Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

ajajka
5. máj 2009

ahojte maminky
Dnes mame ročik a pripajame sa k chodcom 🙂 vobec vas nestiham čitavat lebo večer odpadam do postele ako hnila hruška
Dnes sme mali aj poradnu važime presne 10,5 kg,mame 7 zubkov a oslavujeme až cez vikend potom pridam aj fotočky
A gratulujeme k dnešnemu ročiku aj Saške od zuzkisk a ešte niekto bol narodeny v dnešny datum ale už nepametam kto
🤐

andula30
5. máj 2009

Misi normalne ze velkac 😉 Moni ja som mala pocit ze sa mu to ked som mu dala sunku a to kuraciu 80 percent masa 😒 tak som mu davala vtedy lahsie veci papat

misanik
5. máj 2009

ajajka, samkovi gratulujeme 😵 aj saske.

ajajka
5. máj 2009

misanik mne kožna zakazala utierat ritulku vlhčenyni obruskami že to velmi draždi pokožku takže čista vodička je to najlepšie

moni1412
5. máj 2009

Ajajka vsetko naj Samkovi k rociku, vela, vela zdravicka a nech sa mu v zivote vsetko dari 🙂 😵 a aj ku chodeniu 😵

miska ty si inak sikovna, ja si netrufnem ho noznickami.... masinka je istejsia 😀 brata nou strihavam uz vela rokov, tak prax nejaka je........ 😅

misanik
5. máj 2009

ajajka, urcite drazdi, na cesty nepoviem, ale doma uplne zbytocne to je 😉

andula30
5. máj 2009

Samkovi vsetko naj 😲 aj k rocku aj ku chodeniu 😉 aj vsetkym ostatnym oslavencom 😲 😲

moni1412
5. máj 2009

andula my sme uz vselico skusali...rajcinku, kiwi vcera....ale ked tak rozmyslam, to ma uz dlhsie. tak asi to z toho jedla nebude 😒

misanik
5. máj 2009

moni, sikovna 😀 nevidis tu prikratku ofinu a schodiky? 😀 Ale nemam masinku, ani som s tym nikdy nerobila, tak som skusila takto ...

moni1412
5. máj 2009

miska vidis.... nevsimla 😀 takze si nevsimnu ani ostatni 😀

ajajka
5. máj 2009

Mne to pripadalo prakticke s vlhčenymi ale som sa sekla
maleho som aj ja už strihala mašinkou a ani necekol,teraz tie detičky už fakt vizeraju ako velkači
dik za gratulacie ale to leti 🙂

misanik
5. máj 2009

potom mam muza detailistu, ale to som vedela uz davno 😀

andula30
5. máj 2009

Misi aka kratka ofinka a kde su schodiky 😉 My Simimu vzdy vyssie strihneme lebo za tyzden by ju mal v ociach 😀 a schodiky to sa postrapati a je to ok 😉

misanik
5. máj 2009

moni ako si mu dala paradajku?
ja neviem velmi mu dat taketo nove veci, chcelo by to viac zubov aby vedel zuvat ☹ , chudiatko s tymi 2-ma zubami toho vela nezvladne

andula30
5. máj 2009

Ajajka nasmu sa uz noznicky nepacia 😖 ale masinka drzal jak hluchy dvere

misanik
5. máj 2009

a inak, ja by som s paradajkou aj tak pockala este do sezony, teraz su este sklenikove a hnusne,a ni mne take nechutia, ja zjem paradajky len klasicke letne 😉
som zasa skusala jogurt, no nemal uspech, skusila som aj s bananom, vraj bleee, ale mne chutilo 😵
my mame ist zajtra na poradnua aj ockovat, este pockam ako bude,a el asi tam zavolama nas preobjednam, co s takym soplavcom teraz...

andula30
5. máj 2009

Misi to zuvanie nebude problem so zubami nas ma 7 a zut nevie tu rajcinu si viem predstavi ako by sa drhol az by sa rozplakal vzdy raz za cas skusim jablcko a ked vidim co s nim robi...ale napr. chlebik zuje

misanik
5. máj 2009

norko si z jablka tymi 2 zubami tak ostruhava a pekne papa, ale sem tam sa mu odlomi kusok a to mu musim vybrat, lebo to nevie spracovat 🙂

ajajka
5. máj 2009

mame novy album ak chcete kuknut par fotiek
a ja som skušala dat malemu pomaranč ,ide sa za nim zblaznit mnam mnam

andula30
5. máj 2009

Ajajka tak love story coo 😀

andula30
5. máj 2009

Nas Simi sa ide zblaznit len za tym co mam ja alebo co mudat nechcem ostatne zje ale zeby mnam mnam to eee

klba
5. máj 2009

vidim ze ste rozoberali elektroniku, mycku nemam, lebo mame mini kuchynu, krajac nepouzivam lebo je z toho viac bordelu a roboty, ale mam super noz na krajanie, da sa tam nastavit sirka aku chcete odrezat a perfektne a rychlo sa s nim kraja, odvtedy uz nekupujem krajany chlieb. 😀

inak ja mam profi deformaciu na elektro, holt robila som tam nejakych 7 rokov, od 3 tv a 2 pc, po pekaren na chlieb, parny hrniec, el. gril, tefal hrnce, po kavovar dolce gusto, proste my mame v kazdej skrinke nejake elektro a na polovicu veci mi sada len prach.

pribory utieram sem-tam, ale vacsinou len suche zbieram 😝

simonko po novom uz nechodi ale uteka, jemu sa to akosi zapacilo, ked niekam v byte ideme on pred nami uteka a schovava sa za najnebezpecnejsie veci-za stolicky, pri radiatory a my len trpneme kedy capne na pusu alebo si ublizi. 😝

preberali ste spanok, my od narodenia spime velmi malo, pre nas max. tri hodinky spanku denne su na nezaplatenie aj to zirame ze aky dlhy spanok simi nahodil a dnes v noci bol k tomu 2 x hore a o 05, hod sme uz vstavali 😝 a zaspavame medzi 21-22,hod.

a to lavactvo, simi tiez vela veci chyta do lavej ruky, aj na gitare hra lavou rukou, este to neriesim, vekom sa ukaze ktoru ruku uprednostni.

ka77ka nech kiahne rychlo odidu, potvory 🙄

simi pusinkuje len ked je unaveny a chce spat, najprv ma chyti za hlavu a objime mi ju a potom otvori pusu a bocenkava ma, vtedy je taky pritulny chlapcek 😵

klba
5. máj 2009

moni, skus to deniskovi natriet pitiolom, nam to pomaha, ziadny iny krem nezaberal.
ma to hlavne vtedy, ked si svokra nenecha vysvetlit ze z gumenych lacnych plienok sa vzdy vyhadze a aj tak mu ich vzdy kupi a da ked sme u nich, ma ide rozhodit, lebo potom ho musim doma par dni z toho davat do poriadku 🙄 😠

klba
5. máj 2009

a samkovi a saske zelame k rociku vsetko NAJ 😵 😵 😵 nech robia rodicom radost

rajcinku sme skusali dusenu zo zemiacikmi, bolo to bleeee, umele, bez chuti, pockame na domace stavnate bez chuti po trave 😝

moni1412
5. máj 2009

miska hej su take bez chuti, ale skusila som mu dat, nech si trochu navykne.... osupala som mu supku a tak, odhryzal si. aj salat ladovy mal, aj papriku som skusala, ale ta bola ozaj bez chuti. ale Denisko papal 🙂

Ajajka jeeeeej, vy uz aj nevestu? a aku veliku 🙂 😉

klba janka mi poradiloa uz cosi, tak mozem pomaly skusat, snad nieco z toho zaberie. dik 😉
musela som zdrhnut na chvilu, sli sme pobehat, lebo uz sa nudil v postielke.

ozaj, kde mavate vy deticky cez den? ja si neviem predstavit nemat cestovnu postielku.

misanik
5. máj 2009

moni, no norko v cestovnej postielke nebude ani nahodou. Kde ho mam? no vsade 😀 ked nespi musim sa mu plne venovat, on sa nepohra v postielke ani kym mu jest nalozim, to beha okolo mna... mame zariadenu detsku izbu ako taku hernu, vacsinou sa zdrziavame tam a ked nie je chory, tak cele popoludnie vonku. Uz sa tesiiim, ze pieskovisko skusime, este som enskusala. Len nech su tie sople uz fuc.

klba
5. máj 2009

moni, moj maly chodi vsade so mnou, on na mieste neobsedi, po nom vidiet v ktorej izbe bol a podla toho to u nas aj vyzera, takze ohradka nehrozi, sluzi ako bunker 😀

moni1412
5. máj 2009

miska tak nech su tie sople uz prec 😀

my detsku nemame a v obyvacke je to dost nebezpecne, spalna je taka ze tam miesta nazvys nie je..... tak som rada ze sa pohra v tej cestovnej 😒

anamor
5. máj 2009

caute,
dnes mam den blbec 😅 a este ste ma aj vy nas... ze musim 7 stran docitavat, no nehrozi 😎
takze co noveho? zhrnie mi to niekto? 😉

klba
5. máj 2009

ja som vcera riesila usporu miesta v byte, mne uz tie detske vymozenosti prerastaju cez hlavu, cely byt mame zapratany dvoma kocikmi, ohradkou, trojkolkou, hojd.kreslom a inymi prepotrebnymi vecami, choditko som uz zrusila a to mame za sebou len rok, desim sa toho ako to bude u nas vyzerat ked budeme mat pat rocikov, to uz nebudem mat kadial chodit. 😒