Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
25. okt 2009

No idem to tu trochu zachrániť...lebo to vediete do záhuby... 😠 😉

tak zmena času.. u nás asi taká, že Lívia si ide podľa svojho režimu...t.j. vstávala pred podaním času o cca 7:45 teraz 6:45, zaspávala pred o cca 13:00 dnes o 12:00 uvidíme večer...či to hodí o hodinu skôr..by som sa potešila....to by bola hodina k dobru na večer...to by sa m pááčilo.. 😵 vychádza mi to presne tak, ako to bolo pred podaním na letný čas...

katuskapd
25. okt 2009

ahojte
tak posunutie casu pohoda, ide sa podla stareho, a tiez ta hodinka vecer bodne 😀

vcera sme mali s muzikom romatikus vecer kino, vecera, gicova ruzicka 😀 a uz je zase prec ☹ 😢

ditko rastie, poslucha uz menej, stolicky uz vsetky 4, ocne asi na ceste

kety super ze ste na tom lepsie 😉

jankapo
25. okt 2009

caute,
no uplne mrtvo u vas...sak chapem,krasny vikend 😵
my sme dnes krstili to nase pohanca nadherne, uuuzasny bol,skoro sme to nestihli 😀 inak vsetko dopadlo eno nuno, fotky pridam neskor, fotak sme nechali v aute a nechce sa nam pon 😝
u nas jedno jaky cas, drobec to ma na haku, ten starsi vstal celkom pekne, o 6tej, spal posunuto, lebo bola party 😅
sme zdravi a stastni, tak dufam ze sa nic nezmeni... 😉
katuska, dufam ze sa vam z tolkej romantiky cosi zamiesilo... 😎
chori vyzdraveli?

katuskapd
25. okt 2009

jani veru nic, 😝 nakolko auto male a nasi doma s matuskom,a vonku zima 😕 este tydzen a ide sa znova nato 😀 😀 😀
super ze tominko pokrsteny, hlavne ze ste to stihli, vsak nacasovat 2 male deticky da zabrat 😅

anjelok
25. okt 2009

cafteee,
tak sme doma, bolo supeer, len kratko ☹ nabuduce musime na dlhsie.
natalka sa tesila, az na tu cestu, to nebolo bohvieco, kedze ju celu neprespala ako som dufala 😅 ale dalo sa 😉 co ma mrzi, ze je strasne vyhadzana a ja netusim z coho 😕 😒 no hadam to nejak prejde. boli sme aj v prazskej zoo..strasne sa jej pacil lev, gorily a slon 🙂
vidim, ze same dobre spravicky tu..verul gratulujem k novej ronovej frajerke (a co olili? 😕 ), katky..som rada, ze je drobcom lepsie, jani..tak ste to super zvladli. tominkovi zelam vsetko naj 😉
katus drzim palce o tyzden 😅
basika co sa casu tyka, tak my ideme po starom, co som rada, lebo hodinka vecer k dobru a rano aspon bude skorej hore a muzik pojde skor do roboty..to znamena, ze mozno bude aj skorej doma 😅 tesim 😉 isla spat o 19,20.
a livka by sa teda natalky asi bala..ona je presne ten typ, co ju bude bud bacat (ked nebude livka robit presne to, ci si praje 😅 ), alebo hladkat, prip. jej davat pusu 😀 alebo robit opicku, cize jej buchat po hlave a robit pri tom hu hu hu 😝 ci ukazovat ocko a usko a pod. (cize jej pichat do oka a chytat za ucho 😝 )

betatka
25. okt 2009

Ahojte

tak posun času u nás presne ako katuskapd - ale poobedné spanie sme úspešne posunuly ponovom a v poho aj teraz išla spať už podľa nového času a vyzerá že ok. Uvidíme aká bude noc

včera teda u nás veľmi pekne nebolo ale dnes bolo krásne slnieččko aj teplo tak bol tatino s malou vonku 1,5hodky a poobede sme si dali 1hod prechádzku...samo že Lea napešo...aby sa trošku unavila.

Ja som aj včera aj dnes piekla kolačiky...dnes som robila ten pudingoš čo tu Misanik a Kats spomínali a mal veľký úspech aj u Lei. No ked majú teraz pažravú maminu tak musia jesť rýchlo lebo sa nikomu neujde 😀 😀

Dúfam že choručký sa už majú lepšie a nikto další sa už nepridá. 😵

kats
25. okt 2009

ahojte kocky 😀 naaaadherny vikend 😀 a dnes este hodinka k dobru 😉

jani super ze uz mate z certika oficialne anjelika 😀 😉

leni vitajte doma 🙂 mozno natalka daco tajne spapala 😉

u nas zmena casu - rano vstal normalne, na obed sme to nestihali (sadili sme strom a oberali urodu na chate, potom este prechadzka lesom 😅 ) tak siel neskoro a poobede sme boli az do siestej vonku takze sme to natiahli a siel spat o svojej siedmej 😀

katuska, o tyzden vam bude v duchu asistovat cely konik 😀 😉

krasny vecer 😉

verulka
25. okt 2009

cafte,
jani, tesim na fotos 😵
leni, super, ze ste si o uzili 😉
olili, podla poslednej stretavky bude asi na starsich,...ale ak nie, takje favorit ona..len zase, tam je aj matulo v hre..takze riesim aj do zalohy 😀
posun nekomentujem 😝 zaspal o 9tej a od 10tej tahal do vecera..nas vsetkych rad radom skosila 24h viroza- bud teploty, alebo hnacky,aleb ooboje...teraz uz len radko bojuje a rikso zatial odolava..takze krasny vikend bol u nas v posteliach 😝

kety80
25. okt 2009

ahojte 🙂

tak uz lepsie kika ide uz do skolky strasne sa tesi na kamosky po tyzdni kubko este soplikuje v stredu ideme na kontrolne vytery lebo tam mal v nose nejakeho bacila tak dufam ze uz sme za vodou 😉 zmenu casu sme nejak nepocitili len rano vstali skor a vecer uz isli spat o 20.00 tak ako predtym
dnes sme zazimovali zahradu odkladali kvety a kubko s kikou pomahali taky boli zlaty 🙂
jani - tak super ze ste uz pokrsteny nech je anjelik zdravucky 🙂
katuska - neboj ono to pride tak o tyzden idete na tvrdo 😀
anjelok -đuper ze ste si to uzili a natalka asi nieco zjedla bude v pohode 😉
verul - ten virus ma mrzi rychlo sa vsetci dajte dokopy

basika
26. okt 2009

Dobré ráno...

tak vstali sme dnes skorej o tú hodinu...takže všetko sa o hodinu podáva, takže aj večerný spánok bude skôr..vyhovuje..trochu musím upraviť varenie...musím uvariť hneĎ ráno..lebo doteraz som pred obedom, mala to čerstvé pred spaním...teraz by som to nestíhala, ked už o 12:00 spí

leni - tak výlet dobre dopadol..vyrážky..nech sú rýchlo preč.. No Lívia nemá rada telesný kontakt s rovesníkmi.

verul - no zaujímavá 24h viróza

jankapo - som zvedavá na foto..

katuskapd
26. okt 2009

kats 😀 😀 😀
to bolo len na vysvetlenie, keby to mm cita, da mi po usiach 😀 😀
verulka takze vikendik o nicom, vsak buduci si vynahradite 🙂

anjelok super ze vyletik vysiel,aj ked s mensimi nasledkami 😖

kety zlaty ako pomahali, si uzili este teple chvile vonku

verulka
26. okt 2009

baby, jak o nicom 😀 som spala 4x pocas dna 😀 cize paradicka, oddychnuta som..kedze noci su furt divoke, denny spanok sa brutalne sklracuje 😒
ach jo ,len som prave citala smutne veci v nasich majovkach tehulkach a maminkach 😢

anamor
26. okt 2009

Ahojte,
dlho som tu nebola, mooooooc dlho, no sme v zahranici u bracha a nie je cas akosi, mame totiz este nieco ako teplu slnecnu jesen/nechcem provokovat.../ ale asi chapete, ze si to uzivame /aj ked to nie je pri mori/ a tesime sa z prijemnej jesene, kedze viem ako bolo doma. mala sa horsie adaptovala a teraz je to uz suprove, zmenu casu sme vyriesili aj posunom rezimu... daju sa s malou robit divy, celkom ukecana baba to je, takze si aj pokecame, sranda, ale zacina byt aj trucovita a zlobr, no ale co vam budem hovorit, ved viete ...
tu sa priznam, ze naeviem na co reagovat... a daco som tu pocitala aj... ale nit sa straca, tak sa tu drzte a dufam,ze ste vsetky ok ... 🙂 😉

dasenka
26. okt 2009

ahojte babenky! dlho som tu nebola a ani som vas necitala, v aprili cakame druhe babo, takze momentalne zazivam odobie nekonecnej unavy a som rada, ze sa nejako pretlciem.... snad sa vam vsetkym dari 😉 Potrebujem od vas radu, nepoznate niektora zubara v zilinskom kraji, resp. niekde blizsie k ziline, nez je ba, ktory osetruje zuby ozonom? mam v plane sa zbavit bolesti pri vrtani a pod. a chcem toho usetrit aj moje deti 😀 Zatial som nasla len ambulancie v BA a vo Velkych Ulanoch a to je pre nas daleko...

kety80
26. okt 2009

ahojte 🙂

kristinka isla uz dnes do skolky tak sa tesila ze v noci ani nevedela zaspat 🙂 kubkove sopliky uz su lepsie len teraz zacal nejako kaslat 😒 dnes som dostala strasnu chut na vyprazany karfiol tak som ho vecer spravila na zajtra uz sa tesim na zajtrajsi obed 🙂
chcela som sa spytat ze kubko ma na pipiku na konci kde cika uz druhy den taky cerveny okraj ked mu to utieram tak neplace tak asi to nestipe dufam ze sa mu tam nieco nezapalilo dala som mu na to pityolovu mast tak uvidim ked sa to zhorsi tak budem musiet ist k dr. 😔
mam dnes aj veselu prihodu aj ked ja som zurila ako furia kubko si na seba vylial polievky celu tvar mal od polievky aj v ociach a vlasoch celeho som ho musele umyt skoro ma slahlo 😝 ale ked som to vecer rozpravala muzovi uz som sa na tom smiala 😀
verul - len si pospi kym mozes 🙂
anamor - tak si to tam este uzivajte 🙂

basika
27. okt 2009

Ahojte

verul - fúú hádam sa to u slny nepotvrdí

kety - s pipíkom neporadím nemáme 🙂 , a s tou polievkou..tiež by som to len predýchavala

vyzerá, že Lívia sa vracia do starých koľají čo sa vstávania týka..síce včera išla večer spať o hodinu skôr t.j. 19:30 ale vstala o 7:30 dnes ráno...takže obedný spánok sa posunul o čosi tiež..už nie o 12:00 ale takmer o hodku neskôr..večer to už 19:30 asi nebude..ale neva..vyhovuje...

kde ste všetky?

kety80
27. okt 2009

ahojte 🙂

dnes ma kubko rozhadzany spanok vstal o 7.30 a uz o 10.30 mi zaspal potom vstal 11.30 a teraz sa mi zase ulozil spat tak som zvedava kedy zaspi vecer ale dnes ho asi bolia viac tie zubky uz sa tlaci dalsi

citala som v majovkach co sa prihodilo slny tak dufam ze sa to nepotvrdi

kety80
27. okt 2009

no poobede sme uz nespali tak zaspal vecer o 19.00 total vycerpany

co ste to tu uz zabalili

kety80
27. okt 2009

no baby vy sa kazite ☹ 😀 dobru noc 🙂

verulka
28. okt 2009

kety, neboj nic, rozbehne sa to...

ludka_r
28. okt 2009

Ahojte,
my len tak na skok, aby ste na mňa nezabudli 😀
Máme sa v pohode, Vilko je zdravý a zlatý... Boli sme dva dni u našich, tak sa tam pekne rozbláznil. 😀
A tiež sme boli pozrieť jedno bábätko. Vilko ma veľmi potešil, lebo ho stále hladkal a bozkával... Bodaj by mu to ostalo ešte aspoň rok. 😀

basika
28. okt 2009

no tu je to ozaj bieda 😒

kats
28. okt 2009

kety nezabalili 😀
u nas uz zuby dali pokoj, len jeden spodny ocak nevykukol, tj bude este troska trapena 😝
inak mame klasika dni, snazime sa este vychutnavat neprsave pocasie 🙂 , tak sme vonku kedy to len ide 😀
matusko asistuje pri domacich pracach- vysavanie miluje, upratuje na zahrade, zameta, podava lopatku... ach jaaaj keby mu to tak vydrzalo 😀
zajtra ideme pozriet ku kamoske na mesacne babo, tak dufam ze matus bude ako vilko a matulo 😉

jankapo
28. okt 2009

cafte, tak som dosla, lebo sak roboty kopec ale den total blbec, tak s.r.m na robotu... 😕
cumim, ako je tu "rusno", ale to tu je davova psychoza, ono ked jeden cloviecik napise, potom vsetci vylezu z dier... 😉
aj my chodime von ked neprsi, a to takmer cele doobedie zabijeme, kym sa oblecieme a nakojime a ideme s matulom bez kocika na ihrisko... 😅 potom zas kym sa vyzlecieme a tak, uz sa ide pomaly spat...takze supis, nemuselo by prsat uz vobec
letim k drobcovi, jaksi sa zobudil ci co... 😕

andula30
28. okt 2009

Ahojte no nebola som tu par dni, lebo....... 😝 😝 nebudem pisat moje problemi na moju hlavu, ale zijeme konecne nam uz ocaky zacinaju vykukat a pekne jeden po druhom uz vykukaju tri bodky tak sa ani nicomu nedivim 🙄 Pozeram ze ani nemam moc co dohanat nepisete asi mate lepsie pocko ako my, alebo uz ste vsetky uspesne presli do inej temy 😀 😀 ????Bola som pozriet aj na streche tak teta ef napreduje uz ma aj kupelnu http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag... dufam ze sa nenahneva ze som to sem supla ale mam to z verejneho fora aspon vidiet preco nas zanedbava 😉

basika
28. okt 2009

no aspoň nejaké oživenie...Dík Andulka 🙂 🙂 🙂 foto som kukla...perfiš

kety80
28. okt 2009

ahojte 🙂

tak som rada ze ste sa aspon trochu rozpisali 🙂 my sme boli dnes na kontrolnych vyteroch tak dufam ze budu v pohode 🙂 kika je od zajtra doma prazdniny tak sa tesim zas bude veselo 🙂
andula - super fotky domu to je ten vas v norsku

andula30
28. okt 2009

Ahojte
kety nie to je dom efcso ktora sem nema cas v poslednej dobe prispievat 😉 a nasla som to na modrej streche 😉

misanik
28. okt 2009

Ahojte babule.
Prisla som len pozdravit, nestiham, mam tu sestru a norko nam nabehol na zmenu casu "nadherne" vstavame 3.45 😠 uz to ani nekomentujem, susedia mi tu vyklepkavaju na radiator, uz sa boli aj stazovat a to prve 3 hodiny "dna" ak sa tak da ta nekrestanska hodina nazvat travim, len tym, aby som ho udrzala v co najvacsom klidku nech nepobudi cely dom 😠 Ale toto fakt nie su problemy ked citam vazne veci v tehulkach.
Slny myslim na vas, drizm palce nech sa to vyvrati, musiiii!!!!
Romi, uzite si to u braska 😉
Viac nestiham, amkam na zadaniach, ale vy sa neflakajte a piste!!! 😉

kety80
28. okt 2009

andula - tak dik no myslela som ze vas 🙂
misanik- ten spanok ma mrzi a nech si susedia spomenu na ich deti ked vobec nejake mali nic si z nich nerob😝