Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

betatka
11. máj 2009

jankapo slintá ale má podbradník a hlavne to má vzadu na krku....fakt dúfam že sú to potničky

betatka
11. máj 2009

moja mama mala 3 bratov rok po roku takže ona mi rady tiež dáva ale to boli vtedy iné kočíky...jeden braško v kočíku druhý sedel na predu a tretí bud už chodil vedla alebo bol natlačený v prostriedku stál a držal sa 😀 😀 😀 si to vobec neviem predstaviť ale musela mama vyzerať 😎

miriamka
11. máj 2009

Beti 😀

betatka
11. máj 2009

Idem kúsok pospať ak mi slečna dovolí lebo už spí hodinku tak neviem či sa ešte oplatí. Majte sa zatial

jankapo
11. máj 2009

mirka, neviem, mna to tehu zas az tak neobmedzuje, ono to si netreba vediet predstavit, to ide dako samo.. to ako ze ked si bola tehu si si nevedela predstavit ze budes mama a teraz je to najsamnormalnejsia vec...tak asi tak nejako
jasne,ze neviem si predstavit ako budem duo mama... 😝 ale zas lepsie ako trio... 😝 😝 len verim, ze to v oktobri bude najsamnormalnejsia vec na svete... 😵 takze kludne zamieste....pokial nie je tehu rizikove, je to fajn...aj rizikove je fajn, pokial je babo ok... 😉
ozdobu maly nepapal, vlastne on papal len tu jablckovu babkinu...to je cukor a jojo cukriky (umelina)...teda e.e.ja cukor minimalizujem, lebo sak sumo 😅
Mirka, s kocikom ja pockam jak sa maly cez leto rozchodi...Ja ho mozno uz v auguste v kociku neudrzim...Takze zatial neriesim. Chcem urcite nosidlo (satka vs. manduca,resp. oboje) takze sa uvidi.

Betatka, dik za radu. Super. Ono je to dost rychle aj tak.

basika
11. máj 2009

anjelok - juj, máte toho pred sebou vyšetrení, ale bude všetko OK...určite

misi - privstala u nás znamená...6:15 som zvyknutná do 7:30-8:00. Ale hádam sa už Noruškove zobudzanie upraví... čo ho môže trápiť...? či blbá otázka?

jankapo - no dík za pochvalu torty,...manža ma stihol odfotiť, keď som s plačom volala sestre...úúúžasná fotka..

basika
11. máj 2009

žienky tehulky..ja si to ani neviem predstaviť...ako ste na tom po fyzickej stránke, chrbát, kríže... ja som taká znivočená..mne už bolo raz aj do plaču ako ma hroozne chrbát bolel..celý...už sa teším, až bude Lívia chodiť..že sa trocha premoce...a sama prejde aj po vonku..no neviem kedy to bude

miriamka
11. máj 2009

Ja si myslim,ze sa s dalsim tehu stotoznime hned ako to pride...tazko si predstavovat nieco co nie je,ale ked to bude to bude pre nas ta najprirodzenejsia vec na svete 😵

moni1412
11. máj 2009

lenka pekne foto 😵

katmi sa nam dala na showbiznisovu drahu? 😵

lenka marcipan som zhanala strasne dlho, v tescu som nasla len taky normalny, ale biely je lepsi na takuto torticku. no a ten sa potom len rozgula a da na torticku. ale ak mozem poradit - rozvalkaj ho hrubsi, ja som ho dost na tenko a bolo vidno hnedu plnku pod nim. a strasne rychlo sa spini, takze hned umyt ruky od kremu, od cohokolvek 😀

ka77ka
11. máj 2009

Pekny den zienky. 🙂
Dodatocne prajem vsetkym vsetko najlepsie ku vcerajsiemu sviatku. 🙂 🙂 🙂
Dnes som bola s Terezkou na kontrole...uz ma len chrasticky, takze aj vonku uz moze chodit.Este cakam, co bude s Eli, ak do piatku kiahne nedostane, mali by sme byt za vodou. 😉
leni...tak dufam aj ja, ze Natalka bude v poriadku, a ze sa nepotvrdi u nej celiakia.chudatko malinke. 😉
jankapo...tak kamoska je fakt ina zena 😀 ..a juuj, nezavidim jej ani trosku, ze ide mat dvojcata. 😵

my sme dnes spali vyborne 🙂 🙂 🙂 ..nahodou som sa prebrala o 8, a kukam, Eli este spinka...vstala nieco pred 9-tou. 😎

idem este fotky pozriet. 🙂

ka77ka
11. máj 2009

pekne fotky...vsak ako vzdy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatik
11. máj 2009

Caute babule,
dnes chcem dat Viktorkovi prvy krat v zivote jogurt Sabi, poradte mi, kolko mu mozem dat na prvy krat? Kedze jemu chuti vsetko, tak predpokladam, ze by spasal aj cely kelimok 🙂

ninka123
11. máj 2009

Ahojte maminy, hlasime sa po krasnom vikende plnom navstev 😉 Lula soplikuje, muz lezi s teplotou v posteli 😒 doma krankenhaus 😔 Ale do jasliciek ide, zatial jej nic ine nie je...My sa chystame oslavovat o dva tyzdne, tak sa zatial inspirujeme 😵

eviku78
11. máj 2009

ahojte.
viete mi prosim poradit, co mam dietatu naordinovat? emmka od rana kycha a tecu jej take vodnate sopliky. teraz si nepamatam, ci libenar alebo nasivin.
dakujeeeem.

zlatik
11. máj 2009

Eviku, ja by som dala nasivin. Libenar je len slana voda.
Nevies mi poradit s tym jogurtom?

eviku78
11. máj 2009

zlati, ja som emmke na pry krat dala len par lyziciek cisteho jogurtu. potom ju z toho naplo. na druhy den som jej dala polku kelimku s bananom a to zlupla cele. pra krat som este dala pol kelimku a potom uz papala vzdy cely. takze urcite najskor daj len par lyziciek a uvidis na druhy den, ci nebude mat ziadnu reakciu.
radsej opatrne so vsetkym mliecnym.

verulka
11. máj 2009

cafteee,
zlatik, jogurtu daj kolko zje 😉 necakaj zazraky, u rona tiez cisty jogac nic, ale s jablkom sprasil cely..potom 3t vobec nica teraz opat 😀
evi, na sopliky davam morsku sol- tie spreje co maju nazov konciaci na mar 😎
jani, fuuuha, kamosku mam taku podobnu- 7r dcerka, druha sa narodila v sept a teraz caka dvojky v oktobri 😝 nezavidiiiim...
misis, tak ako , uz je ti lepsie? sksuste samostatnu izbu, ale nap ru rona sa lepsia noci vekom, nie (ne)kojenim, samost. izbou..terza mava dobre a zle noci..ale prespal len raz 😀
ja som sa dnes pobalila o 9tej a vyrazila( kedze fukalo, nesla som na bike) ale pesi do Rusoviec a spat..kusok cez 20km 😀 vsak musim vychodit tie tuk. zasoby zo ZV..ale krpec pospal 2,5h. potom sa najedol a o 1nej sme uz boli aj z ihriska doma..uzasny den..poobede opat bez kocika po okoli a teraz je spokojny vo vani..ja milujem tenti vek deti 😀

zlatik
11. máj 2009

Kocky, jedol akoby nic lepsie doteraz nemal, samozrejme okrem MM 😀 Dala som mu asi 7 lyziciek.
Prave mi rozhadzuje smeti z kosa. Konecne sa mi po tych hnackach rozjedol, dnes dokonca spapal cely tenky krajec chleba, len som cumela.

zlatik
11. máj 2009
katuskapd
11. máj 2009

ninka nechcem provokovat ale ozaj cakas dvojicky, ci tlacovy skiatok sa vyskytol 😕

verulka
11. máj 2009

ja tiez cucim 😕 teeeda, tak tu dnes o dvojkach a hen ho...gratulujeme 😵
zlatik, no aj 7l je uspech, super, ze sa rozjedol..fotky supis 😉

enajka
11. máj 2009

tak a mam novy look len si musim sama na seba zvyknut po sto rokoch ofinka a melir 😵 😵 😵
no nellka nam druhy den spi v postielke a tuto noc vydrzala az do 3.40 to je celkom ok ci nie?

verulka
11. máj 2009

jani, no som zvedafson...jasne ze je to super...vidis ono kazde ditko nakoniec necha rodicom volno, vsak aby mohli spoldit surodenca 😀

eviku78
11. máj 2009

jeeezis maria 😀 ninka, ja som si ani nevsimla, ze si tehu a este k tomu dvojky. 😉 to musis take veci hlasit. 😀
a samozrejme gratulujeeeeem. 😵

eviku78
11. máj 2009

jani, ved hod nejake foto, nech ta aj ja vidim. 😉 a nelli je sikula, to je jasne. 😵

betatka
11. máj 2009

verulka naša nám teda voľno nedala a aj tak sme splodili súrodenca 😀 😀 😀
Ninka to čumím ....tak gratulujem 🙂

Eviku nevravela si že ked tu bude 5-6 tehuliek tak začneš aj ty uvažovať...nejak sa to číslo už blíži k tomu nie? 😀

eviku78
11. máj 2009

jaaaaj, betatka ty si to pamatas? 😀 bol to neuvazeny vyrok, potom som to zmenila na 12 kusov. 😎 😉 teda aspon myslim, ze som to aj sem pisala. 😅 😕 😲

betatka
11. máj 2009

Hej napísala len ťa skúšam či si to aj ty pamataš 😀 a už máš polovicu za sebou takže si myslím že týmto tempom to bude čo chvíla a ani nestihneš dokončiť školu a bude mať Emušik súrodenca 😀 😀 😀

eviku78
11. máj 2009

😅 boze nestras, skolu musim bezpodmienecne dokoncit. co som ja verulka super mama? 😀 😉
ale potom sa nebranim. cim dalej, tym viac o tom zacinam uvazovat.

eviku78
11. máj 2009

a ty sa ako citis okrem unavy? nebyva ti zle? mna aj to trosku brzdi, ze som hrozne vracala a momentalne si to pri emmusikovi neviem predstavit. 😕