Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

hodmon
22. máj 2009

caute,
nam chuti jogurt rajo figureta sladka....je sice trochu sladeny , ale je nizkotucny a mala ho zboznuje....ale inak jej davam postruhane jablko s jogurtom ... vedy je zlata, same mnam mnam pocuvam 😀

hodmon
22. máj 2009

este som sa chcela opytat, naco je dobre davat na veceru kasu? len koli hladu? ja davam klasika nutrilon

kety80
22. máj 2009

ahojte mamule
zatra ma más jakubko rôčik bude velka oslava a tým ktorý ho už mali vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂 uz sa nevieme sočkať hlavne jeho velka sestra chcela mu uz dnes gratulovat 😲

verulka
22. máj 2009

kati, vssak to vino je na to, aby nic nebolelo a svet bol ruzovejsi 😀
jani, no podla mojho odborneho vysetrenia- krcok ma min.3cm, tuhy a uplne zatvroreny...najblizich par mesiacov sa stav nezmeni 😎 tot od MuDr. Verulky 😎 😎 😎

hodmon, male deti by mali prave vysokotucne mliecne veci 😉
mne sa kurier nepaci..ma moc male oci a kratke vlasy 😀

misanik
22. máj 2009

no hodmon nizkotucny by som nedavala, tuk je pre deti dolezity 😉
kasa kvoli hladu, ja davam vlocky a potom este kojim, kasu nechcel ziadnu

katuskapd
22. máj 2009

hodmon my mame uz par mesiacov zauzivane na veceru kasu, aj ho zasyti, aj to ma teple. ale je to na tebe 😉

kety80
22. máj 2009

hodmon ja davam kasu asi medzi 16.30 a 17,00 a potom vecer uz len mlieko

misanik
22. máj 2009

kety 80, jakubkovi vopred gratulujem a prajem prijemnu oslavu.
My mame zajtra na zahrade oslavu, gulasik 😵 a bez roboty, ked prideme, uz sa bude dovarat 😵

verulka
22. máj 2009

hodmon, ja davam co zje..kedze mlieko nepije, tak improvizujem 😀
mirkaff, klido sa pridaj, len musis intenzivne prispievat, aby si sa necitila ignorovana 😉

misanik
22. máj 2009

mirkaff, vitja, vidis, 1 prispevok? to je malo, keby verulka nepripomenula uz prehliadnem 😀

katuskapd
22. máj 2009

verulka tak na zdravie ja som si naliala hruskovicu vybornu, ale len za jeden 😀 vsak co tam po ociach treba na telo pozerat 😀 😀 😀

kety80
22. máj 2009

mkisanik asi sme sa zdhodli aj my mame zatra gulas partu a ryba na zahrade len aby počasie vyšlo a deti si to uzili gratulujeme aj my

katuskapd
22. máj 2009

misanik tak gulasik by som si dala aj ja, nech vam vyjde pocasicko 😎

anjelok
22. máj 2009

dakujeme za gratulacie, ste zlate 😵
jani jasne, ze ten krcok je tuhy a 3cm-rovy, vsetko je v najlepsom poriadku 🙂 ..ale to neznamena, ze sa nemas setrit 😉 a super, ze chlapi to zvladli.
misi, ja sa nebojim, si myslim, ze si len potrebuje zvyknut na novu chut. len keby si na tie rozky ci chleba chcela zvyknut 😅 a tiez som davala zvolensky alebo sabi. ale ona na druhy den len zacitila lyzicku s jogurtom a uz krutila hlavou ze eeee..a ked som jej dala liznut, len ju striasalo. tak budeme kamuflovat s vyzivkou, no a co,ved aj nam lepsie chutia ochutene, nie? 😉 a domaci dzemik nemam, takze bud cersve ovocie alebo ovoc. vyzivka.
sikulky mate, ze odrazadla a smykalka 😕
hodmon, ja som zacala davat kasu hned ako som zacala prikrmovat, lebo ja kojim a mala sa casto budila. takze som davala kasu (neochutenu) s vodou a ovocim. okrem toho je to zdrave(obilininy), hlavne, ked natalka nepapa ziadne pecivo. a este jedna poznamocka, deti by nemali papat nizkotucne jogurty, prave naopak, mali byt mat smotanove. ale ber to prosim ako radu.

hodmon
22. máj 2009

kocky, my nusime len nizkotucny jogurt...mali sme velku nadvahu

verulka
22. máj 2009

kati, ja tvrde nemozem...dnes... 😀 kedze mrcha sa len caka, vinko ju pusti 😀 ňjaaaj, no ja som narocna- telo mam na salame, a kedze moj muz ma oci akoby mu chceli vypadnut, tak ostatny sa mi vidia akysi nezaujimavy 😎 hold idealna manzelka...verna na aj na MK 😀

hodmon
22. máj 2009

aspon tak nam kazala dr., ze iba nizkotucne jej mam davat
a k tej kasi...ked malej davam nutrilon o 20.00 a potom okolo 2.00 a potom az rano okolo 8.00...to je v pohode,nie? ja jej sem-tam davam kasu na olovrant, podla toho ako nam vychadza obed....len si neviem predstavit ako by ju jedla vecer, to uz len lahne a flaska....po lyzickach by sa mi asi vykaslala na hlavu

ka77ka
22. máj 2009

miska, katuska...gulasik mnam 🙂 my ho budeme az o 2 tyzdne varit na elskinej oslave. 😀 misi, a kde to vlastne cestujes?do BA?

hodmon...eliska pije vecer uz len mliecko, kasu mi nechce. 😉

kety..velka gratulacia aj od nas pre Jakubka. 🙂

jankapo...fajn, ze si uz doma,tak uz sa len setri a dobre bude. 🙂 🙂 🙂

misanik
22. máj 2009

kati nie, teraz k nasim, to je pri brezne 😉

katuskapd
22. máj 2009

anjelok a oslava aka bola, ci budete mat neskor

tak na odrazadlo som matuska posadila a vozila po byte, striedala nozky, a zlaty rychlo pochopol ze ked tam sedi a chce sa pohnut tak nozky musi pouzit, ale na chodenie ich este nepouziva 😒

anjelok
22. máj 2009

misi prajem, nech vam cesta paradne ubehne a nech je vam tam faaajn 🙂 ..a akoze kasu nechcel a co dm-kova? ved tu papal, nie?
mirkaff jasne,ze sa pridaj 🙂
kety tak vsetko naj naj naj kubkovi takto dopredu, kedze zajtra oslavujeme aj my, tak neviem, ci sa mi podari zastavit.

verulka
22. máj 2009

baby, mrcha dorazila 😀 uz pijem len pre chut 😀

hodmon
22. máj 2009

kocky, myslite, ze by som mala zacat davat malej normalny jogurt? ja som to brala ako samozrejmost, ze nizkotucny ked mi na poradni tak vraveli

misanik
22. máj 2009

leni ja som myslela ako mlecnu, dm-kovu papal a najviac ovsennu, ale ked mu zachutili vlocky, tak papa tie, striedam s kukuricnou. Aj tak rozmyslam ci to nie je fadny jedalnicek...

ka77ka
22. máj 2009

miska..tak to mate pekne rozdelene so sestrou,rodicia su akurat v polke SR. 😉
mirkaff..jasne, pridaj sa. ;-
verulka 😀

anjelok
22. máj 2009

hodmon ja teda nie som lekar, ale mne sa to nezda. skus sa poradit aj inde. a s tou kasou..ved kludne zostan pri tom, ako vam to obom vyhovuje, ved nemusi jest na veceru kasu. ja dokonca teraz uvazujem, ze kasu jej budem davat na ranajky alebo doobeda a na veceru uz bude mat zeleninku s prilohou. zda sa mi malo jedna porcia zeleniny denne.

misanik
22. máj 2009

verul 😀
hodmon, podla toho co som si ja nastudovala by som dala tucny jogurt a nedavala sladke, ziadne sladene napoje a podobne radsej 😉 ale pripadne sa porad s lekarkou

ka77ka
22. máj 2009

ja som mrchu este nemala, a ani mi nechyba...este leto by som mohla prezit bez nej. 😀 😀 😀

anjelok
22. máj 2009

katus, oslava bude zajtra
hodmon skus napisat ohladom toho jogurtu do nejakej poradne aj s vahovymi prirastkami, co ti napise iny lekar. proste iny nazor. ale ja by som nizkotucny asi nedavala.

kety80
22. máj 2009

dakujeme je gratulacie 🙂

anjelok aj my natalke prajeme vsetko naj 🙂

akurat som sa zamyslela ze pred chvilou sme ich doniesli s nemocnice a uz maju deturence rok leti ti riadne 🙂 😉