Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
27. máj 2009

hmm 😖 ono asi jo, nie je to najzdravsie prostredie..ale povaz si, ochoriet v nemocnici 😠 a tie deti tam navzajom od seba neochoreju 😕 vsak tam stejne budes chodit na navstevy..stale a na dlho 😕 no...radsej neuvazovat, fakt 😎

betatka
27. máj 2009

ahojte

taketo správy ach jo ☹
janipo posielame mega pozitiv energy...ty si skús oddýchnuť ved vieš že maš skveleho mužika a on sa o Matulka postara v nemocke a ty sa postaraj o toho druheho v brušku...a aj mamine želame skoré uzdravenie...fuj žlčník to je hnusná bolesť 😝

Natalke od Anamor želame k ročiku všetko najsamlepšie a nech sa všetky chorobky oblúkom vyhýbajú 😵

Ajka ty si ale vymladená kočica..sekne ti to

Tak ja naše kašlanie a stratu hlasu ani neriešim ked tu sú omnoho horšie iný na tom.

jankapo
27. máj 2009

moje zlate, dakujem, dala som teplu akozerelax sprchu a idem sa snazit zaspat. 😒 zajtra lietam medzi dvoma nemockami, tak nech mam sil na rozdavanie... 😉
papapa

eviku78
27. máj 2009

janiii, co to citam. ☹ zena, to uz je aj na kona vela. ale neboooj, muzik je skvely, matulovi stanovia diagnozu, preliecia a bude dobre. 😉 posielame samozrejme pozitvnu energy a myslime na vas. a emmci posiela matulovi pusinu.

kats
27. máj 2009

cely den nesiel net 😠 som sa bala ze ani poslednemu majovemu majovciatku nestihnem zablahozelat 😠

takze Natalka vsetulinko naj 😀 nech rasties do krasy a robis rodicom len radost 😉

a janipo krasne sa vyspinkaj nech to vsetko zvladnes 😉 ☹

idem docitat ostatne ...

ajkabezka
27. máj 2009

janipo, super ze muzika nechali, ked som bola ja, neprichadzalo do uvahy ze by muz ostal....pozerali sa na mna jak keby som chcela byt riaditelkou v nemocke....veeelmi na teba myslim...jako pise betatka mate to rozdelene, kazdy mate jednoho o ktoreho sa musite postarat...

ajkabezka
27. máj 2009

za pochvaly dakujeeeeem 😵 😵 ..este tych necelych 20kg dole a som spokojna 😉 😎

ka77ka
27. máj 2009

kats...my sme posledni. 😀

kats
27. máj 2009

kati soraaac sla som podla tabulky 😅

janipo, hruuuza ze zapal oblicky, veeelmi dufam ze to strelili len tak a zajtra zistia skutocnu diagnozu a bude to len 'lajtka' myslime na vas a aj sa pomodlim 😉 muzik je perfekt on to s matulom spolu zvladne a ty sa setri pre brasku 😵 ak je to monca (mononukleoza) tak to hrdlo je hnus ale po spravnych antibiotikach rychlo prejde, potom uz je to pohoda 😉 a hlavne s tym nemusi byt v nemocnici

anamor
27. máj 2009

kats este v piatok musi ist net, nech aj Eli neostane bez blahozelania 😉
jani myslime na vas 😔

ninka123
27. máj 2009

Janipo drzte sa, rychle uzdravenie vsetkym 😵 to nase dvoj-tyzdnove sopliky su prechadzkou ruzovou zahradou 😔 Dobru nocku vsetkym 🙂

janca704
27. máj 2009

Ahojte, teda JANIPO ☹ to je o drzku, chuda Matulko a chuda ty. Ja by som sa fakt zlozila 😖 . Myslime na vas a nech ste zase vsetci spolu v klude a zdravi. A hlavne nech zistia, co to je a nasadia spravnu liecbu. Nemocku zle zvlada aj dospely, co potom take babo ☹ Drzte sa aj s bruskom 😉

K tym narodkam - Viktorko (Zlatik) je kedy? Nie je on "posledne" majovcatko? 😉

anjelok
27. máj 2009

janulik 😔 ..aj 3x sa pomodlim, hlavne, aby to pomohlo..aj energiu poslem. uz s tymi teplotami som ta obdivovala, ako to zvladas. natalka ked ma den dva teplotu uz som hotova 😝 ..a nemocka? no to si ani predstavovat nejdem. ale treba to brat tak, ze je aspon pod dohladom, ze davaju na neho pozor lekari aj marek a uz bude len lepsie 😉 urcite to nebude nic vazne, len prist veci na koren 🙂 vsetko zvladnes neboj, len davaj pozor na malinke. to je teraz tvoja najdolezitejsia uloha. matulkovi daj za mna a natalku zajtra dva bozteky a maminku od nas pozdrav 😉

ostatni chorucki tiez sa liecte, leuska a lucka nech ste cim skor fit 😉 .

ajka, alenka krasne fotocky, aly aj torticka 😵

anjelok
28. máj 2009

dobre raaaanko,
to som dnes prva? 😕 vratnik 😀
vsetko naj naj dnesnemu oslavencovi Viktorkovi, nech je zdravy a stastny a vsetko co k tomu patri 😵 😵 😵
zlatik a tesime sa na fotky z oslavy 😉
kati aj vy sa uz chystate? kedy oslavujete, cez vikend?
janipo daj potom prosim vediet co nove, myslime na vas.

ka77ka
28. máj 2009

Dobre ranko. 🙂
takze aj od nas leti pre Viktorka srdecna gratulacia, nech je zdravucky a robi rodico len radost. 🙂
mna si sa pytala leni na oslavu?...dnes mame poobede len taku minioslavku, pretoze zajtra ide mirko na 2 dni prec, no a velka oslava nas caka buducu sobotu. 🙂

anjelok
28. máj 2009

kati hej teba..tak dobre oslavte 😉
ja som pustila vysavac, umyvacku a idem si lahnut k zabke 🙂

ka77ka
28. máj 2009

ja uz mam jednu varku opratu 🙂 riad tiez umyty, obed napoly navareny 😉 sa nezdam dneska. 😀

kats
28. máj 2009

no ste dobre babule 😀 ja od pol piatej hore a len sa tak motam 😅 idem chrustovi aspon obed dat varit 😉

facovka
28. máj 2009

ach janipo, co to citam ☹ 😔
ale hlavne ze su pod kkontrolou a aspon ty mozes poctivo oddychovat ked uz nic ine...
ano,aj ja si pamatam ked filipka hospitalizovali v novembri, tak sa ma pytali ci som tehu....na infekcne by ma inak nezobrali.....
drzte sa...cmuki babenku v brusku aj matulovi 🙂

eviku78
28. máj 2009

ahoj mamule, tak len hlasim miery z poradne, aby sme sa neprepadli na druhu stranu 😀
10050 gr a 77 cm. jacala ako tur uz len ked ju sestricka merala a vazila. a to uz nehovorim ako plakala pri ockovani chuatko moje malinke. dufam, ze zvladneme bez komplikacii. 😒

a vsetko naaaaaaaaaaaaaaj viktorkovi. 😵

eviku78
28. máj 2009

a este otazka dna. od akeho veku mozu deti pouzivat detsku zubnu pastu? 😀 😎

anamor
28. máj 2009

ahojte,
Viktorko od zlatik je dnesnym oslavencom, spolu sme cakali na prvu kontrakciu, moja prisla o den skor 😉 Takze Viktorkovi vsetko naj, nech je krasnucky, zdravucky a usmievavy 😵 😵 😵

jani posledna je eliska ka77ka - zajtra 😉 a myslim ze aj niekto do ju nam siel,ale nechodi sem, sa mi to matne mari....

evi zubna pasta sa moze pouzivat od 0rokov, cize od kedy su zuby, vacsinou to je aj na paste napisane, elmex, colgate, v dm som videla dost velky vyber, niektore su uz aj pre nase deturence 😉
evi nech je ockovanie co najviac v poho 😉

anjelok
28. máj 2009

evi ty davas fakt tazke otazky 😀
inak presne nad tym som aj ja minule rozmyslala, ale potom ked som si predstavovala, ze ako asi by si vyplachla pusu,tak neviem neviem 😝 😀

mirka20
autor
28. máj 2009

ahojte 🙂
jankapo, drzte sa. aj som sa modlila, aj posielam vela vela energie 😉
anjelok, my umyvame zubky zubnou pastou a nevyplachujeme 🙂 ja som v lekarni kupila taky set - zub.kefka na prst a aj zubna pasta k tomu a nemusi sa to vyplachovat. teda myslim 😅 😕
dnesnemu oslavencovi viktorkovi aj my prajeme vsetko naj 😵

zlatik
28. máj 2009

Caute baby,
dakujeme veeeelmi pekne za blahozelania, oslavenec spinka na balkone. Neskutocne, ten rok zletel sialene rychlo, takto pre rokom som 15hodin stravila na porodnej sale, nuz mila aj nemila spomienka ale stalo to zato.

Chcem sa vas opytat, poradte mi. Viktorko pred par dnami zacal vystrajat a nechce ist do kocika ani za svet, normalne ma hystericke zachvaty, ked ho don idem vlozit, zacne plakat, kopat, no otras. A to ho don davam ked uz vidim, ze je uplne unaveny, ze chce spat.

Chcem sa opytat, ci varite niekto krupicu s dojc.mliekom a ak ano, tak ako??? Dnes som mu robila ryzovy nakyp zapeceny v rure a neviem, ci ked som do neho davala Hipp mlieko, ci ho mozem odlozit aj na zajtra???

ninka123
28. máj 2009

Ahojte, len som sa zastavila, Viktorkovi vsetko naj prajeme 😵 😵
Ostatnym prasny dnik 😵

janca704
28. máj 2009

Ahojte,ja len VIKTORKOVI vsetko naj naj naj , zdravicko, stastie a usmev na tvaricke (a prepac, mily Viki, ze som ta oznacila ako "posledne" majovcatko 😅 )

A zajtrajsej princeznicke ELI prajeme krasnu dnesnu minioslavu 😵 😵 😵 Ako kiahne?

verulka
28. máj 2009

viktorkovi vsetko naj 😵
evi, pekne miery 😉 snad nebude ziadna reakcia..
zub.pastu nepouzivam, neviem..
vobec nestiham net...mam toho akosi vela,
drzte sa 😉

loss
28. máj 2009

ahojte
tak mi nemame akciu srdiecka cakame do bubuceho stvrtka a aj nic musi ist na kyret ☹

jankapo
28. máj 2009

ahojky,

Viktorko, vsetko naj...hlavne nech si zdravucky stale...aj zakricat si mozes ked ides do kocika, len bud zdravy... 😵

Posielam vam vsektym ooobrovske DAKUJEM za podporu, ma to svoju silu... 😉 Rano bolo velmi tazke, zobudit sa...bez zmyslu dna...proste depka, clovek zrazu nema dovod vstavat... 😒 brutus. Potom dosla tehu kamoska, tak sme prekecali doobedie, straasne dobre mi to padlo 😵 Potom som uz chyyytro chystala chlapcom obed a utekala do nemocky (ani na navstevu nemozem 😔 )ale na chvilinku som sa prepasovala s vetrovkou cez brucho 😝 Hrozne to bolo, aj tak ma lekarka nacapala, ale velmo zlata bola. Vsetko pekne povysvetlovala. Maly je statocny, Marek sa statocne tvari, ale viem ako mu je. 😢 Je to tazke...nemozu ani von z izby kt ma tak 3x3 metre max.Byt cely den s deckom v takom priestore by dalo zabrat kazdemu, aj velmi silnemu a obetavemu chlapovi.Cista psychiatria. ☹ Len pomoct nemozem,viem, ale nemozem. 😒 Totalka bezmocnost. Ale drobcovi teploty ustupili, tak snad sme na dobrej ceste. Len tie dosledky ked mi lekarka povedala, to bude... 😝 Jeden kolotoc. Nevadi, vsetko vydrzime. Silni sme. Aj vdaka vam. 😉

Potom som letela k mamke, uz je lepsie, len stale nie ok. Tak dufam ze obaja budu do pondelka ok. 😨

Zubnu pastu my elmex, je robena tak ze netreba vyplachovat.

Zlatik, Viki asi kope ze je tak velmi unaveny. Skus ho davat este pred tou vrcholovou fazou...Ine ti neviem poradit 😕