Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
13. jan 2010

kety - úplne ťa chápem, že to chceš mať za sebou. Ja pokiaľ som sa nevedela rozhodnúť o tých mandliach tak OK, ale keď som už bola rozhodnutá, že teda ideme to dať operovať..tak by som to bola mala najradšej zasebou v tom týždni..takto len dumám..čo nás čaká..

anjelok
13. jan 2010

ahojte,
kety co to citam..to ma mrzi 😒 nevedela som, ze ste chodili na rehabilitacie, ci neurologicke 😕 ale neboj, urcite vsetko dobre dopadne. treba mysliet pozitivne, aj ked verim, ze je to tazke. zvladnete to a aspon budes spokojna, ze je vsetko ok 😉
basika, ona bola podla mna chuda tak vytesena, ze ma tolko pozornosti, ze to nezvladla. to sa aj natalke obcas stava. vtedy poviem okoliu, nech troska pribrzdia, troska menej si vsimaju a ona sa skludni.
verul, ako som napisala, ze negat. obdobie skoncilo, tak dnes bolo zase automaticky nie na vsetko a hned na to ano 😀 ..pubertu doma nezavidim 😝
zuzka telka..u nas tiez ficala vacsinou rano, kym sa robia ranajky a pod. teraz nemame, tak fici notebook - youtube. rano, ked obeduje a veceria. ona ma velmi rada telku a rozpravky. uz dokaze pri nich aj dlhsie posediet a pozriet dej, ma par, u ktorych uz normalne vie, co nasleduje a uz dopredu ukazuje co bude 🙂 ma rada mickeyho, macka pu, mr. mannyho, pingu a pocoyo, prip. nejake pesnickove klipy, ako snip snap snappie a pod.
ef, inak to som chcela..hod nejake linky na nieco naucne. minule si tusim davala link na nejakeho uja, co cosi ukazoval. neulozila som si to a to by sa mozno natalke aj pacilo.
dnes som bola vybavit zvysenie RP, celkom pohoda. vyplnit 2 papiere a je to. natalka chytila hned hysak, ked sa otvoili dvere a vysla pani, ze dalsi..chuda sa asi zlakla, ze je u lekara 😅
no idem pradlo vesat 😝 pekny vecer vsetkym 😵

verulka
13. jan 2010

cafte, kety, ako baby speci andula napisala- dopadne to dobre, lebo musi 😉
u nas telka bezi, i ked malo, ron ju neznasa..ked velkaci pozeraju, ak sa priplizi a nenapadko sa na nu vrhne a vypne ju 😀
basika, ja nieco podobne riesim casto, i ked s anejedna o bratranca ale o brata..ron si chrani uzemie( ale iba pred velkaci, detom pozica, lebo vtedy sa tie deti zacneu hrat a vzdialia sa 😅 ), tiez chce aby bolo po jeho...
ale nejako riesit sa to neda- nakolko ja livku nepoznam, nevim aka bola atmoska a pod...
ronk ostrasne rad bije svojich surodencov (opat druhe deti nie, len tie co su doma) dnes kusol risko a ten ho kusol spat- taky ukrivdeny rev ron spustil...so zvedava, ci mu takto stacilo urcit hranicu, alebo bude skusat 😉
Ten RP si snad pojdem uz vybavit aj ja 😀

facovka
14. jan 2010

tak loss je uz maminka, dnes o 4h rano sa jej cisarskym rezom narodila Mia, 4270g a 52cm... 😵

verulka
14. jan 2010

paradicka 😵 gratulka k riadne velkej babulke 😵

efcso
14. jan 2010

ahojte,

dufam, ze ma eviku neprizabije (tusim ona pisala, ze neznasa tie klipy), ale pridavam linky na niektore, ktore by som ako pg odporucila:

jednoduche pokyny:

https://www.youtube.com/watch?v=FrsM9WggCdo


clenovia rodiny:

https://www.youtube.com/watch?v=c3v0rJqyCTM


zvieratka:

https://www.youtube.com/watch?v=yihq8BIhL9c


casti tela:

https://www.youtube.com/watch?v=e54m6XOpRgU


pre vacsie deti, ale ja tuto uplne zeriem, aspon vedie deturence k dobremu hudobnemu vkusu:

https://www.youtube.com/watch?v=QOvIot-i6rY

GRATULUJEME Loss a Mii (dufam, ze to takto ma byt vysklonovane)
😵

basika
14. jan 2010

gratulka...veľa zdravíčka...riadne veľké dieťatko...no pamatám, že loss mala po mne najťažšie dieťatko..tak teda vyzerá....tak aj druhé má veľké..takže pravdepodobnosť aj u mňa...len nepamatám či prvé rodila normálne alebo cisárkym...lebo ja normálne...a predstaviť si zasa normálne rodiť také veľké dieťatko..uf zlatá žila ešte stále nezahojená... 😝

andula30
14. jan 2010

Ahojte baby je len na skok bo nestihacky balim....zajtra frcime. Drzte prsty 😉

kety80
14. jan 2010

ahojte 🙂
loss - velka gratulka k Mii len nech su obe zdravucke 🙂
ef- pekne tie videa skusim to pustit kubkovi len jeho moc telka nebavi tak potom dam vediet 😉

basika
14. jan 2010

ef - dík za link...jeden z ních som akurát nepoznala..inak ostatné áno...

anjelok
14. jan 2010

jeeej ake novinky paradne 🙂 gratulujeeem k dalsiemu novemu babetku..vsetko naj naj mii do zivota a maminka rychle zotavenie a celej rodinke nech sa krasne zabehnu 😵
ef dik 🙂
andul, drzim palce 😉

kats
14. jan 2010

kety 😒 urcite to CT je len pre istotu 🙂 aj ked nezavidim to cakanie 😒

telka - u nas fici len ked matus lezi vecer v postielke tj na spravy, vynimocne skor, alebo cez vikend 😀 aj tak ho nastastie telka nebavi 😉 ale raz po zurke som bola total znicena tak som zapla a vydrzal necelych 10 minut - aj to mi pomohlo 😀 😀
telku pri jedle neuznavam ani pre nas 😅 takze matusa to tiez nenecham 😀

matus ked ma pozicat hracku tak strasny rev a hned si ju vydobije spat, po chvilke sa vsak ukludni a uz ho to netrapi 😅 ale preventivne este par krat spravi scenu 😀 akosi ma to uz netankuje 😅

kety80
14. jan 2010

to CT sa nam nepodarilo vybavit lebo tie dr.na antolskej ktore to maju na starosti maju do konca mesiaca dovolenky a musim zistit kto ich zastupuje ale ako poznam nase zdravotnictvo tak si budu davat na cas 😖 ale som rozhodnuta ked sa to nepodari vybavit do buduceho tyzdna idem aj do nejakeho sukromneho sanatoria aby nam to tam spravili lebo to cakania ma zoziera ☹ a asi mi zacina sibat lebo dnes som kubka cely den pozorovala ci je v poriadku no asi som divna alebo mi preskocilo 😔

kety80
14. jan 2010

anjelok - na rehabilitaciu sme zacali chodit preto lebo kubko nechcel stvornoskovat tak nas poslali na cvicenie aby sa nezacal rychlo stavat a aby stvornoskoval a neurologicke sme chodili preto lebo sa mu skoro zatvorila fontalnela takze nic vazne preto ma to soklo co sa teraz deje 😔

kety80
14. jan 2010

a telka je u nas tak na minutu aj tie videa pozrel prve a dalsie uz neobsedel ani rozpravky ho zatial nelakaju ale pesnicky to u nas fici to ma strasne rad stale tancuje a rano ked vstane hned chce aby som mu zapla pesnicky 😉

basika
14. jan 2010

kety - tak rýchlo nech sa ti podarí vybaviť CT, čakanie je najhoršie.. a vôbec nie si divná...len sa potrebuješ ubezpečiť, že je Kubko OK...ty si si to niekedy všimla, čo ti hovoril lekár?

kety80
14. jan 2010

basika - vies nejako som si to ani nevsimla aj teraz ked ho pozorujem tak sa mi to nezda ale lekarom nic neunikne len som si vsimla ze chodi tak nasiroko ale to zevraj vacsina chlapcov chodi a zacal chodit po spickach aj na to mi neurologicka povedala ze to je v norme ze to spickovanie same prejde u nas to bolo tak ze kika ho hned na miesto chodenia naucila utekat stale sa nahanaju a on este nieje taky obratny ako kika a hlavne ked je v overali tak potom padne ale nic zvlastne som si nevsimla 😔

basika
15. jan 2010

ahojte,

kety - hmm, určite to nič nie je, len ťa zbytočne s CT vystresujú...myslím na vás.

kats
15. jan 2010

chrumkava oli na titulke :D

verulka
15. jan 2010

aj matulko a jeho brtranec je super. olili je chrum 😵 a aj kocky majove a hugo..kats kraaasne brusko- je take ako pri matulovi tvarovo?
ketty, drzim palc,e nech sa to rychlo podari 😉 baby, my sme majitelmi pozemku 😵

kats
16. jan 2010

supeeer ze sa zadaril pozemok 😉 😵 gratulujem latifundistom 😀
brusino je uplne ine 😉

anamor
16. jan 2010

ahojte,
gratulky loss k Mii 😵
kety vam silno drzim palceky, istota je istota, preto to robia, nech uz je to za vami a vysledok OK 😉 silno drzim palceky.
verulka gratulka k pozemku, nezavidim to co bude nasledovat ....🤐
fotky mate perfektne, musim sa aj posnazit...
vsetko co som chcela som zabudla 😅
jaj u nas telka nefici, rano je pustena, vecer tiez, malu nezaujima, nezabavi nezaujme... to sa nestazujem 😀 nemam sice od nej pokoj keby na nu cumela, no nevadi mi to 😉 klipy ju zaujali, na chvilu, lebo su kratke, obcas vydrzi jeden diel bambulky, len to o tom musime distutovat, najviac ju bavia vtaciky co vyletia v zvucke 😉
jaj andul som chcela, gratulky k Mama 🙂 moj brat do dvoch rokov neprehovoril a teraz je na tom dost slusne... dolezite je kde skoncime, nie kde zacneme 😉

basika
17. jan 2010

ahojte,

verul - gragulka k pozemku...a veľa energie do ďalšieho boja...

pekný víkend

andula30
17. jan 2010

Ahojte tak sa hlasom z Sk cestu sme zvladli a Simimu sa tu zatial paci ma kopu roboty prekutrat zakutia u nasich u svokrovcov na navstevach no proste makacka 😀 Takze zatial super az na to ze clovek, ktory nam ma obkladat mi nedviha telefon 😝 Verul gratulka k pozemku. 😉

basika
17. jan 2010

andul - tak super, že ste doma a cesta bola v poriadku...obkladač asi víkenduje..

Olili na titulke..vegetí vo vani.

kats
17. jan 2010

andul parada ze ste dobre dorazili domov 😀 este pojdete naspat? dokedy ? 😅

matus dnes rano spustil vodopady soplov z nosa 😒 martin o 16.tej vyrazil na sluzobku a vrati sa v piatok vecer 😝 ☹ a to som si na tento tyzden naplanovala na kazdy den navstevu inej kamosky s babom aby sme sa sami doma nezcvokli 😖 takze sa asi len budeme tulat vonku - ak sa sople neprevalia do niecoho horsieho 😠

ale aspon sa tesim ze segru aj s drobcom zajtra pustia z porodnice 😀 (pre nas sice nevyhoda 😅 lebo babka uz nebude len pre nas 😀 😅 )

takze babyyyyy piste sem, nech aspon vecer mam spolocnost 😅 😉

basika
17. jan 2010

kats - no neviem či ťa moja spoločnosť až tak veľmi poteší 🤐 , ale určite želám aby Matúškovi soplíky rýchlo prešli a vy sa môžete vydať na Tour de friends

kats
17. jan 2010

😉 kazde slovo potesi 🙂

kety80
17. jan 2010

ahojte 🙂
andul - super ze cesta dopadla dobre tak vital na SR 🙂
verul - gratulujem k pozemku mozte si postavit dom 😀
u nas je to zatial vsetko po strarom stale cakame na antolskej nas moc nechcu prijat ze take male dieta tam moc nechcu uspavat tak asi pojdeme na kramare mame tam zname tak skusime to co najskor vybavit dufam ze to vyjde 😔 vcera sme oslavili kristinkine meniny mala sa tesila bolo super 🙂

kety80
17. jan 2010

kats - ja sem vacsinou chodim len vecer tak pis aspon sa odventilujem 🙂