Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kety80
18. nov 2009

ahojte 🙂

tak dnes uz trochu lepsie len dudel z ust neda ani nahodou a jedovanie tiez neprestava si asi kazdy zub musime poridne uzit ☹ a tvaricka uz nieje taka vyhadzana takze 6 to nebude ja som si potom spomenula ze som mu dala iny krem na tvar tak to mohlo sposobit aj to
evi - drzim palce na skuske urcite to zvladnes si sikulka 🙂
hodmon - my mame ten stupienok z ikey ale aj tak mu umyvam ruky ja lebo asi by bol cely mokry

kety80
18. nov 2009

moju babinu zajtra beru do nemocnice na na kopletne vysetrenie a dostane pristroj na srdce tak som s toho vsetkeho na nic len dufam ze bude v poriadku lebo uz dnes mala take reci ze sa nevrati a zajtra ma aj meniny tak to zle padlo ☹

betatka
19. nov 2009

čaute maminy..odtiekla mi voda takže odchádzame do nemocnice...potom vám muž napíše kedy a rozmery 😉 😉 😵
myslite na nás 😀

andula30
19. nov 2009

Ahojte Bet rychly a lahky porod 😉 zelame Kety neboj bude lepsie 😉 musi 😉 No a ruky umyvame tak ze ja ho drzim, lebo neviem ako by to dopadlo keby som mu dovolila samemu si umyvat, asi by sme museli stale len prezliekat staci ze musime pomaly po kazdom jedle lebo mlady pan uz asi mesiac odmieta pouzivat podbradnik 😝

eviku78
19. nov 2009

betatka, drzime palce a myslime na vas. hlavne rychly a bezbolestny porod. 😉 hadam to uz mas aj za sebou. 😀 🙂

basika
19. nov 2009

Ahojte,
betatke držím palce...nech to rýchlo prebehne

tak my sme dnes mali straaaaašne žalostné doobedie. Sme boli v obchode s textilom. A tam sa predavačka trochu zamotala o Líviu. Lívia bola pri takom košíčku s hračkami, v predajni bolo málo miesta, a práve išla predavačka okolo nej úzkym priestorom..a nejak do nej viackrát drgla až na ňu skoro spadla, a keď pridala predavačka k tomu také ľútostivé afektovanie...Lívia reeeeeeeeeeeeeev no hrozné niečo. A čím viacej predavačka udalosť ľutovala Lívia tým viacej revala. Predavačka si to potom vyčítala, ja jej vravím, že to nič, že ja jej nič nevyčítam..proste nič hrozné sa v podstate nestalo...a Líviina reakcia bola hrooozne ľútostivá a žalostná...až pokiaľ nezaspala bola taká...rozhádzaná..som nechápala ako to Líviu vzalo a predavačku tiež..tá mi už začala hovoriť, že ju srdce z toho boli.. 😒

misanik
19. nov 2009

Ahojte,
betatke silno drzime palce a myslime 😵 pevne verim, ze uz je po tom 😵 tak manzelik, cakame na infosky

andula30
19. nov 2009

baby neviem ci ste tu objavilu tu super temu, ale ked vam bude smutno pocitajte si trocha a zarucujem vam ze vam budu tiect slzy ale od smiechu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... vrelo odporucam 😀

basika
19. nov 2009

😀 😀 😀
to neni toto možné.....ja idem do tejto diskusie, že hodím super link...na zasmiatie.. a vidím, že andula ma už predbehla...

super link na pobavenie

misanik
19. nov 2009

kocky, ja sa tak sulam 😀 😀 😀 a zasa som rada, ze nie je ten moj az taky "magor" ako si obcas myslim

andula30
19. nov 2009

basika mne normalne slzy tecu a niektore zazitky akoby niekto z mojho zivota predniesol 😀 hold vacsina chlapov je rovnaka 😀

misanik
19. nov 2009

andula, ako citam, tak presne chapem tu frazu, ze rozdiel je len vo farbe kravaty 😀

anjelok
19. nov 2009

ahojte,
bei supis 😵 😵 😵 tesime sa 😵
andula, som to mrkla 😀
kety, super, ze je lepsie a s babickou to tiez dopadne ok, uvidis 🙂
ja tiez umyvam ruky natalke tak, ze ju bud drzim nad umyvadlom alebo vo vani sprchou.
inak uz mam pre natalku vianocne darceky. dostane ten mini syntak, babiku makku s vlasmi (budem ju ucit cesat 😀 ),knizku a takuto truhlicku
http://knihy.cpress.cz/knihy/slovenske-tituly/d...
videla som to u kamosky a hrozne sa mi to zapacilo. v tej truhlicke su kocky a kazda ta kocka je mala knizka vzdy s nejakou temou. a v nej su potom obrazky... ovocie, zvierata, farby, kvety..atd.

andula30
19. nov 2009

Misi asi tak mozno je aj uzol inac uviazany ale stale je to len kravata... 😀 😀 😀

ka77ka
19. nov 2009

ahojte 🙂
beatka...drzim vseeetky palce amyslim na teba 🙂 🙂 🙂 ..pevne verim, ze uz je Danielko na svete a ty si mala bezproblemovy porod.

dnes som bola s terezkou na krcnom-kontrola po vybere nosnej mandle-takze vsetko je OK, uz nemusime chodit.mamina mi bola zatial pri Eliske, navarila mi...juj, dobre mi padlo prist domov a rovno si sadnut ku stolu 🙂

andula-super temicka 😀 ..som stastna, ze mam vcelku normalneho muza 😀 🙂 😀 🙂

ka77ka
19. nov 2009

leni...ta truhlicka sa pozdava aj mne...musim ukazat mirkovi, ze co na to povie. 🙂

anjelok
19. nov 2009

kati natalka sa s tym u kamosky aj dost dlho zahrala. vyberala tie kocky a listovala..som zvedava, ci ju to bude bavit aj doma 😀 inak kupila som to v panta rhei 🙂

anjelok
19. nov 2009

no dieta je hore

ludka_r
19. nov 2009

ahojte.
ako sa máte??
My sa stále tak trochu liečime... Vilka už beriem ako vyliečeného,ale stále trochu kašle.. Dúfam, že je to len tak, a už nemá nič na tých pľúckach.... Ja som už tiež v pohode, aspoň niečo. Len Vilko ma teraz hnevá... Vôbec nechce raňajkovávať..Môžem tlačiť do neho čokoľvek, nezaberá to.. 😖 Normálne som z toho prekvapená, n mi vždy pekne jedol.
A ostal aj akýsi neposlušnejší.. Asi si uvedomil, že je sranda neposlúchať. 😀

kety80
19. nov 2009

ahojte 🙂

tak babina uz isla dnes do nemocnice zajtra jej daju taky pristroj na srdce co musi mat 2 dni tak som zvedava co zistia dufam ze nic vazne
kubko mi dnes cely den nechcel vobec spat tak to bol hrozne ale zato vecer zalomil 🙂
anjelok - ta truhlicka sa aj mne zapacila je to dostat aj v knihkupectve
bei- tak drzim palce nech to vsetko dobre dopadne hlavne nech ste zdravi 🙂

kety80
19. nov 2009

ka77ka - som rada ze vam to dobre dopadlo na orl a rozpravala si sa este potom s uitelkou

anjelok
19. nov 2009

kety hej, pisala som, ze som to kupila v panta rhei 🙂
ludka, my mame teraz tiez take obdobie, ale dnes bola celkom dobrucka, tak hadam sa to uz otoci 😅
baby a super, ze dobre spravy od lekarov 😉

kety80
19. nov 2009

anjelok - diky asi som to prehliadla 😉
ludka - ta neposlusnost je aj u nas hlavne teraz zacal kubko za vsetko trucovat minule mi to spravil vonku a v lekareni no vystup ako hrom vsetci sa na mna pozerali ze asi nezvladam vlastne dieta tak som sa blbo citila ze az 😝 ☹ ked zacne trucovity rev tak som bezradna mojkanie nepomaha ani dohovaranie aj ked vyhresim stale rovnako uz si to prestavam aj vsimat necham ho tak ale to tiez moc nepomaha dojde za mnou stale sa pyta na ruky ☹

betatka
19. nov 2009

Ahojte tak vcera sa nam narodil Danielko .... vaha 3370 ... 50 cm a Betatka vas pozdravuje .

enajka
20. nov 2009

betatka gratulujem a prajem vam vsetko dobre do zivota 😀

anjelok
20. nov 2009

cafte, prisla som kuk, co beatka..a vidim dobre spravy 😵 gratulujeeeem z celeho srdca, prajem vsetko dobre 😵
idem zehlit a upratovat, mozno este nakuknem

andula30
20. nov 2009

Ahojte Bet vsetko dobre obom ty sa rychlo zotrav a malicky nech vam robi stale iba radost 😲 😲 😲 Leni ta knizka dobry napad a kolko stoji v knihkupectve? Muz mal vcera drobny uraz v robote tak sme boli trocha sit.
Dnes som trochu popiekla ide vecer na oslavu tak chcel nieco priniest.

hodmon
20. nov 2009

gratulujem betatka
kocky, ja som dnes skoro odpadla od uzasu....barborka vzdy spieva len kukuleinku a mne to uz islo na nervy, tak som sa snazila ju naucit nieco nove....ale nemala zaujem.....a dnes v kociku spustila pekne po jednom, kukulienku, prsi prsi, slim slim slimacku, varila mysicka, pod ku mne mialcik ....normalne som mala slzy v ociach,ludia na mna pozerali ze co sa mi stalo

misanik
20. nov 2009

Ahojte, beatke som uz gratulovala v tehut eme, kuknite tam, ninka uz ma doma dvojicky 😵
hodmon uzasne 😵 norko nespieva, len tancuje, ale paradne, uz normalne choreografia, kus sa pokyve, potom sa zatoci, potom sa pohupuje v kolenach...
man norko tiez dnes na vychadzke "dojal". Cely nateseny mi prniesol nieco tkae pekne okruhle, hrdy co ansiel, ja some ste s nadsenim to vzala do ruky a bolo to psie hovienko 😝
inak sa na nom strasne smejem, on si mysli, ze dvere sa otvaraju hlasnym vykrikom"dvere" Pouziva to v bille a lidli, tak stale zreve na dvere ked sa k nim blizime a tie sa otvoria, tak je asi presvedceny, ze aj doma to tak bude, lebo aj tu vrieska na dvere 🙂
musime cez vikend nastartovat strihac na vlasy, zasa vyzera ako male levicatko
🙂
andulka, co sa stalo tvojmu "zahadnemu muzovi?" nech sa zranenie rychlo vylieci.
leni, super ta krabicka, mozno tiez kuknem,a j ked my z asi mame aj dost, nechem to velmi prehanat, dajak nie sme na tom valne financne... no uvidime

hodmon
20. nov 2009

miasnik - zas revem, od smiechom...to s tymi dverami je fakt dobre 😀