Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
31. máj 2009

inak, efcso si kus oddychne, ked dom postavia a povie ze hmmmm, romco, dako ticho tu, ideme na vec! a bude dalsie babo.... 😉 takto to vidim ja 😀 teraz ma plnu hlavu obkladaciek etc....dajme jej cas 😎

verulka
31. máj 2009

jani, vsak dame...len nech pekne postavia, nechmame kam na grilovacku ist 😀
jaaaj, inak ja som si pri ronovi nemocku total uzivala, lebo som tusila, co ma doma caka 😅 jo a taktoo rok budem, apson dufam, este furt na MD, ty uz bez brucha, tak pojdeme do lesa 😵

jankapo
31. máj 2009

verul, to nevies co sa tu porobilo babam z konika? to sa nejako pohadali medzi sebou, ci co? sak take ticho tu este nebolo.. 😅

basika
31. máj 2009

ef - že si sa ukázala, pekné od teba...

verul - to si ma moc nepotešila...že s kaluže do blata... no ale vydržíííme..

mne posledné dni ukázali, že ja som ešte neprestrihla pupočnú šnúru s Líviou, asi som na ňu viac naviazaná ako ona na mňa... tento týždeň ju cez obed uspávala sestra...nasledujúci týždeň si to chcem zariadiť tak, že chcem si ju uspávať ja...proste chceeeeeeeeeeeeeem ja

zuzkazrzka
31. máj 2009

ahojte, ja som teraz tu, ale teraz tu asi nikto nie je 🙂 uspavam maleho. teda on sa sam, ale nemiem odist z izby. Sme ok, teda maly ano, ja po 3 dnoch ATB uz pomaly tiez.

Boze Jankapo. ...co to citam...ale som rada, ze malemu je uz lepsie. A mas obdivuhodneho muza 🙂 ty samusis tiez setrit a davt si na seba pozor. Verim, ze vsetko prekonate a potom uz bude len krasne svietit slniecko. 🙂 S detmi idu radosti aj starosti ale myslim, ze aj tvoja aj moja a aj ktorakolvek mamka povie, ze to stoji za to. Tak sa drzte a ked uz budete zdravsi tak sa stretneme.

Vsetkym oslavencom, ktorych som nestihla gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka 🙂

neviete kde je misanik, nejako som ju nevidela, ale mozno som citala len par stranok dozadu.

katuskapd
31. máj 2009

ahojte
tak krasna nedelna pohodka, dnes budicek o siedmej, dali sme mliecko a vsetci traja zaspinkami vo velkej postely a zobudili sme sa az o pol desiatej, zlate to dieta mame 😀 poobede prechadzka, samozrejme ze sme zmokli do nitky 😒 ale inak super

janka nikto sa nepohadal, len uz mozno pracuju na surodencoch pre deticky 😀

efcso veru tyzden som sledovala mamicky s kocikmi ci ta dakde neuvidim a ty takto zatvorena na dome 😕

jankapo
31. máj 2009

Basik, ty to materstvo strasne moc prezivas, pleties na seba bic s tou viazanostou... 😉 uvolni saaaa, pre Livku..hm?

misanik je u rodicov

zuzka...dakujem...uz je to lepsie, drzte palce nech ich pustia domkov...maly ma cele cervene okolo pusinky... 😖 tak super- premnozene nase milovane crevne kvasinky...klasika, to s nami robia ATB...oni mu v tej nemocke nedali probiotika. 😠

jankapo
31. máj 2009

katuska, to co za spanie 😲 ja som tolko nespala v nedelu ani ked som v sobotu niekde do rana natriasala zadok... 😅
tsssss

zuzkazrzka
31. máj 2009

janka, drzime palceky. to je inac co za system, ze nedaju probiotika k ATB. No uz nech je doma, teraz sa najlepsie dolieci uz pri tebe...a ty budes kludnejsia. Drzte sa

katus, take spanie chcem aj ja...tennas si zase vymyslel vstavanie o pol 6tej 😒

jankapo
31. máj 2009

zuzka, asi je to luxus....nebudem ti hovorit, ze pomedzi okna ta fuka, ze prechladol...to si marek vydupal ohrievac...takze pride domov decko so soplom a vyrazkatou pusinkou, do toho ked udru hnacky, porazi ma 🤐

verulka
31. máj 2009

jani, no to by aj mna zaujimalo..uz som mrkala aj v teme stretko, ze ci sa tam neodlifrovali, ale nijaky eytra pohyb 😀
to akoze nas buzeruju s probio a v nemocke nedaju 🙄 ale nic to, zajtra pridu domov, doliecite, kvasinky zlikvidujete, to aj leto opat dorazi a svet bude opat total uzasny 😉
ale zase aspon som v obraze, co sa tu deje 😀 nic 😅
zuzi, presne tie tvoje saty si kamoska skusala...ale dobre ze si ich nekupila, kedze je tehu( vtedy to nevedela) a saty by nevyuzila 😀 tebe krasne posluzili 😵
kati, ja co mam deti, cize skoro 11r ani jedno my nespalo nikdy do pol 10 🙄 niekde robim chybu 😀

zuzkazrzka
31. máj 2009

jani...ked uz budte doma vsetci, hned bude lepsie.

Inak babule, som sa nepodakovala z blahozelania. Dakujem. bol to najkrajsi den v zivote ...teda druhy, kedze narodenie adamka bol najkrajsi...teraz neviem, som sa zamotal😉 ale vsetko bola tak ako malo byt, a aj maly to s babkou zvladol absolutne super. k nam skoro nechcel ist😉 aked nam buchali o pohare, ze pusu pusu...tak sa rehotal a trieskal s lyzicou po stole este pat minut po tom. No a na parkete bola najlepsia zabava, lebo nad nim bol ventilator huhu a pustali nam bublinky, do ktorych sa vrhal so zavretymi ocami a smiechom ako blazon😉

no vykecala som sa😉

jankapo
31. máj 2009

jeeeeeeee, zuzi.... 😵 😵 😵 😵 kraaasa...tesim sa,ze vam to takto krasne romanticky vyslo 🙂 a ze aj maly si to uzil
aj pre nas bola svadba naaaadhernyym dnom...najkrajsim vo vztahu... 😉 narodenie Matuska, to uz bol zas iny level, to sa neda porovnat...to je na straaasne dlhu debatu 😎

verulka
31. máj 2009

zuzi, super 😵
jani, tak je to snad vsade 🙄 mne pred rokmi vratili ajku vo velmi zlom stave po 3dnoch...kebyze som vtedy mudrejsia...ale skoda reci..okna tahaju, deti soplae, rotavirusy vsade...ako jasne, ked je trbea( infuzna liecba a pod) ale en na nevyhnutny cas...doma zvladnete aj pripadne hnacky..
jo a aka debata- muz je zklad mojho zivota- bez neho by som nemala tie rkasne deti...takze tak. i ked ja som svadbu nejako neprezivala, pre mna bol dolezity obrad v kostole, to ostatne ani tak nie 😉 pre mna bolo nezabudnutelne, ked som svojmu cerstvo 19r chlapatku oznamila, ze kramy tak skoro nedostanem 😀

jankapo
31. máj 2009

verul... 😀 😀 😀 😀 esteze vedel co to je, tie kramy... 😎

katuskapd
31. máj 2009

jaj baby fakt mam zlate ditko, asi to ma po mne bo ja strasny spachtos, dopriala by som kazdej, 😀 ale na druhej strane mozno sa mi to zbiera a pri druhom nezazmurim oka a nevyspym sa poriadne 3 roky 😀

verulka je to fakt obdivuhodny muz ze nevzal nohy na plecia a nezdrhol 😉

janka neboj, zas matuska dostanes pod svoje kridla a das ho rychlo dokopy 😀

zuzka veru aj my sme mali krasnu svadbu, vysnivanu na bojnickom zamku, bola to nadhera 🙂

verulka
31. máj 2009

jani, no vsak pochopil, ked to mam, tak sa neoneee 😝 inak to si pamatam 😀 strasne sme sa tesili, ze sa mozeme milovat a nemat paniku, ze ostanem tehu 😀

verulka
31. máj 2009

kati, podla mna to tak nefunguje 😀 ja som si fakt pri kazdom myslela, ze horsie byt nemoze 😝 a bolo 😉 proste moje deti vzdy dokazu dotiahnut svoju narocnost na novy level 😀 ale zase aspon som uz 4x zistila, ze moja hranica kolapsu je dalej ako som si myslela 😀 😀

jankapo
31. máj 2009

efcso, zavri na chvilu Coelha a prid medzi nas!!! recenzie precitame neskor na nete

basika
31. máj 2009

janipo - ja vieeeeeeeem, asi som šiši....ale keď ja si ju chcem maximálne užiť...a keď píšem maximálne tak aj myslím maximálne...možno je to ozaj na škodu..sestra bola s Livkou v piatok v MC..poslala mi MMS...mi tak ľuto prišlo, že som neni práve ja s ňou....proste vychutnávam si MD...maximálne...do polroka osm každému hovorila, že to ozaj ako dovolenka..aj tak som to cítila..teraz už dovolenka nie je...ale do práce by som nešla... ani na 4 hodiny....

katuskapd
31. máj 2009

oprava "nevyspim" s ypsylonmi no fuj

verulka darmo clovek sa uci cely zivot a zeny za pochodu zistuju ze vydoluju zo seba ovela viac ako si mysleli 😀

basika
31. máj 2009

janipo - inak k téme nemocnica...to je riadna sila, zažila som .. v janury..vonku -10 okno netesnilo..taká 2 cm fúga....no čo ti budem..zdravotníctvo otraaaaaaaaaaaaaaaaaaaas...

verulka
31. máj 2009

basika, vsak bude aj dalsie, nie 😉 ale jasneee, vychutnat treba
ja si tuto md uzivam totalne- se vsim vsudy 😀 vsak posledna 😎
efcso, ako janka ma dobry napad... 😀

verulka
31. máj 2009

ach jo, tak tu evidentne vecerny pokec nehrozi 😀 tak idem sa povenovat inam 😀
pekny vecer

jankapo
31. máj 2009

basi, pohoda, uzivajte si...mna brusko hodne obmedzuje, ale zas...vsetko je ako ma byt...my si budeme uzivat asi naplno az tu duo matersku...ja si myslim ze chalaniska budu jak dve cicky, do auta sa pomestia v poho, joooj,nic nam neujde. 😉 jak sa vravi, vsade nas bude plno...traste sa!!! 😀
nemocky, nevadi, sak lekari robia co mozu, a nemozu zato ze system absolutne nefunguje... 😖 budme radi ze v nich nemusime travit tyzdne, mesiace... 😝

jankapo
31. máj 2009

skarede ste, fakt mam ist spat? 😲

nicolmt
31. máj 2009

janiiiiiiiiii nechod 😉

nicolmt
31. máj 2009

inak teda fakt...to co...nebyt tu verulky, si myslim ze v blave net padol 😝 ja ze vas rychlo pocitam nech som v pondelok v obraze a mozem sa zapojit a vy takto 😕
jani a super ze si bola s matulom 😅
spoluziacke sa dnes narodilo babo...taka nostalgia ked som fotky pozerala 😎

jankapo
31. máj 2009

nicol a uz si triezva?

nicolmt
31. máj 2009

ale heeej..boli ma sice hlava..ale to nie je ani z hrusky ani z fernetu ale nizkeho tlaku bo sa mi zatocila hlava jak som vstavala a ripla riadne do steny ..dnes poobede za stavu absolutnej triezvosti som si skoro hlavu roztala 😝 keby mat vypite nic sa mi nestane 🤐