Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

anjelok
23. jún 2009

ahojte,
martul vitaj.
jani ja presne tak isto. minuly rok nie, ale tento hej. a zas aj kvoli tomu natalkinmu ekzemu chcem ist. som zvedava, ci to nejak pomoze, ked vsetci vravia, ze hej 😅
verul ma pravdu. treba vypadnut. akoze s 3 mes. babom som mala problem, ale teraz si to uz viem predstavit.
a my uz to mame iste (zaplatene). v sobotu rano odlietame na kretu 😵
hodmon, ty sa tu casto neukazes, ale ked ano, tak to stoji za to 😀 ..pozdravujem barborku 😉
basika, no keby mne niekto zaplatil..mas super rodinku 🙂
kety, ani moj juraj nemal kiahne, tak sa teraz dal zaockovat. je to zvlastne, ze niektore deti to nedostanu 🙂
dnes ideme kupovat kocik, nejaky lahky na dovcu. romi mi nieco poradila, tak pojdeme pozriet do trnavy. jeden podobny som vcera objavila aj tu, ale bol o 30 eur drahsi. tak si idem porovnat.
a musim sa pochvalit. dnes bola natalka 2 hodiny v skolke u mojej kamosky, kym som ja bola u kadernicky. a zvladla to super 🙂. mala som aj obavy zo zaciatku, lebo ma zase take obdobie, ze mama mama, stale na mne nalepena (ked ma vidi), na vsetkych cudzich place. tak samozrejme spustila hned plac ako sme prisli,ale potom som s nou chvilku ostala a ked sa pohruzila do hry a nepozerala sa, tak som sa nenapadne vytratila. ani si na mna nespomenula cely cas 😀. tak ked je takto skaredo, tak zajtra doobeda ju tam odnesiem zase, ja si pojdem nakupit a ona sa aspon doma nebude nudit. lebo ona ked je doma dlhsie ako 2 hodiny to je nudaaaa. ked sme cele dni vonku, tak ju potom doma aj hracky bavia 😅

verulka
23. jún 2009

leni, ako u kaderky? hod foto 😵
jo a s tym odchadzanim..ja nikdy neodchadzam tak, ze natajno, myslim ze to nie je moc dobre a cim budu vacsi, tym viac ta potom bude strazit a nebude sa vediet uvolnit u cudzich...PRoste ked idem, tak mu vzdy dam pusu a poviem, ze sa o chvilu vratim, da mi papa a zacne revat.. po chvilke to prejde a potom ma ani nehlada..Teraz je to este asi jedno, ale neskor ani velmi nie..proste tych par uvodnych slziciek stoji za to, ze bude vediet pravdu- proste teraz idem prec ale vratim sa 😉
inak my sme si min. rok fakt usper oddychli na dovci..tento rok asi velmi nehrozi 😀

jankapo
23. jún 2009

caute,
nebola som tu dlho? 🙂 ani si neuvedomujem...som zas mimo kabel... 😝 syn majstroval...aj u nasich som bola chvilku ked som mala chlapa na sluzobke, tak tiez bez spojenia, ale asi je to cele aj o tom, ze mam teraz spolocnost vkuse, poobede som s chlapcami, tak nejak som bez PC...a sak ste toho moc ani nepopisali... 😅

joo, matulo ma zle dni, idu mu spodne dvojky..minuly tyzden spal 1x denne, potom par dni 2x...vcera zas len 1x...no premenlivo, ale hlavne zamracene u nas... co sa tyka cudzich ludi, mam pocit, ze cim viac ludi okolo, tym viac je mama mama.... 😒 proste ked bola cudzia osoba ako zmena tak ok,sranda, fun, ale mam podozrenie ze od nemocky, ked vidi viacx ludi, hned neistota a hlada ma a place...inak je poklad, robi uzasne veci, take uplne bezne veci okukuje a opakuje, nestihame sa cudovat
Tominko kope ostosest, brusko mega, zajtra mam kontrolu tak snad krcok drzi jak sa patri. Inak, tehu neplanujte na leto...alebo ked budete tehu, tak nech je hnus leto...mne tieto chladne dni taaak vyhovuju, inak mam pocit ze sa vkuse dusim... 😕 teploooo....ale inak sa nestazujem, dobre sa citim...

dovolenka u nas e-e, taky prakticky dovod, ze muz setri dni dovolenky na jesen...potom to roztocime...budeme uziivat... 😀

o com sa tu pisalo este?

jankapo
23. jún 2009

verulka, no na svadbe si bola kocica, ale nemysli si, aj ja budem o taky rok a pol... 😉 (ak nebudem zas tehu 😀 )
potom ta poprosim, nafot daco na dovci, potom si foto dam na chladnicku...ale az jak dokojim...to bude motivacia jak svina 😎

ajkabezka... 😖 sa neda na toto uz ani nic napisat... 😒

verulka
23. jún 2009

janiii, ty si zlatusik... neboj o rok uz budete mat paradnu dovcu..dvaja rovesnici, leto voda...iank sranda, mne tehu na leto vobec nerobilo problemy 😅 ale mne ani inokedy...bozinku uz 26tka ti tam svieti 😕 akosi to letiiii 😉

miriamka
23. jún 2009

Ahojte,
Janca,a kam do Chorvatska idete?Aj my chceme,ale nevieme ake miesto zvolit.Ak mate niekto tip,poslite mi prosim IP.
Inac otazka...su tu kocky co planuju od septembra do prace?

nicolmt
23. jún 2009

miriamka ja 😉 preco 😕

miriamka
23. jún 2009

Ja len tak...chcela som sa spytat ci sa toho obavate alebo ake su pocity.Ja robim teraz na 5 hodin,co je pohoda,kedze maly z tych 5 hodin 3 prespi ako obedny spanok u babiny,ale od septembra ma caka plny uvazok a to si moc neviem este prestavit,aj ked viem,ze maly bude v pohode,lebo s babinou mu je super.

nicolmt
23. jún 2009

ja sa tesim 😝 uvidime este ako sa dohodnem..ja idem tak na max 6 hodin, tak uvidime co my ponuknu atd ..ale zatial idea je ze idem, sara bude u svokrus, takze pohoda 😎

miriamka
23. jún 2009

Nicol...no ja som zatial ani raz nebanovala ze uz robim,ani som vycitky nemala lebo maly je stale smejko,ma krasny rezim takze pohoda.Len neviem este ako to zvladnem na plny uvazok 😒 ,aj ked pravda je,ze som uz bola pracovne mimo cez noc,a maly to super zvladol s manzelom takze sa nemam zrejme coho bat...

eviku78
23. jún 2009

ahojte mamule.
len na rychlo. jani, si tu dlho nebola. tak super, ze ste vsetci ok. hlavne pekne oddychuj.
vsetkym, ktory planuju dovolenku prajeme stastnu cestu a uzite si slniecko.

ja sa chystam do prace od oktobra na 3 dni v tyzdni a emmi bude s mojou maminou. uvidim ako to pojde. takto by som chcela potiahnut rok a potom na plny. ale uvidime.

verul a tesime sa na fotky zo svadby. zas budem zavist preglgat. 😀 😀 😀 aka si kocka.

nicolmt
23. jún 2009

no a my inak uz 7 zub na obzore 😲 som dnes videla spicku zubka..konecne aj predne zuby dohanaju stolicky 😉

a u nas klasika uzasny jeden spanok uz dva tyzdne sa sare nepodarilo dat druhy spanok 😠 co by v principe nevadilo keby nas jeden spanok neprebiehal stale doobeda a potom hujaju tuhaju od 13tej hore az do 20tej 😝 ja uz zaspavam pri citani rozpravky pred spanim a ona este full of energy mi tam dalsie knizky pcha 😎

inak sme samozrejme stale vonku, konecne sa pocasie umudrilo tak to rychlo vyuzivame 🙂 a s tou dovolenkou ma moc neone bo uz som dnes nabehla do cestovky ale mali nastastie zavrete 😝

eviku78
23. jún 2009

nicol aj my uz ideme na jeden spanok dlhsiu dobu. ked bola chora, tak sa to rozbilo, ale uz sme naspat. a emmi je hore tak od 2-2.30 a vecer je uplne ko. uz ked ju obliekame do pyzamka, tak sa uz uklada. zvykli sme sa este trosku jasit na posteli, ale uz to nezvlada. 😀 hned pada do hajan. 😅

miriamka
23. jún 2009

Inac my mame pekne jeden spanok denne v trvani 3-4 hodiny 😵 ,a vecer najneskor o 20tej uz o nom nevieme 😵 Takto frcime uz od narodenin,takze super ze mame taky krasny rezim.
Eviku...tak to mas super,mne tiez v praci navruhuju ze kludne mozem robit napriklad 3 dni v tyzdni,a 2 dni z domu...ale viem si predstavit co by som z domu porobila 😅

verulka
23. jún 2009

aaale evi, ty rozhodne preglgat zavist nebudes 😉 nemas preco.
miriramka, my ideme do torgiru( alebo tak nejako) ale pekne miesta su snad vsade..ja ale asi ako edna z mala nechcem pieskovu plaz, my sme vsetci na kamene 😀
nicol, mne nespi dlhsie ako 2h a zvacsa je okolo 1 hore...ja dufam, ze cez prazdniny sa mu posunie spanok na cca 1300 do 1500, aby vecer dlhsie vydrzal s nami vonku 😉

kety80
23. jún 2009

ahojte 🙂

tak akurat som dozehlila a navarila pre istotu keby bol maly taky zly ako dnes no normalne som sa nevedela dockat vecera to som ale mama ☹ ale to bolo dnes velmi hrozne takto sa este nejedoval mozno nam idu zuby ☹ este by som chcela stihnut ulozit skrinu tak uvidime ale uz som vyflusnuta

verulka
23. jún 2009

kety, ja sa tesim na kazdy vecer 😀 je to svetlo na konci tunela 😀 vsak to je normlane..lubime ich jak kone, ale aj tak je super, ked konecne zaspia 😅

kety80
23. jún 2009

maly zatial odmnieta jeden spanok asi bude spachtoch po tatovi 😉 aj mala lubi dost spat do 4 rokov mi spavala po obede aspon na 1 hodinu tak uvidime

nicolmt
23. jún 2009

anjelok a co ste si vybrali na krete? bo ja tam mam tiez predvybrane 😉 a nahodou sa tiez leti uz aj v sobotu 😀 ale my predsa trosku neskorsi termin este 😎

kety80
23. jún 2009

verul to mas pravdu a teraz ked budu mat prazdniny tak to si ani neviem predstavit dnes som hovorila muzovi ze ja pojdem na dovolenku sama bral to v pohode 🙂 robila som si srandu ja by som sama nevydrzala ani den mne samota vadi 🙂

kety80
23. jún 2009

anjelok vy uz letite teraz tak stastnu cestu keby som tu nahodou nebola 🙂 a neboj natalka to urcite zvladne lepsie ako vy uvidis 🙂

eviku78
23. jún 2009

baby ale kreta je najveternejsi ostrov. 😲 to nie je moc dobre pre deti. ci? 😀
skuste rodos. ten ma vraj najviac slnecnych dni v roku. 😉

kety80
23. jún 2009

baby tie co mate starsie deti skusali ste dat deti do taboru ja som rozmyslala nad dennym taborom s konmi rano o 8.00 priniest a o 17.00 prideme pre nu tak neviem mala by aj chcela miluje kone ale este takto nikde nebola okrem skolky tak neviem 😔

katuskapd
23. jún 2009

ahojte ja som si dala poradit z casopisu mamina ze zakyntos, tak pozeram uz len tam dovcu 😀
kety su take dni, urcite nemaj vycitky, ja to mam tiez tak. matusko sa naucil hadzat o zem prevalovat sa myslim tym nervacenie a strajk tak parada teraz, za vsetko reve 😠

kety80
23. jún 2009

katuskapd ja len ze pri malej som to nezazila take nervaky uz my to srdce trhalo a nevedela som ho utisit az potom zaspal mozno si to viac beriem ako pri malej

verulka
23. jún 2009

kety, tak to mas suepr spaca..to u mna nehrozi 😀 co sa denneho tabora tyka, to zavisi od malej, ako by to znasala. ALe vek na to ma uplne v pohode 😉 ..moji do taborov nechodia, zatial nebolo treba- chodia na sustredenie z gymnastiky, chodili aj s st.rodicmi na dovcu..tento rok este netusim ako dopadne leto, ale kazdopadne to bude narocne a perfektne 😀
katuska, no nie ste v tom jedini 😉 neboj nic, o chvilku to prejde a potom sa to vrati vo vacsej sile 😅 uz su to velke osobnosti a skusaju co a ako mozu a kedy nam rupnu nervy apod..dalsi level rodcovstva 😀

kety80
23. jún 2009

neviem ci spac spi hodku doobeda a hodku po obede tiez by som rada presla na jeden spanok

katuskapd
23. jún 2009

verulka si ma nepotesila, uz teraz veru nervacim, ked nieco robi so nechcem aby robil a nic nepomaha 😠 veru musim si zvykat ze veci nebudu tak ako ja chcem 😀 , no ale potom hodi ten svoj kukuc, natahuje rucky ze ho mam zobrat, no na zozratie, a to sa mam hnevat, nemozem 😅

kety80
23. jún 2009

katuskapd to poznam s tym kukuc a potom vsetci ze mamickin milacik 🙂

kety80
23. jún 2009

mala mala svoj rezim tym ze cestujeme do BA tak sa mu ten rezim meni a ked sme doma tak potom to ma rozhadzane ☹