• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
evi nie z drepu, drepy robil uz dlhooooo ale toto je tak ze klaci, na jednu nozku sa postavi a vytiahne si aj druhu do stoja :wink: nooo neviem ci som to dobre popisala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a centralny mozog chvilku nebude :grinning: ale v piatok doobeda bol 2x :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas denny spanok tak 2-3 hodinky, spi dava krat, priblizne 9.30 do 11-tej a potom 14.30 - 16-tej +-, ale ranny budicek je 5 - 5.30 a z tohoto mna srdce boli, vam kedy deti vstavaju? Norko zaspava okolo 20-tej
eli dnes potiehla 3 a pol hodiny spanku...ale to bude asi tym, ze je prechorena. :frowning2:
efcso, nie nerobi :grinning: :grinning: :grinning: norko o takom este ani nepocul, ale za to ma v kuse bozkava posledne dni :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby..do kelu..vy tak rychlo pisete, ze precitam a hned aj zabudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no ale hlavne...katka..krasne fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ale ze ste si aj chorobu doniesli to je :angry: :angry: :angry:
jo a inak, pekne ruzove boli holky len na zaciatku :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom sa stupnovali odtiene sedi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ta na kolotoci s lenkou a luckou je super :sweat_smile: :sweat_smile: posles mi pls aj do mailu..idem ti hodit do IP

a co som to este chcela :confused: ahá..sme boli dnes pozriet dr..sara je protivna ze fuj :angry: ja dtto (mam take obdobie, depka vezmi si ma :sunglasses: prejde :sunglasses: :sunglasses: )
ale k veci...stale sopluje...ze ci zuby ci co to ma byt..mam dr na skok tak sme radsej sli
sare teda idu stolicky..co mi teda nie je uplne jasne..ked ma len 4 zuby..daka divna postupnost nie :confused: prechladnuta je, na to mame dake kvapky do nosa s antibiotikami :astonished: lebo si aj uska dost chyta..a ze vraj mozem davat 2x denne nurofen :confused: :confused: to akoze na tie zuby :confused: to taaak boli :confused: :confused:
miska jeeeeeej, aj ja chcem pusinkuuuuuuuu od maleho. ale nejak sa mu do toho nechce :grinning:
kats :grinning: :grinning: :grinning:
olivia dnes nahanala jedneho suseda 1,5 rocneho a straaasne ho chcela bozkavat, ale on sa odtahoval. chuda, tak mi jej bolo luto :grinning:
4. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Spanok kazdy den inac tak to neriesim ze kolko a co som to chcela jaaaj efco no len sa nepototok aaano :grinning:
4. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norko spi pekne vela cez den :wink: ale ten budicek :confounded: u nas je tradicne o 6tej... vsetko pred touto hodinou neakceptujem, capnem ho k nam do postele a nacucnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (co budem robit od rokaaaa bez kojenia :confused: ???)
zaspava o pol osmej...
4. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
misanik..eliska tiez spava 2x, ale kedze dneska spinkala do 14-tej, tak som ju uz nedala.vecer zaspava okolo 20-tej, a rano sa budime o 6,30...ale oficialne vstaneme az okolo pol 8. :grinning: bo maminke sa nechce. :grinning:
4. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka uzasne fotky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak som prebehla posledne dve strany.
ja NESTIIIIHAM :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , som total mimo, az mam pocit, ze tu nemam co robit :sweat_smile: :confused: :confused:

No: mam tu na rane Ka77ku - fotky krasnucke, kocky najkrasnuckejsie a tie kiahne ma mrzia, snad Eliska odola :wink:

Kocky, u koho ste objednavali Next? MISI, ja som sa tak radostne vyzehlila na nom minuly tyzden :dizzy_face: - radost prevelika :sweat_smile: a den na to mi teplaky od travy ozelenil :grinning:

Riesili sa pribory, ja neutieram (vacsinou), ale tie flaky mi tam vadia :angry:

RUCICKY - drobec pouziva obe a manzelovi trha ruky, aby mu prehodil z lavej do pravej :angry: Moja mama je precviceny lavak - vsetko r obi lavou, len pise pravou. A brat je total lavak a aky chytry :grinning:

SPANOK - cez den 2-3 hodiny, doobeda da polhodinoveho slofika v kociku a poobede spi od 1,5 - 2,5 hodiny :wink: Ja som maximalne spokojna :dizzy_face:
4. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj nas mayl nas pusinkuje ale on nas pri tom vzdy uhryzne takze je to take zmiesane som rada ze bozkava, ale jaaaj to boli :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak norko sa s radostou koji kedykolvek len rano nie, to je ako divoch a musime vstavat, v postielke vrieska a ked ho dam k nam, tak tam skace, prelieza nas, ked neccheme aby dosiel k urazu, tak vstavame :grinning:
4. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olivia spava od 20.30 do 7.30. cca. +2,5 hodkovy spanok cez den. som s tym spokojna. ale ked hodi prekvapco hodinku, tak to ma ide rozhodit...

kats, no len ty si pekne nechaj ranne nacucnutie. a mozno budes prekvapena a zacne normalne spavat celu noc az do 8.00, ked zacnes s UM...
4. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby brzdite! uz zas nestiham reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to ze dnes je serial a bude tu klud a pojdem skor spat...no mozem ja :grinning:
4. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MISI, my vstavame vacsinou okolo siedmej, teda kratko pred siedmou a zaspava tiez tak okolo 20-tej.
Aj ja chcem pusinkovanie :sweat_smile:
Janca bud v pohode mas tu co robit :wink:, joj ale to co robi tvoj muz :angry: na to mam alergiu
janca, z mmb od timei :wink:
norko pusinkuje jemne, bez zubu, len vystrkuje jazycek, no dava jazyckove :grinning: da pusinku an poziadanie ale aj sam od seba pride a da, neskutocne zlate to je, sa idem zblaznit z toho :dizzy_face:
4. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nicol tiez som riadne pozadu :sweat_smile:

Miska, u nas v nasej posteli detto, prelieza, opiera sa, pcha prsty do oci :grinning:
4. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emmka zaspava 19.30-20.00 a vstava 6.00-6.30. a pusinku mi niekedy da, ked si vypytam ale babike da vzdy a ani jej nemusim hovori. chyti schmatne a bozkava. a aj seba v zrkadle. :grinning:

nicol, tie stolicky :astonished: to co? som take este ani nepocula. :wink:

kati, ze 2x :sweat_smile: mne prisla v sobotu mrcha, tak som taka mrchava. uz druhy den ma boli total hlava.
4. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andula, mi hovor :angry: Ale cital clanok v Dieta-ti, tak sa skludnil :grinning:
4. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara nevie pusinkovat :unamused: na to ma ale este cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aby mi potom kdekoho pusinkovala..ze efco :wink: :grinning:

no a ranne vstavanie, teraz co je chora sa nam pokazilo...treti den za sebou pred 6 :angry: :angry: a to som si taaaak uzivala ked po prestahovani do izby zacala vstavat ze 7.15 :astonished: a zaspava do tej 20.oo, cez den 2x prvy min. 1,5h druhy 0,5h
4. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janca tie prsty v ociach poznam :grinning: ,
4. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tiez emmku rano, ked sa zobudi uz nemozem dat k nam, ze dievca pospi si este. ona akonahle zbada, ze ju regutrujeme, tak uuuuusmev. :dizzy_face: a ked ju neregistrujeme, tak si bude vypravat a budit nas. a ked ju prelozim do postele, tak to po nas uz len skace.
aj ja chcem uz neeeeext.
4. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emmka ma najnovsiu "uchylku" ze mi vytahuje tricko a strka prsty do pupku. :grinning: popripade mi hryzie do brucha alebo ma len tak olizuje. :sweat_smile:
4. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som s dennym spankom spokojna, ale vzdala by som sa kludne hodinky a presunula na rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby to ale tie casy spania od vecera do rana to nemyslite bez prestavky zeee, to mi nerobteeee, lebo my este nikdy ale ze fakt nikdy :unamused:
aj mne vlastne pride nextik...dako buduci tyzden :confused: ale ja som len same prakticke veci objednala :grinning: "neprakticke" ale krasne mam od kamosiek co sa na nextackom oblecku vyjasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a baby im to nestihnu vynosit :sweat_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok