Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
25. nov 2009

betakta - krásna rodinka... 😵 Daniel je krásne bábetko

nicolmt - aj nám sa zips zapína až pod pazuchu a tiež bola schopná si to rozopnúť sama, ešte jeden zlepšovák poradím, my tam máme ešte gombík...cez ten zips priečne je kúsok látky neviem to vysvetliť..ale prekrýva to to ukončenie zipsu. Neviem to opísať, môžem odfofotiť ak bude záujem.

v pondelok máme termín u ORL v BB

betatka
25. nov 2009

všetko naj všetkým Katarínkam veľa zdravíčka a šťastíčka a aby detičky poslúchali.

My máme dnes ešte Leu u babky, že aby sme sa dnes ešte vyspali a zajtra naspupuje tvrdá realita.

Nicol aj naša Lea sa po zobudení povyzlieka ale ona ako náhle poviem že ideme papa tak letí ku komode vyberie si oblúbené nohavice a začne sa vyzliekať a potom obliekať. Niektoré kúsky už zvláda s prehľadom. 😀
A vicikala sa už asi xtý raz do postielky čo sa povyzliekala a plienku vyhodila z postielky.

Mlieko teraz nepije, papať papá dobre hlavne od všekých okrem mna 😝

nicolmt
25. nov 2009

basika to mame na tom vaku aj my 😉

kats
25. nov 2009

dakujem kocky a vsetkym katkam tiez vsetko naj 😉

betatka - krasne male babo 😀 ako pri tychto fotkach chyta nostalgia 😅

mlieko - matusko pije zatial sunar, ale hocikedy dostane do hrnceka krabicove mlieko, z hrnceka mu vzdy chuti tak mi ani nenapadlo ho dako dochucovat - ved je to mlieko 😀

cokoladku uz papal a na mikulasa dostane kinder cokoladku 😅

kety80
25. nov 2009

betatka - tak vitaj doma nech ste vsetci zdravi a nech vam deticky robia radost a teraz si hrda dvojmama 🙂

kety80
25. nov 2009

my sa zatial este nevyzliekame tiez mame spaci vak tak dufam ze sa z toho nevyvlecie tak lahko 🙂

fukaska
25. nov 2009

Betatka - gratulujem ku krasnemu syncekovi.

eviku78
25. nov 2009

betatka, danielko kraaaaasny. 😵 skore zotavenie prajem a nech vam to spolu pekne ladi. 😀 😉

katkam vsetko naj. cmuk

kety80
26. nov 2009

ahojte 🙂

ja len na skok dorazila rodinka z vychodu konecne malo sa teraz vidime tak sa idem venovat mozno dobehnem neskor u nas teraz taky krik deti sa tesia ze susesia nas zachvilu vystahuju 😀

andula30
26. nov 2009

ahojte Danielko je fesacisko 😉 Baby neda mi nasla som link na mmb na pekynch hafanov ktorym hrozi utratenie ak viete o niekom kto by mal zaujem ozvite sa im ja by som ich brala ale som momentalne tu http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=625953 su zlaty do kelu presne takych chceme

basika
26. nov 2009

Ahojte,

kety - užite si návštevu..

nicolmt - a ona si aj ten gombík rozopne? Na tom našom vaku bol na tom mieste suchý zips a to si rozpla a potom aj zips klasický, tak som tam dala gombík a vyšila dierku a máme pokoj...

mne je tak nejak divno, akokeby na mňa liezla choroba..hlava bolí...už sa dopujem Cčkom

kde ste?

zuzkazrzka
26. nov 2009

Ahojte, ja som tu straaasne davno nebola. Teraz som rychlo pozrela fotecky a deturence su uzasne😉 ja soom pridala par nasich novych aby ste vedeli ze sa mame fajne😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

posielame vam s Adamkom vsetkym pusinky 😲

misanik
26. nov 2009

beatka, vitam ta doma aj ja 😵 danielko je kraaasny, celkovo peknucka rodinka. Drzim palce aby sa leuska vratila domkov "napravena" a dopriala mamicke spinkat. Ty sa zotav, mliecka nech je kolko treba 😉
Dodatocne aj Katkam blahozelam, dajak som vcera nestihla a vecer som mala "dovolenku" 😵

misanik
26. nov 2009

ninka, mne si norko rozopina vrece co je an zips, to pouzivam lena ko nahradne, hlavne je to obyc. Tesco vrece a to je na patentky a to nerozopina vobec. 😉
basika aj mne ej divno, asi an mna lezie mrcha, vsak uz som viac ako tyzdne bez tak zas pride. Myslite, ze ako dlho po odstaveni je este normalne mat rozhadzane cykly? Ja mavam mrchu kazde 2-3 tyzdne a vzdy trva 8 dni. Ide mi to nenormalne na nervy 😠

andula30
26. nov 2009

Zuzka zlaty kuceravy suhajko 😉 😉 Misi a co hovori na to gyndos aj ja to mam stale nepravidelne ale ty to mas nejak casto. Je a hafanovia uz maju majitelov to som rada.

misanik
26. nov 2009

andul, ked som bola naposledy este som kojila a trdil, ze to je normalne, teraz su skoro 3 mesiace bez a... no dost nepohodlne to je 😝 a super tie psiky 😵nadherne su. Ja by som psika do bytu eee, vyrastla som v dome, tam sme vzdy psa mali a aj teraz mame 😵

andula30
26. nov 2009

No ja neviem mne nepride normalne mat menzes 2-3 tyzdne a 8 dni

verulka
26. nov 2009

cafte,
fotky uzasne 😵 danielko, ninkine dvojky, adamko..no jasne, ze aj kosicki partaci su super, ale halvne maju krasnu maminku s new lookom 😵 aspon na tej krstovej foto sa mi vidi, ze mas super vlasy jani 😉
ja moc nepisem, mam ejmne horsie obdobie..tutuo noc vrchol- po 45min sa budil, 10min huronsky rev a nasledle salva do plienky..ale cleucicku noc ..rano sa zobudil, pohodicka, cely den fical na 20min spanku a terzauz spi, ale bol 2x hore...
zloba torchu...

misanik
27. nov 2009

Ahojte, tu nikoho?
Verul, nech uz sa polepsia noci a obdobie bude hned lepsie 😉
janka ma fakt super uces. Bol dnes u nas a aj zuzka s adamkom. Norko mal asi vela zazitkov, nevedel zaspinkat,musela som pristupit k uspatiu v kociku, toto nastastie u nas funguje ako nudzove riesenie celkom slusne

kats
27. nov 2009

verul 😒 nic moc obdobie 😔 kedy skonci? 😅

pre nepapkacov ... http://gadgets.zive.cz/uz-leti-letadlo--mnam/a-...

misi - tak takyto cyklus by aj mna nasral, pre istotu som po 3 razoch otehotnela 😀 neznaaaaasam kramy 😠

matus zatial neprisiel na to ako sa dostat z vreca, on sa rovno precika aj s plienkou 😀

fotky super a ta mala kucerava hlavka 😵 😵 cely mamina 😉

andula30
27. nov 2009

Ahojte Verul nech sa noci cim skor zmenia my mame dnes taky rozlietany den maly teraz spi ale neviem dokedy lebo susedia zase uraduju 😝

andula30
27. nov 2009

Kats zaumnave Simi lietadla zboznuje ale podbradniky od isteho casu okamzite strhava boli pokusy ze sme si ho davali aj my s muzom ze sa mu to zapaci ale nie ked mu ho chcem dat tak ho okamzite strhne max mi ho poda aby som si ho dala ja. A tak aj stale vyzera ako taky spindur.

misanik
27. nov 2009

kats, vsak hej, to je super riesenie 😵
inak my letime lietadlom do hangaru bezne 😀

misanik
27. nov 2009

andula, norko neznesie podbradnik. Ja to riesim tka, z emam jedno triko na jedenie, taky maly podbradnik dam, na to to triko a tak krmim, ked je podbradnik pod trikom nestrhne.

kats
27. nov 2009

misi to uz su ake finticky 😀

u nas je to prave na opak on si nakaze dat aj dva naraz 😀 a ak mu kvapne z lyzicky tak to musi okamzite utriet aby ma cisty stolik 😀 neviem po kom to dieta je 🙂 aspon ma vychova 😀

andula30
27. nov 2009

Joj baby akoze stale prosim susedov aby boli ticho ked Simi spi mame tu od spalne suseda mladeho dana vzdy si dal povedat ale bol dlho bez frajerky a teraz si nejaku nasiel a aj to pocut maju tak do 30 rokov ale vyvadzaju ak 17 rocny pubisi a stale to robia....asi by bolo blbe ist ich poprosit ci by to nemohli robit tichsie... 😀 😀 a najlepsie je ze ona ma psa a ten do toho stale vystekuje plus pustaju si k tomu hudbu aby ich akoze nebolo pocut no co vam budem zmes zvukov pri ktorych dieta zarucene spi... Mne nevadi ze to robia ale preco o tom musime vsetci vediet 😝

andula30
27. nov 2009

Inak Misi aj ja asi musim vymysliet nejaku fintu rotmyslala som ze mu budem nepremokave 😀

kats
27. nov 2009

andul, vy teda mate susedov 😅 😠

misanik
27. nov 2009

andul, no neviem, myslis, ze bude dlho vyckat kym si kus zovsedneju? 😀

andula30
27. nov 2009

Kats no minule sme si vsimli ze ma babu a vecer take divne zvuky ze som hovorila muzovi ci neni on nejaky uchyl a neporcuje ju zaziva.... 😀 lebo na sex to nevyzeralo no a o zazitkoch nasej spolubyvajucej radsej pisat nebudem lebo by som sa asi cervenala ale hned na zaciatkua si prvy den spravila nieco co svojim sposobom odradilo mojho muza tak aspon viem ze on na nu chut mat nebude 😀 😀