Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
6. máj 2009

ako blondinka budes vyzerat mladsie 😉

anjelok
6. máj 2009

obed dovareny, idem hajat, ktovie, co nas este do rana caka 😅 ..dobruuu

verulka
6. máj 2009

evi, to mas jedno ci blond ci tmava..sexi aj tak aj tak 😎

basika
7. máj 2009

Dobré ránko,
riadnu tému ste nahodili..tak pridám aj ja info.. poznáme sa od r. 2001,manželia od r.2002, fotky digitálne nemáme, a naša svadba bola typu, že rodičom sme oznámili v pondelok, nech si nerobia na sobotu program, že už sme im vymysleli program mi...- budeme sa brať...u nás bola svadba malá, nakoľko rodičia s manželovej strany sú už obaja nebohý, nepoznala som ani jedného so svokrovcov...

inak foto máte krááááásne...radosť dívať...

ef - no ozaj iná žena....blond ti pristane

facovka
7. máj 2009

dobre ranko, len tu vtrhnem suputnicke tehu cestou jankepo zazelat vsetko naj k jednemu rocku Matulovi 🙂 cmuki cmuki cmuki

basika
7. máj 2009

aj ja sa pripájam...ku gratulácii Jankepo - všetko najlepše Matulovi..nech je zdravučký a robí mamine len radosť

basika
7. máj 2009

včera skončila debata leštenia príborov....začínam novú tému....

PORIADOK V SKRINI
ako to vyzerá u nás, lebo u nás napriek všetkej snahe dosť biedne...aj keď to vyukladám, pri prezliekaní a vymýšľaní čo jej obliecť, vybera...v zápale rýchlosti..zasa len tak tam narýchlo poskladám, to potom tak aj vyzerá...ja prezliekam, keď ideme do mesta, niečo na doma.. potom je teplo potom zasa zima...

hm?...tak ako je to u vás?

dasenka
7. máj 2009

ahojte kocice 😉 prisla som sa sem inspirovat nejakymi napadmi na oslavu 1. roka nasho krpca a co to tu nevidim?

facovka....GRATULUJEM 😀 a samozrejme aj Filipkovi 😉 aj my uvazujeme ze ci nebude bracek majovciatko 2010 😀 je tu viac takych, co su uz tehu, alebo planuju surodenca?

basika....u mna v skrini je to take iste, mozeme si podat ruky 😀

facovka
7. máj 2009

dasenka, tu v majovkach je uz nas viac co su tehu 🙂 tak sa kludne pridaj 😉 ja uz prispievam do augustoviek 😀

dasenka
7. máj 2009

facovka....veru mala by som nad tym porozmyslat ked aj muz stale opakuje, ze by nemal byt velky rozdiel medzi drobcami 😀 ale neviem si to predstavit, aj ked na druhu stranu maly bude mat na buduci rok uz dva rociky....no uvidime 😀 a kto tu este je tehulka? aj jankapo?

facovka
7. máj 2009

dasi co ja viem tak jankapo, slnyecko, betatka a gurti 🙂

moni1412
7. máj 2009

ahojte, tak v prvom rade - vsetko naj dnesnym rocikovym oslavencom 🙂 jankin Matusko a dalsi Matusko katuskypd..... neviemci este niekto iny, ak ano, tak vseeeeeeetko najlepsie, nech posluchaju rodicov a su stale zdravucki 😵 a Denisko posiela uslintane pusinky 😉

verulka
7. máj 2009

Aj ja sa pridavam k gratulkam 😎
poriadok v skrini neuznavam z principu 😀 inak ja som tu na fore zistila, ze som vacsi bordelar, nez som myslela 😀

andula30
7. máj 2009

Ahojte tak dnesnym oslavencom vsetko naj naj naj 😲 😲 😲 poriadok??? 😲 Byvavalo 😀 😀 Efco ze aka hviezda kua okamzite ku kadernicke 😉 Verul no ako v com ako vcom, su iste veci ktore uz zarucene nedobehnem 1/pocet deti a k tomu titul dokonala mama, lebo len o Simiho sme sa snazili X rokov... 😉
2/titul mat nebudem aj ked titulovana som casto
...a tak dale a tak dale a tak dale 😉 🙂

moni1412
7. máj 2009

hehe som sa prave zabudla v teme Maj 2008 IV.. neviem preco, ale nezamkli nam ju...... spomienky 😵

no nic, idem ja, chystam sa piect muffinky a marlenku (janka, dufam ze som ti nenarobila chutky a nebudes teraz 3 tyzdne v kuse marlenku papat 😀 to by bol asi drahy spas 😅 ). sa stavim ked dotobim 🙂 pa zatial 🙂

no a poriadok v skriniach? ja som tak trochu bordelar, Milos ten my vzdy zvozi ze preco rozhadzujem, ze keby nie, nemusim upratovat 😀 co uz?! 😀

barny
7. máj 2009

vsetko naj oslavencom 🙂

dnes mame poradnu, nechce sa mi

misanik
7. máj 2009

Ahojte. basi poriadok v skrini, no sem tam amm, ale velmi si an tom nezakladam, ani sa tym netrapim, ale zasa ked otvorim skrine nesype sa to na mna, ale kominiky, to veru nemusim 😉
Srdecne gratulujem k rociku matuskovipo aj druhemu matuskovi (katuska), nech su zdravucki a robia rodicom radost a samozrejme gratulujem aj rodicom a zelam vela trpezlivosti a radosti aj nadalej.
Panecku, gurti, ja som vcera prehliadla ze si tu nakukla. Gratulujem mitovi a aj tebe 😵 zelam krasne a bezproblemove tehotenstvo.

misanik
7. máj 2009

moni a podla mojho muza som tiez bordelar, ale pravda je niekde uprostred, on je velky detailista a pedant, tak to doma tak nejak vyrovnavame 😉

misanik
7. máj 2009

Inak dnes sa noruso naucil uzasnu debilinu. Naberie si plnu pusu cajua potom ho s velkym rehotom vyprskuje, uz ma od rana (sme hore od 5-tej) tretie bodinko a triko... furt mokre, vsetko mokre, aj podlahy som uz vytierala... mam chut mu dnes uz nedat pit 😝
Efcso, tebe som chcela, ja som ta sice nazivo envidela, len z foto s ami zda, ze fakt ti ten blond velmi sekne 😉

anjelok
7. máj 2009

ahojte, dieta este spi 😠 ..ja nechapem, od toho ockovania co sa jej stalo. cez den by vyspavala a v noci vymysla. aj dnes. a vcera poobede som ju po hodine budila, nech v noci spi. idem ju zobudit aj teraz, ved spi uz skoro 2 hodiny.
ja mam v skrini poriadok. ale len vo svojej, lebo do muzovej nechodim. dokonca teraz na velku noc som povyhadzovala zase kopec veci, co som nenosila.
a najlepsie na koniec: vsetko naj naj naj oslavencom 😵

eviku78
7. máj 2009

ahojte mamule.
v prvom rade vsetko naj matuskovcom. 🙂 nech len pekne rastu do krasy, nech su zdravi a rodicom robia len samu radost. 😵

u nas desna noc. emmka zase plackala a ked som ju isla nakojit, tak bola zerava ako uhlik. takze teplota. dali sme sirupcek a sup k nam do postele. ale tam nevedela ani za svet spat. tak pekne do postielky a zaspinkala. o chvilu zase plac, tak som ju zase supla k nam a spali sme do rana. teda tie 3 hodky. 😝

ale bude to mat asi zo zubkov, lebo rano skoro ziadna teplota, ziaden soplik a ani kasel. aj pekne papa a je vesela. tak som kukla do pusy a reze sa jej lava dvojka. som najskor myslela, ze prava, no ale zabudla som ze ju mam pred sebou zrkadlovo. no co uz. blondina a este k tomu koji. 😀

eviku78
7. máj 2009

jaj a zabudla som, ze efcso je riadna kocka. tak sup, sup volat kadernicke.
my sme spolu od 2005 a manzelia od 2007. ale pozname sa hadam uz aj 10 rokov. 😀

dasenka
7. máj 2009

anjelok...no tak my spime uz od 9 mesiaca len raz denne, ale za to 1 a 3/4 az 2 hodinky cez obed. aspon mam chvilku cas co to porobit.
misanik...nas mikulas zasadne nepije vodu, pekne ju vytiahne z flasky a pomly vypusta kutikom von. Keby som ho stale nekojila asi by bol total dehydrovany 😠

No tak teeeda dievcata tu sa to poriadne rozbehlo s ponahlanim sa surodencov 😀 jankapo, slnyecko, betatka a gurti GRATULUJEM tehulky 😀

anamor
7. máj 2009

ahojte, my odchadzame na predlzeny vikend na chatu, tak vas iba zdravim /nestiham docitavat/ a hlavne prajem vsetkym dnesnym, zajtrajsim a celovikendovym oslavencom /je vas dost!/ nech krasne oslavia a ukoncia svoj prvy rocik 😵 😎 a maminy nech to patricne zapiju /tie co mozu 😅 / papa

katuskapd
7. máj 2009

ahojte krasny dnik zelam

tak v prvom rade srdecna vdaka za gratulacie

vidim ze deti si po nociach robia zurky, my sa tiez pripajame, zaspal o osmej a o desiatej hore do jednej, ale zas mu prepacim vsak ma narodky
😀

s manzelom som sa spoznala august 2003 a september 2005 sme sa vzali

efcso fakt uplne ina osoba ked si bola blond, ja som na svadbe cervene vlasy mala a teraz idu tiez uz rok postupne do svetlohneda 🙂 jaj idem volat kadernicke sa objednat vsak uz 3 mesiace som nebola, no hanba 😝

nicolmt
7. máj 2009

kratko strucne vystizne
matuskovi od jankapo..vsetkoo náááááááááááááááááááj 😀
a efco je blond kocica 😲 len chod ku kadernicke, romco bude mat zas novu zenu doma 😉

u nas noc brutal, po dlhoooom case sme zurkovali 😝 ale v celku v pohode, prvy rev o 22 to som este nespala, tak som sa rovno prestahovala k nej do detskej, posteli sme sa spolu mojkali do 24 co nechcela spat ale aspon nerevala a dokonca sa aj rehlila 😝 potom pospala vo svojej postielke az do 1.30 😝 to uz zas hore, ale bez revu, stala 1,5h ! v postielke a cely cas rozpravala cosi (normalne som sa na nej musela smiat aka bolo zlata 😝 ..dake didli mydli..otompotom..boze..tam a td), okolo 3 som zhasla bud ja alebo ona.to nestusim a o 8 sme sa vyspate do ruzova zobudili 😝
teraz od 10tej dospava..uvidime 😝 hadam su to tie stolicky , vyjdu a bude klud 😎

katuskapd
7. máj 2009

jaj a matuskovi jankinmu vsecicko najlepsie, nech poslucha mamicku tatinka a sestricku ci braceka a neprehryza kable 😀

katuskapd
7. máj 2009
betatka
7. máj 2009

Tak ahojte

my sme dnes boli na očkovaní konečne...ani nepípla a to som čakala strašný rev...chúdatko moje ale bola statočná...teraz už spinká...uvidíme ako bude dnes a v noci....lebo dnešnú noc si asi vybrala na žúrku...ked už som šla spať tak len čo som zalahla tak ona sa posadila a začala plakať...toto urobila asi 3x v noci a ráno už o 5 sa mrvila tak som jej tam dala flašku s čajom ...vypila a spala do 6,00 a odvtedy vykrikovala vyhadzala všetko z postielky, samo že sa zase povyzliekala s pyžama a rozopla plienku...našťastie dnes žiadna mláčka 😀

Všetkým dnešným oslávencom obom matúškom (jankapo, katuskapd) a ak sú aj ďalší tak aj tým všetko naj k ročiku 🙂

My sa poznáme od júna 2002 svatba november 2007.

Bordel mám vo všetkých skriniach...zatial to na mna nepadá tak je ok 😝

basika
7. máj 2009

katuskpd - aj tvojmu Matúškovi, všetko najlepšie, veľa zdravíčka...

no dnes Lívia si ťahá záťažový stupeň č. 4 od včerajška poobedia..včera poobede mrzutáááá, noc pohoda a dnes od rána znovaaa tak som sa vybrala preč z domu (samozrejme s Líviou) 😀 , lebo by som scvokla...teraz spí..uvidíme čo bude poobede...