Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

kats
18. jan 2010

segru nepustili domov 😒 maly musi este pribrat 🙂 tak segra len koji a koji 😀

matus sopluje ostosest 😝

dnes som doobeda hodinu odrabavala sneh, matusko behal s lopatkou a asistoval 😀 potom sme vytiahli sanky, presli sa so psikmi a absolvovali aj obchod na sankach 🙂 vonku je kraaaasne len ma netesi ze ked pojdeme poobede von, zas budeme hodinu odhrabavat 😝 bola som uuuplne spotena 😅 ale babo veselo kope tak mu to lopatovanie asi nevadi 😀 moj muz teda vie kedy ma ist na sluzobku 😝 a to sa z nej vyvliekol pred sviatkami 😅

efcso
18. jan 2010

olivia sa hlasi k cerstvo soplujucim ☹ . asi prechladla, ked sme okukavali kone von oknom 😲 .

kati, my sme doobeda vonku neboli, ale poobede sa chystam aj ja, dufam, ze krpata sa nezobudi s teplotou. odhrabavanie nehrozi, kedze mame len strkovy chodnik. pozdravujem babo, nech si uziva pohyb 😵 a sestre zelame nech jej maly nedohryzie bradafky!

ozaj, je tu este niekto, kto koji? (janka chcela tusim veeelmi dlho)

betatka
18. jan 2010

Ahojte

soplaví a kašlaví prajeme skoré uzdravenie 🙂 Lea aj Daniel sú našťastie zdraví...Danielko trošku soplil ale už je dobre čo sa o mne nedá povedať.

Dnes som bola u ortopeda...tahal mi vodu z kolena...a že vyložiť nohy.. no pri 2 deťoch určite 😝

kety80
18. jan 2010

ahojte 🙂
aj my sme dnes boli vonku bolo super stavali sme snehuliaka sankovali sa 🙂
kats - no trosku sa sestri 😉
betatka - to s tym kolenom ma mrzi a to mas pravdu ze pri dvoch detoch vylozene nohy je tazke 😔
a ali nech sopliky rychlo odidu

anjelok
18. jan 2010

cafte,
hlasim sa po vikende. tiez sme od soboty usopleni. zacala natalka a ja pokracujem 😝 ..ale vidim, ze nie sme sami, tak budeme soplikovat spolu 😀 ..no bola akcia, tak co? 😝
doobeda sme tiez boli vonku, poobede uz mala nechcela. ale bolo kraaaasne 😵
kati, tak to ma mrzi. kde rodila, na antolskej? mne tiez vymyslali s prepustanim a to mala natalka len o 20g menej ako porodnu vahu 😅 a kety ma pravdu. setri sa, kasli na sneh, ved sa roztopi 😀
betat 😝
ef, myslim, ze uz len janca. a este tu bola minule luckanejakecislo, co sem chodi veeeelmi malo a ta pisala, ze este koji. inak neviem o uz o nikom.
takze usoplencom zdar, nech sme skoro fit!! 😉 😀

kats
18. jan 2010

snehova natalka na titulke 😉

segra je v ruzinove 😉 zevraj limit je schudnutie 10% a drobec ma -12%, dnes uz pribral 100g tak zajtra snad idu domov 😀

kraaasne je vonku, este zajtra to musime vyuzit kym sa roztopi 😀

basika
18. jan 2010

ahojte,

leni - natálka na foto 😵 , už riadne kočíkujete...len tej bábiky mi je ľúto..holé nôžky chúďa.. 🙂

choroby preč..... 😠

anjelok
18. jan 2010

hehe, basika..no mne je vzdy zima, ked sa na tu babiku vonku pozriem 😀
kati no drzim palce, nech ju pustia uz zajtra, sak vieme, ze v porodnici je to o drzku 😝

kety80
18. jan 2010

akurat som dozehlila 😒
anjelok - krasne fotky 🙂
kats - dufam ze ju pustia uz domov ty lekari si stale taky tabulkovy ze az 😉

anjelok
18. jan 2010

kety aj ja som zehlila dnes, ale nastastie poobede, ked dosiel muzik domov. zabavil natalku a ja som zehlila. potom ja som zabavala a on vysaval 😅 tak to mame pekne podelene 😉
a dakujem za pochvaly kocky 🙂
dobruuu

ka77ka
19. jan 2010

Ahojte žienky 🙂
Ani neviem, ci som vam uz popriala vsetko dobre v novom roku, tak ak nie, tak to napravam...prajem vam, aby tento rok bol pre vas este lepsi a krajsi ako ten predchadzajuci.
Ja sa mam velmi zle, nic ma nebavi...keby som nemala muza a deti, tak sa asi zrutim,alebo co...s ockom je veeelmi zle, a je to cim dalej tym horsie:(((..nebudem pisat detaily tu na fore, ak by niektora chcela vediet viac, napisem IP.

Inak deti su nastasie zdrave..konecne 😉 Eli mala pred 2 tyzdnami zapal hornych dych.ciest, a terezka taky kasel, ze ju islo zadusit, ale uz sme sa nastastie z toho dostali.
Musim si vas trosku precitat, ani neviem, co mate nove 😉 budem to musiet napravit.

pridala som aspon par novych fotiek.
Ked sa trosku zlepsi situacia, napisem viac...tak sa zatial majte krasne, opatrujte si deticky a budte zdravi vsetci..je to fakto to najcennejsie, co mame.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

anjelok
19. jan 2010

katka, krasne babulky mas..eli sikovna ako krasne sama papa 😵
drzim velmi palceky s ocinom, viem, ze to je tazke 😔

basika
19. jan 2010

ahojte,

katka - fotky som pozrela, máš podarené dcérky, ozaj vidno, že sa majú radi...a že teda nie je s nimi nuda. Myslím na teba s ocinom. ☹

inak ozaj teraz je také ozaj dobré obdobie s deťmi, napríklad môj muž chodí až o 18:30 domov a nie že by nám nechýbal, ale vieme si ako - tak urobiť program a nepríde mi to dlho samej byť s Livkou..a tým že už rozpráva kadečo sa ozaj nasmejem..dnes napríklad:

boli sme vonku a náš pes - vlčiak, vždy zvykne tak prejsť vedľa Livky a optrieť sa o ňu a robí to naschvál..ale to len tak jemne.. a Lívia vždy keď to urobil tak povedala "papáč" - prepáč...zasa prišiel po chvílke optrel sa Lívia "pepáč" a keď toto už urobil aj 5x...tak Lívia tak naštvane "utekaj peč" - utekaj preč 🙂 🙂

alebo

išla som ju uspať, ľahla k nej zatvorila oči..ona sa tam ešte bavkala s plienočkou..vystrela si ju..a prišla pred moju tvár s jej tváričkou a hovorí mi "poisa, aja" - pozri sa Aja (zvykne ma volať menom, aj keď sa s mužom voláme ocko a maminka) ale ja som bez odozvy, akože spala...a po chvílke mi hovorí "daj si okuje" - daj si okuliare... 🙂 🙂

ozaj strašne je to milé...

kats
19. jan 2010

katka - baby su super 😀 ako sa maju radi 🙂 😵 dufam ze to s ockom zvladnes ☹

bas teraz su uzasne deturence 😉 stale nieco nove vymyslaju 😀

my sme postupili o level... v noci teplota, tri krat vracal z kaslu 😖 dnes od zobudenia o 7 rev az do 10tej a to som sa aj na hlavu mohla postavit... tak som ho nechala a ukludnil sa trosku... nic neje, len zo slepacej polievky vypil stavu 😕 uvidim co bude vecer... 😝

ludka_r
19. jan 2010

Ahojte.
Ja len tak narýchlo, mám veľmi veľa učenia, až ma mrzí, ako si Vilka kvôli tomu zanedbávam. Chodím s ním von len na chvíľočku, čo sa snažím učiť. (keby mi to aspoň išlo)
Inak sa máme v pohode, Vilko je zlatunký, kecá a kecá.. Pár krát sa aj vypýtal cikať, ale keď som ho vyzliekla, nikdy si nechcel sadnúť na nočníček, tak to vidím ešte stále beznádejne...No čo, aspoň, že sa pýta.. 😀

verulka
19. jan 2010

cafte, kati, drzim palce s ocinom 😔
my mame brutal hektiku, predali sme byt, chystame sa docasne stahovat do mensieho docasne...do toho sa rozbiehaju papierovacky okolo stavby, projekt uz ma jasne kontury, uff, caka nas zabava 😀
ano deti su teraz uzasne.. ike dpodla mna je naj vek od 2-3, ked prejde vzdor, a este nie je "skazene" svetom 😉

anjelok
19. jan 2010

kati to ma mrzi s matuskom 😒 nech mu to prejde. my sme zatial v pohode, ziadna teplota ani nic, cakame, kym prejdu tie sople.
basika, podarena je livka 😀
verul a kde ste vlastne kupili ten pozemok? a gratulka k predaju bytu 😉
ludka, tak nech ti to ucenie rychlo ide 🙂

janca704
19. jan 2010

Ahojte, no nejako sa to tu zasa rozchorlavelo, rychlo sa uzdravte - ze vracanie z kasla ☹

Fotky uzasne - Oli, Natalka, aj Eliska s Terezkou - KATKA, drzime ocinovi palce 😔

To som tu fakt jedina kojaca? Az sa to hanbim napisat verejne 😅 Som makka, co sa zabijem? 😀

Verul, pozemok tisko zavidim, ale velmi prajem, hoci si este uzijete behaciek 😝

Suhlasim, ze deti su teraz uzasne (ale kedy neboli, ze? 😵 ), takmer rozhovory, my trosku znakujeme a srandy kopec 😀

anjelok
19. jan 2010
katuskapd
19. jan 2010

ahojte

anjelok no krasavica je natalka, zlata jak keca a pusa na konci 😵 😵

verulka drzim palceky nech to mate bez komlikacii, a ste rychlo v domceku 😉

chorym skore uzdravenie, nas nastastie obchadzaju choroby aj ked stale trapia ocne zubky, ale uz su chvalabohu vonku.

janca nic si z toho nerob, vsak to je tvoja vec a na inych sa nepozeraj

basika zlata livka 🙂

kat77ka drz sa aj ked je to tazke 😔

matusko uz tiez zacal rozpravat, ale take slova ze zajac, to ma plysoveho oblubeneho, potom macik, to je bohovske, bim bam bom za sebou, a nekomoli, no a kopec takych polozrozumitelnych 😀 ale to pride.
nocnik nula bodov, aj sa tvari ze daco sa deje, vstane a nic, co uz.
no a tatinko po ceste do prace dostal smyk, skoncil na poli, nastastie sa mu nic nestalo, auto v servise ☹

kety80
19. jan 2010

ahojte 🙂
teraz moc nestiham aj som zacala si vybavovat lekarov 😔 a kika ma v sobotu narodeniny tak musim vsetko zariadit uz sa tesim ako to spolu oslavime 🙂
anjelok - natalka je podarena take slniecko vysmiate 🙂
ka77ka - krasne fotky a neviem co mas s ocinom ale nech to vsetko dobre dopadne

kats
20. jan 2010

natalka 😵

u nas zas uplna zmena 😅 sople skoro ziadne, len ked odsavam tak daco vylezie, obcas zakasle a teplota tiez ziadna 😕 vcera rano o stvrtej a na obed bola teplota - odvtedy nic 😕 . Vcera nic nejedol a vypil ledva 2dc 😒 dnes uz dal 3 dcl a spapal par dukatovych buchticiek 😀 tak ma to slniecko laka von 😅 vydrzime este dnes doma a zajtra vybehneme 😀 nechapem co mu je ci bolo... 😝

kety akych lekarov?

anjelok
20. jan 2010

ahojte,
kati tak super, ze uz je matuskovi lepsie, asi zabralo, ze sme na vas mysleli 😉 akurat som vcera hovorila jurajovi, ze ako na potvoru..mato odide a matusko je chory, napadne sneh... 😝
katus esteze samuzovi nic vazne nestalo, auto sa opravi 😉
kety tak si to uzite s kikou 😵 a vsetko naaaaj 🙂
my sme v pohode, az na to, ze uz mam vazne podozrenie na posledne stolicky. kazdu noc je hore 1-2 hod., ked prespi, tak vstane o piatej. je asi polovicu z toho, co doteraz a permanentne ma prsty v puse a potrebu nieco zut. sem tam ukaze s takym nespokojnym hlasom do pusy, kde maju ist tie 5-ky. len neda si tam pozriet 😒 . inak posledne obdobie mame take kludnejsie, presli tie velke sceny, celkom poslucha. ale ono to zas pride, my to mame tak na striedacku 😀

anjelok
20. jan 2010

ozaj, miska sa dlho neukazala..asi ma toho vela v skole.

ludka_r
20. jan 2010

Anjelok, že posledné stoličky... To my máme stále len 8 zubov... 😀

anjelok
20. jan 2010

ludka, no tak vy mate este kus pred sebou 😝 ..zato, ja som sa tesila, ze bude chvilka pokoj zo zubami. no vsak aj bola, ale fakt len chvilka 😅

anjelok
20. jan 2010

ludka inak s ocakmi sme sa aj my natrapili. aj s dvojkami. naj boli stolicky. to sme ani nevedeli, ako jej vyliezli 😅

basika
20. jan 2010

ahojte, dnes je vonku krásne, slniečko... 😵

kats - fajn, že Matulovi sa polepšilo...

leni - Natálka nemá chybu, no je ozaj riadne vyrehotaná...malé jašidielko 😵

zuby - nám idú teraz 2 spodné stoličky..predierajú sa pomaly..ešte im trocha chýba..a vidím aj horná stolička sa prediera jedna strana zuba je už strašne dlho vonku, teraz vidím druhú stranu... takže máme... 8 zubov riadne vonku.. a 3 sú na ceste...ešte stálenemáme napríklad na Natálku..ako som videla na videjku..tá už má zúúúbkov

anjelok
20. jan 2010

dik za natalku. inak nechapem, ako sa toto muzovi podarilo natocit. lebo ona ked zbada kameru, uz za nou uteka. uz tolko krat som chcela nahrat, co vsetko vie a dokaze, ale nebola sanca. tak aspon toto ma potesilo a som rada, ze som sa s vami mohla podelit 🙂
basi, ona uz ma vsetky zuby, chybaju len tie posledne "dvojrocne" stolicky. tie neviem kedy vylezu, zatial nebadam nic, len tie priznaky, co som pisala.

basika
20. jan 2010

leni - Lívia s kamerou presne to isté...ani ju poriadne nenatočím..a už jej mám plný objektív...to sa nedá, nesmie o tom vedieť.. a to je ťažko..