Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
7. jún 2009

Cafte,
vy uz balite do Jasnej? Cely tyzden budete? Neblaznite! 😅

U nas choroby tiez na ustupe. Ja som bola piatok, sobotu uplne mimo. Ale uz ok. 🙂 Beriem ATB na bakteriu "dolu", tak asi zabrali aj "hore". 😀 Je to jedno, hlavne ze budem ok.
Matulo uz nesopli, odkasliava. Tak snad aj zdravi konecne ideme byt.

Anjelok- sranda jak taka choroba potesi, nie? 😀 Nabuduce, ked niekto bude potrebovat dvihnut naladu, posleme mu na dieta 6tku. 😉

Inak co nove? Nejak vas (nas) tu poriedko. 😅

nicolmt
7. jún 2009

helou
nestresujte ma s chorobami..sara je zatial ok, a vidim ze sme si to mali radsej ako ostatni nadbehnut 😕
a uz sa mam balit 🤐 vsak ja si vo svrtok vecer precitam co si beriete a obslehnem 😝 inak pocko klop klop nam hadam pekne vyjde 😅 my opat cely vikend s malou na chate, trenovali sme chodzu v trave 😀 nech mam na stretku pokoj 😉

anjelok
7. jún 2009

misi supeeer..co divnô, to len norko vie, ze musi byt zdravy 😉
jani, tak fajn, ze je lepsie..juuj jak sa tesim, ze chorobky vsetkym prechadzaju. to len taky predletny manier a uz bude dobre. len to teplo nech dorazi uz konecne 🙄
no mne po 4 dnoch doma uz riadne hrabka..zajtra mame to fotenie, tak som zvedava, ako bude natalka vyzerat 😅

anjelok
7. jún 2009

pozerate tancovacku? (to ako evka nazvala 😉 )..ja mokreho zerem 😀

ajkabezka
7. jún 2009

tak sa hlasime do kllubu chodcov 😵 😵 , dnes posledne zkusky ci ozaaaj 😕 a on kuba ooozaaaj 😲 chodi saaaaaaam 😀 😀 😀 😀 ..teraz zaspal 😔 , idem zpracovat druheho jezka do hajan 😔 a uklid 😠 , a aj som si bic na seba uplietla 😖 - som o 19h zarobila z 1,5litra mlieka na lievance 😅 ....takze po polnoci to postel isti 🙄 ..tak idem pekny vecer 😵
janipo vitaj som rada ze si uz aj hore dole OK, aj ze mato uz "fituje" 🙂 🙂
nicolmt dobra stategia 😉 😎
miska fajn ze norko tak rychlo, vie ze sa jasna bllizi.. 😵 😵
anjelok aj mne sa mokros paci, ale beeee 😢 nemam sancu pozerat ☹
..a fakt uz idem..papa 😀

kety80
7. jún 2009

ahojte mamulky 🙂

tak chorim skore udravenie

verul ja som byvala v petrzalke a este tam mam trvale bydlisko teraz byvame 30 km mimo BA ale v blave som dost casto takze nemam niekedy moze byt opekacka aj u nas na dvore 🙂

kety80
7. jún 2009

nedopisala som takze nemam problen stretnut sa v ba

anjelok
7. jún 2009

ajka gratulujem kubkovi k chodeniu 😉
natalka bude asi jedina nechodiaca na stretku ☹
nicooool..neboj, ja nebaliiim, tiez sa chystam az vo stvrtok 😎

enajka
8. jún 2009

bre ranko,
tak ja sa citim ako by ma presiel parny valec tri noci nellinka buntosi takze kruhy pod ocami mam uz vacsie ako hlava 😝 😝 😝
no ako som vysla von a videla slniecko nalada aspon o kustik poskocila 😵
kety chodime kocikovat bud an strkovec alebo an kuchajdu a nepomylis si nas ankolko sme tam vacsinou najvacsia partia s detickami 😀 😀 😀

mirka20
autor
8. jún 2009

ahojte 🙂
tak u nas sopliky este stale su, ale nastastie je to uz lepsie a nie je ich tolko. ako na potvoru sme sa zas dnes rano obaja s muzom zobudili s bolavym hrdlom 😠 ale do vikendu budeme urcite fit 😉 😵
neviem, kto to tu pisal, ze sa malicky pekne drzi, ked odsava. som sa len cudovala a vobec som si nevedela predstavit, ze tak sa drzi nasa rebeka, ked jej odsavame. ale od vcera uz viem 😅 kludne ju uz nemusime drzat, len povieme, ze ideme odsavat a ona sa bud posadi, alebo si lazka a drzi hlavicku, kym jej poriadne nepoodsavame. asi pochopila, ze ked sa jej odsaju sopliky, tak moze volne dychat a je to pre nu super. 😵

eviku78
8. jún 2009

no mamule, uz mi soplikuje a kycha aj emmka. neviem, ci ju to draplo odo mna. teplota zatial asi nie je. ach jo. dufam, ze to bude len taka rychla nadcha. lebo do jasnej sa uz velmi tesime. ☹

ajkabezka
8. jún 2009

anjelok dakujeme 🙂 .. a natalka nech si pokojne urcuje tempo 😉 - jedno prislovie hovori posledny budu prvi a prví posledný 🙂 ..
enaj slnko ti naleje energi uvidis 😵 , my dnes ideme s chalanmi dole do mesta na smykacky..teeesim sa na slnkooo 😀 😀 😀
mirka sup sup nejake pastilky 🤐 😉 ..a rebeka? no macherka 😎 , pochopila ze jej ulevis tak spolupracuje..sikulka 😵 😵 ..
..tie livance som stihla do polnoci takze o 23,55 som zapadla do hajan 😔 , ale spanoook joooj sladky spaaanok ☹ ..idem hrknut brutas kavu a chystat na obed 🙂 , do mesta 😵 a do jasneeeeej 😀 😀 😀 😀 😀 ..
kraaaaasnyyyy den vsetkym konikarkam a konicatkum 🙂 a chori ryyychlo uzdravovat 🙂

mirka20
autor
8. jún 2009

ajka, si ma inspirovala tymi lievancami. som dostala na ne obrovsku chut. no, asi budeme musiet aj my robit 😅 sle urcite nie v takom nocnom case. ja som skor denny vtak ako nocny.
u nas by dnes mali otvarat nove detske ihrisko, takze pojdeme aj my na smykalu 🙂
eviku, neboj, do vikendu je emmusik fit 😉

vs3
8. jún 2009

Dobre ranko vsetkym, tak ja sa stale snazim vybavovat Jasnu, ale neviem neviem 😒 Ked ulozim maleho spinkat hodim nejake foto zo soboty 😵
Babulky citam, ze sa tu rozbehli choroby tak sup prec s nimi 😉
Idem chce si znova citat 😅

katuskapd
8. jún 2009

ahojte

gratulka kubkovi k chodeniu

matusko to stale skusa prejde 3,4 krociky a spadne a trenuje poctivo, a stale viac sa osmeluje, za jednu ruku uz pomaly aj uteka 😀
vikend sme prezili vyletovo, sobota MHD do bojnic, naspat peso do prievidze, a vcera zas na opacny koniec mesta, tam mame taky lesopark s preliezkami, smykalami a tak. a dali sme si aj obed bo vcera pokazene kura som dala piect, tak to smrdelo 😝 , tak rychlo sup do kosa 😠

chorym rychle uzdravenie nech si to stretko riadne uzijete 😉 🙂

misanik
8. jún 2009

Ahojte, prajem krasne ranko, vraj slnecne, u ans zatial nie, ale dufaaame.
Kocky vy ste sa zblaznili uz od teraz balit 😲 No to ja som asi iny flakac, ja vzdy blaim rano v den odchodu. A t chodime na tyzden a ostavame bez auta, tak anoi velmi nepocitam s tym,z e co nemame dokupime. 😀 Ale ja som asi vyzvicena, ja v kuse od 18-tky cestujem a balim niekam.
Norko fakt celkom ok, sem tam pokasle este, davam mu stale calciovy sirup a na noc este dithiaden. Uvidime.
Veroni, len vybavuj, bolo by supis keby ste mohli prist 😵
Leni, ty sa co plasis? 😲 Ved ani norko enchodi. On chodil raz minuly tyzden ale asi len 2 hodiny, potom zaspal a zabudola nechodi stale. Beha po 4-och ako motorova mys, uz ma normalne mozole na kolenach,a ni sa necudujem, ved je an 4-och od decembra. Normalne, ak potiahne este par tyzdnov, zacnem mu na kolena pouzivat pemzu ako nam na paty 😀

mirka20
autor
8. jún 2009

katuska, v lesoparku je super. uz sa tesim, ked prideme k nasim a tiez tam pojdeme s rebekou.x-)
veronika, silno drzime paste, nech sa podari vybavit ta jasna, bolo by super, keby ste prisli.
misanik, s tou pemzou si ma dostala 😀
inak ja tiez este nebalim, mozno v stvrtok vecer alebo v piatok rano.

kats
8. jún 2009

gratulujem chodcovi 😉 leni a co ty stresujes? aspon nebudes musiet nahanat natalku po celom okoli 😝 😀

choroby prec, do jasnem budeme vsetci fit ako nam norko ukazal ide to aj za dva dni 😉

dnes sme teda absolvovali lekarku, vysledky z prsteka negativne... tak ma tie horucky a ak sa vysype mam jej zavolat, ze to teda bola 6tka 😀 mna tiez lekar odbil, ze si mam tyzden polezat 😀 😀 vtipalek a na teplotu paralen 😝

misanik
8. jún 2009

kati, ak uz nekojis, uvar si hrniec cerveneho vinka s nakrajanym pomarancom alebo grepom a pi co najhorucejsie a lez 😀 ak kojis, tak caj s nakrajanym grepom, ale to uz nie je taka sila...

misanik
8. jún 2009

a o matuska sa neboj, zajtra ams aj ty doma leopardica 😉

kats
8. jún 2009

dobry recept - mnam, ale este rano si dava cucanaka, aj ked dnes nechcel 😅 tesim sa zajtra na skvrnivca 😉

andula30
8. jún 2009

Ahojte nas Simi tiez nechodi a nesrtesujem jeho tato zacal ked mal14 mesiacov tak ma este casuuuuu 😀 ja som dnes bola na chirurgii lebo mam stale bolave prsty na nohe z tej nehody no a povedali ze nejaky cas to este bude boliet mam si davat na to mast od bolesti studene obklady a dobre by bolo ist k moru s tym na co som sa zasmiala ze ved ja od mora idem 😀 😀 a on ze ved tam je studene more nie a ju mu na to ved hovorite studene obklady a more tak to bude dve v jednom 😀

ka77ka
8. jún 2009

ahojte.
tak mame oslavu za sebou...aj pocasko nam vyslo, bolo fajnovo pod mrakom.
co sa tyka chodenia,tak eliska uz ma cely nas dvor zbehany / a to je kadejaky hrbolaty/...za mesiac sa vytrenovala, takze v jasnej bude frajerit. 😀 😀 😀
kubkovi gratulko ku chodeniu. 🙂
miska....nie si flakac, to ja som taka ista...vsetko na poslednu chvilu robim.
chorucki rzchlo sa vyliecte, nech ste fit do jasnej.

basika
8. jún 2009

Ahojte...

fúúú tu hotový lazerat...niekeho ho to už prechádza..na iného prichádza...

my sme tiež nejak tak na okraji so soplíkmi..počujem, že má hlieny..občas zakašle...hádam to prejde...

ka77ka
8. jún 2009

a par fotiek:https://https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
na tej poslednej sa nesmejte, prosim. 😀 😀 😀

mirka20
autor
8. jún 2009

kati, krasne fotocky. a tie satickove su supeeeer 😵

klba
8. jún 2009

caute kocky, musim sa postazovat, akych mam trafenych svokrovcov, ... 😝 su na nas nastvani kvoli tomu stretku v Jasnej. 😕

podla svokrovcov nie sme normalni a sme nezodpovedni ze ideme s takym malym babatkom (podla nich je snad este v perinke) na taku daleku cestu az do jasnej, vraj sme sa zblaznili a pod... a to ideme len na slovensko, ziadna zahranicna dovca.

my tam budeme valat sunky a grilovat a kto sa bude venovat malemu, cerstvy vzduch ma aj u nich na dedine, bude sa tam vraj nudit a co bude jest a pod... no proste tlak som mala az v krku, uplne som nasr...a, total z nich nechapem, uplne vo mne vrelo a ked sme odchadzali mali uplne odute tvare.

podla nich sa s malym len flakam, lebo sme za rok boli AZ 1 x aj s nimi v PD u mojho otca, potom v Piestanoch, par krat Arborete vsetko na jednodnove vylety a male vyletiky po okoli neratam a ked idem do parku alebo na prechadzku tak sa furt s nim flakam, ved jemu staci ked ho dam cez den spat na balkon, on nepotrebuje chodit von. 😝

Museli sme im to povedat, lebo potrebujeme pozicat svagrove auto a parkuje u nich na dvore a bez vysvetlenia ho nemozme zobrat ale svagor s tym nema problem.

No a to chcel muz u nich stavat na dvore, ja ani za svet, taketo prestaravanie do vsetkeho a natlacanie ich nazoru mi brutal lezie na nervy.

No idem vas skusit citat, nech mi zdvihnete naladu. 😉

basika
8. jún 2009

klba - no verím ako ťa museli naštvať... o hodinu už bude lepšie...teraz je to ešte čerstvé...ale si nám to tu "vypľula" (to ja tak hovorím keď potrebujem niečo zo seba vydať čo ma naštvalo)...a bude dobre...no čo staré štruktúry....

ka77ka
8. jún 2009

klba....jednym uchom dnu, a druhym von....to prejde, uvidis...neviem co by vraveli, keby ste fakt chceli ist ku moru...to je stara skola, len sa doma zadebnit a cusat.nic si z toho nerob. 😉 ..a v jasnej sa Simonko urcite nudit nebude. 😎

anjelok
8. jún 2009

kats, tak vidis, matusko bude coskoro fit..ved mu predsa nic nie je 😀
ka77ka, super fotocky 😉 tie satickove 😵
klbaaaa, to ja mam zase vycitky, ze som s malou este nikde nebola. jasne, ze mas pravdu. podla mna cim pestrejsi program a viac zazitkov, tym lepsie pre dieta. napr. nam odporucaju lekari ist k moru kvoli ekzemu. to co by potom povedali tvoji svokrovci? 😕 kasli na to. ale viem, ze nas..e. ja by som tiez bola vytocena..juuj a ako 😅
mala spi, idem upratovat 😝