Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

janca704
25. mar 2010

Ahojte, tiez som po milione rokov nakukla. Ja vas citam, ale nestiham uz reagovat (vacsinou). No EKOLOGICKY AKTIVISTA, ktory MA PEKNEHO, ma povabil 😀 😀 😀 😀 😀
Drzim palce vsetkym, ktorych cakaju nejake skusky (EVIKU), ktori su chori (snad nikto),
KETY, kasli na to 😉,
ANDUL, nechapem, ze Simi mlcal o tom popaleni, hrdina 😉 Na to supanie dlani, skus premastovat obycajnou Indulonou 😉
VERUL, to s Ronkovym spankom mas pekne peklo, to sa da zvladat? Ze cez den nespi a v noci tak hodinku vkuse 😝
ODMIETANIE - u nas nie je. Sem tam ma muchy a odhana aj mna, ale presne ako RONKO, vtedy ide nieco vyvadzat, tak po ocku sledujem 😅
TEHULE - vam to riadne uteka, neskutocne 😉
Do skolky sme aj my prihlaseni, uvidime, ci nas zoberu, sance tomu nedavam. A to este len potom nastane riadny problem... 😠
Ak ma beriete do sukromneho fora, idem 😀

kety80
25. mar 2010

a este som sa zabudla pochvalit kika mala dnes vystupenie na tanecnej strasne bola sikovna trvalo to skoro hodinu tak bola aj dost znicena strasne som na nu hrda zlaticko moje 🙂

janca704
25. mar 2010

Opravujem:
EKOLOGICKY AKTIVISTA, KTTORY MA PEKNY (nie pekneho 😅 ). Zlaty Norko 😵 😵 😵 Ale ako si hovori, ze "Noro" 😉. Davidko si hovori "Dada" alebo "Dadatko" 😅

ludka_r
26. mar 2010

Ahojte
ja len tak na skok, pozdraviť som Vás prišla. Máme sa stále rovnako, Vilko žiadne zvláštne pokroky. Kecať kecá viac a viac, ale inak nič. S plienkami pôjde snáď aj do školy. 😀
Minulý týždeň sme objednali Vilkovi veľkú posteľ, tak by nám onedlho mala prísť. Som zvedavá, ako bude spávať vo veľkej posteli, nie v postielke. Hlavne cez deň, keď bude vidieť okolo seba toooľko zaujímavých hračiek. 😉

anjelok
26. mar 2010

ahojtee,
basi jasne, zaloz kludne 🙂 ja som navrhovala misku kvoli tomu, ze nam tu uz vselico tabulkovala..ja sa prihlasim hned 🙂
romi, jani..ano chystam sa v sept. do prace, do starej roboty, este uvidim, ci na rovnaky flek. mala ide do jasiel.
misi supeeer, to ja nemam sancu varit ani pri natalke (len ked spi) a nieto este pri dvoch 😅 sikula si 😵
ludka, ja natalku davam cez den na nasu manzelsku do spalne. v noci spi vo svojej izbe na velkej posteli.
romi sikulka je natalka..ta moje nevie ani svoje meno povedat, nieto este adresu 😅 ale aj to pride 😀

kats
26. mar 2010

vy sa teda viete rozsupnut 😉
aktivista je super 😀 moja segra mala na matusa poznamku ci je to normalne ze je cistotny ked u nich na podlahe ukazoval kazdu spinku a musela ich vysat 😀 😀 keby mu to tak vydrzalo a bude nam doma lestit a upratovat 😀
ef 😕 o takychto utekoch mi ani nehovor.. Blek ma uz druhy rok zaracha - tj je len na vodiku.... moj drahy to psychicky nezvlada, aj ked u nas bolo max 3 hodiny, ale nikdy nevies aky polovnik si chce vystrelit..... 😠
verulka fotak ani bunda nepotesili 😒 nevadi ze si na druhej strane barikady 😉
skolku nechystame, odplienkovat v lete, uz 2 mesiace spava vo svojej izbe na velkej posteli, oslovuje sa MA alebo MATU, tatina vita vzdy s nadsenim a mavanim ruciciek, ale niekdy sa dotesi a uz ho posiela 'pec' .... tatinko aj napriek mojim zakazom zacal s matusom obchodovat 😠 tj ked jacal ze nieco chce tak vymenou za ticho to dostal 😠 si tatinko pekne nasr... na hlavu a teraz to naprava za ovela dlhsieho vydieracskeho revu 😀 na mna to obcas skusi ale ja sa nedam 😀
minule sa na ulici hoidil o zem a jacal... tak som tam cakala kym sa ukludni, sla okolo babicka, sa mu prihovorila, hned vstal chytil ju za ruku a siel s nou... na mna uuuuplne kaslal 😝 parada 😕
tehu tyzdne teda letia vsetkym straaasne rychlo... ani neviem a uz je to tu 😕 ale teraz to citim, uz nevladzem tolko lietat ako predtym 😅

basika
26. mar 2010

OK, tak idem teda založiť "súkromnú skupinu"

aký názov by sa vám páčil?

Lívia tiež vie povedať svoje meno ale aj priezvisko, ale je teda dosť komplikované...ale to už potom v súkromnej skupine... 😵

misanik
26. mar 2010

Dakujem za norka 😵 normalne ma hrdost nadnasa 😵
romi, vazne sikulka 😵 , aj adresu, ja som uz skusala prizvyskoa adresu, zopakuje, ale nerozumel by mu aj tak nikto, ked je v slove k tak to tak dokomoli, ze len my rozumieme
janca, tak drzim aplce v skolke nech nie je problem 😉
kats, mne ked norko streckuje na ulici a niekto sa mu prihovori, poda mu ruku, men povie pa pa a odide s nim. 😠 aspon vidim, ze nie je jediny taky verny
basika, ved ty neico pekne vymyslis 😉
tak cakame na tu sukromnu 😉
veru, nacvyk an surodenca by uz bol, vsak na case, lebo ved viete, tie tabulky 😉 😀

basika
26. mar 2010

tak sem sa všetky, už som vás väčšinu členov tam pridala, ak som niekoho zabudla, napíšte mi do IP

tak sme sa

https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

Inak nás nájdete....
Súkromné skupiny, májové detičky 2008 a tam som musela založiť tému...som to nazvala..."o chvíľu slávime 2 rôčky"

kety80
26. mar 2010

ahojte 🙂
stihla som si umyt dve okna zbytok neviem kedy 😝 pokazila sa nam pracka tak poobede pride opravar tak som zvedava ci to opravi a za kolko alebo kupujeme novu pracku 😖 kubko vie tiez povedat svoje meno povie vzdy BUBO ale priezvizkomame tazke takze to asi potrva 😅
basika - super ze si zalozila tu skupinu 🙂
misi- takze sa snazite uz o surodenca 😉
a hadzanie na ulici tiez u nas je a ked sa mu prihovoril policajt ze ci ho ma zobrat tak bez problemov isiel a to kika sa policajtov bala ako cert 😀
kats. a tebe sa necudujem ze nevladzes vsak si uz na konci ja som tiez funela 😀

kety80
26. mar 2010

ludka - a vilko si urcite zvykne a s plienkami sme na tom podobne snad v lete sa to postasti inak bude mat plienky neviem dokedy 😲

hodmon
28. mar 2010

caute vsetky .... mam co robit aby som sa dostala do obrazu
len ziram ako sa to rozbehlo so surodencami...ja som uz aj rozmyslala, ale ocko ma schladil...ale v podstate ma pravdu, asi sa na to este ani ja necitim
k odmietaniu....barborka odmieta mna ...teda niei ze odmieta, ale ked si ma vybrat, tak si vyberie ocka....niekedy mi to vyhovuje, niekedy mi to pride strsne luto....dufam ze nebude take to ockove dievcatko a mna odsunie na druhu kolaj 😖

andula30
29. mar 2010

Baby presli sme do sukromnej temy tak ak sme tam nejaku prispievatelku zabudli prihodit nech sa ozve Basike 😉

nicolmt
29. mar 2010

na mna sme zabudli 😕 😠 😝 😀 😀 😀