alen taku chutovku, som sa na to vlastne tesila, prisiel mi ten next, tak to mam oprate a som mu to zehlila :dizzy_face:
ja inak nezehlim skoro nic, ja som strasne leniva :grinning:
a sama som tiez, muz isiel do roboty, len dobehol na hodinku domov aspon kusok sa pohrat s norkoma okupat ho, aj vcera bol cely den v robote :frowning2: a som sa tesila, ze uz spolu budeme
4. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vsimli sme si, ze to uz zvladas :wink: :grinning: sme ta minule s babami chvalili :wink:
andula, nieee to nebolo tak ze to nezvladas :grinning: ale nemenila by som :sweat_smile: pri uplnych hovadinkach zistis ake mate nevyhody a pritom to nie je lahke urobit druhou rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam problem si aj zuby umyt lavou :sweat_smile: ale skusam lebo som si precitala ze sa tym trenuju spojenia v mozgu a uz to faaaakt veeelmi potrebujem :grinning:
4. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky. :slight_smile:
zas ste toho neurekom popisali :wink:
tak, my mame doma lazaret...z martinskeho vyletu sme si priniesli domov sopliky, kasel...a aby nam luto nebolo, terezka dostala kiahne. :frowning2: takze namiesto planovaneho prichodu domov v nedelu, sme sa uz v sobotu zbalili, a pekne-krasne cupitali domov. :grinning: :wink:

inak, eli to chodenie zobrala doslova vazne-v piatok sa jej podarilo urobit par krockov na ihrisku, no a dnes sa rozhodla, ze to skusi opet a chodiiiiiiiime. :slight_smile:

idem si vas precitat. :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su fotky zo stretka s Nicol a Sarinkou. :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=258976
4. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andula inak moj muz je taky lavak, co pravou vie napr. aj strihat. On sa zasa mne posmiev,a z emy pravaci sme nemogavi, lebo ja lavu ruku amm fakt len aby mi sveter netrcal nakrivo :wink:
4. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats, kasli na lavu ruku a nechaj sa napojit na centralny mozog :wink: :grinning:
4. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, tak aj vy si z vyletu nesiete necheny suvenir? :frowning2: skore uzdravenie prajeme a drzime kockam palce
4. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ej..tu to žije..

aj ja prajem Natálke pokojnú noc a tým aj Lenke

ka77ka - tak kiahne ste schytali, čakáš, že to chytí aj Elišku? rýchlo nech je to preč. Ako to zatiaľ znáša Terazka?

neleštím ani ja...zbytočná práca...

inak študírujem na nete, od kedy a ako na normálne mlieko...nie, že by som už išla na to (však som si už dala objednať akciový Nutrilon3 2ks+ hrnček Avent na pitie) ale časom to chcem vykonať a viem, že do 3 rokov čakať nebudem..ale určite zavolám aj mojej Dr. čo mi poradí
4. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasinka aeli peknucke foto, take ruzove babiky :dizzy_face:
4. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, krasne foto. a prajme skore uzdravenie.
leni a tebe uz tiez prisiel ten next? lebo mne este nie. :angry:
4. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre s tym svetrom :grinning:

fuuuj sople a kiahne :angry: Eli ich este nechytila ? drzte sa a rychlo nech to mate za sebou :wink:

som sa zabudla pochvalit :grinning: stupel sa uz vie postavit len tak uprostred volneho priestoru :grinning: som len cumakovala ked sa zdvihol ze samoska :grinning:

ale zato si uuuplne pokaslal spanok cez den.... spinkal doobeda hodinku od 9-10 a sli sme na 2 hodky von, o 12 obed a rovno spat do druhej, potom sme mohli ficat von za babami az do piatej ci siestej...
teraz si schrupne od 9 do 11 alebo pol dvanastej... potom obed, ideme von len tak a spinka o pol tretej do tretej, ale uz o piatej je neznesitelny a vresti uplne na vsetko :angry: ako dnes ked mu pod stol spadla lopta, on si lahol na zem, ukazoval prstikom a vrestal, tak som ho po zemi supla az k lopte, chudatko len tak kukal, zobral si ju a odkracal prec :grinning:

soraaaac ale cely den sama tak sa ventilujem :wink: :sweat_smile:
4. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
choroby chodte uz preec, Misi tak tvoj muz nie je az taky silny lavak ak ano tak mam moj obdiv :grinning: , Fotky su pekne take sladke ruzovucke :wink:
4. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte citam ze ste rozoberali pouzivanie ruciciek. Deniskovi dam do pravej, prechyti si do lavej. ale pocuvam to od mnohych mamiciek...zeby tolko lavakov teraz?! :sweat_smile: snad nie....

Leni tak nech sa podbrusko spamäta a prestane boliet :wink:

pripajame sa k samochodcom :grinning: som si precitala jankin prispevok dnes rano o tom ako Matusko zacal chodit, postavila som Deniska a ze chod ku postielke...a on siel :confused: :fearful: znie to ako nejake evanjelium, ale fakt to tak bolo. som nechapala... takze od dnes uz chodime samiiiiiiiii :grinning: :slight_smile: taka som stastna..... lebo badam na Deniskovi ze dost veci robi s tym mesacnym odstupom, priblizne, ako sa narodil skor........ tak konecne sa mozme aj my pochvalit :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

katka sa rychlo striaste kiahni jednych hnusnych :unamused:
4. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde jedni končia druhí začínajú....

takže dobrú noc.. :sunglasses:
4. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj emmusik sa uz vie sama postavit. vie sa postavit z drepu, dnes to predviedla aj na cviceni.

a u nas skoro kazdy den iny. ale v priemere spi asi tak 2 hodky za cely den. prijala by som viac, ale pan boh zaplat aj za tie. :grinning:

ono sa to podla mna este u matuska vykrystalizuje. ak by si posunul o hodku ten doobedny spanok, tak by to bolo oka nie? mozno uz pomaly ide na jeden spanok.
4. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ved ja nestham citat, co tu rozoberate!!!!
4. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spanok u nas...... bud raz 3hodky alebo dvakrat po 1,5hodky, niekedy chvilu viac, niekedy menej. ale zatial ok.... :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, co sa spanku tyka, dnes dala olili hodku a ze konec, skoro ma vedvieteco :angry:
4. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to kocky, ze zatial ich Eliska nechytila, ale kedze je v kontakte s terezkou, cakam kazdy den, ze sa vysype aj ona. :dizzy_face: ..inak, terezka to znasa katastrofalne-hlavne v noci, svrbia ju.tak som jej na noc ditiaden dala, tak snad bude lepsie.lebo uz 3 noci sme sa poriadne nevyspali. :frowning2:
este ze zacalo prsat, aspon nam luto nebude, ze nemozeme ist von. :wink:
a dakujeme za pochvalu fotierk. :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ake postavenie sa reberate? :grinning: ved to uz davno sa robi, nie? :grinning: :grinning: :grinning: jake ste nadsene!!! :grinning:
4. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok