Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
29. máj 2009

Ahojte, neviem čo sa poriadne deje...akurát

Janipo - to už je aj na koňa veľa..čo s u teba deje...nech je čím skôr dobre...

ja som si už vyskúšala nechtiac aj prácu ...ale vôôôôbec by som nešla ani na 4 hodiny denne od Livky...vôôôôbec....ešte budúci týžden asi pôjdem.. a taaaaaaaaak sa mi nechce..

ajkabezka
29. máj 2009

dakujem aly 😵
zlatik..my sme to takto chceli, aby materska pokracovala- a vzhladom na krizu sme asi aj dobre urobili...a jako sa snasaju? no vetsinou je to ok, niekedy sa straaaaasne miluju 😀 , ale niekedy je to sila 😠 - kuba pred dvomi dnami kusol daniho do nosa tymi svojimi az 4mi zubami, az mu tekla krv 😲 - kuba je nemozny nervacisko 🙄 a to som sa snazila byt v klude v tehu, nic ma nerozhadzalo- vetsinou 😅 ..a vidis..dani provokuje a kuba si nenecha libit 😉 ...ale lubia sa a vecer vzdy prred spanim sa pomojenkaju, drzia sa za ruky ked zaspavaju a dani ked mu cez den cosi provede, sam sa ospravedlni pred zaspatim az ma slzicky v ociach..takze tak 😉 ...keby sme kubu malii skor, asi by to na mna bolo vela,a cakat zas dlhsie..no neviem...sme spokojny 😎 ..mame to za sebou, norma splnena 😀 , staci dva poklady.. 😀 a riskovat tretieho chalana to teda neeeeeeee 😠

mirka20
autor
29. máj 2009

ahojte 🙂
gratulujeme poslednemu velkacovi - velkacke eliske k dnesnemu sviatku a prajeme jej len vela radosti zo zivota 😵
my sme dnes mali uraz 😖 rebeka sa potkla a zabrzdila hlavou v zarubni 😢 ma obrovsku hrcu, ale nastastie inak je ok.trosku si poplakala, ale ona je nasa hrdinka, po chvili bolo dobre. zato ja som si porevala ovela viac.

ka77ka
29. máj 2009

mirka..tak chvalabohu, ze sa rebeke nic vazne nestalo. 😉

ajka..ja by som uz asi tiez neriskovala tretiu babu. 😀 😀 😀

kats
29. máj 2009

vsetko len to najlepsie a najkrajsie velkej eliske 😀

kety80
29. máj 2009

AHOJTE 🙂

ELI vsetko najlepsie k rociku a super fotky 🙂

kety80
29. máj 2009

kam idete s detmi na MDD 🙂

kats
29. máj 2009

MDD ? nikam kde bude milion ludi a tlacenica 😀 a teda este neviem 😉 😉

kety80
29. máj 2009

ani nam sa moc nechce do davu ale nieco musime vymysliet pre staršiu kiku a ma byt skaredo tak neviem 😖

ninka123
30. máj 2009

Ahojte, vsetkym prajeme prijemny, aj ked uprsany dnik 😵

jankapo
30. máj 2009

Cafte,
tak my dufame ze na MDD pojdeme s malym domov. 😒 😵
Za 3 dni som ho videla dokopy 5 minut, aj to ked spal... ☹ Tazkeee.....

Mirka, ako Rebeka? Ja ked som bola v nemocke, Matulko spadol manzovi z postele, na cele hrca jak svet 😝 a na druhy den nic...len to hyrilo farbami, ale aspon nettrcalo z hlavy. Detom sa vsetko tak ryychlo zahoji. 😉

verulka
30. máj 2009

cafte,
baby, no ja moc casu fakt nemam...sama 4deti a muz mi doma len prespava 😉
ale teraz je hnusne, aj tak sme von...
jani, ty sa nic neboj, krasne mu evidentne zabrali atb a uz bude len dobre...pekne si nieco dobre zbodni a zaludok uz bude posluchat...ako mamina, tiez lepsie?
jo MDD? my to "neslavime" ideme na velku zmrzku a staci..ako ma uz mozno poznate, ziadne masovky nehrozia, lebo to ich nemozem pustit na volno 😅 proste moje deti su kapanek ine...okrem toho, ajka mi uz zadrela, ze ona uz nie je dieta 😨 hold co uz...
pekny dnik, letim

ka77ka
30. máj 2009

ahojte. 🙂
verul...ajka uz ma na taketo hlasky trosku aj pravo 😀 , ale ked uz mi terezka taketo zahlasi, to uz fakt predychavam...ked jej kazem hrat sa s Eli, vzdy mi povie, ze ona neni decko, aby sa hrala s babetkom. 😀 😎 ...booze, sme sa dozili,ze?...ale su aj situacie, ked ma nieco spravit-napr.poriadit si izbu, tak vtedy je zas mala. 😀 😀 😀 ako jej to vy&hovuje. 😎

MDD..aj my ideme na zmrzku, alebo na kolacik...zvyknu byt vzdy kolotoce v meste, tak sa prevezieme a hotovka. 🙂

jani..urcite uz budes na MDD uz spolu s tvojimi chlapmi. 🙂
dufam, ze aj Rebecke je uz lepsie.
u nas zatial neprsi, ale vyzera to kadejako. ☹

jankapo
30. máj 2009

hlavne ze sa k MDD nepecu torty a nekupuju darceky.... 😀

verulka, jasne, ze ajka neni decko, sak je par mesiacov mladsia od teba... 😉 ty sa drz, vela energy s deckami...pekne delba prace a hotovo. dufam ze ron poslucha

ka77ka
30. máj 2009

no este to, aby som k MDD tortu piekla. 😀 😀 😀

ajkabezka
30. máj 2009

ahojte dievcatka 🙂 ...lialo a teraz svieti "pulec" 😕 no hotovy april, povesila som pradlo von, tak cakam ze zacne desne cedit... 😠
...som jak nakopnuta duracelka 😀 - teda jako baterka ne nasa konikarka 😅 - apropo som ju tu dlho nevidela??? 😨
..som sa tesila, ze pojdeme von, medzi ludi 🙂 - objednala a zamluvila som kampingove stolicky v trencine v laugariciu 😵 ..a manza mi pretal plany 😒 - sa mu vraj voooobec nechce, ze pojdeme zajtra poo 😖 😖 ...joooj taaaak som chcela vooon 😢 ....no nic, tak som zapla motory aj tie zalozne a idem na dva plne plyny 😉 ... kuba uz dnes potreti krat total dokadeny 😲 , tak modlim aby dalsie zuby boli bez antikov.. 😔
prajeme vsetkym kraaasne vikendove dni 😵 😵 😵
..efff de siiiil 😨 😨 😨 😨 😨 😨

ninka123
30. máj 2009

ahojte, ajka, posli trochu tej duracel.energie seeeem... 😉 Muz s bratmi robi sadrokarton, navarila som obed pre chlapov, umyla riad a som total vyzmykana 😖 esteze teraz prisla znama a zobrala si Lucku na 3hodky... tak idem este pozotierat chalupu, kym som sama 😒 uzasny program 😠
Ostatnym prajem krasnu bezpracovnu sobotu 😵

mirka20
autor
30. máj 2009

ahojte 🙂
ninka, vela sil ti prajem. ja v tvojom stave by som si asi vylozila nohy a kasla na vsetkych. aj ked zas neporiadok nemam rada, takze asi by som robila to co ty 😅
rebeka je uz ok, teda ona bola v poho uz vcera. len ta hrca ma desila. vzdy ked som sa na nu pozrela, tak som mala slzy v ociach. ale nastastie sa jej cez noc zmensila a teraz tam ma len taku jemnu vypuklinu a fialovu modrinu.
ja som na MDD kupila novu zubnu kefku. doteraz sme jej umyvali zubky takou na prst a teraz sme jej uz kupili taku normalnu, kt.si moze zubky umyvat aj ona 🙂

jankapo
30. máj 2009

Pustili ma k malemu!!!! 😵 😵 😵 😵
Na chvilinku, ale kraasne to bolo... 😵 Hotova som bola, vysla som odtial a bala som sa ze stastim vzlietnem a udriem si hlavu o strop...som sa usmievala jak leco. 🙂 Normalne na mna pozeral tymi svojimi ocami a hladkal tou rucickou bez infuzky (lavou), ze "maminka, neboj sa ty o mna, dobre sa mam." Od porodu najuzasnejsi pocit. 😵 Vsetko mi chcel ukazat co robia cely den. Poklad maly.Dospel tam a strasne pribral. 😅 Tusim, ako. On ked daco omiela, je poklad,tak ho tati napchava piskotkami a ma ako tak pokoj. 😉 Ale nedivim sa. Vybehame. 😵

Ninka, setri sa!!!Ak ked viem,ze prd sa da.

Ajus, antiky fuj fuj, ani nemysli na take. Bude to v poho, uvidis. 😉

vs3
30. máj 2009

Ahojte babulky, tak my sme si dnes spravili vyletik do Brna, rano polo pocko otras tak sme vyuzili cas a nakupili nejake vecicky 😉
Nemam teraz cas vas citat do zadu, doma treba troska poriadok porobit tak len co som zazrela
Janipo strasne som na teba a Matuska myslela a teraz citam tu super pozitiv spravu, ze si s nim bola 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ja sa taaaaaaaaaaaak s tebou teskam, to si potrebovala moja.
Setri sa o chvilku su chalosi doma a budu fofre i ked frfleme chyba to, ze?? 😉
Mirka malicka asi padla, drzkajte sa, aj Maximko je sama modrinka 😒
Utekam drzte sa babulky sme bojovnicky 😵 😉

verulka
30. máj 2009

jani, o mna sa neboj, ja to zvladam...nemam drobca v bruchu ( i ked momentalne som zozrala asi 2kg hrachu, takze som jak balon 😀 ), cize nic vazne nam nehrozi- ked mi prasknu nervy bude ticha domacnost...joooj, velmi sa tesim, ze ste boli spolu 😵 ja si pamatam, ked mi ajku skolili zapaly moc. ciest 😝 ale je uplne ok...oblicku teda chytenu nemala...jo, hold, tvoji chlapi su super 😵
efcso, ma asi kopu roboty...alebo je furt vonku 😉
ajka, zuby budu bez liekov, neboj nic...aj u nas sa to mierne lepsi s tymi zubami, 😉 bude dobre.
jo my sme boli vonku aj vdazdi aj cele poobedia, teraz sa uz ide spat( velkaci su u svokry) lebo dnes nabehal kilometre 😀 jo ajka musim pochvlait- bola na sutazi( netusim presne akej) ale bola 19. zo 40tich v kategorii bola namladsia 😵

verulka
30. máj 2009

babulky, kde ste vsetky? 😕

verulka
30. máj 2009

tak nic, idem si asilahnut 😀 bru noc 😉

basika
31. máj 2009

Ahojte,
dnes prvá...ale ako tu kukám..asi každá z nás to má ako za besným psom...

teraz čo som si trochu sadla..od rána v kolobehu....uf..

s Líviou je teraz asi najhoršie obdobie..leeebo úplne sama nechodí, nemá takú 100% istú stabilitu..prejde po byte trochu..dosť ale často preferuje držať sa za jednu ruku alebo nohavice...vonku - nakoľko bývame v kopcoch..tak nejaké rovinková trávička nehrozí, všeto dokopca alebo z kopca..tak furt držať ju..doma len po TV cápať, DVD zapínať, zem z kvetináčov vyberať... proste hrúúúúúúúúúúza...ešte aj do tej práce chodím doobeda... ale uuuufam, si že to len tento týždeň čo príde..a potom už len trochu...a dosť...dúúúúúfam,

jankapo
31. máj 2009

Baby, tak s vami je strasna nuda! U vas neprsi? 😀

Basi, neboj, ona sa zachvilku rozchodi aj sama. Kvetinace odstranit z dosahu a mas pokoj. 😉 Vsetko je docasneee. 😅

verulka
31. máj 2009

jani, no caaf, tak ako sa dnes mavate?
ja cakam na budicek krpca aideme risknut vylet...z celodenneho je poldeny, ale neva...pre istotu bereme dazdniky 😀

jankapo
31. máj 2009

verul, dovaram obed a letim roznasat do nemocky... 🙂 inak fajn, dufam ze som poslednych 24h bez chlapov... 😅
pekny vyletik prajem, nech vas nepoprsi...unas ani psa nevyhnat 😝

efcso
31. máj 2009

tak cafte majofky a majofcata!

gratulujem vsetkym, ktorym som ne. nech mate krasny zivot deturence nase vydarene!!! 😵 😵 😵

my sa mame skvele, podrobnosti nebudem opisovat, aby ma tu niekto neuriekol, vsakano... 😅

citam, ze ma tu ktosi spominal.... no jasnacka, ze behame po vonku kolko sa da, hrame sa s chessinkou, chodime na celodenne vylety na dom, kde sa olivia hra so susedkami a potom uspim malu a idem sa opalovat. ale len ked je leto, samozrejme. ked sme doma, nerobime nic svetoborne, tj. mozaiku na bok vane este nemam (kedze nemam ani tie obklady - len vybrate a naplanovane, ale bude to uplna bomba- zelena-nie hraskovo- +tmava siva+bleda +kovany nabytok)... jo a citam prave coelha, co je cul reklama na boku tejto strany nan. tak vam potom poviem, ci sa oplati.

basika, ono to ozaj bude lepsie, ale dobre sa mi to cita, ze to uz mam za sebou. a v spojitosti s tym ma napadlo, ze uz asi nechcem mat viac deti 😎

mlada vstala, tak vas zdravim, dufam, ze te vsetci zdravi! 🙂

verulka
31. máj 2009

ale ef, co si sisi...viac deti jafajn... iked podla mna, ked chodi samo je s nim viac roboty 😀
ef, takze opalujes? vsak dojdem skontrolovat 😀
jo my sme boli cca 3h v lese ( cez racu sme sli az skoro do sv.jura) v lese dazd ani vitor moc nevadi, takze pohoda...aspon sme utahani 😉
jani, este v porodke budes bez nich 😉 ale tam ti az tak smutno nebude, kedze ta bude obcickavat malicky uzlicek 😵

jankapo
31. máj 2009

jaaaaaj, porodka to uz pohoda, to uz budem mat dalsieho chlapa pri sebe... 😉
sla by som aj ja do lesa...tak aspon na tyzden niekam, kde nikde nic 😵