• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
gurtiiii gratulujeeeem :dizzy_face: a miskovi vsetko naj :slight_smile:
natalka tiez len sa stavia a akurat tak par krockov popri nabytku, ale zato lenivcek mi nepripada vobec, hlavne ked sprintuje na styroch :sweat_smile:
moni krasne fotocky..inak teraz pozeram ze denisko je cely ty :wink:
a tu su nase :slight_smile:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=52529&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D2600
6. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aly neboj, za chvilku si zvyknete, musis to zobrat tak, ze je to pre jeho dobro..a ked nic horsie, tak toto urcite zvladnete :wink:
6. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tie foto :sweat_smile: :sweat_smile: nemam slov :sweat_smile:
6. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, vy ste aky sviezi a mladi. :slight_smile: ja ale nemam album na mojasvadba. :sunglasses:

aly a ako to alex znasa? chudatko moje. ale urcite lepsie ako mamina, ze? :wink:
6. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkine som uz videlaaaaa. :slight_smile:
6. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda lenka krasne fotky, nadherna torta, taku som este nevidela :wink:

aly presne zvyknete si aj ked je to narocne, chudacik malicky, mne je vzdy smutno z takych veci :frowning2:
6. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne že to zvláda lepšie ako ja, je to statočný macík :slight_smile:
Pridávam aj ja svoje foto:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=63783&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
6. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne nevesticky. :slight_smile:
stale cakam na efco. :sunglasses: :grinning:
6. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ALY, to si ty? :confused: By som nepovedala podla fotky v pase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Alexikovi drzime palce, nech je taky statocny aj nadalej a drzime palce, aby to rychlo pomohlo :wink: A aj ty si statocna :wink:

Baby, tie fotky zo svadieb - super. MONI tiez som kukala, aky je Denisko cely ty :wink: A LENI, tie vase :astonished: :astonished: :astonished: NESKUTONCEEEEE - fakt velmi velmi pekne. A sialene sa tam podobas na jednu nasu znamu :confused: :grinning:
6. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak sup sup hodit aj tvoje foto.
za chvilu si budeme pozerat fotky, ked sme boli deti :grinning:
6. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, inak ta torta je fakt pecka. :astonished:
6. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste skoro vsetky presli z mojasvadba na modreho konika, teda sa vam zije ze tak dlho mate internet :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, nie vsetky my mame vlastnu stranku :grinning:
6. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats no ziram som nejak pozadu s informacnymi technologiami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi neva, ze nemas na mojasvadba.... nemas inde? :slight_smile: hehe, sviezi a mladi.... bejvavalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

lenka wow....romantika, super fotocky :dizzy_face:

inak v poslednom case pocuvam ze sa Denisko podoba na mna, od narodenia bol cely tatino :slight_smile: sranda ako sa ta podoba meni :slight_smile:

aly Alex je velmi statocny :slight_smile: drzkajte sa :wink:
6. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mam na picase, ale to neviem, ci sem mam davat. neda sa potom ten link spatne vymazat?
6. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe dakujem..a torta bola aj mnaaam, nielen pekna..odkaz pre efcso: kvety boli zive :grinning:
nicoool to co su za potmehudske usmevy? haaa? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katuska, no na mojejsvadbe bol zaregistrovany moj muz, ja som na take "hovadiny" vtedy nemala cas :sweat_smile:
6. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tu sa svdbuje, andherne fotocky vsetky tri nevesticky krasne
6. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no vidis ten moj bol a aj je odporca internetu doma :frowning2: ze je to pozierac casu a stane sa zo mna zavislacka a tak. som si ho normalne vyboxovala pred 3 mesiacmi :grinning: ze bud bude int. alebo sa balim a idem :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak neprecitala som skoro nic, akurat som fotos zo svadieb pozrela. :sunglasses: teeda, krasne nevesticky ste boli.ja nemam tiez na moja svadba, len doma v albume...vsak, ked som sa ja vydavala, este sme nemali ani len digit.fotak. :grinning:
6. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus :grinning:
6. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dtto, akurat som chcela napisat, ze aj ja ukazem, ale treba prist osobne, vtedy sa fakt na digital nefotilo :grinning:
6. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mali sme kupene 4 filmy do fotaku a to bolo vsetko.z toho nam este polovica fotiek nevysla. :grinning:
6. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, my sme cheli v atelieri hlavne ciernobiele a amater nejaky ten fotograf pouzil film po zaruke, tak nevysli, mame zopar farebnych pred cervenym zavesom :stuck_out_tongue_closed_eyes:, joooj, ako som to vtedy prezivala a dnes mi je to smiesne
6. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali digitalny ale nikde neviem najst cdcka, asi zajtra prehrabem cely byt, alebo sa opytam matuska ten sa rad hra s cdckami a roznasa po celom byte :grinning:
jaj idu do hajan, vsak muz uz spi sa nejak prejavuje ta zavislost :grinning:
6. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som povesala a idem si este na zajra obed varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nejaky dietny :sweat_smile:
6. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi...ja mam zas zlty zaves ako pozadie....vsak aby sa hodil ku zltej kytici. :grinning: a akurat vtedy cele leto prerabali kostol v RK, takze na kazdej fotke pri kostole vidno lesenie...no proste romantika. :grinning: ..ale dobre bolo, ludia sa zabavili, a my tiez. :slight_smile:
6. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..sa ti este chce o tomto case vyvarat???
6. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj katuska a tebe som este chcela..neboj, som nechytila nic, to ja nemam virozu, asi som si pretazila zaludok. lebo ja cely den nic nejem, proste pri malej na to akosi nemam cas a vecer potom ladujem jedno cez druhe ..a tak to aj dopadlo :unamused:
6. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No precitala som vas aj som chcela reagovat, ale kym som docitala tak som zabudla na co, tak len zagratulujem oslavencom aj tehulke a fotky zo svatby su pekne ale moje su tiez len v albume a na videokazete ved vtedy este ani dvd neboli :grinning: ozaj tak mi napada ktora z nas sa najdlhsie jeduje s tym svojim chlopom hodte cisla, takze ja zacnem manzelia od 1999 cize 10 rokov a spolu od 1994 /od malicka :grinning: :grinning: /cize bude 15 rokov :wink:
6. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok