Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

basika
8. sep 2009

misi - nooo úúúúúúúžasné...musíš byť vyspatá do ružova...pokus vyšiel..teším sa aj ja

eviku78
8. sep 2009

misi, co to citam. 😵 drzim palceky, nech to tak ide dalej. 😉

ja dnes nic moc den. dosla mi mrcha a este som sa aj dozvedela, ze sme v praci prisli o dost velkeho klienta, takze vobec neviem, co bude s nami. ale mozno ma vyrazia a budem v klude dalej na materskej. 😀 treba to brat pozitivne. ale ci sa potom pojdeme past, to neviem. 😀 😀 😀 😎

misanik
8. sep 2009

toto je slubene video co robil v nedelu vecer ked mal uz spat :

https://www.youtube.com/watch?v=r5IpezHiucU


tu aby ste videlia ko nam upratuje:

https://www.youtube.com/watch?v=rSf4Cxrg480


a toto vystrajaju s ockom v kuchyni :

https://www.youtube.com/watch?v=wv1ls-O7S74
misanik
8. sep 2009

ef, teraz citam svoj prispevok, aby si si nemyslela, ze zijem v predstave, ze kto uci nema co robit, ja som to myslela tak, ze ked budes cast dna mimo olivie a potom sa vratis k nej, bdes mat aj zmenu a budes si ju o to viac uzivat 😉

eviku78
8. sep 2009

miska uuuuuzasne. 😵 a blisli sa tam aj tie nove gumaciky. 😀

misanik
8. sep 2009

hej, vcera ich cely den roznasal po byte 😀

katuskapd
8. sep 2009

misanik super videjka, krasne pomaha s metlou 😀
a super ze ste sa uz vyspinkali, nehc je to uz len lepsie a lepsie 😵 😵

misanik
8. sep 2009

evi, ta praca ma mrzi, snad sa to utrasie a budes moct nastupit

eviku78
8. sep 2009

misi, nejako bolo a nejako bude. aj nenastupit ma svoje vyhody. 😵

basika
8. sep 2009

perfišné videjká...

evi - ☹ práca

verulka
8. sep 2009

evi, neboj nic, bude ako ma byt..mozno nakoniec budes retazit materske..alebo dojde novy klient..alebo to jecele, len aby tvo jnastup do prace bol v miernejsom tempe..to zhodnotis az o nejaky cas 😉
misi, parada, sa etsim s tebou...videjka mrknem vecer..u nas sa totiz spi 1 a 20min, cize uz mam poobednu sluzbu 😝

ludka_r
8. sep 2009

No krásny je ten Norko... 🙂 A ako pekne telefonoval... 😉
Eviku, snáď to nebude v práci také zlé...

kety80
8. sep 2009

ahojte

misanik - krasne videa norko je krasne deculo s telefonom nemal chybu 🙂
evi - dufam ze to budes mat v praci ok a mozes este pokracovat v materskej alebo ostat este tehu 🙂

nicolmt
8. sep 2009

miska super 😅 sa tesim moc s vami 😅 inak norko uz uzasne rozprava..normalne "vety" 😅 a super ze norko lepsie spi sam v izbe, vsak uz su to velkaci 🙂
evi(ku) super postoj, ako bude tak bude..nakoniec to aj tak bude dobre 😉
efco neboooj do aprila je tolko casu, este niekolkokrat si povies dovtedy ze ako sa tesis si ist odychnut do prace 😉
no ja frajerim, uvidim co budem pisat po 1.10 😝 uz sa zacinam trosku obavat, teda nie ako to zvladne sara, tej je to dost ukradnute myslim 😖 ale ako ja 😝 mali by sme pomaly zacat nacvicovat so svokrou ako bude s nou a aj spavat u nich a mne sa do toho vobec nechce, aktualne ju nechcem nikomu ani pozicat 😕 a aj to ze mame ocka cely tyzden prec aje len mooooja mi maximalne vyhovuje 😕 no trafena som, nie 😀 😀
basika tebe len tolko, sara by vobec nezjedla takuto konzistenciu jedla-obeda, my mame stale babatkovske 😝
my sme boli dnes na ockovani, sara hrdinka, som ju pripravovala ze ideme k tete doktorke ze ju bude vazit a robit pich zazracny liecik..nacvik bol obry, aj jej doniesla v ruke priorix a dala tete doktorke ze pich pich ale dako som ju neupozornila ze aj do ust budu pozerat tak to ju zaskocilo a zas zachvat 😠 potom uz ale klud, vsetko slo podla planu, aj vazenie aj pichanie to uz bola v pohode 😅 tak si musim zapamatat nabuduce ze jej to musim komplet vysvetlit 😝
ideme este niekedy v tyzdni na krvny obraz bo sa dr cosi nezda, ze ma daku divnu farbu 😕 ci to je len tym opalenim a vyblednutymi vlasmi, ci jej nedavam moc mrkvy no daco daco...proste ze ak nie som proti tomu a myslim ze ju to moc nezatazi ze by sme mohli ist, len odber z prsta ..to zmakneme ..len si musim nacitat ze co tam budu robit nech viem ako ju pripravit 😀

verulka
8. sep 2009

nicol, to je normalne, ze ju nechces nikomu pozicat 😉 hlavne pred nastupom do prace 😉 a co sa nepaci dokine, ze je bleda? iank to je velmi dolezite, vopred vysvetlit dietatu, co mu bude doktorka robit..vyslovene neznasam ,ke dmatky enpovedia dietatu, ze ide na odber, aby sa zbytocne vopred nebalo 🙄 🤐

basika
8. sep 2009

Ahojte...

nácvik k Dr. aj my sme robili....lebo akosi jej začalo vadiť už aj počúvanie..tak som pred vyše 4 mesiacmi zadovážila detskú lekárničku na hranie... a počúvame bábiku, picháme injekciu...málo to nejaký účinok... predtým ako sme mali ísť na poradňu sme sa s tým nejak nehrali..akonáhle som vedela..že idem ena poradňu celé dobedie sme bábiku počúvali.. 😀 😀 😀

nicolmt
8. sep 2009

verul dik 😅 uz som sa obavala ze som rozdvojena osobnost 😝 ked mi uz asi hodinu ruci za usami mamiňááááááááááá mamiňáááááááá tak by som sa najradsej okamzite odteleportovala do prace 🤐 a niekedy sa uz tesim nech vstane a mozem ju vystiskat 😕
no a dr je praveze divne ze je taka tmava 😲 ale som jej hovorila ze my nie sme vonku len cez obed ked spi inak pernamentne..pretoze ja ficim na slnko 😀 pevne dufam ze to len nahodou schytala po nas idealnu kombinaciu, blond vlasy a modre oci po mne a snedu plet po ockovi a nie zltacku ale daco podobne 😝 🤐 uvidime..
inak tiez nechapem mamicky co cely cas klamu dietatu ze sa nan dr len pozrie a pritom idu na ockovanie, vsak sa nedivim ze tam potom dieta vyvadza, vsak aj ja by som 😀

kety80
8. sep 2009

nasa kristinka sa boji injekcie ako cert tu musia asi 4 drzat kope myka sa no hroza uplna hysteria inak ja som v dectve mala tiez paniku s injekcie ani teraz mi nieje moc dobre ked mi beru krv rano krce takze asi po mne 😒

verulka
9. sep 2009

nicol, jaaaj, tak to je uplne v pohode...moji velkaci zdedili presne tu kombinaciu- svetli a opaluju sa do tmava..Ron vyzera ako minimalne arab, ale om je tmavy furt, aj ako babatko 😀

ludka_r
9. sep 2009

Vidíte, a ja som stále brala Vilka ako bábätko, tak keď sme šli k doktorke, tak som mu vôbec nič nevysvetľovala... No a možno som aj mala, lebo len čo som ho posadila na váhu, už spustil plač... ☹ Teraz chcem tam ísť až niekedy v zime, ale zase len na očkovanie... Chúďa moje, ja ho tak trápim.... 😨

mirka20
autor
9. sep 2009

basika, hadaj, co sme mali vcera na veceru 😅 si ma navnadila na zapekanu brokolicu, tak som ju vcera robila. mnamky. aj rebeke chutila 😵
miska, gratulujem k super rannemu budicku. snad to bude uz len lepsie a lepsie 😉 idem kuk tie videjka, sa na ne tesim 😵
aj ja by som chcela taku kombinaciu, ze svetle vlasy, tmava plet. ja mam svetle vlasy, bleda plet s pehami. a ked sa opalim, tak do cervena 😖

mirka20
autor
9. sep 2009

tak sme si s rebekou pozreli vsetky. uzasneeee 😅 sme sa nasmiali

kats
9. sep 2009

miska - norko je uzasny 😵 😵 ako si keca do telefonu a vytaca cislo 😀 😀 som vam okukla aj vsetky ostatne vikejka 😅 😉 ( inak mojho mata som nalakala hlavne na tvojho 😀 😉 )

ninka drzim palce nech je to ta idealna krasna tvmavo blondata kombinacia a nic ine 😉

u lekara - matusko ma nasu dr rad, hned sa vali k stolceku s ceruzkami, vsetko jej dava, otvara usta, len ho vzdy nastvu pichom ale to len zvreskne a je ok... no ale zacnem asi uz aj ja vysvetlovat 😅 ved je velkac 😀

misanik
9. sep 2009

ahojte, dakujem velmi pekne za pochvalu videa 😵
ninka, co vety, aj suvetia a z raz zistime co to stale hovori, to bude este sranda 😀
norko ma tiez rad lekarku, on sa rad nechava obzerat a babrat, troska ho rozladi ak mu kukne do krku, ale ked mu potom dovoli dotknut sa stetoskopu, tak to je fajn, vazenie zboznuje, on sa doma vazi kazde rano 😉 ja ho vopred nepripravujem, ale ked ideme dnu poviem mu co bude, ak ideme na krv, poviem mu, ze bude pich do prsta, s matom sa stale hadame kvoli tomu, ja chcem aby videl co s nim robia (to podla seba, ja musim kukat) on chce aby som mu zakryla oci...
no a mali sme uraz dopoludnia, asi nas ocko nepochvali ☹ sa norkovi smykla nozka na obrubniku a trafil celom zeleznu lavicku, ked isiel spat, bolo uz vyse hodiny po pade a stale mal na pol cele dierkovany vzor z lavicky ☹ chudatko moje.
noc bola nic moc, detailami ani nezatazujem, ale konecne vstavanie az o 7-mej 😵
norko teraz vobec nie je mamickar, mna ma v celku na haku ked je doma mato, tak len jeho chce, ked sme sami, tak berie aj mna ked nie je nic lepsie 😝 poviem vam, obcas ma uz ziarlivost chyta... 😉

basika
9. sep 2009

Ahojte

misi - tak to dobre so vstávaním... išla si podľa mliekového scenára z predošlého dňa? A úraz 😒 au, až ma zabolelo..juuj.. ☹au.

no niečo na mňa lezie, ale manžol to nie je 🙂 ... niečo nádchového typu, manža má inú priateľku..(angínu) s ním sa teraz nekamarátim...som zvedavá čo nás čaka... 😒 ☹ ☹ dopujem sa vitamínmi.. uvidíme či to neobchytí aj Lívia... ☹

kats
9. sep 2009

chudatko male 😒 ale neboj norko je chlap a vzorka zmizne bez stopy a nasledkov 😉

basika - choroby nic moc 😠 my sme mali od pondelka 2dnovu grcaciu virozku.... svokra a svagrina nam 'zabudli' povedat ked sme k nim prisli, ze mala neter osablila v noci cely byt 😠

😀 😀 neviem ci vam to mam vobec napisat 😀 😀
.... vzdy ked je na dvore psacie hovienko, tak matusko beha okolo, ukazuje nanho, krici na mna, uteka do garaze pre lopatku a musim ho okamzite odstranit..... dnes som poobede volala s kamoskou, vidim matuska ako si spokojne nesie lopatku z grilu - no co ved bude trosku od uhlia.... dotelefonujem.... stale ticho... idem ho hladat 😀 a on uz na pol ceste s hovienkom na lopatke... ale asi mu par krat spadlo 😝 kedze komplet ruky, bodyno, teplaky aj sadalky ohovneneeee .... som nevedela ci sa smiat alebo plakat 😀 😀 tak dolezito a spokojne sa tvaril aky je sikovny 😀 😀

verulka
9. sep 2009

kats a nie je vari sikovny 😀 paradna historka 😀 😀 😀 😀 men dnes ron stal komplet obleceny po clenky v potoku na zeleznej 😀 a tvaril sa, ze je neviditelny 😉

verulka
9. sep 2009

misi, co by vas nepochvalil, vsak sa mohlo stat kopa fakt vaznych veci..niorko je ok a aj bude 😉
ja som bola teraz vecer kupit baterky do knizky a mam od rona uz 15min pokoj 😎

anjelok
9. sep 2009

ahojteee baby,
nesiel nam dva dni internet 😝
vcera krvicka, zvladla celkom v pohode, vysledky az o 2-3 tyzdne 😒 dovtedy ze obmedzit mliecne.
misi super finta s tym mlieckom, len tak dalej 😵 a gratulujem k odstaveniu 🙂 mna to este len caka...aaach jo. inak ked tak rozmyslam, tak nas tu uz vela kojacich nezostalo..anamor, janca..este niekto? 😕
videjka suprove 😀
kati jasne, ze matusko je sikula 😀
..natalka tiez zacina nosit veci na miesto. aj vacsinou posluchne, ked jej poviem, ze nech odnesie nieco na miesto 🙂
ninka neboj, nic to nebude, aj natalka je opalena 🙂 ..a dobry napad s tym nacvikom k dr. mna to tiez este nenapadlo.
basika gratulujeeeeem, tesim sa s tebou 😵
evi neboj, bude ako ma byt 😉
ja som vcera mala zly den, ale dnes uz fajn, tak sa tesim 🙂 mam novu vonavku 😵

anjelok
9. sep 2009

jaj a natalka veceriava bud kasu alebo to co ma na obed..kedze jej to striedam, tak si da aj kasu. napr. vcera a dnes nechcela obedovat, tak dostala na obed kasu a obed na veceru.
inak bola nervna posledne dni (a ja tiez 😅 ) a prerezali sa jej uz ocaky konecne, uz chyba len jeden dolny pravy a mame pokoj 😝 teda dufam 😅