Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
1. jún 2009

cafte,
no ja som furt s krpcom vonku, lebo doma mi vsetko likviduje 😝 o 8ideme von na nakup, potom na prechadzku alebo niekam busom, potom domov na obed a po spani zase po deti do skoly, na kruzky alebo tak..
dnes som trochu nakapata, tak sme cely den doma ( to mam osvedcene, ze ak to nesilim, tak sa telo rychlo spamata) a uz nevie co od dobroty..
ja za pc sedim len ked mi dovoli, varim minimalne( krpcovi to trva chvilku) upratujem vecer a okrem tho, velkaci si riadia sami..
miska, vitaj 😵
evi, jasne ze vysledok je skvely...uzi si prazdniny 😵 😵

misanik
1. jún 2009

kurnik sopa, zeny, vas tu na tyzden nechat!!! 😠
citala som to a par krat pustila aj slzy. 😔 Veronika, andulka, strasne zazitky. Fakt mate anjelov straznych.
Jankapo, matuskovi drzim palceky. Kurnik, musim si obstarat net na mobil ked pojdem k nasim, takto som nevedela a nemodlila sa. 😔 Ale od dnes budem pre istotu. Verim, ze budu dobre vysledky a dnes ich mas doma. Marek je uzasny 😉 Sopliky si doma vykurirujete, hlavne nech ste spolu.
eviku, gratulacia k skuskam a uzi si prazdninky, zasluzis 😵
Eliske gratulujeme k rociku dodatocne.
Zuzkazrzka, nadherne svadobne foto, dufam, ze ked sa stretneme uvidim aj viac foto 😵
ajkabezka, taka rada ta znova citam 😵
My sme sa mali tradicne vyborne, no ako u maminky, kus pocasie nevyslo, ale nevadi. Stale nechodi 😀 ALe trdlo je to, ked mu dam do ruky napr. snurku od dudlika, drzi sa jej a ide... no boji sa o seba, ale chapem ho, je to poklad o taky sa treba bat.
Ja dnes mam od maleho narodiek prvy den s peknymi spomienkami. Do dnes som si zakazovala pripomionat podrobnosti. Dnes mu isiel kyslik na 0% 😵 , zajtra mi ho odpojili od pristrojov a prvy krat sa nadychol sam a pozajtra mi ho dovolili prvy krat vzat do narucia na chvilocku 😵

janca704
1. jún 2009

Ahojte, tak vidim tu Misku - vitaj a gratulujem k peknym spomienkam, ufff 😵 😵 😵 😵

ROMI - krasne fotky, ale to som ti uz pisala

KATS - Matusko je svetovy, s tymi cokoladovymi fuzikmi 😀 😀 😀 Niekoho mi pripomina, ale ten teda nebol voooobec svetovy 🤐

MIRKA - Rebecka je riadne zubadielko a tusim vymeta vsetky svadby 😀 😀 😀

JANIPO - dufam, ze sa uz pracuje na tom,a by ste boli vsetci doma pekne spolu. Ked som citala, ze si za nim bola a ko si sa citila, skusala som si predstavit seba v tvojej situacii a uz len to ma rozplakalo, takze ta obdivujem, ako to zvladas. Sice som sa nemodlila, ale myslela som na vas. Drzim palce a mas skveleho manzu 😉

ZLATIK - ja pri malom spravim niekedy vela, inokedy malo, podla toho, ci ma naladu sa tmolit po byte alebo mi visi za zadkom. Vtedy ale vsetko pustam a venujem sa mu, lebo mi ho je luto a sebe nadavam, ze sa mu n evenujem 😅 😅 😅 Kaslat na domacnost 😉 A ked varim, tak len rychle a lahke jedla, pri ktorych netreba stat. Take narocnejsie, ked je doma manzel.
No a kojim v noci a aj budem. Dnes som skusila UM a hodil mi na to bobek, takze kojime dalej 😀

A uz neviem, co som chcela. Ale dieta je aj tak hore, tak idem sa venovat.

NO A KRASNY DEN DETII 😵 😵 😵

ka77ka
1. jún 2009

ahojte maminky. 🙂
dnes sme cely den domka, bo fuka vonka a zima je...eli ma sople, terezka drhne jak tuberak.ach jo.zajtra idem s eli na rocnu prehliadku, tak vezmem aj terezku pre istotu.my uz chceme teploooo....

sobotu nas caka oslava, lenze podla predbeznej predpovede pocasia to nevyzera moc slavne. ☹ ☹ ☹

basika...obdivujem ta, ako sa dokazes s livkou vyhrat...ja som na toto nie stavana...vydrzim chvilku, ale potom nahadzem okolo nej milion hraciek a necham ju, nech sa hra sama...a veru aj vydrzi hodnu chvilku...za to ocko ma vecsiu vydrz. 😀 😎

choruckym prajeme skore uzdravenie.
janka....dufam, ze uz mas chlapcov aj maminku domka. 🙂
eviku...uzi si prazdniny 🙂 roztocime to v jasnej. 😀
miska..mala si to tazke takto pred rokom, ale norko ti to teraz vynahradza na 1000%. 🙂

ka77ka
1. jún 2009

primanie nam vcera dopadlo super 🙂 ocko sa nam trosku spoloensky unavil, ale nevadi, raz za cas ma narok. 😀

nicol...tak super, ze chata dopadla dobre, aj manzel to so sarinkou zvladol...u nas to je tak isto, za ockom sa idu baby zblaznit, mna maju na haku. 😀

a krasny den deti prajem vsetkym nasim majovcatkam 🙂 🙂 🙂 a vsetkym detickom. 🙂

ka77ka
1. jún 2009

anamor, kats.....krasne fotecky. 🙂 🙂 🙂

a este k tym dobrym spravam, v piatok, presne na eliskine narodky sa kamoske narodila dcerka nelka, a presne rok pred eliskou sa inej kamoske tiez narodila dcerka.vsetky 3 maju rovnaky datum-sranda, ze?
a sesternicka caka 11.januara mimino-zas sa rodina rozrastie o jedneho clena. 🙂 🙂 🙂

enajka
1. jún 2009

kats super foto mne sa velmi paci aj vasa spolocna tusim prva vsak? 😉
anamor ta piskotova torticka je aka krasna 😀
misanik vitaj spat 😀
evi tak gratulujem k skuske 😵 sikula si ze to zvaldas pri emuske aj ked ona je pokladik 😉
jankapo podaj hlasenie ako? chlopi doma?

aly
1. jún 2009

Ahojte babenky, neviete mi poradit, ake mlieko kupujete a kde, myslím normálne kravské. Lebo nemá byť trvanlive (vysokopasteriz.) no nejako nemôžem nikde zohnat iné.
Dík 🙂

jankapo
1. jún 2009

Babulky, chlapcov mam doma 😵 😵 😵 😵
Som najstastnejsia na svete. 🙂 🙂 🙂

Zly sen to bol len, ze? 😉

Unavena som strasne dnes...mohla som kuk kolko km som dnes v KE odjazdila...celyyy den. 😝 Jo a asi zo mna opadol stres, tak uunava jak svina dolahla.

Necham vas dnes vecer same.

Posielam pusinky, objatie a nekonecne DAKUJEM...Ved viete zaco.

ka77ka
1. jún 2009

jani...som rada, ze uz mas chlapcov domka, oddychni si-potrebujes to. 🙂 🙂 🙂

basika
1. jún 2009

ka77ka - no keď ona si to vyžaduje..ja by som jej tiež radšej hodila hračky...ale ona dlho nevydrží...musím s ňou sa hrať ukazovať a tak...

misi vitaj

ka77ka
1. jún 2009

basika...ved nie vzdy je to tak, ale vecsinou sa mi vyhra...to by som asi fakt nic neurobila, keby som sa este aj s nou musela hrat...a fakt, ako ti baby radia, nechaj ju aj druhym-sestre, mamine...a ty si trosku oddychni a nemysli na to, ze co livka bez teba robi....musis sem-tam aj vypnut. 😉

kats
1. jún 2009

jani uzasne 😵 😵 😵 pekne si oddychni a matulovi same pusinky 😉 😉

priznavam farbu 😉 chcela som kojit do roka a este stale kojim rano 😀 moja lenivost 😉 vecer pije sunar 😉 a krasne prespi celu noc do piatej rano... a ako tak odkukavam ze ak mu aj rano dam sunar tak este potiahne do siedmej 😅 som strasna mama, lenivaaaa a chcem spaat 😅

hry? on sa mota okolo, beha po byte, nosi hracky, vybera hrnce, rozpravame si, naham ho, on nahana psikov, listujeme knizky, jasime sa na dvore s autickom a psikmi. vysavam - to ho zapina,vypina, reguluje tah, sada si nanho. poobede ideme von do piatej s babami. niekedy sme chodili do parku aj doobeda ale to teraz chrni 😀

misanik
1. jún 2009

jani 😵 😵 najlepsia sprava dna, tesim sa s vami. 😵
ja som ko, hnackujem o preteky, prisla som len kuk ci su chalanipo doma 😀
Inak, som lezala, prihlasoval ma na kona mato a kuka na basikin prispevok, ze 'misi vitaj' a zamysla sa nad tym, ako vie basika, ze sa prave prihlasil 😀
no idem sa dalej venovat mojej najnovsej zalube 😝 dufam, ze to prejde a hlavne, ze to nechyti noruso

ka77ka
1. jún 2009

miska...isto je nieco vo vzduchu, lebo u nas hnackuju a grcaju pomaly vsetci susedia okolo 😀 dufam, ze nas to obide, lebo ma picne. 😠

kati...ja som tiez spachtos...pred spanim davam sunar, v noci kojim, a ak treba, dam estre raz sunar...a nadranom dam eli este ku sebe ma didku, a ked nespi, ale aspon lezi. 😀 a ja driemem popri nej. 😉

misanik
1. jún 2009

ma nestvite s tym sunarom, lebo ho norkovi hned supnem. 😀 No nespi najhorsie, od 20.00 do 5.00 +-, v noci 1-2 kojenia, to je na nase pomery velke zlepsenie, aj ked budicek o 5-tej ma moc nebavi, ale nestazujem sa, byvalo o dost horsie... 😝

kats
1. jún 2009

misi tebe to cestovanie tusim dako neprospieva 😉 😀 skore uzdravenie 😅

dakujem za pochvalu fotiek 😀 hej mame doma obcas maleho fuhrera 😀

misanik
1. jún 2009

kats, super fotky, som sa nasmiala, zlatucky je aj s hafanmi
neviem, ci mi cestovanie enprospieva, chytilo ma to az dnes 😝 no mozno je to odtucnovacka pred stretkom 😀 😀

kety80
1. jún 2009

ahojte

dostali sme v nedelu kiahne starsia kristinka tak bojujeme strasne ju to svrbi teplotu zatial nemame ☹

ka77ka
1. jún 2009

kety...nezavidiiiim vam...my sme cely maj kiahnovali ☹ najprv terezka, potom eli...daj jej proti svrbeniu fenistil, alebo ditiaden a natieraj jej to tekutym pudrom s mentolom...mozes cakat, ze ti ich aj jakubko chyti. ☹

kety80
1. jún 2009

ka77ka

ty si co davala detom na kiahne viem ze si pysala ze ich dostali ale nestihala som citat my mame fenistil kvapky a masticku aale malu to velmi svrbi ked vies nieco lepsie prosim porad dakujem 🙂

ka77ka
1. jún 2009

kety...rano a vecer som jej ich potierala 60% liehom na vysusenie+puder...

kety80
1. jún 2009

ka77ka dakujem s tym ratame ze to chyti aj kubko kto to lepsie znasal

ka77ka
1. jún 2009

a davaj pozor, aby si nezoskrabla kiahnu, lebo jej ostane jazva..eliska si strhla jednu na cele a druhu na spanku. ☹ ani som nepostrehla, ze kedy to urobila.

ka77ka
1. jún 2009

lepsie to znasala terezka...nemala ani teploty a kiahni mala len zo 30, za to eli ich mala hadam 200 a teploty 39,3 skoro 4 dni. ☹ nervozna bola, umrncana, zo 2 dni som ju len na rukach nosila.

kety80
1. jún 2009

my to mame aj vo vlasoch aj v usiach hlavu si stale skriabe a zacala plakat teraz vecer

ka77ka
1. jún 2009

aj my sme tak mali...este teraz ma eli chrasty v hlavicke a aj na telicku...dokonca aj na cike, ritke a na spodku chodidiel ich mala. ☹

kety80
1. jún 2009

kolko ste museli byt doma lebo som pocula ze ked sa spravia chrasty tak uz je v pohode a chrasty postupne zmiznu

kety80
1. jún 2009

na cike a ritke mame aj my hroza ked ju tak vidim babulu moju ☹ dufam ze kubko to take nebude mat ale zas chlapci su citlivy 😒

ka77ka
1. jún 2009

doma sme boli,pokial sa nerobili chrasty...nieco vyse tyzdna. 😉 potom uz nie su infekcne...ale flaky po kiahniach horsie miznu. ☹