Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

andula30
4. nov 2009

zeby som mu kupila babu???

anjelok
4. nov 2009

evi myslim, ze tych 33 jej bude bohate stacit 😀 ale pozriem aj tie ostatne linky, uvidim, co povie juraj na to. ale nam sa z lega pacia aj ine veci aj ked je to strasne drahe. napr. ta zoo alebo farma, ale to az ked bude vacsia.
veroni ako? uz lepsie maximko, zubky su vonku? link na postel nemam, ale skusim pozriet nieco podobne.

basika
4. nov 2009

bože tí chlapi, manža teraz prišiel domov..tak debatujem o tom ORL, že ak nááááhodou teda pôjdeme s Livkou, že teda mal by aj on sa dať zároveň vyšetriť, lebo tiež neskutočne chrápe a aj nádchy máva, pocit plného nosa a inak mu to povedali ako ďalšiu inštanciu po spánkovom laboratóriu kde už teda bol..no mali ste vidieť ten pohľad...totálna neochota...hrozné niečo...a to som myslela, že keď teda by sme tam už išli s Livkou že by sa zároveň aj on dal vyšetriť...samého len tak by som si ani neodvážila ho tam poslať...len tak..

anjelok
4. nov 2009

evi no ved kazdy mame nejaku uchylku 😀
andul no a? s tym nic nepokazis..aj natalka ma auto 🙂

nicolmt
4. nov 2009

leni no presne tu zoo alebo farmu jej chcu kupit starky...ale neviem, fakt cena 😲 a ci sa s tym vyhra ked sa tam toho moc nestavia.. 😕 a ma vlastne aj podobne uz..

anjelok
4. nov 2009

basika, len ten livkin orl bude asi detsky. aspon my to tu mame tak rozdelene.

andula30
4. nov 2009

Leni uz som nad tym rozmyslala lebo vzdy ked sme v obchode tak sa postavi pred figurinu a rehoce sa na nu ale to by bola asi velka baba 😀 😀 Basika ved neumiera a ty chces aby isiel dr???

kety80
4. nov 2009

no tu sa to rozbehlo darcekmi my sme kubkovi kubila taku zatlkacku aj kladivo k tomu je tak uvidime jeho zaujimaju naradia co ma tato tak este nejeke pozriem v draciku inak ani neviem co mam kupit lebo vela hraciek ma po kristinke a kika chcela od jeziska skolsku tasku ked ide na buduci rok do skoly 😉

anjelok
4. nov 2009

ninka podla mna s tym sa zabavia vac vacsie deti. ja zatial skusim len kocky, prip. vlacik a uvidim, ci ju to bude bavit. ved este bude mat aj narodky 😉 a este aj vela vianoc bude 🙂

andula30
4. nov 2009

baby teraz od veci ale som tupec co mam stlacit na pc ?? Neviem co som stllacila ale mam to nejake zmensene ostatne stranky su v pohode len na kona potrebuje mikroskop 😝

andula30
4. nov 2009

Kety aj nasho bavi tatove naradie ale ked mu dam hrackarske tak to ho nebavi ja neviem ako moze vediet ze to nie je skutocne

anjelok
4. nov 2009

andul vpravo dole by si mala mat taku lupu a percenta, tak to stlac a navol si vacsie 🙂

nicolmt
4. nov 2009

inak co mna baby zas napadlo! ze stretko 😕 kamosky z levicat augustoviek 07 maju teraz v novembri tu www.umlynarky.sk a ja im zavidim 😀 nebolo by to super? inak aj ine penziony a pod sa teraz idu potrhat za klientami lebo kriza, ludi malo, aj deti zrazu nevadia 😝 normalne im pripravia aj tu zimnu zahradu aby mali kde deti behat a aj ponika na vikend objednaju, detske stolicky, postielky pozhanaju..a vcelku blizko od vsadial je to 😅 a mne sa paci ze aj voda a masaaaz 😅

kety80
4. nov 2009

andul - aj nas kubko sa hra s kikinou babikou ona ja place aj dudku ma tak jej ju stale dava aj cajik ano pri tom mlaska taky je podareny 🙂

kety80
4. nov 2009

anjelok - tu farmu mame aj my a celkom sa to ujalo 🙂

basika
4. nov 2009

leni - v tom medicentre bude určite aj ORL pre dospelých..ale jasné, že tam pôjde..len s akou ochotou a že to robí pre mňa...

no idem pozrieť dieťa.. spí už od 12:30

eviku78
4. nov 2009

nicol, ja ideeeeeeeeeem. 🙂

kety80
4. nov 2009

este mam jeden typ na vianoce nas kubko sa rad hraje aj kikinou kuchynkou na varenie napodobnuje ma ako varim tak som sa na nom minule nasmiala 😀

andula30
4. nov 2009

Leni dik ale nechapem bo ja ziadnu lupu nevidim 😠 no moje uz zacina mravcat

nicolmt
4. nov 2009

andula CRTL + na zvassenie 😉 a kein stres ja to prepinam casto 😝

anjelok
4. nov 2009

basi ved ju nechaj a uzivaj si volno, moja spi od dvanastej 🙂
ninka no znie to lakavo..aj ked teraz pred vianocami treba setrit aj dovolenku, aj peniaze 😅 sak rozbehni zas temu stretko 😉
kety a bavi to aj teraz kubka?

andula30
4. nov 2009

nicol ctrl plus co?

nicolmt
4. nov 2009

crtl plus

nicolmt
4. nov 2009

a na zmensenie crtl minus 😉

andula30
4. nov 2009

ja uz som pochopila 😀 😀 mam to 😀 😀 sisi a este aj pribrzdena 😀 😀

kety80
4. nov 2009

anjelok - no bavy kiku uz nie ale inak teraz ju zacina rozoberat (kubko) tak neviem ci dozije konca roka 😲

nicolmt
4. nov 2009

andul vitaj v klube 😝 😀 😀

andula30
4. nov 2009

no ja idem lebo muz ho zjavne ignoruje tak zatim 😉

kety80
4. nov 2009

andul - nic si z toho nerob ja a pc nie sme kamarati ked sa mi nieco stane s pc alebo nieco neviem tak muz mi to pomoze uz je zo mna niekedy na nervy ked som sem prvy krat davala fotky to ste mali vydiet myslela som ze ma vyhodi aj s pocitacom 😀

kety80
4. nov 2009

a s tym stretkom bude asi lepsie az po sviatkoch teraz toho bude vela