Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

janca704
18. máj 2009

Ahojte

V prvom rade: dakujeme za gratulacie. Vcerajsia oslava sa vydarila, vyzdoba este drzi 😀 a drobec to zvladol svetovo. Dostal torty od babiciek - jednu hodim do albumu (ostatne foto vecer) a jednu - jablckovu odomna 😅 (dam mu ju dnes, vcera toho bolo na neho vela vzruchov 😝 ), kopec darcekov a tak. 😵

V druhom rade: SIMI A LUCKA vsetko naj naj naj, nech ste hlavne zdravii a stastni 😵

JANIPO - super gratulka 😀 😀 😀 😀 dik

MIRIAMKA - fajn, ze je Jakubko uz zdravucky, takze fakt "len" 6.choroba 😉

MISI - si sikulka, fotky krasne, Norko uzasny 😵 😵 😵 😵 A nebud taka skromna 😉

BAS - gratulujeme Livke k odvahe 😉

ROMI - aj mne byva v aute/buse zle, ked sa na nieco sustredim, takze mi n eostava nic ine, len sledovat cestu. Ani citat s malym si nemozem, ani sa s nim nejako vazne hrat 😝 , lebo hned 😝 😝 😝 Ale odreagovat Natinku bude narocnejsie, skus tie homeo, dufam, ze pomozu 😉 A v stredu si s vami nadrabame hodinu - tesime sa 😵

janca704
18. máj 2009

Pokracujem 😀

KATMI, coooo? Zlomenina? ☹ ☹ ☹ ☹ Nech sa rychlo zahoji, ufff ☹

BAS - ina modelka 😵 😵 😵 - Livka 😀

MIRIAMKA - super torta a ze prvy pokus 😉 😉 😉

MIRKA - krasne fotky a kraaasna velka slecna je Rebeka 😵 😵 😵 (aj my sme dostali nove faro, aj som zacala skladat, ale je to na mna narocne 😅 , cakame na ocina 😀 )

KATKA - skore uzdravenie Eli 😉

skoncila som 😀 (hodim tu jednu foto) 😉

janca704
18. máj 2009

tu je zatial len jedna, skusim vecer hodit aj ine 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

verulka
18. máj 2009

janca, skvela torta..total origos 😵

anjelok
18. máj 2009

jani babina je fakt sikula 😲

misanik
18. máj 2009

janca, ta torta je uzasnaaaa asi som este nevidela krajsiu 😵
leni, to je fakt den blbec, drzim palce nech kocik vydrzi.
katmi, mrzi ma to, drzim ninke paste nech to znasa dobre a hlavne nechsa to cim skor vylieci. Ja som si zlomila klucnu kost ako skolacka 😉
katka, tak eli a chodenie, gratulka, tie kiahne uz menej,a le uvidis, zvladne to suprovo ako livka a budes rada,z e to amte z krku 😉
ja som nechala norka sameho zaspat v postielke, bozinku, to bolo strasne, trvalo to 45 minut, najprv som sa pokusala byt pri nom, hladkat ho, citat mu, vrieskal ako pavian (neplakal ale vrieskal) ekd si zacal v amohu buchat bradou o postielku, tak som odisla. Za cely cas si ani nesadol kym som tam bola, nie to lahnut. Ked som odisla, prekvapene stichol, potom striedavo sa tam tmolil potichu, potom chvilocku kvical, vrestal, pistal, zas ticho, trvalo to 20 minut, ale len obcas krical a zrazu spi 😝

hodmon
18. máj 2009

caute kocky, zdravim vsetky rocne babatka....som tu strasne dlho nebola, takze absolutne niesom v obraze ☹
dufam ze su vsetky deturence aj mamicky OK
otazka: je tu este nejake majovca,ktore samo nechodi? nam to este samo nejde,lebo ked sa pada na bok, tak su to hnusne pady. inak uz prejde sama par metrov ale nieje to este ono, taka lambada

jankapo
18. máj 2009

Cafte,
cicule, par dni tu nebudeme, mama ide na dovolenku... 😝 Som sa na.rala a ze teda nech gazduju sami. 😉 Do piatkumi dali volno, isli mi kupit daco na jedenie, balim sa pomaly, odlietam zajtra rano...
Ale naozaj,akoze, musim do nemocky. No zle je. Teda, tak jak s Matulom, len o to horsie, ze aj Matulo. Ale sak ani ja nie som nenahraditelna, ocko takmer dokonaly, tak co.

Lenus, den blbec inak vyzera, klidek, pohoda. 😉
Kati, tak teeeda, prva zlomenina, fuh, au.Ale sa zahoji, este tenis bude hrat mala, uvidis. 🙂
Neviem komu kazdemu a za co sa tu dnes gratuluje, take som postrehla, ze
1. oslavencom 😵 😵 😵 😵 😵
2. chodcom
3. tortovym prvotinam
4. samozaspavaniam
5.opravenym kolesam...
6.buducim modelkam
Som daco zabudla? 😉 😀
Snad chapete, ze mam mozgy inde. 😝

Pa zatim.

facovka
18. máj 2009

jankapo ☹ 😔 drzkaj sa ,zvladnete...cmuk malemu, aj do bruska aj matulovi 😉

katuskapd
18. máj 2009

ahojte

tak rocna poradna za nami miery: 8400g, 80cm asi sme najlahsie majovciatko ☹ ockovanie zatial sa da len nejak je citlivy a placlivy ☹

jani to ma mrzi ☹

oslavencom vsetko naj 😀 😀 😀

kiahne 😝 akurat mi hovorili u doktora ze ci chem maleho dat zaockovat 2 davky 3000sk, tak neviem 😕

katuskapd
18. máj 2009

misanik super je to na dobrej ceste aj ked viem ze to trha srdce, ked tak ratuje. Matusko uz bez problemov spinka a zaspava sam, neviem si vynachvalit 😉

hodmon my sa pridavame k nechodiacim a je ich tu este par, nemaj strach naucia sa bezkat. Matusko len za dve ruky a vodit, co velmi nepraktizujem vsak nech sa uci sam 🙂

verulka
18. máj 2009

Jani, neboj nic, my sme to na zaciatku poplietli s tou xenou..to nie v brusku ju mas, to ty si sa nou vstala 😉 dovcu si uzi co najviac, vyloz nozky, pokecaj s babtkom, mozete aspon meno v klude vybratz...vsetko dobre dopadne...keby neco ,cislo mas 😉
hodmon, klidek, je vela deti, co nechdoi v roku 😉
ja ockovat kiahne nedavam, myslim ,ze sme to tu uz rozoberali 😉

katuskapd
18. máj 2009

verulka tiez asi nedam zaockovat, to bola recnicka otazka 😉

anjelok
18. máj 2009

tak sme doma..mala pobehuje s levikom-tlacitkom, pritom jej hadzeme do pusky veceru..a ze zrelaxujem tu. no a co to citam??? janiii tak veru moj den blbec je nic oproti tvojmu 😒 ale neboj, dobre bude, aspon budes pod kontrolou a chlapi to nejak zvladnu..sak matulo je uz velkac, nie? aspon budes oddychovat, pekne lezat a mysliet na babenko 😉
a co som objavila..boli sme u batu (inak kupila som malej topky za 15 € 😵 ) a ako jej ich skusam, tak samozrejme reeev. no a ked som sa jej pozrela do tej roztvorenej pusy, tak normalne sa jej tam belie stolicka!!! napravo, som skoro odpadla. tak akoze kde jej ostal ten osmy zub? lavu dolnu dvojku este nema a pritom pary jej rastli takmer sucasne, dolne, horne jednotky, aj horne dvojky.
katus no viem co to stoji, lebo moj muz sa teraz dal ockovat. este ho caka druhy pich. ale malu nedam urcite.
hodmon, ani natalka sama nechodi a to bude mat v piatok rok. takze klidek.

anjelok
18. máj 2009

a este k tomu dnu blbec..prave sme zistili, ze to, ze nesla elektrina nam nieco porobilo s telkou, proste nejde. a idem sterilizovat a sterilizator pokazeny..nejde zapnut 😅 paraaada 😀

anjelok
18. máj 2009

no dobre, do sterilizatora som zabudla naliat vodu, ale telka fakt nejde 😀
samomluva ako vysita 😝

enajka
18. máj 2009

jakapo drz sa chvilu musis byt sebecka chlopi to zvladnu.
janca ako ty takuto sikovnu maminku alebo svokru mas a nikomu nepovies?ved mohla mat zakazky od vsetkych majovcatiek 😉 neskutocne krasna torta krajsiu som este nevidela.
katmi joj snad bude Ninka rychlo ok drzim paste.
leni ked sa vali tak poriadne?

katuskapd
18. máj 2009

anjelok ides 😀 tak sup sup kupit novu telku 😀 😀
vsak na to ockovani len zarabat chcu 😝

betatka
18. máj 2009

Ahojte
tak tu sa toho udialo... 😕
anjelok no den blbec ako vyšitý...ale ak zistíte príčinu prečo nešla elektrina tak tú telku si môžete žiadať od vinníka k náhrade

janipo...držkaj sa v nemocke budeme posielať pozitiv energy

katmi...daj ninke bočinku od nás a želáme skoré uzdravenie....tak isto ka77tkinej eliške nech kiahne rýchlo odídu.

K tortám super krásne...všetky ste riadne šikulky 🙂

Oslávencom všetko najsamlepšie (nemenujem lebo niekoho zabudnem 😉 ) 🙂

Jo a teda šimi(andula) si vzal asi niečo od nás na spánok lebo naša spala len hodinku a on skoro 4. 😝

verulka
18. máj 2009

leni, no parada...pekny den 😅 a stou stolickou..no akurat som cakala, ze ko zacne so stolickami..tvoja natalka ma napadla, lebo ona bola skoro zubata...tak drzim palce, nechto je v pohode..
katush, hlavne je to len kratkodobe ( na 10r) co mi pride nedobre..jo a ovcaky sa daju v pohode zvladnut..su sice nejake ojedinele pripady komplikacii, ale to je pri vsetkom 😉

verulka
18. máj 2009

a este jedna skvela sprava 😀 😵 mam istu dovolenu 😎 13.7. prchame na tzden do CRO, zlanarila som segru, a snad aj muz pojde, i ked to nie je iste...ale uz mam jasny datum, na kt sa tesim 😀

ninka123
18. máj 2009

Ahojte vsetci 🙂 Velmi pekne dakujeme za gratulacie, samozrejme aj my blahozelame Simonkovi 😵
Katmi, Ninke prajeme rychle uzdravenie 😵
Jankapo, nech ste obaja rychlo v poriadku a netravite letne dni v nemocke 😵
Miriamka, super, ze uz to ma Jakubko za sebou 🙂
Oslavu planujeme na vikend, tak dufame, ze vyjde pocasie... Inak sa nemame cim chvalit, Lucka uz pekne chodila sama a teraz uz tyzden prestava chodit..pravdepodobne sa zacala bat... 😒 jednoducho pisti dovtedy, kym ju niekto nechyti za ruku alebo sa jednoducho pusti na 4... 😅 takze sa vraciame spat...
Pekny vecer vsetkym

basika
18. máj 2009

ka77ka - stým Ditiadenom neviem...ale Lívii som dávala Fenistil...

anjelok - tak takto sa vám dnes "darilo".

Dík za Líviu, to ju fotím, lebo tieto šiatky a mnoho iných vecí a šatočiek, dostala od švagrinej z USA...

janča - perfektná fotka..obrovskáááá

Jani - no tak to, že odchádzaš do nemocky..ťa teda humor neopúšťa...ale inak by si to asi ťažko zvládla

ka77ka
18. máj 2009

basika..tak som dala eliske fenistil...dufam, ze bude vpoho noc 😉
anjelok..tak to fakt dnes riadne blby den.
jankapo...drzkaj sa moja v tej nemocke, neboj, vsetko dobre dopadne a chlapi to bez teba zvladnu na jednotku.hlavne, aby bolo mimco v poriadku. 😉
janca...torta kraaasna.sikovnu mate babku, len co je pravda. 🙂
verulka...super datum 13.7 🙂 🙂 🙂vtedy mame vyrocie svadby a krsny syn bude mat 3 roky 🙂 😎

misanik
18. máj 2009

jnaka IP
my fajn, bol hodinu v piesku, aj ho ochutnal... dava si tie hracky od pisku do pusy, to aj vasi?
Vecer zasa nevedel zaspat pri kojeni. Preto som aj zacala riesit spanie. Proste unaveny,a le pri kojeni nevie zaspat, napappa sa a zacne sa krutit po posteli az mi z nej zdrhne a zacne sa od unavy ajsit. Dala som ho aj teraz po dopapani do postieky, najprv sa tam hral, potom zacal plackat, jooooj, toto ja velmi nezvladam, ale som stlae chodila za nim, kus poplakal, potom sa nechal nejak prehovorit, sadkal si, som ho hladkala az zacal zatvarat ocicka, dala som ho lahnut a zaspinkal 😵 Trvalo to cele 30 min od kedy som ho zacala kojit kym zaspal. Celkom fajn, ja som sa nechavala pred tym kludne aj viac ako 30 min ohryzat, uz to dost aj boli, tak snad s tym neico porobim.
Leni ja chem ist k Batovi kupit norkovi take tenisky do piesku. Z celych kozenych vyrasta a aj tak s ami zdaju uz teple an teraz a sandalky sa mi zdaju do piesku nevhodne a nech am aj neico pekne medzi ludi. A tiez som kukala, ze 15 😵 , za sandalky som dala 27 😝

anjelok
18. máj 2009

nastastie sa pokazila telka v spalni, ktoru teraz vobec nepouzivame, lebo vsak natalka tam spinkava, ale aj tak to nastve 😒
betatka aj som nad tym rozmyslala, ale to je na dlhe lakte, ani uz blok od nej nemame. tak neviem co teraz. skusim zavolat nejakeho opravara, ci sa nebude dat opravit.
verul, inak ja by som to ani nebola zistila, keby nevrestala. to inak sa nemam sancu jej pozriet do ust. a vyzeralo to, ze uz je normal prerezana, proste velky biely flak na dasne 😝 a supis s tou dovolenkou. my zrejme nieco na poslednu chvilu, zrejme niekedy v auguste.
ninka tak pekne oslavte 😵

ka77ka
18. máj 2009

my sme vcera kupili eliske sandalky,a cena 10,90. 🙂 v deichmane, aby ste si nemysleli ze v dakom cinaku. 😀
miska...eliska tiez papa piesok a vsetko dava do pusy.takze neni norko sam. ;-

basika
18. máj 2009

Leni - tak takto site sa vy dostali k stolička... no poteší..

Jani - a ešte si stihla aj na všetkých reagovať..to sa cení...držte sa...

ka77ka - určite to Elilška zvládne v pohode, aj Lívia tak, menšie deti to vraj lepšie...čo si dávala Terazke na to? To Tantum verde je super. Vyhádzala sa dnes viac?

misi - my sme na pieskovisku neboli..ale chystám si ušiť na seba búdu s pieskoviskom u nás na dvore... už sa robia priestory...musí trávička vzísť, lebo som tam zasadila novú... ale však nič nezamešká keď nebude mať skúsenosť v pieskovsku ešte..

Lívia odmieta dudel, ale ona nikdy nebola dudlová...len tak pri spaní..aj to lecikedy...ale plienka žužlačka musí byť.. a najnovšie tú si pchá do pusy..a tak zaspí...

basika
18. máj 2009

misi - a ešte zaspávanie...prajem pevné nervy... ale je to na dobrej ceeste

misanik
18. máj 2009

leni, ze stolicka... no a my stale len tie 2 zuby 😀 natalka je fakt zubadielko poriadne 😀
basika, livka modelka peknucka