Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
24. máj 2009

jani ☹ neboj, matulo si ta uzije..tvoju super starostlivost a zajtra uz bude zdraviii a plany napravite 😉

katka ja na tortu pouzila farbicky z lidla - taka ruzova krabicka s modrou mackou..su tam 4 farby a staci len kvapka a uz to je farebne 🙂

anjelok este raz diky..za vsetkych 😉

jankapo
24. máj 2009

dik, nicol, inak ty si pisala o tej torte jakeby si mala dve ruky lave a este aj krive a HLA!!!
aka krasa...anjelok detto...klobuk dolu, kocice, sme rady ze sme vas inspirovali k takymto uspechom 😎 😀
a este, ty, ja ked som videla tvojho muza skoro som odpadla...ja som si ho totalne inak predstavovala... 😅 ani neviem preco

andula30
24. máj 2009

Ahojte necitala som vas len pozerala torticky a deticky vesetko ako vzdy eno nuno 😉 baby vdaka za podporu vazne nieco take uz nikdy nezazit neviete si predstavit aka dlha dokaze byt sekunda kym si auto robi co chce a vy neviete ako to dopadne 😒 a to nebudem opisovat vsetko lebo su tu aj tehotne ale najpostatnejsie je ze zijeme. Leni no ako to zvladal Simi je tazke povedat reval velmi dlho a potom sa vsetkych bal policajti zachranari... 😒 ....bol to velmi dlhy a tazky den ale vsetko sa zahoji a pamat je milosrdna zabudneme 😉

anjelok
24. máj 2009

jani nellinka je rozkosna na fotkach 😵
janipo dakujem za pochvalu 😉 a dufam, ze matusko bude coskoro ok a nevykluje sa z toho ziadna chorobka 😝
katka uz to budete mat za sebou, este vydrzat chvilku..a ja som pouzila potravinarske farbivo cervene a kupila ho v tescu. bol to taky prasok, muselo sa to zamiesit do marcipanu. inak ja som marcipan kupovala v cukrarni a dal sa kupit aj cerveny. ale kedze ja som uz mala kupene to farbivo, tak sme to farbili doma.

anjelok
24. máj 2009

andul 😔 akoze toto je fakt brutal. chudatko siminko, muselo to byt pre vas strasne tazke 😒 ani neviem co napisat, len sa spolu vela vela vela mojkajte a uzivajte sa navzajom. verim, ze dakujes bohu, ze sa nic nestalo. a boli ste potom so simim aj niekde na kontrole?

andula30
24. máj 2009

Nas hned odvezli sanitky muza jedna a mna so Simim druha a tamnam urobili vysetrenia stalo sa to v Nemecku ale poviem vam som fakt rada ze sme kupili romerku

anjelok
24. máj 2009

daj za mna simimu pusinku, hrdina je to 😉

andula30
24. máj 2009

vykonam 😉

eviku78
24. máj 2009

jani, matuskovi skore uzdravenie. a neboj zvladnes, musis. 😉 🙂

jani - nellinka je ina kocica. vidim,ze ste mali tiez super oslavu a krasna torticka. 😵
ja zla mama som nepiekla, pretoze som sa musela ucit na to sproste pravo a rano pred oslavou som este utekala do trnavy. 😠 😖

a u mna tiez trosku mini depka. pokazili sa nam totalne noci. uz som prestela aj v noci kojit, lebo to uz nezaberalo ani na uspavanie a ani nie je hladna. aj uspavanie cez den je tak trochu v pr...i. sme akurat v obdobi, ked jeden spanok je este malo a dva uz vela. ☹ 😒 😖

eviku78
24. máj 2009

no a do toho som vcera neurobila jednu skusku, takze o tyzdne v sobotu musim opakovat a okrem toho ma cakaju este dve. 😠

anjelok
24. máj 2009

evi neboj, to sa spravi, treba len vydrzat. a nic si z toho nerob, ze si nepiekla, ved emmka dostala kopu krasnych torticiek..este bude mat vela rockov a napecies sa krasnych tort 😉
teraz musis cim skor dokoncit skolu, aby si neskor mohla vypekat 🙂

eviku78
24. máj 2009

dik leni. len neviem ako sa ma cez den ucit, ked celu noc poriadne nespime. esteze mozem aspon rano 1-2 hodky pospat.
no zajtra musim ist bezpodmienecne na vzduch. tak dufam, ze sa vidime na strkovci. 😀

anjelok
24. máj 2009

snad bude pekne 🙂

eviku78
24. máj 2009

leni 27 a slnecno ma byt. 😉

eviku78
24. máj 2009

idem si ja lahnut, lebo kto vie, co bude v noci. bru.

anjelok
24. máj 2009

evi prave juraj vymenil gumy na kociku, takze sme pripravene 😀
dobruuu
a tu je rocna nataly
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
jaj kati a tebe som este chcela, ze podarene fotocky s bodkovanou eliskou 🙂

ka77ka
24. máj 2009

jeej, peknucke fotky...leni, ako pristane natalke ta cyjlamenova farba. 🙂 a spiaca poloha super. 🙂 🙂 🙂

kocky, robila ste niektora na tortu tu hmotu z jojo marschalov???...a dakujem vam za tipy, kde zozeniem farbivo. 😉

matuskovi prajeme aj my skore uzdravenie. 🙂

eviku...eliska tiez spava este 2x cez den...prve spanie mava okolo pol 11 a druhe okolo 4-tej...uz som aj skusala nedat ju spat, ale ona mi nevydrzi byt hore ☹ ...no a potom vecer chodime spat neskoro. 🙂 ja som strasne zvedava, ako budeme zaspavat v demenovskej. 😉 uz teraz mam z toho depku.

anamor
24. máj 2009

caute kocky,
boze citam tie nehody 😢 baby som rada ze to takto skoncilo, vs, andula anjeli strazni boli pri vas, nastastie 😔
leni, jani , nicol krasne torty! baby vy ste nernomalne sikovne!
evi ani ja hlavnu tortu malej sama nerobim - je v hlavnej rezii mojej maminy, ja akurat piskotku jablkovu pre malu spravim....
som normalne v soku z tych nehod 😕 vcera som necitala spatne, nebolo kedy, som tam nejaky kel riesila 😅
bodkovana eliska ozaj nema chybu!

a inak rocne kocky ste krasne vysatickovali a vyparadili 😵 😵 😵 😵 krasne fotky baby 😉

ka77ka
24. máj 2009

bodkovana Eli dnes nemoze zaspat, dakuje za pochvalu a uz sa tesi, kedy bodky zmiznu. 😀 😀 😀

anjelok
24. máj 2009

romi, kati dik 🙂
my mame tiez este 2 spanky..rano okolo osmej a poobede ked spi doma okolo jednej a ked spi vonku okolo druhej (lebo to spi kratsie). takze od druhej (tretej) je potom hore a pred osmou ide spat.

ka77ka
24. máj 2009

leni..to o ktorej rano vstacate, ked prvy spanok uz o 8-mej???...my, ked ideme do skolky, tak o 7-mej, inak do 8-mej zvykneme byt este v posteli. 😀

anjelok
24. máj 2009

kati vacsinou o siestej. ale niekedy aj o pol siestej 😝
no sem tam sa stane ze potiahne do pol siedmej ci siedmej, ale to je skor vynimka. potom vsak ide neskor spat vecer o tu pol hodinku.

kats
25. máj 2009

andula, fuuuuha 😕 😨 este ze ste vsetci v poriadku 😉

baby tie torticky nemaju chybu 😉 a krasne vyobliekane jednorocne kocky 😀

vs3
25. máj 2009

Ahojte babulky,
tak ja som prave ulozila maleho spinkat tak mam chvilocku cas.
Jani Matuskovi prajeme skore uzdravenie, zvladnete to, je snad nieco co Jankapo nezvlada 😵 😉
Babule tie torticky su 😵 😵 😵 😵 to ste ine sikulky 😵 😵 A oslavenkyne su na spapanie, ja som maleho ani nestihla dat do kosielky to bol taky frmol 😖
Andula citam co sa aj vam stalo, prepana co sme komu urobili, hlavne ze ste v poriadku, to je strasne 😕 pomojkaj Simiho 😵
Katka bodkovana Eliska nema chybu 😉
A co zuzkazrzka kde je foto zo svadby????? Asi si uzivaju medove tt 😵 😵
Babulky ak som na niekoho zabudla vopred sa ospravedlnujem 😉
Aha este sa chcem spytat tie co prestavate kojit, al. co ste uz prestali ako to mam robit s prsnikmi? Citim ze sa naplnaju ale nemam bolesti ani netvrdnu . Ja som isla nanho velmi pomalicky, obmedzovala som denne kojenie, teraz uz vecer vobec neponukam a davam max. cez den raz , vcera som nedala ani raz a zlepsil sa aj spanok o 100% okolo 2 ci 3 rano sa zobudi dame si ho k sebe a rano okolo 6 ci 7 dostane mliecko a stavame 😉nemozem tomu uverit 😅 Mam mu dat zasa dnes po 2 dnoch zajtra nie a tak to pomalicky predlzovat a mliecko nebude , alebo ako???

eviku78
25. máj 2009

kati, matuskovi vsetko naaaaaaaj. vitame ho medzi velkacmi 😀 a emmci samozrejme posiela pusu. osobne na strkovci. 😵 🙂

vs3
25. máj 2009

Katuska Matuskovi leti velkaaaaaaaaaaa gratulacia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Juj babulky ako vam ja zavidim tie stretka 😢 🙂

betatka
25. máj 2009

Ahojte

človek tu nieje 2 dni a čo sa tu všetko udeje 😨

Všetkým víkendovým oslávencom všetko najlepšie 😵 🙂

eviku nie si sama kto ma pokašlané noci my už týžden nespime poriadne a žiadne zubadla nevidim že by sa tlačili 😠

Kedže ma to naše male "čertidlo" nenechá písať tak musím ísť 😝

nicolmt
25. máj 2009

dobre rano kazde rano 😝

ako prve matuskovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 🙂

ja som sa uz nadejala ze ideme na jeden spanok lebo ze normal vstavala (az 2 dni 😝) 7.20 no ale dnes poctivo 6.oo 😒 nevadi..moze byt aj horsie ze ano

andula ja som na vas cely den tak myslela, normalne som vcera bola asi najvzornejsi a najpozornejsi vodic v celom MT 😝 ale fakt sa mi aj vyplatilo, lebo daky dava pitomci Blavacky (sorry baby z BA..ale je celoslovensky zname ze znacka BA na aute hrozi problemom 😝) sa rozhodli ze si urobia daku sutaz u nas na vypadovke a misickovali tam bez smeroviek, brzda plyn, po strede cesty..vsak naco jeden alebo druhy pruh 😠 jeden za mnou a druhy predo mnou 😠 😠 zanadavala, potrubila a bol klud 😝 len zacinam mat obavy ake bude sarine prve slovo ked bude tak casto so mnou v aute 😝 😀

jani vsak ja som aj manualne uplne lava 😝 to som nekecala..ja som prototyp "dejte mi lidi ja to udelam" 😝 😀 😀 jedine ta prva nepecena torta je cela moja vlastna vyroba..druhu svokrus robila korpus, kamoska mi doniesla marcipan co jej ostal, farbicky aj srdieckove vykrajovatko a ja som len zapojila fantaziu a napatlala som to tam..tretiu kittynkouvu robila brachova potencionalna svokra 😉

katka ja som skusala tu tortu s jojo cukrikov..teda potah, vcelku to slo, mali sme nacvik ked svagrinka spromovala pred dvoma tyzdnami 😉 ale kedze mi kamoska dala ten marcipan..tak sm uz neskusala znova, lebo s tym to ide taaaak lahko 😕

inak miro je tiez modelar..takze uz viem kdo bude buduci rok robit vyzdobu na tortu 😝 a jani dufam ze ta jeho vyzor pozitivne prekvapil 😀 vzhladom na to ze sedi a nie je vidiet jeho muznu 60kilovu postavu v to verim 😝 😀 😀

jaj, musim sa ist kupat..tento tyzdne bude hard..zajtra ockovanie, stredu nacvik na vystupenie (sara ma z hudobky), svrtok vystupenie a od piatku mamka ruku hore a do nedele na chate so spoluziakmi 😀 😝

eviku78
25. máj 2009

kocky, musim povedat, ze sa mi vcera oplatilo vyzalovat. dnesna noc supeeeer. ale dali sme jej aj trosku nurofen sirupu (polovicnu davku), ci tie zle noci nie su od bolesti. len raz v noci zamrncala a spali sme skoro do siedmej. 🙂
chcem sa este opytat, ako vyzera, ked sa prerezavaju stolicky? a mozu ist skor ako dolne dvojky? lebo ona ma hore, tam kde pojdu stolicky take ryhy. zuby este nie je vidno a neviem, ci je to ono a to je problem nasich nespavych noci. lebo ten sirup jej zase nechem stale davat. este dnes vyskusama uvidim.

veronika s tym kojenim moc neporadim, ja som tiez taky samouk a odstavujem podla intuicie. 😀 vynechali sme nocne kojenie, takze kojim uz len raz vecer pred spanim. no vcera ma dost bolela didka, tak som si musela trosku odstriekat. lebo ja kojim striedavo z jedneho a z druheho. takto mi to ale vychadza, ze z jednej didky budem kojit raz za 48 hodin a to nem dobre. takze jej dam vecer z oboch.

kludne ma preskocte. 😀 😲

eviku78
25. máj 2009

a myslite, ze by som mala radsej to jedno kojenie nastavit na rano? alebo je to jedno, ci kojim vecer alebo rano. trosku vysoka skola toto kojenie. 😀 😝

nicol a supeeeer. ja by som sa uz tiez tak isla niekde vyblaznit. 😎 😎 😝