Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

efcso
12. máj 2009

ale len kremzsku!

eviku78
12. máj 2009

to je fakt, ale zase som sa dnes aj trosku pri tom uceni zapotila. 😀 za 4 minuty som vonku. tak ma dockajte. 😎

jankapo
12. máj 2009

andula, uz sa tolko nenaparuj s tou ofinou, sak uz sme ti vsetky napisali jak ti zavidime...

evi, mlieko neprevaraj, zabijes v nom vsetky vitaminy!

verul, az na to brucho,dako dobre vyzeras... 😉

eviku78
12. máj 2009

a kremzska nie je moc aromaticka pre deti?

efcso
12. máj 2009

verul vyzera tak, ze moj muz vyhlasil, ze aj my by sme si mali ako oni adoptovat deti 😀

andula30
12. máj 2009

efco 22 maja odchadzame odtialto a stale nie som rozhodnuta ci na leto zostanem alebo nie eviku aj ja rozmyslam nad tou sprchou ale muz uz spi ja neviem ale nezobudi ho potom ten smrad ked si ku nemu lahnem 😀 😀

jankapo
12. máj 2009

a romco taky trefny? ja ze len ty v rodine....

andula30
12. máj 2009

eviku casomiera bezi 😉

eviku78
12. máj 2009

sak uz som tu.

efcso
12. máj 2009

jani, romco tiez sem tam nieco zavali! on je povacsine ticho, ale ked nieco streli, tak sa aj par ludi (co to pochopi) za brucho chyta 😀

andula - a kde budete na slovensku? a kludne sa nesprchuj, ked hio preberies, smrad zval nanho a este mu dobre vynadaj!

eviku78
12. máj 2009

andula, pozerala som fotky a simi je hrozne zlaty. bars by emmka mala tolko vlasov.
a to simiho strihas podla tej svojej ofinky. 😀 😉

akoze verúl je dovi dopo. to sa uz ani nevzrusujem. ved hadajte komu som dnes volala, ked som sandalky kupovala. 😎

efcso
12. máj 2009

evi, ja dnes asi nechapem vobec nic! komu si volala? a preco? a preco je verul dovi dopo?

andula30
12. máj 2009

efco ktory den myslis??? Mame taky nabity program ze zatial skrkame co nie je az tak dolezite ono to tak byva ked nie si niekolko mesiacov doma a este ta svatba do toho...a stym smradom ved jasne ako vzdy za vsetko moze on 😀

andula30
12. máj 2009

eviku a po novom sa hovori dovi dopi.. 😉

efcso
12. máj 2009

cicuse, idem aj ja sprrrchnut a zduchnut.

eviku78
12. máj 2009

evi, akoze verul je taka uzasna, ze sa uz nad tym ani nevzrusujem. 😉 a volala som jej lebo som nevedela, ci sandalky mozu mat otvorenu spicku. 🙂

eviku78
12. máj 2009

este sa vam musim vystazovat pockaaaaj.

efcso
12. máj 2009

a mozu? ale rychlo odpovedz, lebo musim ist 🙂

eviku78
12. máj 2009

mozu. 🙂

a objednala som tento stan a vcera dorazil. http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
tak ze pred sobotou urobime generalku, ci je vsetko ok. a samozrejme nebolo. nie len, ze nedorazila cela konstrukcia, takze sa neda vobec postavit ale aj ta zlta cast je zafarbena od tej cervenej. nasranan som ako brigadir.

andula30
12. máj 2009

baby ja idem lebo Simi za chvilu vstane a je nemam nic predspate bruu

misanik
12. máj 2009

evi, emmka musela byt zlata.
Adamko, davidko, olili, nech su choroby prec.
natalke drzime palce u lekarov
andula je super
a na viac si nepamatam 😉

efcso
12. máj 2009

evi, a co ides robit? myslim s tym stanom. co si objednala.

kety80
12. máj 2009

date deti zaočkovať proti kiahniam

eviku78
12. máj 2009

evi, uz som im volala a posielam ho naspat. nech mi obratom poslu peniaze. ak nie, tak si osobne dojdme do sale a toho typka si podam. na taketo veci som ja extra alergicka. 😠

eviku78
12. máj 2009

kety, ja nedam.

misanik
12. máj 2009

kety, dieta nie, dame mna a manzela 😉

kety80
12. máj 2009

ja tiez nedam teraz ma mala v skolke kniahne tak mozno ich uz aj dostaneme len lutujem malého 1 rok oslavovat s kiahnami

misanik
12. máj 2009

ozaj, som sa vlastne prisla postazovat ak mam komu ☹ este pred par dnami ma norko ked som si dala hlavu an zem prisiel pobozkat, teraz nieco vezme a udrie ma po hlave ☹ absolutne nechape, ze to boli, tak am dnes udrel mobilom, ze ma stale boli nos ☹ takze nevdak vladne svetom

eviku78
12. máj 2009

babulky, idem ja do hajan. bru.

eviku78
12. máj 2009

misi nebooooj 😉