Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
4. nov 2009

no idem aj ja kubko hore dnes spinkal 3 hod. tak som rada ze som mohla nieco viac popisat tak zatial sa majte

kety80
4. nov 2009

ja som som rozmyslala este nad tym hovoriacim psom s fhisher-price (neviem presne ako sa to pise) mate ho niekto hraju sa s nim napiste 🙂

verulka
4. nov 2009

ste besne??? to co ste popisali 😕 😕 😕 😀 😀
andul, ako baby napisali..my sme lebkovi- mam muza metalistu a lebky sa mi pacia..ciernu mame ale akurat kuchynu...iank farby mozem- teda az na ruzovu 😅 a byt sisi je uplne super, proste krajsi zivot 😉
kariera- no ja mam velke plany..to ja mam vzdy, bez nihc by to bola nuda 😀 ale ja uz sefa nechcem, tym som si osta 😉 a ani kludna byt nemusi..proste taka pre mna..asi si ju budem musiet vymysliet 😀
evi, podobnu mam doma a fici u nas vcelku fajn..mam ju este po radkovi
jani, chlapi su padavky 😉 su zlati, potrebni, ale padavky 😉
misi, moje deti boli vo vecnom nebezpeci s ich otcom..ale to je len moj pohlad..doviedlo ich to k uzasnej samostatnosti a vedia si zhodnotit svoje schopnosti...proste chlapi su na nieco aj dobri 😉 a ja chcem ip 😅
jani, vedro na halve ide aj u nas 😀
vigantol davam, lebo ma stale velku fontanelu 😉

verulka
4. nov 2009

prva cast odoslana..
pokracujem 😀
vianocne darceky- bude auticko od bruder a drevena hracka z ikei(asi to co spominala kety-), kde sa kladivom zatlkaju take blbosti, dreveny vlacik(svokrovci) a pokladnicku( taku mal po velkacoch a pokazila sa) nic viac 😉
kety hovoriaci psik je u na sod minulych vianoc a teraz fici o 106..doteraz 0b a zrazu najvacsi kamarat 😉
ako drobca mam vybavco, len netusim co hlavne riskovi...ja mam tak zlate deti, ze oni nic nechcu( teda ajka chce malovatka)
nieco som nepochopila, ale uz nemam cas badat 😅

kety80
4. nov 2009

verul - dik za toho psika rozmyslam nad tym sice je dost drahy ale mozno sa mali prinom rozkeca ked bude opakovat dufam ze sa u nas uchyti 🙂
dnes som na kubkovi nasmiala pozorovali sme susedovu macku stale mnaucala kubko z nej nespustil oci ked sme prisli domov dal sa na 4 a mnaucal a lizal zem 😀

andula30
4. nov 2009

Kety musel byt zlaty 😀 Ako Verul ked ste s lebkami stotozneny 😀 fajn ale mne to aj tak pride divne na detsku postel davat ciernu farbu a lebky a to tu ciernu zase mam vcelku rada ale na obleceni 😉 Ked uz je rec o metalistoch a lebkach mam jednu prihodu co mi hovorila moja mama jej znama ma dceru a ta pocuvala tiez ale vazne neviem aky zaner ale proste bola uplne paf z ciernej malovala sa ako zombie...no a chcela aby jej miesto postele kupili truhlu.... 😀 😝

verulka
4. nov 2009

andula 😀 😀
u nas je lebka povazovana za uplne bezny dizajnovy prvok...ale jasne ze z roozumom...napr ja nosim cerne max tricko..ja osm vyslovene modro biely clovek..jasne, ze mam aj ine farby, ale tie 2su moja srdcovka roky..a kazde dieta ma svoju naj farbu..
ja som bola za mladi skor punkoom strihnuta, nez metalom..ja len vyratsamv metalovom prostredi( brat , muz)
jo, fotku hodim na chvilku do albumu( v pozadi vidno kuchynu 😉 )

verulka
4. nov 2009

ta fotka je spred roka...kurnik, riadne som bola gulata 😕

kety80
4. nov 2009

no verul ta kuchyna je zvlastna ale paci sa mi to take nema kazdy super 🙂 a ty ze gulata tak sa pozri na mna ked som videla letne fotky no des 😠

kety80
4. nov 2009

idem lahnut zajtra ideme do blavy babke sa nejako prihorsilo tak chcem ist za nou ledva chodi stale chce spat tak dufam ze nic vazne aj ked v jej veku clovek nikdy nevie ☹ snad ked uvidi pravnucatka tak sa trochu rozveseli

andula30
5. nov 2009

Ahojte kety nech je babke lepsie 😉 Verul ked sa vam to paci 😉 ale v truhlach nespavate???? 😀 😉 a gulata si bola rozhodne myslim ze gulatejsia nez tie lebky 😀 😀

kats
5. nov 2009

babulky, vy ked sa rozsupnete 😀 😀 vsetko poctivo docitane ale reagovat uz fakt neviem na nic 😅
prijemne mi vase prispevky pohladili dusu 😉
kety - dufam ze babku potesite 😉
ja som tiez zastanca farebnosti 😀 ale moj muz ma kroti decentakovstvom 🙂 tak vzdy je kompromis 😅 ale detsku chcem farebnuuuuu

slnyecko
5. nov 2009

Ahoj ahoj,tak konecne prisli tie vysledky a su negativne Tak ak ste poculi nejaky buchot to mi kamen padol zo srdca,ale taky riadny balvan Dakujeme vsetkym co na nas mysleli a posielali positiv energy,dost mi to pomahalo,citala som vas kazdy den len som akosi nemala chut pisat
Inak sa mame fayn,Kubko spava krasne,budi sa len raz na caj a hned zaspi a spi do siedmej niekedy do pol osmej.Matko ma teraz obdobie bruska bolenia tak sa puci celu noc,cvcime kvapky davame a rurkujeme ale efekt nic moc.A Kubko ten sa ani nepohne spi ako zarezany,az mi je to divne,boli casy ked zavrzgala postel a bol hore,som sa bala ze bude po mne,ja som vzdy mala nanic spanok a zavidela som mojmu muzovi ze lahne a spi

anjelok
5. nov 2009

ahojte,
bavite sa o farbach..ako pubiska som mala rada ciernu. aj teraz mozem, ale viac u mna teraz fici biela 😉 moc farebne ja nemusim, ale detska, ta musi byt farebna 😵
steny doma by som farebne nezniesla 😅 cize my tiez sterilna biela 🙂 ked uz, tak len velmi jemne farby, resp. jedna stena v izbe farebna a pod.
kety, myslim, ze by ho havko mohol bavit, hlavne zo zaciatku. natalku zo zaciatku bavil, vtedy bola dost pesnickova. potom dlho dlho nic a teraz sa s nim tiez pohra 😉
prisla som vam napisat, ako dopadla premiera 😀 super 😉 prespala celu noc, o stvrtej sa zobudila, isiel ju muz pohladkat a budicek o siestej..vecer zaspala pred osmou krasne bez problemov 😵
tak sa tesim, konecne som sa po dlhom case normalne vyspala, vecer som dostala, tak mi to dobre padlo aj s paralenom 😅
aj teraz uz spinka vo svojej 🙂
no idem pozehlit, mozno sa este stavim, mam len postelne. a poobede ma caka zubar 😝 😒

anjelok
5. nov 2009

slnyecko tak toto je sprava dna..supeeer 😵 😵 😵 velmi sa tesime s tebou, aj ked s inym vysledkom sme ani nepocitali 😉

nicolmt
5. nov 2009

slnyecko supeer 😅

andula30
5. nov 2009

Slny skvela sprava a brusko nech strajkuje co najmenej 🙂 Leni gatulujem k dobremu vyberu postele 😉

misanik
5. nov 2009

Ahojte,
farby mam rada, ale v byte len take svetlejsie. Biele steny nemusim. Ja sa rada obliekam farebne, zelenu mam velmi rada a namyslam si, z emi svedci 😅
verul IP, no nie je nebezpecie ako nebezpecie 😠
leni, tak skvele, ze postielka funguje. uz sasluzis poriadne vyspat. 😉 nech vam to tka funguje aj nadalej.
U ans noc-nenoc, asi zub, celu noc sa mrncalo, musel spat s nami, ale eln sa prehadzoval. Dala som mu po polnoci aj paralen.
Joj kocky, akurat som vcera rozmyslala, blbosti vam tu vypisujem a podstatne neanpisem. Norko ma uz asi 3-ti tyzden vobec nebije 😵 zrazu to prestalo. Teraz ma straaasne mojkacie obdobie a ked len povieme, ze neico co spravil je au, uz nas hladka, ze "moje, moje" Zacal uz krasne akceptovat aj zakazy. Straaasne je pri tom smiesny. On si vsetko pyta, ze "dam" nie daj, ale dam, a to znamena aj chcem. A ked tusi, ze pyta daco, co nemoze, tka pyta: "dam nedam" a ked povieme, nie, tak sa otoci aa chvylocku si tka zalosne somre: nedam, nedam, mama neda..." tak placlivo, ale prestane hned. Proste zacal byt strasne zlaty, poslusny. Dufam, ze ho neprechvalim 😅 Vonku ide so mnou krasne za ruku, proste pokladik.
Inak u nas zrazu tiez zacali byt v kurze plysaky. Obima ich, bozkava, rozprava im "moje, moje" Hovoriaceho hava nemam, ale asi uz enbudem. Mame uz velke smetiarske auto od waderu kupene z dracika v rozpravkovej cene, kupime nejake tie kocky a uvidime. My si s matom kupujeme spolocny darcek - pekaren na chleba. Zajtra mi ma matko narodky a v sobotu ideme na oravu.

mirka20
autor
5. nov 2009

ahojte 🙂
som tu dlho nebola, nestiham.
precitala som len poslednu stranu, tak reagujem len na to. farby ja mozem. minuly rok u mna letela marhulkova, takze vacsina stien u nas je v otieni marhulkovej. teraz milujem zelenu, tak rebeka bude mat izbu zeleno smotanovu.
vianocne darceky vobec netusim. teraz u nas letia babiky, tak mozno nejaka babika s flaskou, lebo babiky aj krmi.
my sa mame inak fajn. rebeka sem tam vystraja, strasne rada nas pusinkuje, je to take zlate. zubov mame stale 16, vcera sme boli aj zubarky, vsetky zubky ma krasne. drobcek v brusku tiez vsetko ok.

basika
5. nov 2009

Ahojte

slny - super správa.. 😵

leni - gratulka k dobrej noci..

misi - no vidíš, chcelo to len čas..ale neboj..ono sa to vráti ešte.. 😎 pekárničku ste sa rozhodli..muž tiež pokukoval...ale keď zistil koľo stojí koľko stoja veci do nej...tak sa rozhodol a naučil sa sám piecť, miesiť a všetko čo k tomu patrí...a chlebík je mňam

anjelok
5. nov 2009

miska, super, ze vas uz nebije..natalka zase zacala 😠
mirka, ja som minuly tyzden, ked sme boli vsetci u zubara tiez chcela, aby natalke pozrel zubky. akoze vedela som, ze to nebude ake jednoduche, ale ze aspon len take kuk nech jej na ne spravi. tak som ju zobrala do ordinacie, kde s tatinou pustili tu vodu na vyplachovanie a nesla zastavit 😀 😝 no ale po chvili sa zjavil zubar (on je taky pocernejsi z kuvajtu) a na ustach mal rusko. prisiel tak odzadu a natalka sa obzrela, zbadala ho a taky sok chytila, ze juraj s nou musel utekat von nielen z ordinacie, ale aj budovy 😝 ked sa chcel vratit aspon pre kabat, otvoril dvere a reeeev. tak boli vonku 😀
dnes tam ideme zase, tak snad nezbada zubara 😅 ..a je jasne, ze najblizsiu dobu jej ich asi nikto okrem mna pozerat nebude 😒
basika, ved do pekarnicky nemusis davat len tie hotove zmesi, ale aj obyc muku vajcia ..

andula30
5. nov 2009

Tak ked farby tak ja mozem zelenu oranzovu hnedu modru no a na obleceni aj ciernu 😉 Bas nechapem ake veci do pekarnicky? ved tam moze ist normal muka...ci nie?Akoze ked treba tak zamiesim a upeciem aj ja ale nad tou pekarnou som tiez rozmyslala ale tieto vianoce urcite nie mame kupenu dlazbu do domu a do kupelne takze ta sa bude po vianociach klast takze to bude nas darcek 🙂

misanik
5. nov 2009

basi, to by som si musela najst este ejdneho amzela na pecenie, myslim, ze udrzba pekarne vyjde lacnejsie 😀
leni, chuda natalka.
Inak ja som bola ako 6-rocna operovana a operoval ma lekar cernoch a tiez som na neho priserne reagovala, na vizitu ked mal prist mi kuknut stehy som vrieskala, ze cert ide, museli mi ineho lekara poslat, chudacik sa nemohol ku mne priblizit, musel sa citit blbo chudak, ale deti tak casto reagovali, vtedy bolo aj dost nezvycajne vidiet cernocha...

andula30
5. nov 2009

Leni ja si tiez neviem predstavit Simiho u zubara ked sme vcera prisli k dr tak v cakarni maju kopu hraciek, hned sa zacal hrat ale ked prisla dr. okamzita sirena, takze si vobec neviem predstavit ze ho tam posadim do kresla 😀 😀

anjelok
5. nov 2009

inak ja tu pekaren doma mam a vobec nepouzivam..nejak som si k tomu nenasla cestu 😅

andula30
5. nov 2009

Misi ze cert 😀 No u nas by problem s cernochmi nebol lebo simi sa tu obcas aj s cernosskymi detmi hra skor mam pocit ze vyciti dr., aj ked neviem ako lebo v podstate vyzera milo

mirka20
autor
5. nov 2009

leni,rebeku sme asi tyzden cvicili, aby ked povie pani zubarka, ze ma otvorit usta, nech ich otvori. a ona ich naozaj pekne otvorila. ale zas doktorka je mlada baba, kt.to vie s detmi a rusko si nedala, takze sa jej mala nebala 😅

mirka20
autor
5. nov 2009

leni,rebeku sme asi tyzden cvicili, aby ked povie pani zubarka, ze ma otvorit usta, nech ich otvori. a ona ich naozaj pekne otvorila. ale zas doktorka je mlada baba, kt.to vie s detmi a rusko si nedala, takze sa jej mala nebala 😅
pridala som po velmi dlhej dobe zopar fotiek. ak chcete, pozrite 😵

misanik
5. nov 2009

leni, no dufam, ze to enbude dalsi kram do poctu 😅
sestra ma pekaren a pecie v nej taku vybornu vianocku,z e ja kvoli tej vianocke snivam o pekarni 😀 ale aj rada peciem celkovo a chcem ju aj na robenie cesta na kolaciky a tak... nie len na chlebik. Ono nie je jednoduche ani si udrzat nadvahu aj na tom treba pracovat 😀

andula30
5. nov 2009

Mirka ved u nas by nebol problem otvorit usta on ked vidi dr tak ich ma otvorene ked vrieska 😀