Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

barny
24. apr 2009

🙂

enajka
24. apr 2009

jej mirka supis pekne 😀 😀
vsetko naj Deniskovi
ron je aky fotogenicky asi po maminke 😉

nicolmt
24. apr 2009

jééj nova tema...mirka a aky pekny nazov 😅

ronovi vsetko náááááááááj 😅 som myslela ze pregrcane narodky deti nas cakaju az tak v 18tke..no budem realistka v 15tke 😝 😀 😀 ale ron to nadbehol teda 🤐 dufam ze ste uz vsetci ok a v sobotu bude kompletne big oslava

a kde je anjelok?? 😕 😕 to akoze sa tak velmi pripravuje na manzelove meniny ci ako? 😉

mala som daku otazku dna, no ale si samozrejme nemozem spomenut 🙄

sara este stale nechodi, ale vcera ked sa v zaujati hry pomylila tak sla v pohode za jednu ruku a dokonca aj sama..zo 3-4 kroky takze sa tesim...ze ked to vypukne tak sa rovno rozbehne jak dabel 😝
samozrejme motorecku co mala dostat na narodky uz poctivo pouzivame, vcera sme boli na nej von a po byte s nou beha jedna radost..nevadi, vsak nevie kedy ma narodky 😝 co to budeme este mesiac schovavat 😀 musim hodit foto, ved som ani neodfotila este

a uz som si spomenula! dokonca dve otazky dna mam 😲

maju vase dietky zacervenale ocka vecer? akoze vidno tie male cervene zilky (ale len z blizka, normalne to nepoznat)...rano pohoda ale vecer to uz vidim..tak neviem ze ci to je normal, unava alebo fuka alebo jemna alergia 😕

a druha
aku velkost sandalok idete kupovat? resp. a kolko asi cca narastu detom nozky? vsak by som rada (naivne 😕 ) aby vydrzali od teraz az do septembra 🤐
sara ma teraz topanocky vnutra 12cm to je jej akurat, papucky teraz 12,5cm su jej trochen velke ale ake sandalky teraz kupit 😕

mirka20
autor
24. apr 2009

dakujem 🙂
nicol, k otazkam:
1. ocka mame sem tam zacervenane, ked prideme z vychadzky. to asi slniecko spravi svoje, aj ked sa snazim malu otacat tak, aby jej nesvietilo.
2. teraz som merala nase sandalky, mame c.19, su 12 cm a netusim, ci nam vydrzia az do septembra. my mame teraz nozicku 11 - 11,5cm, takze su nam zatial ok. ale nam ich treba teraz na maj, kedze ideme na oslavu a na svadbu, potom mozno budeme musiet kupovat nove, ak noha o tolko podrastie.

mirka20
autor
24. apr 2009

oprava. mame c.18, nie 19, ale ostatne suhlasi 😅

misanik
24. apr 2009

Ahojte, mirka, fakt pekny nazov.
Verulkovcom zelam skore uzdravenie, msi to byt zaberak.
Veru kde sa nam tula lenka? Tusim vcera mali ist s natalku aj k lekarovi a nevieme ani ako dopadli 😉
U nas Katka je nachladnuta, norko sa zatial drzi, dufam, ze nepojdeme so soplavym v nedelu taku cestu.
Topanocky mame od Sante 19, su akurat a od Protetiky 19 a su este dost velke, tam mu boli aj 18 volnejsie... zalezi ela od znacky.
Norko nechodi, ale za 1 ruku uz celkom pekne...

eviku78
24. apr 2009

kocky, len v rychlosti, lebo comtessa je uz hore.
ocka nemavame cervene, akurat jej vonku niekedy zvyknu slzit.
a topanocky mame teraz c.20 a sandalky este nemam kupene. pockam do maja a potom uvidim aku velkost kupim. tiez by som bola happy, keby jej vydrzali cele leto. 😉

andula30
24. apr 2009

Ahojte topanocky neviem len mam skusenost ze kazda znacka inak a tiez len naivne budem dufat ze vydrzia celu sezonu. A ocka mavame vonku zacervenane tu stale fuka vietor tak myslim ze z toho.Baby tak odveci ,ale musim to zo seba dostat bo ma porazi ked sme boli doma obiehali sme vsetky predajne kym sme natrafili taku dlazbu do domu aka sa nam paci a teraz po 2!!! mesiacoch nam ten....oznamil ze dlazbu si nam nedovolil objednat lebo nieje taka akoby sme chceli, no este aby objednal inu to by bolo ako v komunizme ber co je a nie co by si chcel.. 😠 len som teraz zvedava ci nam vrati zalohu co sme mu dali kedze nemoze splnit podmienky, do frasa to fakt nebude na Slovensku nikdy lepsie nakoniec budeme banovat, ze sme zacali stavat na Sk.Uz tych problemov bolo fakt dost to uz fakt nikto nedokaze splnit co slubil.

karinka
24. apr 2009

ahojte....nechodievam sice sem medzi vas,ale aj my sme majovky,mala sa mi narodila 10.maja,pozeram,ze mate krasne deticky velmi

katuskapd
24. apr 2009

ahojte
super vystizny nazov mirka, som pozela ze kto sa toho chyti 😉
otazky cervene ocka mame vecer, ale uz z unavy
sandalky sme kupili 19 sante, a este ma kusok rezervu, bo 20 vecsie a sirsie, ale zatial ich nosi na doma, topanocky mame tiez 19 a zatial dobre.

robia nam vstavanu skrinu a krpcek chce spinkat, tak mrzuty jak das, a este aj horne zubky hnevaju. vcera vecer kazdych 15min hore, o 11 som dala cipku a chvalabohu do rana prespal 😀

barny
24. apr 2009

ja som malemu kupila cislo 20 je tam malinka rezerva, teraz ma topanky velkost 19 a tie su mu uz akurat

andula my este len vyberame obklady, muz by ho uz chcel robit, ale neviem si vybrat 🙄

katuskapd
24. apr 2009

jej spinkame aj vrtaju aj buchaju, moje male unavene 😀

verulka fakt krasne foto, ronko cely tato 😉 a super ste to zvladli 😉

katuskapd
24. apr 2009

andula nedaj sa, bud nech vam zozenie tu co ste chceli alebo vrati korunky teda eura, lebo inak nech si nezela 😎 😀
ahoj karinka

andula30
24. apr 2009

Barny tak ti dam vediet ako sme dopadli aby ste nekupovali u toho isteho ako my kedze sme s jedneho mesta.Tvoj muz je obkladac?

barny
24. apr 2009

andula vie aj obkladat, on robil po stavbach dost dlho a tiez ked byval v BA tak aj obklady robil, ved na dome robil zatial vsetko skoro sam, co sa tyka murovania a tiez podlahy, obklady to bude robit vsetko on 🙂
potom mi napis do ip, aby som nenatrafila na tu firmu, odkial ste mali mat dlazbu vy

klba
24. apr 2009

nicolmt ani sa nenazdas a sara ti zacne chodit, je na dobrej ceste 😉 , nas simi tak zacal, najprv tri kroky - ked som ho fotila a chcel ist ku mne a o par dni prechodil cely byt.

andula neboj, zalohu vratia, chapem ze to dokaze vytocit, hlavne ti mohol dat vediet skor. 😒

karin my sa snad stretneme vsade 😉, rada ta tu vidim 😀

ka77ka
24. apr 2009

ahojte 🙂
mirka-fakt peknucky nazov temy. 🙂 🙂 🙂

Dnesnemu oslavencovi Deniskovi prajeme vsetko najlepsie k 1.rociku. 🙂
k otazkam: ocka mavame sem-tam zacervenane, ale ked je uz total unavena, pekne jej to vidno.a niekedy, ked prideme z vonku. 😉
sandalky som este nekupovala, bola som sa len pytat.kocky, kupila ste daktora sandalky v.18???lebo tu v RK mi povedali, ze sandalky sa vyrabaju len od 19-tok, a to je Eliske strasne velke...tusim mirka spominala, ze rebeka ma 18-tky...

nicol, tebe som chcela: kedy to idete do tej Besenovej? to je fakt len kusocek od nas, mozme dat stretko.daj potom vediet. 🙂

andula30
24. apr 2009

Barny aj my robime vsetko sami moj otec a muz, a otec aj vie obkladat doma oblozil vsetko ale my chceme tak specialnu a ukladat ju uplne na doraz tak to asi zavolame niekoho kto ma na to aj masiny auz s tym robil, ale neviem ci sa nam niekto podari zohnat.Klba len dufam, lebo mi to nepride v poriadku dva mesiace drzat peniaze az potom objednavat tovar.

basika
24. apr 2009

Noooo pekný názov, ani som netušila, že v predošlej téme, budem mať posledné slovo ja.. 😀

nicolmt - aj mávame večer také červené očká, ale to pripisujem už únave...vonku nám niekedy slzia, ale z vonka nechodíme s červenými očkami. Topánočky máme sandálky 19, ale ten strih jej je stále veľký pochybuje, že jej to budem môcť obuť, bo sa v tom zatopí, asi budem musieť kúpiť druhé... 😖

anjelok - no veru, kde si?

ka77ka
24. apr 2009

barny..nezavidim ti tu makacku na domceku...my uz to mame z velkej casti za sebou.4 roky sme stale nieco prerabali, teraz nas cakuju uz len mensie pracicky okolo domu.a tiez sme si vsetko samy robili-svokor je murar, takze tak.

karinka-vitaj. 🙂
verulka- pekne fotky.ronko je teda poriadny fesacisko. 🙂 🙂 🙂

betatka
24. apr 2009

Ahojte

Deniskovi všetko naj k ročiku, aby pekne posluchal maminku s tatinom 🙂

Anjelok ta de si? 😀

Ja som dnes stihla urobiť kuriatko na masle s ryžou kým to moje čertidlo liezlo po mojich nohaviciach a podobné veci skúšala aby som nerobila to čo robím ale s nou chodila. Ona sa vôbec nevie zahrať sama.

Nicol na tvoje otázky
1. očká mávame červené aj cez den ked ide spinkať
2. sandálky sme dostali celkom v slušnom stave sú to 20 ale našej slečne ešte veľké tak neviem či kúpime ešte nejaké 19 lebo teraz nosí 18.

Idem ešte poupratovať kým spinká a možno si hodím ešte malého šlofíka...už to potrebujem 🙂

basika
24. apr 2009

betatka - ani Lívia sa neviem zahrať sama....máme ešte ohrádku, ale tam nevydrží dlho...

ka77ka
24. apr 2009

my sme uz ohradku zrusili, Eli tam nechcela byt ani nahodou. 😝

betatka
24. apr 2009

my ohradku nemame ale cestovnú postielku a ked ju tam dam tak sa postaví a reve ešte sa tam nehrala ani raz 😝

klba
24. apr 2009

nam v ohradke nechcel byt ani za svet, tak sme ju prevalili na bok, zakryli sietku dekou a teraz tam ma simi domcek a velmi pekne sa tam zahra 😉

barny
24. apr 2009

andula, tak ak to mate fakt nieco take specialne, asi bude treba niekoho zohnat, muz ma nejake veci, rezak na obklady a tak, ale to ma skor hobby ako profi, urcite to nie je kvalita ako profi naradie

katka veru, je tam roboty, ze niekedy by sa na to vykaslala, ale nastastie manzel to ma viac menej na starosti, ja len sem tam uradujem 😉 , ale to mi bohato staci 😉

ka77ka
24. apr 2009

barny 😀 ..tak to ja som nemala take stastie.byvali sme v jednej izbe, a vsetko ostatne sa prerabalo.nerada na to spominam.terezka mala 9 mesiacov, ked sme zacali...nevedela som, co skor, ci sa starat o dieta, alebo chlapom varit...uff...tuto MD si preto uzivam. 🙂

barny
24. apr 2009

my nastastie placu mame dost, byvame u rodicov zatial a ked bol niekto pomahat, tak mama navarila a ja som bola s malym, alebo naopak, tak sa dalo, staviame u nasich na zahrade, tak ani nemusim daleko behat, ked sa preraba, to je horsie,to ti verim, vsade bordel, ved staci ked sa idem pozriet na stavbu, horor, teraz robia strop vsade je nieco, neda sa tam hnut

basika
24. apr 2009

klba - no to s tou ohrákou je super nápad...

galanta
24. apr 2009

vsetko najlepsie ronusikovi ku narodeninkam....../snad som s a nesekla v datume/ 😎 😀