Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
27. apr 2009

Moni torticky aj malicky mnam 😉 😲

andula30
27. apr 2009

Verul tak tu karamelovu plnku poznam my ju davame do orieskov, ale tu ju asi neurobim , alebo mozno by som mohla sa skusit spytat tu v potravinach ci nemaju salko 😀 😀

efcso
27. apr 2009

baby caute"!

to je nejaka sutaz o naj tortu a ja o nej neviem?!?!?!? 😅 takto to dopadne, ked sem clevek par dni nepride... no budem sa musiet aj ja posnazit... a aj pozvanky sa musia posielat? ☹ to normalne by sa asi mala zalozit tema "priprava na oslavu prvych narodenin" 😀 😀 😀

my sme po poradni, prevenar v sebe, slzy v ociach... dlzka 79cm, vaha nezistena, kedze im vazi len do 10kg. tak budem musiet kupit baterky do nasej vahy... inac je olivia v pohode. ja mam taky zvlastny cudne smutny pocit. neviem preco... ☹

basika
27. apr 2009

zlatík - ajajka tiež dobre poradila s tým prisladením, najlepší je horznový cukor

ef - čudne smutný pocit?... 😢 , že by už rok za nami?

efcso
27. apr 2009

basika, to vobec. ten pocit je taky, akyby sa nieco smutne prihodilo, ale neviem co... taky filmovy pocit to je. neviem to vysvetlit...

andula30
27. apr 2009

Efco ja som ho mala vcera dnes uz som len strasne nervozna nesiri sa to konikom? 😉

efcso
27. apr 2009

andula, ja ti neviem, mna to chytilo vcera pri zaspavani... normalne sa mi az plakat chcelo a teraz som na tom podobne... ja nervozna nebyvam...

andula30
27. apr 2009

Ten vcerajsi pocit suhlasi ale dnes je to take smutnovybuchove.. 😠

andula30
27. apr 2009

Neznasam tieto ako si to nazvala filmove pocity lebo neviem kedy co pride ale vzdy nieco..do pekla zaobisla by som sa bez nich.

efcso
27. apr 2009

uplne suhlasim... ked ma to chyti, stale si myslim, ze sa urcite nieco zle stane...

ka77ka
27. apr 2009

zienky...netreba mysliet na zle veci, zbytocne sa potom nieco privola, a fakt sa stane cosi zleee...

andula30
27. apr 2009

Snad to bude tentokrat len nejaky konikovsky virus lebo katastrof uz mam v poslednej dobe dost 😉

andula30
27. apr 2009

ka77ka je na titulke 😉

verulka
27. apr 2009

eviii, pozvanky netrebaaa, ale torta byt musi..akurat som sa rehtoala, ze krpec 2torty super a ani jednej sa nedotkol..risko naskladal do takej guce jkukuricne chrumky okolo sviecky a to bol mega uspech 😀
klba, kuk ip
romi, on mal rota a este nejaky noro v januari..ale to uz bolo davno a zvladol to vtedy super..sice pochudol, ale zase potom ako zacal jest, dal pol kg hore za tyzden 😀
moni, krasne torty 😵
ef, cudny pocit mam aj ja...ale u mna je to asi sposobene jemnym vycerpanim 😅

janca704
27. apr 2009

Ahojte, krasne fotky a Kati, pieskovisko supeeeer. Musime aj my to po synovcovi u nasich oprasit 😅
Moni, si sikulka, takuuu krasnu tortu spravit 😵 😵 😵

NATALKE z vedlajsej dediny 😀 prajeme aj verejne vsetko vsetko naj, uz nas dobieha 😀

Baby, co to za pocity 😨 😨

moni1412
27. apr 2009

oooo,vdaka vam za pochavlu 😵 😲
ja som robila este ja tu jablckovu, aby aj maly mohol papat, tak ten ma co cely tyzdne na olovrant papat 😀 ale ja ja ju mam rada, tak mu asi trochu pomozem 😅

ninka123
27. apr 2009

Ahojte, tam ja zasa len nakukujem, normalne som Vas takmer nenasla-ze na 2.strane 😅
Vsetko naj minulotyzdnovym oslavencom 😵 😵 Moni, krasne 🙂 😵
Veru to neskutocne rychlo ubehlo, ved prednedavnom som este funela s bruchom a uz maju deturence rok...
Tak dost melancholie, prajem vsetkym pekny tyzden 😉

basika
27. apr 2009

žienky ja som v šoku... 😖 , nechápem čo to Líviu chytá za maniere...

najprv som si myslela, že ju niečo bolí...lebo vždy takto plakala, keď ju niečo bolelo... a teraz to robí akoby z trucu...keď jej niečo nedovolíme..normálne hysáky..nechápem...

kats
27. apr 2009

zvykaj si, uz si vie povedat co chce 😉 my to mame aj viac krat za den 😀

kats
27. apr 2009

oslavencom vcera, dnes, predvcerom a predpredvcerom vsetko naj naj najlepsie a poslusne maminy 😉
torty kraaaasne (mnam 😅 ), piekovisko supeeeer

nicolmt
27. apr 2009

hlasim ze uz aj sara sa zaraduje k chodiacim zaciatocnikom 😅
vcera chodila ze jednu ruku, dnes beeehala za jednu ruku a vecer normalne sa ku mne vybrala a spravila sama asi 3 kroky 😀 tak sa tesim na zajtra..ze ci to uz vypukne 😎
som tusila ze takto dopadneme...dlho dlho nic a potom rovno beeeh 😎

kats
27. apr 2009

nicol 😀 sara si to istotne tajne trenovala a vybalila na teba rovno beh 😀

choroby fuj fuj prec

a trojnasobok porodnej vahy, tak my sme ho asi dosiahli uz teraz, ved papanie u nas nema konca 😀 2950g a teraz do 9kg 😀

nicolmt
27. apr 2009

hysaky..ked hnusisko mamisko nerobi co sara chce 😕 mehrmals za den 😝 😀 tiez si hovorim ze aspon vyjadruje svoj nazor 😀 😀
to keby ste dnes videli ten zachvat co mala ked som ju dnes odnasala z ihriska 🤐 a ja som ju v tom este podporovala 🤐 ked som ju zjapajucu a metajucu sa odnasala...som jej hovorila ze treba trosku hlasnejsie revat lebo na druhom konci ihriska ju urcite este nepocut 😝 😀

nicolmt
27. apr 2009

kats no tiez ju podozrievam 😝 bohvie co tam ona sama po nociach v tej svojej izbe robi 🤐

janca704
27. apr 2009

NIcol, gratulacia 😀 Ja som tak podozrievala maleho, ked zacal stvornozkovat, lebo rano zacal, ale vecer uz "lietal" po styroch 😀 Sarka je sikulka 🙂

basika
27. apr 2009

nicol - tak ste sa rozbehli...

no naozaj nechápem...takto plače, keď ju niečo bolí...ešte mám podozrenie, čo to nie je s kakaním, lebo dnes vytlačila len takú tvrdú bobku...a viac nič, neplakala pri tom. či jej náhodou neprichádzali tlaky na kakanie a ona sa bála kakať, lebo ju to bolelo, noo tak mi to pripadalo.....uvidíme zajtrá....

basika
27. apr 2009

teraz už spí..uvidíme čo bude v noci...chvíľu sa smiala potom zasa hysák...

ka77ka
27. apr 2009

fiha-tak mame dalsie samostatne chodiace majovciatko 🙂 🙂 🙂 gratulujeme aj my Sarinke. 🙂
Eli zatial len za jednu, alebo 2 ruky...myslim, ze by uz aj chodila sama, len sa boji pustit.vzdy, ked jz chcem pustit, tak si zacne sadat. 😉
dakujeme za pochvalu pieskoviska-ocinko sa v sobotu snazil. 😵

zajtra nas caka ockovanie, a aj poradna...dufam, ze zvladneme v pohode. 😉

nicolmt
27. apr 2009

a uz uzivame dalsi "narodeninovy" darcek 😝 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
vcera sme skusali doma..s gulickami a dnes uz je pieskovisko na chalupe..do vikendu hadam aj piesok a naradie pribudne 😕

ka77ka
27. apr 2009

nicol...tiez mate pekne pieskovisko.musite sa do vikendu posnazit a kupit piesok. 😎 ...u nas bolo v sobotu 7 deti na pieskovisku...moj chlap nieco spravi, a deti od susedov sa chodia k nam hrat. 😀 aspon zabavia aj eli, a ja si trosku oddychnem. 🙂