Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
30. jún 2009

no kati...chuda matusko, drzim palce, ze"len" zubky

nas mal dnes jedno ocko tak "husto" zaslzene ☹ tak verim, ze do rana nebude nahnisane abo daco. ako mam vetrat auto??? klimu pustam na minimum, a bojim ze to ocko ma z toho... 😨 a mne tehotnej je taaak desne teplooo

jankapo
30. jún 2009

vsetko diskusiechtive zutekalo??? skooooooooooda....

andula30
30. jún 2009

jankao ale ved snad v aute na neho nefuci ja neporadim my sme mali zapalene ocka od porodu skoro tri mesiace

misanik
30. jún 2009

efcso, tak to dufam 😉
janka, matulo musi byt zlaty papkacik, asi by ste mali chodit jedavat k nam 😉 to ocko, drzim palce ench nic nebude. Verim,z e ti je horuco, strasne teplo je v ke, isto ti musi byt tehotnej tazko
ja asi pojedm buduci tyzden zasa k nasim, tak testnem maliny a nejake ine bobuloviny co aj v tej kose vyrastu.

misanik
30. jún 2009

jo a chessy sikulka,
katuska drzim paste nech su to zubky, chudatko ☹
nam sa norko tiez zobudil 21.30 s ukrutnym revoma nie a nie utisit. Neviem ci zuby,a le eviku, ako si ty spominala, aj norko dnes ohryzal koberec v detskej, dokonca aj hryzatko vyhrabal a len tak sliny tiekli ...
Vecer pred spanim sme sa na nom s matom tak narehotali, ze nam slzy tiekli. Chodi nam vypinat telku, tak sme kricali no,no, on samozrejme pribehne k telke so zdvihnutym prstekom a pokrykom no no ju vypne, ked to urobil x-ty raz, mato mu tlapol po rucicke, tak sa na nas otocil, zasa si pohrozil vraj no no sam si tlapol po rucicke a aj tak ju vypol 😀 😀 😀

andula30
30. jún 2009

misi 😀

jankapo
30. jún 2009

Nooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲

KATKO....mozes mi prosim ozrejmit, preco si ma zamiesala do svojho prispevku, prveho po 100 rokoch- a teda ten komentar ku case zuzka.sk versus majovcata?????

Akoze dala som si tu namahu, lebo ze snad len prechodna (tehu) demencia....a precitala spatne o com sa tu ficalo a mam pocit ze chapem dost ale toto jedno nie.

JA som sa snad po prvykrat tuto na fore nevyjadrila ku kontroverznej teme a aj tak som zla? Ci som mimo???? Dokonca som pozerala spat ci nepamatam, nevidim vlastne prispevky, ale vsetko co som k zuzke napisala bolo ze sa nebudem vyjadrovat. Tak toto je sila, podla mna. Odkial si nabrala pocit, ze obvinujem zuzku, ze dala decko do decaku???? To co ma byt toto akoze????

Ostatne mamky, sorry ze otvaram tuto temu a pisem to co mozno patri do IP...ale tiez sa tu stazovalo, ze preco IP a nie verejne, tak ja nemam problem s verejnym prispevkom. 😖

jankapo
30. jún 2009

Miska.... 😀 😀 😀
Vybozkavaj za mna Noruska, ze mi suprovo dvihol pred spanim naladu... 😀 😀 😀
Sak pockaj jak sa zasmejete ked vas nacape pri milovani.... 😀 😀 😀
NO NO NO!!!

ninka123
1. júl 2009

dobre rano vsetkym 🙂 no, my trochu nevyspata noc(teda hlavne ocino), predpokladam zubky, lebo mala tiez vcera ohryzala, co bolo poruke-podbradnik, zips na veste, osusku... a mala som pocit, ze mala v noci aj zvysenu teplotu 😒 tak som dala sirup a 1,5hodky sa umrncaní nosili... Teraz Lula asi dospava noc, lebo chrape, akoby pilila... Dakujem za linky na topanky, musim nieco pozriet, lebo nam brutal rychlo rastie noha...
Pekny dnik vsetkym 😵

verulka
1. júl 2009

cafte,
jani, jasne ze som bola hrda...aj sme sa boli kupat, aj na bikoch, proste krasny den...i ked na zmrzke som nechala skoro 6eur 😝 co sa samostatneho jedenia tyka- ak sa mi necha nakrmit, tak krmim, ked nie, tak mu jednoducho necham misku na stoliku v obyvke a idem prec..on sa nakrmi sam a vcelku cisto 😀
andula, rychlo sa vyliecte..taky nech eliska nedostane..myslim, ze ostatnych trapia len zuby 😉
fotos su supis 😉
aly, gratulka k chodeniu
jo, ja idem off asi tak na tyzden 😀 ideme dobyvat okolie zvolena 😀 tak moc nepiste 😉

misanik
1. júl 2009

Ahojte, my sme boli rano na trhu a suhaj mi cestou domov zaspal. Teraz chrni v kociku, to som straasne zvedava ako sa mu bude spat, ked sa len o 5-tej kojil a na ranajky potom o 7-mej zjedol asi 3 omrvinkyz roska 😠, ja mu davam po navrate z vychadzky jogurt a tka ide spat... no co narobim, inak brutal horucava je tu, rano bolo 28 fuj, uz mame aj byt prehriaty.

janca704
1. júl 2009

Ahojte

MISKA - k tym plachtam - hned po prichode z Jasnej som vymenila a cuduj sa svete! Nepoti sa tak strasne. On sa poti dost a v noci to bolo podla mna prilis, ale teraz je to ooooovela menej. Takze dik za tip, som zvedava, co este Mirka 😉 A ten Norko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

KATUSKAPD, Matuskovi rychle uzdravenie, nech to nie je nic vazne.

NINKA - zubky nech su rychlo von 😉

ALY - kranse fotky, tiez ta posledna je svetovaaa a nech je Alexik do dovolenky v poriadku a uzijete si ju 🙂

Ja som vcera objavila dolnu prerezavajucu sa stolicku. Tak uz su tie 4uzasne noci vysvetlene. Dnes som dala Viburcol, myslim, ze zabral, celkom sme sa vyspali, aj ked hore uz o 5:30 😠

misanik
1. júl 2009

verul, uzite si zvolen 😵

misanik
1. júl 2009

janca, ak ta to potesi, my sme hore od 4.45, teda aspon ja, norko asi skor ale az vtedy prinutil vsat uz aj mna 😀

janca704
1. júl 2009

Misi, nepotesilo 😀 Pre mna je cokolvek pred siestou vrazedny cas na vstavanie 😠

zuzka.sk
1. júl 2009

Jankapo :
Katko Ti napisala, lebo si dala tu namahu a nasla si, preco vlastne vznikla cela kauza Zuzka.sk.
- najdite si to sami, strana 31.... kopirujem :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jankapo • 1d, 27tt • 5. máj 2009 o 15:50

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ok, tak efcso odisla, mozem konecne napisat...

ja sa furt tak tesim ked dakto napise ze jeho dieta je v comsi skvele a hodne popredu....akoze divna som, ale mna celkom uspokojuje, ak je matulo povedzme ze sedy priemer podla mna je genialita obcas (dost) na skodu
napr. taka blbost, ze potom musi clovek dat decko do skoly pre nadane deti...nosit ho kdesi na druhy koniec mesta... a potom si jasne, ze zacne sam sebe vraviet aky je "iny, lepsi, nadany"....a najhorsie ze potom sa tie decka zaclenia do reality a upsss...akoze nechcem to tu moc rozvadzat, kto vie o com pisem, vie, asi som kus predumana pedagogicka...
asi tolko, hlavne ze sme zdraviiii....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toto je podla mna ovela arogantnejsi prispevok... a ked si teraz zoberiete moju "arogantnu" reakciu na toto, tak si myslim, ze to bol len slaby odvar, to, co ste mi tu vypisovali, ako som sama pasovala moje dieta za genialne .. ale co uz, davova psychoza tu zaposobila.

Mna uz to tu nebavi rozoberat, ale volala som s Katko a ona si dala tu namahu a vyhladala si to cele, aby to malo aj hlavu aj patu a nema cas to momentalne chodit sem komentovat, tak ma poprosila, aby som to sem hodila. Dufam, ze uz je to vsetkym jasne, ako to bolo. Aj tak si myslim, ze Katko napise nieco aj sama este k tomu.

MOmentalne aj my riesime zubky - stolicky, vobec som netusila, ze zubky mozu sposobit aj soplik aj hnacku... teplotka je ocakvany priznak, ale hento som nevedela a povedala mi to az pani v jasliach. Tak si tym prechadzame ako vsetky ostatne, davame Ibalgin sirup v noci, ked je velmi zle a ... snad to rychlo vsetkym miminkam prejde.

Vcera bola u nas taka burka, ze nam nesiel prud do 2.00 rano, tak sme kupali Sasku pri svieckach, juuuuj, to bola zabava, teda hlavne pre nu 🙂 A pre nas zmena.

A dnes ideme zaplatit dovolenkuuuu, nechcem sa moc tesit, aby sa nieco nepototo, ale neda mi to a tesim sa.
Ideme len do CHorvatska, ale prvy krat s malou k moru, tak potom mozno prihodim sexi fotky v plaveckach 🙂

Jo a tie baby smiracky, to mi jedna po druhej popisali IP, tie maju na to svoje dovody, preco neprispievaju, ... ved toto je verejne forum, tak preco by si nemohli len citat. 🙂 Ani neviete kolko inych ludi Vas tu cita... a smiruje. 🙂 - POZDRAVUJEM BABY SMIRACKY 🙂

Topanocky kupujeme stale SAnte, maju dost dobry vyber, a na von kupila sestra malej NIke tenisky, aby mala pevnu patu a kozene su, tak ked stale prsi, tak nech je v suchu.

Musim ist pracovat maminky, mozno este napisem, a uz sa neurazajte, nech si kazdy napise vlastny nazor... a niekedy nech napise uz len preto, aby len povedal, ze "ola ola, sme tu, sme zdravi a happy, ale nemame cas, ale chceme vas len pozdravit", ved na tom nic nie je. Kludne sa pochvalte, ved ste vsetky hrde maminky, snad nebudete na svoje deti nadavat, ja uz sa moc nechcem, trochu som este znechutena... Saska strasne vela rozprava....aj by som Vam napisala co vsetko... ale nechcem. Ale to ma prejde. 🙂
Caute zatim, pekny den. 🙂))

katko
1. júl 2009

Tak predsa-aj ked mi to cele uz pripada smiesne,ako tu s tym verejne obtazujeme baby,ktore to vobec nezaujima-ale nech je po Tvojom Jani-venujem tomu este nejaky ten cas-to co Zuzka skopirovala je Tvoja reakcia na jej prispevok,ze Saska oslavuje prvy rocik a co vsetko sa uz spolu naucili! O dva mesiace prispela dalsim prispevkom,ktory pripadal povysenecky,arogantny a pod. dalsim trom damam,ktorym som si ja dovolila oponovat svojim pohladom na vec. Prosim Vas uz nerieste neriesitelne, nerozculujte sa a nehladajte v nasich prispevkoch len to negativne-dali sme ich tu trosku viac-nepovsimnute.Dakujem za pozornost, ktoru spominane damy-rozculene venovali mojmu prispevku.Je to uz cele smiesne a nemienim tomu venovat viac energiu-idem sa venovat svojej dcere,rodine,kamaratkam.Prepacte a majte sa krasne-verejne aj neverejne 😉

jankapo
1. júl 2009

Jaj, som nevedela,ze kauza vznikla uz 5.maja.... 😕 To sa este odvtedy taha???.... 🤐
Ale ok, akceptujem, viac nekomentujem.

eviku78
1. júl 2009

nooo, tak neda mi nezastat sa janky. len mi skuste vysvetlit, co ma jej prispevok spolocne so zuzkinym. hmmm? preco sa miesaju hrusky s jablkami?

a este jedna vec ma zaraza. obe tvrdite, ze ako nemate cas na konika a venujete sa detom, manzelom, kamaratom a pritom mate uplny prehlad o prispevkoch. dokonca lepsi ako my, co sme tu pomerne casto. 😀 to je nejake cudnu nie? 😲 🤐

eviku78
1. júl 2009

a je zvlastne, ze jankin prispevok pripada arogantny len vam dvom. 😉

eviku78
1. júl 2009

a ked vam teda taky pripadal, preco ste sa neozvali aktualne 5. maja? 😎

basika
1. júl 2009

Aaaahojte, dieťa spí...tak som priskočila...

nemám nič proti šmírovačkám...však o tom je verejné fórum, aj ja si idem inde prečítať občas..ale prehľad nemám aj tak....

fuj, dnes hic...uvidíme..možno vitiahneme bazénik.. a bude člapy člapy...

basika
1. júl 2009

OTAZKA:

Ako ohrievate deťom jedlo?...ja stále vo vodnom kúpili v poháriku...používa niekto mikrovlnku?
Z čoho zarábate miečko? Vodou z kohútika? Ja stále varím Lucku.

eviku78
1. júl 2009

basika, ja ohrievam v mirkovlnke. ale zvykla som varit kazdy den, tak som nemusela ohrievat. ale teraz uz varim na 2 dni. asi pred 2 tyzdnami som zacala pouzivat vodu z vodovodu. ale na pitie jej ju este prevaram.

efcso
1. júl 2009

jooooooj 😒 😖 😔 😕 😨 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

basika, ja ohrievam aj v mikrovnke. pouzivam stale vodu filtrovanu (BRITA) a tu prevaram.

misika, ja som sa tiez zasmiala na noruskovi 😀 . ja ked olivii tresnem po ruke, tak na mna kasle nadalej.

efcso
1. júl 2009

zuz - dovolenku doprajem, ale zaaaavidiiiim. aj ja by som sla, ale akosi financne nam nejde. ale romco ide na tyzden, dostal vylet do korei, tak sa tesim, ze si aspon on oddychne a uvidi, co by neuvidel jakziv.

basika
1. júl 2009

ef - do korei 😨 však to hen za rohom...

misi - Norko je srandista

enajka
1. júl 2009

neda aj mne nezareagovat naco je toto dobre?
rozpravate ako nepochopite naco to tolko rozoberame a same to tu stale pripominate uz sa ta tema pokial viem uzavrela asi 3 krat a ty sama ju zuzka stale otvaras akoze naco?

tot len moj postreh

no dnes mame akysi cudny den nelly uz od piatej hore a po hodine spanku na obed zase hore akoze nechapem co snou je asi nas tiez trapia zubky.mame zatial 5 zubkov tak ocakavam boom 😵 narastu

tiez ohrievam v mikrovlnke

inak paradne foto ste pridali norko so simonkom su ini fesaci 😵

zuzka.sk
1. júl 2009

Eviku78 - to koho tym myslis, ze "vy dve"?

Ef - tesim sa uz na dovcu, prave sme ju cez obed boli s manzelom zaplatit, potom sme si zbehli v klude na obedik a rozoberali ako spravime cestu, lebo nasa mala neprespi v aute viac ako hodinu, tak skusime ist na noc, mozno vtedy prespi viac. Z toho jedineho mam velku obavu, ale sak.... ide s nami aj sestra aj svagor, tak aspon bude fun. Joj, nechcem sa tesit, ale ... uz je to o chvilku.

A jedlo - resp. kedysi mlieko - som ohrievala asi 2 tyzdne v tej ohrievacke a potom som sa na to vykaslala a uz len v mikrovlnke - vsetko. Vodu pouzivam prevarenu, normalnu z vodovodu. 🙂

efcso
1. júl 2009

nemame tu mediatora?