Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
31. máj 2009

no a musim pochvalit aj ocka nasho..pekne zmenezoval starostliovost a saru..furt dake babysiterky tu...a potom ze pohodaaa ako sme sa dobre mali 😝
a sara ked za nami dnes poobede dosli na chatu ma ignorovala asi pol hodinu...vsetci zaujimavejsi nech mama 😒 a ja ze jej hadam budem aj chybat a dufala som ze plakat nebude a ona 😝 az doma ked sme same boli sa rozhodla ze sa so mnou bavit zacne 😀

basika
31. máj 2009

verul - no užívam si to akoby bola moja posledná MD...

ja teda idem pozrieť ešte Lets dance...a idem spať...zajtrá do práce ráááno..

bleeeeeeeee...ako blbo sa to píše...

jankapo
31. máj 2009

basi, vydrz... 😉

nicol,moja, asi ta opustim, nejak sa mi moc usta otvraraju a zatvaraju...az ma sanka boli...asi treba ist spat... 😅 no a sara je osobnost...neries.lepsie, jakeby ti mali volat ze sa za tebou revom zachadza... 😝

eviku78
31. máj 2009

ahoj mamuleee.
hajim bratislavske farby. net som moc nestihala, finisujem v skole. zajtra ma caka posledna skuska, tak snad to uz budem mat v suchu. 😎
nicol - vitaj doma. sari ta dobre odfajcila 😀 😀 😀 inak to poznam. tatik pride z roboty, este len strkocu kluce a uz bezi ku dveram. ja pridem zo skoly, co som cely den prec, tak si ma ani nevsimne. 😠

noci u nas nadalej hrozne. ale je fakt, ze vcera spala az do osmej, ale to mala este teploty po ockovani a fasla aj nurofen. inak 2 hodinove zurky a zaspavame okolo stvrtej. a zacina sa nam ditko prejavovat. normalne hysaciky zacina chytat. 😲 😀 minule si od jedu sadla na zem, este chvilu a zacne sa hadzat. no mama mia. 😲 😝 😀 😎

eviku78
31. máj 2009

jani - uz nech mas chlapov doma 😵

nicolmt
31. máj 2009

no veru...spat ist treba..posledne dva dni som spala po 4 hodiny..a to ze sa konecne vyspim..ha...hadajte kdo posledny spat chodil a rano o pol osmej uz buntosil 😝 🤐 na nieco je ale ten trening z MD dobry...toto nas uz nerozhadze 😝

anjelok
31. máj 2009

tak hlasim sa aj ja..v piatok sme mali kontrolny odber krvi, som zvedava na vysledky. natalka ma poslednu dobu nejaku cudnu kaku, tak neviem. dr sa vyhrazala gastrom 😝
zase sme nabehli na nepomixovane jedlo, zje menej, ale som sa rozhodla, ze uz to tak necham. nech si zvyka a uci sa. a dnes papala prvy krat polievocku kuraciu, chutila 🙂
ef..coelho, toho ja moozem 😎
jani som rada, ze je lepsie a zajtra uz verim budete spolu. este som sa chcela spytat, ze ake nasledky by mali ostat? moj juraj mal v puberte tiez zapal a odvtedy vsetko ok 😉..a este som ti chcela..pekne meno, tomino 😵
evi..tak natalka to iste. ked ju chcem zobrat na ruky vtedy, ked ona nechce, tak sa kruuuti ako had, jeduje sa, dnes aj normalne plakala, ze nieee..a ked ju polozim na preb. pult konec.. no hotova katastrofa 😝
nicol aj ja som sa dnes zobudla s bolestou hlavy 🙄 ..ale paralen pomohol 😉
jaaj a eliske neviem, ci som gratulovala..ak nie, tak dodatocne vsetko naj naj 😵

anjelok
31. máj 2009

a mame doma naspat cicku..som si aj myslela, ze kto by ju chcel, potvoru jednu chlpatu 😝 😀 ..chuda male, taka stastna bola, ze je opat doma 🙂

eviku78
1. jún 2009

ahojte mamule.
chcela by som zazelat vsetkym nasim drobatkam krasny aj ked uprsany Den deti. 😵
nech su stale take krasne a poslusne. 😀

enajka
1. jún 2009

ano krasny den deti 😵 😵 😵 😵 😵 😵
evke zelam nech rychlo hlasi ze skuska za jedna 😉

kats
1. jún 2009

ahojte krasny den deti 😉
oficialne oslavy za nami 😀 😀 kuk foto

janipo, uz ich mas doma? teraz ty nebudes stihat net len matulka si uzivat 😉 drzime palce nech sa z toho ryyyychlo vylieci a nech sa uz ziadna fuj hnusna choroba nepriblizi !! 😠

kats
1. jún 2009

este doplnim - oslava mala byt grilovacka 😀 takze, martin stal vonku vo vetre s obcasnym dazdom a griloval, pre nas schovanych vo vnutri, masko 😀 😅

evi, co skuska? kedy ides...

nicol, paradny reset 😀 😀

verulka
1. jún 2009

cafte,
no ja som sa zobudial so skrabanim v hrdle..ale kedze viem ako pri tomot akutne rychlo pomoct, uz sa to lepsi 😀 asi som sa malo obliekla na cverajsi vylet- ale akoze konec maja, takze pre mna leto 😀
janka, nas bude zanedbavat...teda dufam 😵
evi, drz sa zajtra a super, ze uz mas pokoj 😉
kats, super fotky 😉
leni, no snad bude natalka ok...a s tym enmixovanym jedlom drzim palce...u nas sa stolicky neprerezali( ako som predpokladala) len ostali napuchnute, ale teraz ho to neboli, takze zase je normlane 😀 jo a uz 3.den pije rano o 5tej 150ml mlieka 😀 miesam klasika sunar s 2odmerkami vanilkoveho 😉 a tym padom spi aj dlhsie 😎 do cca 6,45 😎

jankapo
1. jún 2009

caf mamice a detuuuchy,

verul, tak skoro rano a uz si si hrkla? 😀 Lebo tu na vychode len taketo rychlo-lieciace-recepty mame. 😉

evkaaaa....prajem prijemne prazdniny 😉

kats, este ich doma nemam 😒 idem dnes ale po mamku do nemocky a duuuufam ze poobede aj pre chlapcov- brali mu rano krvicku, musime pockat na vysledok, som dost na nerv z toho
sople ze ma po kolena,ale ze uplne priesvitne, tak aspon to. sa tesim jak ho zas budeme trapit odsavackou... 😖

leni, no s tymi nasledkami, nemusi mat ziadne,asi sme to zle pochopili,len sme automaticky zaradeni do nefrologickej poradne a to je kolotoc odberov mocu...kazdy mesiac myslim, ultrazvuky, ak nic horsie...pri kazdej zvysenej teplote okamzite odber mocu, smer labak.... 😒 tak tesim jak bude male mimi doma a utekaj s vrecuskom zakazdym niekam...ale zas, aj horsie veci su...kym len toto, tak ok, konieckoncov, ved ty sama vies jak to,ste u alergologa, tak ci treba ci nie, odsedis si tam, tu odber, tu test...ale zvladneme,len nech tam nenajdu nieco horsie na tej oblicke... 😝
no musim sa vytrepat z domu, nech mami dlho necaka...

anjelok
1. jún 2009

krasny den deti nasim uzasnym deturencom!!! 😉
kati super fotocky 🙂
jani neboj, nic mu nenajdu a dobre bude. mas pravdu, ked nic horsie, toto prezijete. je to nepohodlne, verim, ale ved mas super muzika, tak to zvladnete lavou zadnou 😉 a drzim palce, nech ma matusko dobre vysledky a pustia ich dnes domov.

anamor
1. jún 2009

ahojte krasky 😉

toto pocasie maprivadza do zurivosti a vyzera ze mala je meteosenzitivna, stale je unavena, ospala, nic ju nebavi /sa jej necudujem, cela mama 😠 / len dufam, ze to ozaj suvisi s pocasim 😅
ale nie to som chcela 😅

Krasne MDD, a dobry tip na MDD dnes v martinus zlavu na vsetky detske knihy 25percent, tak kto nieco chcete objednavajte.
My uz mame tiez konecne vsetky oslavy za sebou ;- a hadam aj ja dnes po dlhsej dobe konecne pridam fotecky 😉

zlatik
1. jún 2009

Caute babule, vsetko naj detickam k ich spolocnemu sviatku!!!!!
My sa mame fajn, len stale soplikuje Viktorko i ja, vo stvrtok ideme na kontrolu, tak dufam, ze budeme dovtedy ok.

Kto s majoviek este dojci????
Ja zvazujem ci pokracovat, alebo maleho odstavit.

zlatik
1. jún 2009

Baby, ako travite s vasimi drobcami den?
Ja mam totiz pocit, ze ja sa mu vobec nevenujem, lebo v kuse varim, upratujem, sedim pri PC a Viktorko chodi po byte, otvara sufliky, skrinky, vybera veci atd. Uz ho vobec nebavia hracky 😒

basika
1. jún 2009

Ahojte...

z práce doma... dnes 3 hodky v práci...dieťa spalo keď som prišla domov...

zlatik - to máš dobre, že toto všeto môžeš porobiť pri malom.. u mňa nehrozíííí

basika
1. jún 2009

veď aj teraz píšem lebo spí....

ajkabezka
1. jún 2009

ahojte...iba na skok 😉
..v so bolo energi na rozdavanie, dnes som absolut bez energi 🙄 , cosi na mna leze- manzu boli v krku..deti dopujem vitaminmi.. 🤐
anamor aj nas kuba je cita na pocasie, takze podla neho spolahlivo poznam zmenu 😉 ..protiva, ufnukany, nevie ci by spal ci by sa hral alebo chodil ☹
...zlatik to iste som robila aj ja u prveho- len bez toho netu ten sme este nemali, a teraz sa venujem detom, ale vsetko ostatne nestiham 😖 - ani dom, ani net, ani upratovat...tak to robim ked spia- v so som skoncila o 0,15..ale som sniesla z povala vselijake nafukovaci blbinky, poumyvala a ked sa kubo vyspi, bude mat zabavu 😝 , dani je tu u nich ticho uz cez hodinu- zrovna lieta s nafuk.lietadlom 😎 ze letime do tuniška 😀 ...a kubu dost bavi sufliky v linke- teda ma vyhradeny jeden, tam ma vselico z riiadov, obcas mu to premenim, aby sa nenudil.. 😝
..idem ja chystat obed, chalani aj s tatkom budu papat mnamicku, ja mam len knekenbrot 😒 - zlcnik a zaludok mi nedaju zjest cosi ine... ☹
..tak krasny svatek vsetkym majovcatkam... 😵 😵 😵 😵 a vobec vsetkym detickam na svete 🙂

zlatik
1. jún 2009

Ajkabezka, no my sme od stredy chori obaja, tak neviem ci su virozy alebo co.

Basika a co robis s malou, kedze si asi vyzaduje viac tvojej pozornosti???

basika
1. jún 2009

zlatik - tak ideme von na deku, trochu po dvore chodíme, idem sa prejsť, pozerame knižky, skladame, hrame sa ale s jednou hračkou nevydrží dlho.., čistime zuby, vala sa po perinach v ramci prebaľovania aj 20 minut sa po posteli vaľame...poobede už príde manža..tak preberá chvíľkove štafetu...tak rôzne..ale nič nejak strašne dlho...v rámci prechádzky ideme k sestre..tam trochu so sestrinými deťmi sa hrá...ale teraz máme zmenený režim nakoľko som musela ísť do práce..tak doobeda sa od tej 8:00 do spánku venuje sestra..

basika
1. jún 2009

Leni - tak skúšate nepomixované...no ja neviem kedy mi sa naučíme a kedy jej nebude problém robiť kúsky pečiva...a tak...rozmýšľam..čo môže mať v tom hrdielku, či nejaký úzky pažerák alebo čo..

skúšam jej stále dávať ale vždy ju napína...aj teraz som volala sestre, lebo som našla z ohrádky plachtu vyzlečenú..reku prečo ...tak jej dala trochu rožka..tak sa pozvracala...dala jej väčší kúsok asi..ja keď jej dám tak také omrvinky sú to..doslovne...keď chcem aby skúsila aj pečivo...

trochu ma to štve...ale hlavne, že je aj mixované to si poviem... ale aj tak...

mirka20
autor
1. jún 2009

ahojte 🙂
zlatik, ja este stale kojim a zatial nad odstavenim nerozmyslam.
aj ked dnes v noci som mala 100chuti prestat, lebo nasa princezna od 00.30 do 4.00 chcela 3krat papat mliecko. o stvrtej ma uz islo picnut 😖
hranie je u nas rozne. varit s malou nevarim, iba ked spi, sem tam povysavam, aj ked nespi, alebo potom ked pride muz a stara sa o nu on.
vsetko dobre nam vsetkym, ved mame sviatok vsetci, detmi svojich rodicov ostaneme do smrti 😵

mirka20
autor
1. jún 2009
zlatik
1. jún 2009

Mirka, a kolko krat denne kojis? Ja len rano, vecer pred spanim a v noci. Ja prave pre taketo hrozne noci, ktore sa raz za cas vyskytnu premyslam nad odstavenim. Ale asi by mi bolo smutno bez kojenia, ja sa neviem rozhodnut.
Mas krasne fotky, nadherna je ta z posledneho vyletu 🙂

eviku78
1. jún 2009

ahojte.
tak posledna skuska za mnou. vysledky este neviem, ale dufam, ze je to v suchu a 4 mesiace prazdnin juchu. 😀 😎
jani drzim palce, nech mas chlapov dnes na 100 brďo doma. 😉 popusinkuj matula aj za nas. 😵

kati - fotky neskutocne. matusko je aky huncut. 😀 🙂 😵

zlatik aj este kojim, ale uz len 1x pred spanim a pomaly uz uvazujem, ze zrusim aj to.

misanik
1. jún 2009

Ahojte mamule, uz sme doma, mali sme sa vyborne.
Idem kuk co tu nove, ale asi enbude cas citat vsetko, tak snad nic podstatne mi neunikne.

eviku78
1. jún 2009

miska vita. 😵 ako bolo u vasich? uzila si si opateru? 😉