Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
28. máj 2009

Lossik, kluuuuuud, mojaaa.....Ani my sme nemali v 7tt!!!! A velkost na taky 5tt...a za 4 dni bolo aj mimi patricne velke, aj srdiecko buchalo. Este nevesaj hlavku!!!

facovka
28. máj 2009

🙂 jani, super ze sa malemu polepsilo..uz to bude len lepsie... 🙂
my sme si odgrcali a odkakali 7dni doma, kym som vobec uprosila aby nas hospitalizovali, uz som bola zufala, nakoniec nejake norovirusy....a zo dna na den sa lepsilo.....ale viem co to je byt v tej jednej izbe nonstop, my se boli 5dni, a to maly este nechodil chvalabohu, bo by to bolo este tazsie 😒
ale vydrzia to ti tvoji chlapi 🙂
juuuj, a kukam ze mate meno vymyslene, tak aspon si mala cas porozmyslat...Matusko a Tomasko- super.. 😉 😉 .ja zvazujem toho felixa, aj ked som chcela oboch mat na F, no ale vyber o nicom...mozno Maxim alebo Oliver,. uz vymyslam 😀

jankapo
28. máj 2009

nooo,to meno... 😉 to by ma v zivote nenapadlo...kombinovali sme a tak a ja uuuplne z cesty ze Tomino a konec....uz na neho inak ani nemyslim, jaksi sa neda... 😅 a ja som za materske instintky...veci, ktore nevies preco, ale citis ze tak maju byt... 😉 tak padla...
a ked mi poslal M. smsku ze sa mam starat teraz o Tomaska, tak mozem odolat? 😵 neriesim

ja som pri Matulkovi bola presvedcena ze druhy bude Oliver... 😀 a teraz e-e....ale byt tebou- Oliver je supis... 😉

loss
28. máj 2009

jankapo dakujem snad bude dobre

zlatik
28. máj 2009

Ahoj Loss, boze moj a co cakate na utz?

zlatik
28. máj 2009

Teraz som si precitala Jankupo, tak LOss, vidis, bude dobre, ti doktori niekedy zosalia ubohe zeny. Ja som este ako slobodna mala podla primara gynekologie mimomaternicove tehotenstvo a to ma este ani nevysetril, skoro som zosalela z tej spravy a na utz mi nakoniec zistili zapal vajickovodu.

ka77ka
28. máj 2009

ahojte. 🙂
co to zase za spravy citam?...Loss, neboj moja, dobre bude..uvidis. 🙂
jani, tak to ma veru tvoj muzik co robit, aby sa v tej nemocke nezblaznil 😉 ale on to zvladne, a ty davaj pozor na Tomaska....pekne meno ste vybrali. 🙂

minioslava dopadla veeelmi dobre, a tu je par fotiek:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jo, a kiahne su uz Ok...este mame sice chrasticky, ale infekcni uz nie sme. 😉

nicolmt
28. máj 2009

bambule. som chcela povodne napisat ze sakra vyhrali sme alergiu, nevieme na co, ale sara vyzera jak keby mala lepru 😕 nastastie len nohy..este ze je zima 😝 dokyna ze hmmm to je alergia, dala fenistil a ze cau 😕 jako rychlo poriesene 😝
no ale daco ze pozitif by sa radsej zislo 😉 skvele fotky by som dnes dala keby som fotak mala zo sebou 😝 miro robili deckam branne cvicenie tak sme ich boli pozriet, sara v obkluceni svarnych junakov v maskacoch co jej nadsene ukazovali aktis (ja som tomu stale hovorila vetrieska..no co, je to velke a zelene 😝 ) no skodaaa ze ja fotak nemala a na mobil ma nenapadlo 😒
este sme mali dnes aj vystupenie z hudobnej, take boli uzasne tie deticky, normalne som nad tymi co po nas isli aj slzicku skoro vyronila ake boli uzasne 😅 fotky ale nemam bo sme kamerovali aj tatko zas nie je az taky multifunkcy ako by sa zdalo 😝 😀
no a ja skvele vyladena, zajtra emigrujem na stretko so spoluziakmi a vratim sa az v nedelu 😀 nie, dieta so sebou neberiem..ocko si bude musiet poradit..a ako? 😕 je mi to jedno 🤐 😀 fuj aka mama 😝

nicolmt
28. máj 2009

dufam ze ste z toho nasali aspon kulincek pozitivnej energy 😉 v pondelok som tu ako na koni 😝 ak to prezijem 😀 😀

kats
28. máj 2009

nicol krasne si uzi bezdetne volno 😀 prispevok znie veeeli pozitif 😉 az na tie nozicky.. 😠

eliska mala krasnu piskotkovu torticku a taku paradnu sviecku nemalo teda ani jedno majovcatko 😀

loss, urcite bude dobre 😉

janipo, tehotna kamoska by mala chodit castejsie 😉 tvoji chlapi su uzasni 😉 a snad skoro aj doma 🙂 uz vedia co je matulovi? cmuk tomaskovi aj matuskovi 😀

ka77ka
28. máj 2009

nicol..tak si to so spoluziakmi uzi, na dieta nemysli, vsak ma aj ocka, no nie???...aj nas ocko ide zajtra do soboty do Bytce...idu detom ukazovat vojenske vozy-no saskovat tam idu. 😀 😀 😀

kati..som sa musela zasmiat teraz, fakt vyzera ta sviecka komicky v tej torte, ale mirko zabudol kupit, a doma som inu nenasla. 😀 😀 😀 ale hlavne, ze bola volaka. 😝 😎

jo, a sarinke nech sa nozicky cim skor vyliecia.

enajka
29. máj 2009

Eliske zelame vsetko najlepsie k 1 rociku 😵 😵 😵 😵
nicol dobre sa zabav uprimne zavidim 😉
loss drzim paste nech to dobre dopadne tak ako jankapo hovorila 😉
janakapo drzim apste nech uz sa konecne tie choroby a potiaze presunu prec posielame pozitiv energii a inak mas doma super chlapa ze to tak zvlada.
kde je efco???????????????????????
verulka no nehanbis sa takto nas zanedbavat? 😀 😀 😀 😀

katuskapd
29. máj 2009

ahojte

eliske vsetko naj k prvym narodeninkam odo mna a matuska 🙂

loss mysli pozitivne 😉

jankapo uz nech sa ti chlapci vratia a aj maminke sa popravi 😉 a pekne budete mat mena zlaadene 🙂

matuskovi som dnes kupila topanocky bo nozka narastla ze 26 euro, co uz. 😒 dnes sa nam konecne vracia tatinko zo sluzobky, tak vikendik budeme spolu travit, musime daco vymysliet 😎

verulka
29. máj 2009

cafte
takze majovky koncia s oslavami? eliske vseetko naj 😵
loss, to moze byt kludne tym, ze ste babo splodili inokedy ako sa bezne plodi 😉 je viac pripadov v mojom okoli, ze srdiecko doslo o dost neskor, a aj mimi sa narodilo neskor...s ykretom sa netreba ponahlat 😉 bude to ok..
jani, zvladate to super, ono byt v nemocke nie je nic moc, ale ked teploty ustupili, lieky zaberaju, dosledky nebudu, teda ak si odmyslim pa rocne sledovanie na nefro, ale to zvladnete 😉 mamine sa polepsi tiez a uz to bude ok...kamoska bol skvely napad, aj dnes si vymysli dobry prodgram 😉 Tominovi aj matulovi posielam pusu 😉
facovka- noro je podobne ako rota- ron to mal ako doublepack, neviem ci ti povedali ,ale odporuca sa aj po vylieceni docasne vysadit mlieko 😉 super, z eto krpec ustal bez nemocky...
nicol, uzi si stretko 😉
ja som slamenna vdova, teda ak neratam tych par hodin, co vedla mna drahy chrape 😀 takze bacujem naplno sama..ale zase pohodaaa, aspon sa nenudim 😀
jo a este sa chcem pochvalit, moj multifunkcny radulko pojde na svoj 1.turnaj v tenise 😵 no hrda mama budem 😎

verulka
29. máj 2009

jo a este sa pochvalim- vdaka zatepleniu baraku a meracom nam dosiel preplatok 341Eur 😎 jaaaj, no potesi 😀

ninka123
29. máj 2009

Ahojte vsetky, eliske prajeme vsetko naj 😵 😵
Loss, vsetko bude ok, uvidis o tyzden 😵
jankapo, super, ze Matuskovi uz klesli teplotky 🙂 a super meno pre drobca, aj my ho mame vybrate 😀
ka77ka-ja som z By 😅 ,veru sa tu zbiehaju sami fesni vojaci 😉 😀
dnes je taky uprsany den, vobec sa mi nechce robit... ako ste vy a tom?

anamor
29. máj 2009

ahojte,
Eli vsetko naj, nech je krasna, zdrava a vesela 😵 😵
jani klobuk dole pred tvojim manzom, najma tu miestnost a sami v nom 🤐 mas by ozaj na co hrda, co mas doma... 😉
nicol, alergy, no nic moc... uzi si zurku a nemysli na nic, tata musi zvladnut 😎
loss tiez drzim palceky...
majovecky, co sa to tu v poslednej dobe na vsetky sype 😨 😕
ozaj a misanik tu davno nebola? ok vsetko? neviete?

eviku78
29. máj 2009

ahoj mamule.
tiez sme prisli zablahozelat eliske, nasej poslednej majovke. 😵 nech je zdrava, stasna a rodicom robi iba samu radost. no dobre, obcas ich moze aj trosku pozlostit. 😀

nicol - super zurku prajem a moc to neprezen. 😝 😎 😉 a to ta doktorka ozaj odbila iba fenistilovymi kvapkami? to by ste nemali ist na nejake vystrenia, nech sa zisti na co vlastne je alergicka?

loss - zlata moja vobec sa nestrachuj. ved vidis na janke aku tu paradne funguje pozitivna energia, tak posielame aj tebe. 😵 je pravda, ze janka ma aj super muza a to tiez robi svoje. 😉

ninka - ty uz tolko nepracu a trosku aj oddychuj. dve deti = dvojity oddych. 😀

verulka - no este ze si si na nas spomenula 😀 ale nie, verim, ze pri 4 detoch mozme byt radi, ze sem zavitas. a radulkovi samoska drzime palce. aaaa preplatok tiez potesi. akoby si nasla. 🙂

jankapo
29. máj 2009

Eliska- na koniec to najlepsie!!! 😵
Nech mas taaaaaaaaaaky dlllllllllllllhy zivot ako tu sviecku na torticke 😉. A tiez tak sladucky. A nech si ho vies stale tak bezstarostne uzivat ako teraz. 😵

Dnesne rano u mna dost zle... 😖 ninka, jak pises,nic sa mi nechce, len lezim a zaoberam sa blbostami...teda nie celkom blbostami, ale riesim veci co aj tak neporiesim... 😝
zaludok ma desne boli, jasne, ze nervy... 😕 telo neoklamem.uz nech je pondelok a sme spolu domenka vsetciiii....jooj
matulko uz nema vobec teplotku, tak mu este dnes a zajtra tecu infuzky a v nedelu ideme na tbl. brali mu dnes krvicku, cakame na vysledky
joj, nic nechcem, len nech ma pustia na hodinku k nim... 😢

verulcek, no kraaasne vreckove na dovcu.... 😉 parada...aj my sme mali preplatok, ale uz neni... 😀 dala som na brzdy a ine blbosti... 😝 radkovi drzime palce, nech bojuje ako drak....len nech raketu nepolame. 😉

efcso, ty tu kupelnu aj kachlickujes uz? 😕

ka77ka
29. máj 2009

Ahojte mamulky. 🙂

Eliska moja krasna vam vsetkym dakuje za gratulacie a posiela pusinky. 🙂 🙂 🙂
Jankapo..verim ti, ze je to doma o drzku, ale uz mate to najhorsie za sebou 😉 teraz len nech ma Matusko dobre vysledky a vsetko bude OK.a vikend rychlo ubehne, a vpondelok ich mas domka. 😉

verulka...fakt paradny preplatok...nam pride vyuctovanie az v septembri-ale moc si ho neuzijem, bude treba zas drevo na zimu kupit. 😉

ninka...takze fesni vojaci??? 😀 😀 😀
anamor..misanik je pri rodicoch, tak preto tu tento tyzden nie je. 😉

u nas tiez den na prd, vonku lejeee...a este aj terezka je prechorena,tak sa lieci domka.a eli tiez akosi chripi.

ka77ka
29. máj 2009

Eliska presne pred rokom:
http://www.uvn.sk/main.php?id=44&novorodenci=OK...

volako mi je smutno, ze ten rok tak rychlo ubehol... ☹

zlatik
29. máj 2009

Eliske vsetko naj naj k narodeninkam!!!! 🙂

zlatik
29. máj 2009

Ja aj s mojim Viktorkom sme chori, takze zial namiesto planovanej nedelnej oslavy 1.narodenin lezime a liecime sa 🙄

janca704
29. máj 2009

Najmladsiemu majovcatku - ELISKE, prajeme vsetko najlepsie, vela zdravia a radosti 😵 😵 😵

Idem uspavat 😝

ajkabezka
29. máj 2009

náš obed 😵 - nacpali sme sa a teraz chodime, abysme to vypotili 😀 ...mame veeela, kto si dá?? 😵

ajkabezka
29. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/_gallery/48735/48735_... mi to poprve ani neviem jako odkliklo bez odkazu.. 😅

aly
29. máj 2009

ajkabezka, neprovokuj, dobre? 😀

ajkabezka
29. máj 2009

😉 sak pisem kdo si da...mame dost 😲 ja sa rada rozdelim 😵

aly
29. máj 2009

No nieže by bolo NmV nejak blízko 🙂
Ale dobrý nápad možno urobím aj ja, mnam
Inak pekne si sa ostrihala 🙂

zlatik
29. máj 2009

Ajka, chcem sa ta opytat, ako hodnotis vekovy rozdiel medzi tvojimi detickami?
Ja by som chcela druhe, ked bude mat Viktorko 2-3 rocky