• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

29. marca 2010 
leni...ani som si neuvedomila, ze je nas tu tolko katiek :slight_smile:
25. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to je u nasich. :wink: a je to perfis, len to treba stale kosit a polievat. ale emmusik tam lubi bosa behat. :slight_smile:
25. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi...mirko rad robi okolo domu, este chceme robit zamkovu dlazbu-do konca mesiaca nam ju maju doviest, a potom si chceme tiez taky travnik vypestovat...teraz sa tesime z novej terasy, kazdy vecer si tam sadneme a vegetime.je to fajn. :slight_smile:
25. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dom je super, to ti verim. ale aj dost roboty okolo toho. dufam, ze na starost sa aj my do nejakeho nastahujeme. :dizzy_face:
25. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, stale mame co robit...a ked aj nemame, moj muzik vzdy cosi vymysli...ale zas potesi ked nas ludia zastavuju na ulici a chvalia nasu robotu. :slight_smile:
25. máj 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
takze jankepo a matulovi hlavne skore uzdravenie a mamke pevne nervicky... depka bude fuc, vzdy odide kazda, niektora skor, niektora neskor... ze jo?
Matuskovi od kats vsetko naj... uz viem ze aj nam sa to blizi :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face: /tomu sa vravi zmiesane pocity..../
evi ozaj to tam maju vasi krasne, katka aj vy budete mat, my sme prvy rocik mali oslavovat na nasom dome, budeme radi ked stihneme ten druhy :sunglasses: :grinning: ale raz tam budeme aj my!
bas k tej kolegynke juj smutne :frowning2: ste inak poculi o tych dvoch na antolskej co umreli? hroza, ze po porode...
rebca ma 11 zubov? ja mam podozrenie ze vzadu sa nieco klube, zatim sme stale a dlho na 8 a to obdobie bolo fajn.
ja inak kojim 3x este - dokina vravela ze 3x je min, inak uz zaradit ine mliecko,aspon skusit... zatial nemusim riesit, kedze v noci sa vzdy - takmer zobudi.
Ozaj tie co ste planovali v roku koniec? podarilo sa? nejako som nepostrehla vase postrehy :wink:
a este dnes sa mi velmi pacil vyraz matuskopo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bolo mile
25. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte vsetci,zdravim vas po 100letech..mali sme modem KO,ale dnes konecne doniesol kamos novy a net fachci..dokonca tak,ze vam pisem z postele a z mobilu-dostala som kraaaaasnu nokijku od manzi,ze vraj za nasich chalanou a z lasky..isto ste uz vsetci kraasni,asi vetsina chodite..nas Kuba uz skoro tiez-nemoc ho zabrzdila..stale sa z cohosi dostavame,ale snazime sa byt fun..moj palec je uz po plastike-5dni-po celodennom shone boli,ale da sa to.tak hodim radsej enter,nech toho neni na tri strany...budte vsetci zdravi a uzivajte krasne dni..jezka&jezurkovia..
25. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi no uz len natalka ostava a sme vsetci, nie? :wink: ja natalku kojim 4x, ale tiez sa mi zda,ze uz ovela menej sa koji, takze tiez skusam zaradovat. jogurty moc nechce, ani nic ine, takze zatial len vecer kasu s UM. ale mam pocit, ze odvtedy ma taku divnu kaku :unamused:
ajkaa rada ta vidim po dlhej dobe, fajn, ze ste ok :slight_smile:
a terasku aj ja chceeem :grinning: ..nam zatial musi stacit balkon, ale zato s peknym vyhladom :dizzy_face:
25. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a po nas este 29. Eli od ka77ka :wink:
nastastie s jogurtami u nas velke mnam, aj kase detto :wink:
ajka aj ja ta rada vidim :wink: tak ja idem do hajan, uz ani nevidim dnes....
25. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len na skok viac zatial nestiham...dufam, ze ste vsetci ok...pridala som par prvych fotiek zo svadby a jeden maleho bonus. Neviem ci mi ich ale nezrusia :unamused: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=357241
26. máj 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hned som ta videla na titulke - teda adamka :wink: kraaasne svadba vonku v prirode :grinning: takze gratulujem novomanzelom :grinning: :wink:
26. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
Zuzanka nadherna svadbicka v prirode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdecna gratulacia leti, nech sa mate takto radi po cely zivot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

anjelok som ta nechtiac oklamala nie 13 euro , ale len 8, do ktorych krajin to neviem, ale myslim ze aj do chorvatska treba.

nuz a katka bolo popularne meno :grinning:

zuzka krasna nevesta si bola :wink: a velka gratulacka
26. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam matuska zapisaneho v pase, aj ked sme chodili len do ciech a rakuska :wink:
26. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sara je zapisana v pase..v oboch :grinning:
inak som bola trochen v soku, ked som to bola vybavovat..viete ze matka moze dat dieta zapisat do pasu otca ale otec do svojho len so suhlasom matky :astonished: bol tam so mnou jeden otecko co samozrejme nemaju babysiterku a siel to vybavit on..a takto dopadol :confused:
anjelok..co ja viem tak urcite vlastny do UK, myslim ze aj Bulharsko mali daky problem, ale ine asi nie..najlepsie sa opytat v cestovke, tak to musia vediet..teda by mali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nas dnes caka ockovanie..sara pre istotu od 5.30 hore, som ju dala spat uz..ma stve, som myslela ze zaockujeme a potom spat no ale tak skoro nas dr nemohla vziat :confounded:
matuskovi od janky skore uzdravenie, chudatko :frowning2: aj tak ma byt od zajtra fuj skaredo tak vam nic neutecie :wink:
26. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Zuzka-uzasna svadba, nech ste stale takyto stastni :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekny letny dnik vsetkym, marodom rychle uzdravenie :slight_smile:
26. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..teraz uz ne z postele..citat asi nestiham, vela ste popisali za ten cas
pridam jednu perlicku z temy pasy- mam dve deti, su moje, ale ako ceska statna obcianka nemam narok ich mat zapisane v pase, lebo oni su "slovaci"..takze su iba u tatina...nemam sanc ich previezt kamkolvek bez manzela...
letim von,dani uz je nalozeny v bazene- ma teplucku doliatu vodicku..a kuba ho bere v loznici v nasej posteli..
uz sa mi da pomalicku fachcit v domacnosti tak idem rychlo nahanat tych6 dni co som nic nemohla robit
prajem vam vsetkym naaadherny den a zuzi naaadherna nevesta, krasna priroda..moj sen mat svatbu vonku v prirode, medzi farebnym listim- ako vnevesta na uteku- ale uz som jednu mala, dalsiu neplanujem
26. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajkaaaa, ahoooj, a kde su smajlovia :astonished: :astonished: :astonished: ? Co sa ti stalo? Si to ty? A ceske slovicka? :confused:

Zuzka, prajem vam uuuuplne nadhernucky zivot spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech nikdy nespominate na svadbu ako na den "ked sme sa tak velmi lubili"....nech vam ten pocit ostane minimalne takyto...este lepsie- nech rastie a rastie...

(Ja mam pocit, ze Mareka lubim viac ako v den svadby :dizzy_face: )

Drobcek stale dost horuckuje...ale na to nas lekarka pripravila. Dnes bol muz zaniest vzorku mocu, ze ak mu neklesnu do zajtra teploty, ze ma podozrenie na infekcnu mononukleozu. :frowning2: Skoro som pri tej kombinacii odpadla, hned pregooglovala vsetko, nemalo by ma to ako tehotnu ohrozit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale priznakom je nechutenstvo...a to Matulo rozhodne nema. :slight_smile: On papa jak nic.

Inak, s tymi pasmi to je brutal. :angry: Strasne nefer toto. :zipper_mouth:
26. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak sme sa boli ukazat s kiahnickami u dr :wink: , uz mame pekne chrasticky, este mame tyzden potierat kalciovou mastou.no a pre zmenu Eli zacala kaslat, ma zapalene hrdielko-tak sa musime preliecit a o tyzden na kontrolu. :slight_smile:

zuzka...prajem vam na spolocnej ceste zivotom vseeetko len to najlepsie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ajka...vitaj, davno si tu nebola. :wink:

a ked sa bavite o pase, ja mam uz vyse 2 rokov neplatny :confused: a dokonca v nom este meno za slobodna. :grinning:
26. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
v prvom rade zuzke zelame vsetko naj na spolocnej ceste zivotom :slight_smile: krasne fotecky :dizzy_face:
jankapo, matuskovi skore uzdravenie a nech je ta choroba coskoro za vami :wink:
v pase mam aj ja malu zapisanu a do chorvatska kde chceme ist to snad staci :sweat_smile:
26. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janipooooo joooj :pensive: :zipper_mouth: :wink: tak nejako som nestihla...vcera som pisala z mobilu- som machrovala manzovi ze moze kludne kukat sport na netu ako dlho chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no a dnes jakosi moc smajly nestiham poprikladat, lebo kuba sa rozhodol pred dvomi tyzdnami ze ma znici :sweat_smile: - stoji u mne vresti ze chce hore, zoberiem hore prepina sa jak luk ze chce dole :angry: ...no a takto si spolu nazivame dokial nezaspi, pak frrrk- ef necitaj! :angry: - riady, podlahy, jedlo, pradlo, nejake to sitie...a zas hore, dole, chodit, hore dole atd... :dizzy_face:
ka77ka mali sme net dost dlho mimo- modem nam dal papa a nevedeli sme aj s t comakmi aj s technikom na to prist ze preco nam nejde net..nastastie technik hlavicka mudra :wink: :sunglasses: prisiel koze na zub a od vcera uz vam tu zas budu hadzat odstavce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..no idem rychlo dorobit jedlo, chalani zaspali obidva :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: - daniho zmaha slnko+voda
...straaaasne som vdacna technikovi, ze mozem konikarit, sak to bola moja prva adresa kam som "isla"... jak bude cas, vlozim foto, "jak jde cas" s kubom a nasou family...
...kraaasneeee je na sveeeeteeeeee keeed uz mozem lieeeetat na neteeeeee
...PS: som ostrihana na kratkooooo!!! vecer vam dam zhodnotit, ale ja som maaaaximalne spokojna
26. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, idem vas spatne citat co nove, par dni som tu nebola...

Dnes sme mali pernu noc, simi zaspal az o 02, h a o 06, h uz bol hore.
Noc nic moc, prehadzoval sa ako velryba, od vecera nas trapia sopliky a kasel, tecie mu z nosa prudom, tak odsavame o dusu a trapi nas aj teplota.
Dnes sme boli u dr, popocuvala, pokukala hrdlo, vsetko v celku ok, mame davat klasika sirupceky a kvapky, asi to budu len zubky. :unamused:
Mne dnes tiez nie je ok, zacalo ma boliet hrdlo, nejaka som zoslabnuta a nevyspata po prebdenej noci a uz dva krat som sa bola "porozpravat" zo zachodom :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
26. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby kde ste všetky :grinning: už sme sa prepadli na druhú stranu

choručkému matúškovi želame skoré uzdravenie...aj naša začala dnes kašlať a ma zachrípnutý hlas ale vrieskať neprestala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja už noci neriešim proste sa to všetko pos..lo a v noci si robí pravidelné žúrky...ja som total nevyspata a potom som zlá mama lebo som podrážená...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aby som nezabudla zuzkazrka všetko naj do spoločného života :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nasa oslava v sobotu dopadla super jakubko bol perfekny a vydrzal aj ten napor ludi torta bola krasna mal take velke auto a nechcel ju ani ochutnat bal sa sviečok a vase oslavy ako dopadli :astonished:
26. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pekne fotky zo svadby mali vcera tiez dostal sopliky a trochu zvyzenu teplotu dufam ze to budu len zubky a niečo horsie :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste toho moc nepopisali :confused: :confused: - mi davate sancu precitat vas :sweat_smile: ..jooj tak vam veelmi pekne dakujem take ste hodne.. :dizzy_face: :dizzy_face:
kuba chrni :pensive: , dani tu cosi vyprava o bakteriach :astonished: a cuci s tatinom na stv2..joj divne meduzky ci co to bolo :fearful: ..
no a ja asi toho dnes vela nepodelam :dizzy_face: :dizzy_face: ..lebo ma taaak rozbolel palec :frowning2: ze si idem fuknut coxtral :pensive: ..asi to fakt prehanam :sweat_smile: , no ale ked sa neda- manza na brigade az do vecera, nikdo nikde na pomoc..tak idem lahnut s nohouu hore...pekny vecer vsetkym :slight_smile:
som zo zahrady fffsetko pouklizela, lebo hlasia bububu buuuurky a vietor... :unamused: :zipper_mouth:
joj este nejake ty fotky nahodim a idem :wink:
26. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko prajem. :slight_smile: :sunglasses:
zienky, to co toto???nasla som nas pomaly nas konci druhej strany. :wink:
Eliska este haja :wink: sa jej volako fajnovo, ked je zamracene. :dizzy_face:

ajka...a kde su tie slubene fotky??? :wink:
27. máj 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalke prajeme vsetulinko len to najlepsie, nech je zdrava, stastna, nech ma z nej maminka s ocinom len radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne rano vsetkym prajeme :dizzy_face: pomaly sa chystame do prace a do skolky. Asi kvoli tomu uprsanemu pocku sa nam velmi nechce, ale co uz :sweat_smile:
Ostatnym prajeme krasny oddychovy dnik :slight_smile:
27. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka..u nas zatial neprsi, ale je to uz otazka par minut. :grinning: ...a verim ti, ze sa vam nechce, mne by sa tiez veru nechcelo. :frowning2:
27. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok