• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
dalsi oslavenci: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=197779&vReferer=
ak sa tam niekto nenasiel, tak reklamujte :wink:
slnyecko, tak kubka som nedala ked neches,a el mala som nutkanie dat tu foto s prasiatkom :grinning:
20. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2785337&vReferer=

tu je jedna foto z narodenin, jeho odfotit pri torte bol horor, stale ju chcel rozoberat, inak sa fotit nechcel

a vsetko naj oslavencom :wink:
20. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
gratulujeme dnesnym "velkacom" a prajeme vela stastnych krokov pri objavovani novych veci :dizzy_face:
my nocnik tiez este nie, kazdy pokus skonci s hrozou v ociach a tak sa na mna nalepi, ze ju neviem dat dole :grinning:
barny, aj my sme mali problem s fotenim pri torte. nastastie tato jedna co mam v albume sa vydarila :slight_smile:
20. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko najlepšie Nellinke k ročiku a taktiež Hugoškovi :slight_smile:
20. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak v prvom rade vsetko len to naj, naj, naj dnesnym oslavencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V druhom rade sa hlasime po poradni, vaha 9,90 :sweat_smile: (ratala som tesne nad 9), akosi priberame obe :sweat_smile: :grinning:
doma sa musime na metri odmerat, ci sme aj podrastli :slight_smile:
Inak opat soplikujeme, takze mame zasa kvapky a odsavame odusu... a mala chytila zachvat revu, ked sa doki nad nu sklonil, ked sedel za stolom, bola odvazna :dizzy_face:
Tak pekny zbytok dna vsetkym :dizzy_face:
20. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej, takze aj hugoskovi vseetko naj...nech je taky poklad ako doteraz :dizzy_face:
andula, u nas taky nic...on krasne kadil do serbla do 2min bol hotovy, ale v 9mes to prestalo...teraz ho posadim na serbel a uz stoji a zdrha aj so serblom na hlave...no a uz som kupila 3sedataka na WC, ale furt ich chodim vracat, lebo ani jedno nesedi na ansu dosku :confused: som myslela, ze je to univerzalne...ale toto posledne aspon trochu drzalo, tak ze skusim posadit rona...10s a musel ist dole a hned sa vykadil do plienky...atkze pokusy opat odkladam o pol roka :sunglasses:
andula, simonka kraaaasne spinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky, rychlo pisem kym drobec este spi.
Tak vcera sme oslavovali, prisli svokrovci a svagrina s malym. Priniesli krasnu torticku, vybornu, cokoladkovu foto pridam coskoro. Bolo super no prisli az podvecer tak sa nezdrzali.
Inak sme boli vcera v poradni, tak chudak Alexik dostal na narodky injekciu :frowning2: , no inak vazi 10,9 kg takze šunečky rastú.
Pozdravujeme vsetkych oslavencov a prajeme vsetko naj naj :slight_smile:
20. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,s prasiatkom moze byt,to ma nenapadlo,budeme haluzit :grinning:
20. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dnes kocky padam na hubu-doslova a do pismena :frowning2: ..s Eli sa kiahne nepekne zahrali :frowning2: do dnesneho rana pribudli dalsie, dokonca aj na ocku...pridala som foto...mala je mrzuta, nosime sa len na rukach, nechce papat, ani pit moc nie...tak nech su vase deturence zdravucke, a my ideme bojovat dalej. :wink:
20. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
choruckym prajeme rychle uzdravenie, sopliky, kiahne rychlo preeeeeec
ja som dnes objavila dalsie 2 zubky, takze dokopy mame uz 10. uz fakt moze jest aj rezen :grinning:
20. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie hugoskovi a nellke :grinning:

fotky z dnesneho 'pondelkoveho' stretka su pridane :wink: fuuuh ..... idem vas citat :slight_smile:
20. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, chudatko eli uz nema skoro miestecko bez bieleho :unamused: poriadne sa jej teda vysypali :confounded: drzte sa obe :grinning:

oslava s prasiatkom, mnaaam a torticka je pekna ved od maminky :wink: vsetky fotecky krasne

u nas sa krasne prespatie noci pokazilo... zeby zuby ? :grinning: :grinning:

misi to uspavanie je supeer, my sme sa tiez dlho trapili a teraz uz krasne zaspi aj cez den :wink: jasne ze raz za cas protestuje aby sme nevypadli z cviku :grinning:
20. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ktore zuby mate? stolicky ci ocne..mne dens dr potvrdila ze rastu obe stolicky...ale kedze nie je tepltoa, som si ista, ze este tak skoro nevyrastu :confounded:
kats, cakam fotos :wink:
kati, o chvilku je po kiahnach a uz mas pokoj :wink:
20. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len narychlo, drobec sa nejako moc budi zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nellinke a Hugovi vsetko vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vcerajsej oslavenkyni SARKE tiez - ta fotka je krasna, fakt ako taka krehucka kvetinka :dizzy_face: :dizzy_face:

STOLICKOVE deticky - fuuu, to tak skorooo? Dufam, ze my tak skoro nie :sweat_smile: Nech su rychlo vonku :wink:

Pondelkove fotky - tradicne uzasne, a vsetci v bodynkach - rozskosni :grinning: :grinning: :grinning:

A viac si nepamatam :sweat_smile: co som chcela :unamused:
20. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
gratulky aj hugoskovi :slight_smile:
kati tie kiahne prejdu a bude pokoj, do narodiek stiha? /ja netusim kolko trvaju kiahne... priznavam sa :sweat_smile: /
zuby nespominajte, nam vsetko vzdy pokazia a kedze sa nam zlepsuju noci :wink: tak najvyssi cas aby sa to zasa pos... a vysli dalsie zuby :unamused: :angry:

juj a od dnes sme oficialne chodci,mala to na nas rozbalila, normalne sa prechadzala po dvore, zastala, zmenila smer a uz sa nezastavila, nevie sa este postavit ked spadne, ale oficialne chodime :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: /jani rano to tak nevyzeralo na cviku, co?/
20. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak ja len na skok zuby trapia aj nasho maleho dnes odchadzame na Sk drzte palce aby sme cestu v zdravi prezili vsetci neviem kedy sa dostanem najblizsie k netu tak posluchajte :wink:
21. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

andula - šťastnú cestu..

ka77ka - júúúj, riadne sa vyhádzala ono sa to vraj v takých vlnách...no my sme až takýto priebeh zlý nemali, v podstate okrem pár vyrážok nič...ale lepilo mi riadne, keď som zistila, že sú to kiahne...nech je to za vami...

mirka 20 - 10 zubov..to už riadne veľa...my len 4
21. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face:
verul, stolicky nam vysli - prava dolna a lava horna. ale pojdu aj tie dve dalsie, uz ich riadne citit :sweat_smile:
fotecky su krasne :dizzy_face:
andula, stastnu cestu. nech vam rychlo ubehne. nas caka v sobotu 5hodinova cesta na svadbu a uz teraz mam z toho traumu, takze si neviem predstavit taku dlhu ako vas caka :pensive:
21. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul :grinning: fotky su predsa tu na konovi

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=364011&vReferer=/photos/kats

dnes ziaden oslavenec? to je divne zacinat den bez priania :sweat_smile: :grinning:

andula, stastnu cestu :wink: mohli by ste na sk ostat dlhsie - napr az do stretka :grinning:

jani, super torticka :wink:
21. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamule.
taaak konecne som pridala nejake foto zo sobotnajsej oslavy. dalsie fotky pridam neskor, ked sa ku mne odstanu. :wink: bohuzial emmusika s tortou nemame, pretoze tam bol taky chaos, ze som rada, ze vobec niekto fotil :grinning: ale oslava to bola vydarena. :wink: :sunglasses:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2789250#navigator
21. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliske prajem nech tie kiahne idu cim skor do prdele :grinning: chudatko moje bodkovane. :frowning2:

andule - stastnu cestu, nech simi v pohode zvladne. :slight_smile:

jani - velmi pekne fotky. nam presne take nieco chyba. :angry:

natalke - veeelka gratulace k chodeniu. :dizzy_face:
21. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emusika som skoro nespoznala :wink: kraaasna oslava :grinning: najlepsie su babky s papierovymi ciapockami na hlave :grinning:
21. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, andula, stastnu cestu prajeme :slight_smile:
kocky, super fotecky mate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my s noci hodinova zurka, my s muzom sme boli len ospali divaci, Lula bola cula a blaznila sa, ako na prave poludnie :sweat_smile: Viete mi niekto prosim napisat, v akom poradi idu zuby? Lebo mame 4 a vyzera, ze pojde horna dvojka, ale na opacnej strane to vyzera na ocny... tak neviem :sweat_smile:
Inak pekny den dnes, ja sa chystam dnes povedat majitelke mojej predchadzajucej prace, ze som zasa tehu :confused: oni chceli, aby som v lete nastupila... tak sa tesim :sunglasses:
21. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zabudla podotknut-kocky-tie vase stretka-kam sa na vas hrabu MCentrá :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka myslim ze je dake 'standardne' poradie podla ktoreho by mali ist zuby, ale aj tak kazdemu vyrastaju inak :grinning:
neviem iste.... ale dolne a horne jednotky, potom dvojky horne, dolne, stolicky a nakoniec ocaky?

konik nema takeho smajlika ktory vyjadri ako sa bude majitelka tvarit ked jej to povies :wink: :grinning: a este ze dvojky :grinning:
21. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kats :grinning: :dizzy_face:
21. máj 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ninka drzim palce.
andula, stastnu cestu a skoro sa ohlas :slight_smile:
fotky zo stretka suproveee, aj narodeninova emmka a nellinka. Fesandy su to uz, ziadne babatka :grinning:
kati, ellinke drzime palce, urcite sa to uz bude zlepsovat a krasne sa to zahoji, ved predsa na stretku bude uz fesanda :frowning2:
ja som bola vecer posediet s kamoskou, prisla som domov pre 23-ou, norko ako keby aml senzor sa asi 10 min co som bola doma zobudil, ale len napapal a spal
21. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi, norko za chvilu tromfne aj olili aky je uzasny. :dizzy_face: u nas v noci zase vymslacky, ale o kusok lepsie ako vcera. a budicek "az" o 6.00 hod. :angry:
21. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, kebu norusko este posunul to vstavanie o 5-tej rano, tak sa olili nechyta :grinning:
21. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok