• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
Moni torticky aj malicky mnam :wink: :astonished:
27. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verul tak tu karamelovu plnku poznam my ju davame do orieskov, ale tu ju asi neurobim , alebo mozno by som mohla sa skusit spytat tu v potravinach ci nemaju salko :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute"!

to je nejaka sutaz o naj tortu a ja o nej neviem?!?!?!? :sweat_smile: takto to dopadne, ked sem clevek par dni nepride... no budem sa musiet aj ja posnazit... a aj pozvanky sa musia posielat? :frowning2: to normalne by sa asi mala zalozit tema "priprava na oslavu prvych narodenin" :grinning: :grinning: :grinning:

my sme po poradni, prevenar v sebe, slzy v ociach... dlzka 79cm, vaha nezistena, kedze im vazi len do 10kg. tak budem musiet kupit baterky do nasej vahy... inac je olivia v pohode. ja mam taky zvlastny cudne smutny pocit. neviem preco... :frowning2:
27. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatík - ajajka tiež dobre poradila s tým prisladením, najlepší je horznový cukor

ef - čudne smutný pocit?... :cry: , že by už rok za nami?
27. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basika, to vobec. ten pocit je taky, akyby sa nieco smutne prihodilo, ale neviem co... taky filmovy pocit to je. neviem to vysvetlit...
27. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Efco ja som ho mala vcera dnes uz som len strasne nervozna nesiri sa to konikom? :wink:
27. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andula, ja ti neviem, mna to chytilo vcera pri zaspavani... normalne sa mi az plakat chcelo a teraz som na tom podobne... ja nervozna nebyvam...
27. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten vcerajsi pocit suhlasi ale dnes je to take smutnovybuchove.. :angry:
27. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neznasam tieto ako si to nazvala filmove pocity lebo neviem kedy co pride ale vzdy nieco..do pekla zaobisla by som sa bez nich.
27. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne suhlasim... ked ma to chyti, stale si myslim, ze sa urcite nieco zle stane...
27. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky...netreba mysliet na zle veci, zbytocne sa potom nieco privola, a fakt sa stane cosi zleee...
27. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad to bude tentokrat len nejaky konikovsky virus lebo katastrof uz mam v poslednej dobe dost :wink:
27. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka77ka je na titulke :wink:
27. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviii, pozvanky netrebaaa, ale torta byt musi..akurat som sa rehtoala, ze krpec 2torty super a ani jednej sa nedotkol..risko naskladal do takej guce jkukuricne chrumky okolo sviecky a to bol mega uspech :grinning:
klba, kuk ip
romi, on mal rota a este nejaky noro v januari..ale to uz bolo davno a zvladol to vtedy super..sice pochudol, ale zase potom ako zacal jest, dal pol kg hore za tyzden :grinning:
moni, krasne torty :dizzy_face:
ef, cudny pocit mam aj ja...ale u mna je to asi sposobene jemnym vycerpanim :sweat_smile:
27. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, krasne fotky a Kati, pieskovisko supeeeer. Musime aj my to po synovcovi u nasich oprasit :sweat_smile:
Moni, si sikulka, takuuu krasnu tortu spravit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NATALKE z vedlajsej dediny :grinning: prajeme aj verejne vsetko vsetko naj, uz nas dobieha :grinning:

Baby, co to za pocity :fearful: :fearful:
27. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo,vdaka vam za pochavlu :dizzy_face: :astonished:
ja som robila este ja tu jablckovu, aby aj maly mohol papat, tak ten ma co cely tyzdne na olovrant papat :grinning: ale ja ja ju mam rada, tak mu asi trochu pomozem :sweat_smile:
27. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tam ja zasa len nakukujem, normalne som Vas takmer nenasla-ze na 2.strane :sweat_smile:
Vsetko naj minulotyzdnovym oslavencom :dizzy_face: :dizzy_face: Moni, krasne :slight_smile: :dizzy_face:
Veru to neskutocne rychlo ubehlo, ved prednedavnom som este funela s bruchom a uz maju deturence rok...
Tak dost melancholie, prajem vsetkym pekny tyzden :wink:
27. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja som v šoku... :confounded: , nechápem čo to Líviu chytá za maniere...

najprv som si myslela, že ju niečo bolí...lebo vždy takto plakala, keď ju niečo bolelo... a teraz to robí akoby z trucu...keď jej niečo nedovolíme..normálne hysáky..nechápem...
27. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvykaj si, uz si vie povedat co chce :wink: my to mame aj viac krat za den :grinning:
27. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavencom vcera, dnes, predvcerom a predpredvcerom vsetko naj naj najlepsie a poslusne maminy :wink:
torty kraaaasne (mnam :sweat_smile: ), piekovisko supeeeer
27. apr 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim ze uz aj sara sa zaraduje k chodiacim zaciatocnikom :sweat_smile:
vcera chodila ze jednu ruku, dnes beeehala za jednu ruku a vecer normalne sa ku mne vybrala a spravila sama asi 3 kroky :grinning: tak sa tesim na zajtra..ze ci to uz vypukne :sunglasses:
som tusila ze takto dopadneme...dlho dlho nic a potom rovno beeeh :sunglasses:
27. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol :grinning: sara si to istotne tajne trenovala a vybalila na teba rovno beh :grinning:

choroby fuj fuj prec

a trojnasobok porodnej vahy, tak my sme ho asi dosiahli uz teraz, ved papanie u nas nema konca :grinning: 2950g a teraz do 9kg :grinning:
27. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hysaky..ked hnusisko mamisko nerobi co sara chce :confused: mehrmals za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tiez si hovorim ze aspon vyjadruje svoj nazor :grinning: :grinning:
to keby ste dnes videli ten zachvat co mala ked som ju dnes odnasala z ihriska :zipper_mouth: a ja som ju v tom este podporovala :zipper_mouth: ked som ju zjapajucu a metajucu sa odnasala...som jej hovorila ze treba trosku hlasnejsie revat lebo na druhom konci ihriska ju urcite este nepocut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats no tiez ju podozrievam :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohvie co tam ona sama po nociach v tej svojej izbe robi :zipper_mouth:
27. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIcol, gratulacia :grinning: Ja som tak podozrievala maleho, ked zacal stvornozkovat, lebo rano zacal, ale vecer uz "lietal" po styroch :grinning: Sarka je sikulka :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol - tak ste sa rozbehli...

no naozaj nechápem...takto plače, keď ju niečo bolí...ešte mám podozrenie, čo to nie je s kakaním, lebo dnes vytlačila len takú tvrdú bobku...a viac nič, neplakala pri tom. či jej náhodou neprichádzali tlaky na kakanie a ona sa bála kakať, lebo ju to bolelo, noo tak mi to pripadalo.....uvidíme zajtrá....
27. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už spí..uvidíme čo bude v noci...chvíľu sa smiala potom zasa hysák...
27. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha-tak mame dalsie samostatne chodiace majovciatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujeme aj my Sarinke. :slight_smile:
Eli zatial len za jednu, alebo 2 ruky...myslim, ze by uz aj chodila sama, len sa boji pustit.vzdy, ked jz chcem pustit, tak si zacne sadat. :wink:
dakujeme za pochvalu pieskoviska-ocinko sa v sobotu snazil. :dizzy_face:

zajtra nas caka ockovanie, a aj poradna...dufam, ze zvladneme v pohode. :wink:
27. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz uzivame dalsi "narodeninovy" darcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2691435&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
vcera sme skusali doma..s gulickami a dnes uz je pieskovisko na chalupe..do vikendu hadam aj piesok a naradie pribudne :confused:
27. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol...tiez mate pekne pieskovisko.musite sa do vikendu posnazit a kupit piesok. :sunglasses: ...u nas bolo v sobotu 7 deti na pieskovisku...moj chlap nieco spravi, a deti od susedov sa chodia k nam hrat. :grinning: aspon zabavia aj eli, a ja si trosku oddychnem. :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok