• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
ahojte maminky
Dnes mame ročik a pripajame sa k chodcom :slight_smile: vobec vas nestiham čitavat lebo večer odpadam do postele ako hnila hruška
Dnes sme mali aj poradnu važime presne 10,5 kg,mame 7 zubkov a oslavujeme až cez vikend potom pridam aj fotočky
A gratulujeme k dnešnemu ročiku aj Saške od zuzkisk a ešte niekto bol narodeny v dnešny datum ale už nepametam kto
:zipper_mouth:
5. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi normalne ze velkac :wink: Moni ja som mala pocit ze sa mu to ked som mu dala sunku a to kuraciu 80 percent masa :unamused: tak som mu davala vtedy lahsie veci papat
5. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajka, samkovi gratulujeme :dizzy_face: aj saske.
misanik mne kožna zakazala utierat ritulku vlhčenyni obruskami že to velmi draždi pokožku takže čista vodička je to najlepšie
Ajajka vsetko naj Samkovi k rociku, vela, vela zdravicka a nech sa mu v zivote vsetko dari :slight_smile: :dizzy_face: a aj ku chodeniu :dizzy_face:

miska ty si inak sikovna, ja si netrufnem ho noznickami.... masinka je istejsia :grinning: brata nou strihavam uz vela rokov, tak prax nejaka je........ :sweat_smile:
5. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajka, urcite drazdi, na cesty nepoviem, ale doma uplne zbytocne to je :wink:
5. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samkovi vsetko naj :astonished: aj k rocku aj ku chodeniu :wink: aj vsetkym ostatnym oslavencom :astonished: :astonished:
5. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andula my sme uz vselico skusali...rajcinku, kiwi vcera....ale ked tak rozmyslam, to ma uz dlhsie. tak asi to z toho jedla nebude :unamused:
moni, sikovna :grinning: nevidis tu prikratku ofinu a schodiky? :grinning: Ale nemam masinku, ani som s tym nikdy nerobila, tak som skusila takto ...
miska vidis.... nevsimla :grinning: takze si nevsimnu ani ostatni :grinning:
5. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to pripadalo prakticke s vlhčenymi ale som sa sekla
maleho som aj ja už strihala mašinkou a ani necekol,teraz tie detičky už fakt vizeraju ako velkači
dik za gratulacie ale to leti :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom mam muza detailistu, ale to som vedela uz davno :grinning:
5. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi aka kratka ofinka a kde su schodiky :wink: My Simimu vzdy vyssie strihneme lebo za tyzden by ju mal v ociach :grinning: a schodiky to sa postrapati a je to ok :wink:
5. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ako si mu dala paradajku?
ja neviem velmi mu dat taketo nove veci, chcelo by to viac zubov aby vedel zuvat :frowning2: , chudiatko s tymi 2-ma zubami toho vela nezvladne
5. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajajka nasmu sa uz noznicky nepacia :confounded: ale masinka drzal jak hluchy dvere
5. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, ja by som s paradajkou aj tak pockala este do sezony, teraz su este sklenikove a hnusne,a ni mne take nechutia, ja zjem paradajky len klasicke letne :wink:
som zasa skusala jogurt, no nemal uspech, skusila som aj s bananom, vraj bleee, ale mne chutilo :dizzy_face:
my mame ist zajtra na poradnua aj ockovat, este pockam ako bude,a el asi tam zavolama nas preobjednam, co s takym soplavcom teraz...
5. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi to zuvanie nebude problem so zubami nas ma 7 a zut nevie tu rajcinu si viem predstavi ako by sa drhol az by sa rozplakal vzdy raz za cas skusim jablcko a ked vidim co s nim robi...ale napr. chlebik zuje
5. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norko si z jablka tymi 2 zubami tak ostruhava a pekne papa, ale sem tam sa mu odlomi kusok a to mu musim vybrat, lebo to nevie spracovat :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame novy album ak chcete kuknut par fotiek
a ja som skušala dat malemu pomaranč ,ide sa za nim zblaznit mnam mnam
5. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajajka tak love story coo :grinning:
5. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas Simi sa ide zblaznit len za tym co mam ja alebo co mudat nechcem ostatne zje ale zeby mnam mnam to eee
5. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze ste rozoberali elektroniku, mycku nemam, lebo mame mini kuchynu, krajac nepouzivam lebo je z toho viac bordelu a roboty, ale mam super noz na krajanie, da sa tam nastavit sirka aku chcete odrezat a perfektne a rychlo sa s nim kraja, odvtedy uz nekupujem krajany chlieb. :grinning:

inak ja mam profi deformaciu na elektro, holt robila som tam nejakych 7 rokov, od 3 tv a 2 pc, po pekaren na chlieb, parny hrniec, el. gril, tefal hrnce, po kavovar dolce gusto, proste my mame v kazdej skrinke nejake elektro a na polovicu veci mi sada len prach.

pribory utieram sem-tam, ale vacsinou len suche zbieram :stuck_out_tongue_closed_eyes:

simonko po novom uz nechodi ale uteka, jemu sa to akosi zapacilo, ked niekam v byte ideme on pred nami uteka a schovava sa za najnebezpecnejsie veci-za stolicky, pri radiatory a my len trpneme kedy capne na pusu alebo si ublizi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preberali ste spanok, my od narodenia spime velmi malo, pre nas max. tri hodinky spanku denne su na nezaplatenie aj to zirame ze aky dlhy spanok simi nahodil a dnes v noci bol k tomu 2 x hore a o 05, hod sme uz vstavali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zaspavame medzi 21-22,hod.

a to lavactvo, simi tiez vela veci chyta do lavej ruky, aj na gitare hra lavou rukou, este to neriesim, vekom sa ukaze ktoru ruku uprednostni.

ka77ka nech kiahne rychlo odidu, potvory :rolling_eyes:

simi pusinkuje len ked je unaveny a chce spat, najprv ma chyti za hlavu a objime mi ju a potom otvori pusu a bocenkava ma, vtedy je taky pritulny chlapcek :dizzy_face:
5. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, skus to deniskovi natriet pitiolom, nam to pomaha, ziadny iny krem nezaberal.
ma to hlavne vtedy, ked si svokra nenecha vysvetlit ze z gumenych lacnych plienok sa vzdy vyhadze a aj tak mu ich vzdy kupi a da ked sme u nich, ma ide rozhodit, lebo potom ho musim doma par dni z toho davat do poriadku :rolling_eyes: :angry:
5. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samkovi a saske zelame k rociku vsetko NAJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech robia rodicom radost

rajcinku sme skusali dusenu zo zemiacikmi, bolo to bleeee, umele, bez chuti, pockame na domace stavnate bez chuti po trave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska hej su take bez chuti, ale skusila som mu dat, nech si trochu navykne.... osupala som mu supku a tak, odhryzal si. aj salat ladovy mal, aj papriku som skusala, ale ta bola ozaj bez chuti. ale Denisko papal :slight_smile:

Ajajka jeeeeej, vy uz aj nevestu? a aku veliku :slight_smile: :wink:

klba janka mi poradiloa uz cosi, tak mozem pomaly skusat, snad nieco z toho zaberie. dik :wink:
musela som zdrhnut na chvilu, sli sme pobehat, lebo uz sa nudil v postielke.

ozaj, kde mavate vy deticky cez den? ja si neviem predstavit nemat cestovnu postielku.
5. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, no norko v cestovnej postielke nebude ani nahodou. Kde ho mam? no vsade :grinning: ked nespi musim sa mu plne venovat, on sa nepohra v postielke ani kym mu jest nalozim, to beha okolo mna... mame zariadenu detsku izbu ako taku hernu, vacsinou sa zdrziavame tam a ked nie je chory, tak cele popoludnie vonku. Uz sa tesiiim, ze pieskovisko skusime, este som enskusala. Len nech su tie sople uz fuc.
5. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, moj maly chodi vsade so mnou, on na mieste neobsedi, po nom vidiet v ktorej izbe bol a podla toho to u nas aj vyzera, takze ohradka nehrozi, sluzi ako bunker :grinning:
5. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tak nech su tie sople uz prec :grinning:

my detsku nemame a v obyvacke je to dost nebezpecne, spalna je taka ze tam miesta nazvys nie je..... tak som rada ze sa pohra v tej cestovnej :unamused:
5. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
dnes mam den blbec :sweat_smile: a este ste ma aj vy nas... ze musim 7 stran docitavat, no nehrozi :sunglasses:
takze co noveho? zhrnie mi to niekto? :wink:
5. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera riesila usporu miesta v byte, mne uz tie detske vymozenosti prerastaju cez hlavu, cely byt mame zapratany dvoma kocikmi, ohradkou, trojkolkou, hojd.kreslom a inymi prepotrebnymi vecami, choditko som uz zrusila a to mame za sebou len rok, desim sa toho ako to bude u nas vyzerat ked budeme mat pat rocikov, to uz nebudem mat kadial chodit. :unamused:
5. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok