Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

betatka
11. máj 2009

ale ved ty ju zvládneš tak dobre ako aj verulka...ked nosíš samé Ačka a ani netuším kedy sa učíš 😀

eviku78
11. máj 2009

no same Acka to zase nie su, ale trafia sa. ucim sa, ked mala spi a momentalne som u nasich, lebo v sobotu ma caka financne pravo a na to naozaj potrebujem trochu viac casu.

betatka
11. máj 2009

vobec mi nebýva zle...a ráno skáčem na rovné nohy ked Lea začne ručať v postielke...zatiaľ sa vobec necítim tehotná ...ešte som aj 2kg schudla...skoro nič mi nechutí jesť...ale nie že mi je z toho zle len nemám chuť. Jediný príznak tehotenstva je to že nemám mrchu inak zatiaľ nič

betatka
11. máj 2009

všetky asi kukajú telku...ja mám pustenú Slovenku roka tak asi pojdem kuk a potom do hajan...jaj to je teraz jediné čo pociťujem nedostatok spánku 😝

misanik
11. máj 2009

Ahojte
s jankou bolo vyborne, mali sme decka vypustit este do piesku ale sa nepodarilo. Potom sme to s norkom skusili my s muzom (neuveritelne, ale bol doma uz o 17-tej 😲 ). Kocky, ten moj syn je fajnovka 😝 piesok sa mu nepacil, je to fuj spinave, otrcal mi tie rucicky nech mu to ocistim. 😀 Sme sa s jankou zasmiali, chalani maju rovnaku slovnu zasobu, krasne sa porozpravaly, dookola sa jeden druheho pytali :"de?"

misanik
11. máj 2009

jezisu, ze porozpravaly 😝 tak slovencina ne moj kamarat, ale toto 😀

slnyecko
11. máj 2009

baby tehulky sup sem tam aj do novej temy kuk 😉

lucka0122
11. máj 2009

ahojte tak ako oslavy?my mame zajtra rocik...oslava bola v sobotu...

ka77ka
11. máj 2009

jeej,tak ja len cumim....tehuliek je tu cim dalej, tym viac. 😎 Ninka-gratulujem ti aj ja, i ked mat dvojicky a ku tomu 18-mesacne babo-budes mat co robit dievca. 😀

miska...tak u nas je to s pieskom naopak-Eli sa mi v nom maximalne vyhra a voobec jej nevadi, ze je spinava ako prasiatko.Ale na to som si uz zvykla od Terezky, ta mi chodi domov zakazdym ako diviacik. 😀

A este som vas chcela pochvalit za torticky...sikovnice ste..Jankapo, ta tvoja torticka bola prekrasna. 🙂 🙂 🙂

ka77ka
11. máj 2009

aj v inych kutoch SR prsalo?....u nas bola pred vyse hodkou taka burka-krupy padali.Eli ani nedychala. 🙂

anjelok
11. máj 2009

moni jeeej ty si si vsimla, dakujem 🙂 ..a s tym marcipanom to vyzera jednoduche, to som nevedela, ze sa to da takto kupit. lenze otazka kde 😖..ja marcipan mooozem, mnam 😝
janiii no to som zvedava na teba zajtra 😲
misi tak super, ze ste si uzili 🙂
evi kludne mozes dat 3x denne nasivin a medzi to, keby mala plny nostek, tak streknut bud libenar, alebo physiomer, ci niveu, proste tu morsku sol, neviem, co mas doma.
janipo tak to budeme silno na teba mysliet a uvidis, bude to na 100% ok 😉 a to uz aj pohlavie budete vediet
😉
beti dik za rady ohladom torty. inak co sa toho zeleza tyka, tak som pozerala tie vysledky a min. hranica je cca 8 a natalka ma ledva 3 😕 ..a nic jej zatial na to nedala 😠 , ze po kontrolnom odbere. no co sa asi zmeni dovtedy 😠
verul tak to si si teda zaslapala 😝 ..zajtra sa zrejme uvidime, ak sa podari, do jedenastej by sme mali dorazit ku katke.

anjelok
11. máj 2009

katka u nas zatial nie
misi aj natalke sa v piesku paci, az na to, ze ho vyhadzuje do vzduchu a pada jej na hlavu. to uz ale moc sranda nie je 😅
idem zehlit 😝

tajomstvomaj
11. máj 2009

evi, ja tiez davam nasivin, ale pozor, nie dlhsie ako 7 dni a pomedzi to physiomer, amm aj libenar,a le to nedavam rada,nejak to vzdy prehltne 😝 Drzim palce nech je emmusik coskoro fit 😉
kati u nas neprsalo
ninka, teraz citam, to fakt? 😲 gratulka a drzim palce 😉
basika, no neviem co mu je, tiez sa ho na to pytam, ale zatial nepovedal. Vies, on ma len jednu odpoved, ze vraj "de" 😉
verul, no veriiim, ze toto raz skonci. Hovorim si tu tvoju vetu, ze je to len obdobie 🙂
idem skusit spat, dobru nocku

misanik
11. máj 2009

sorry, som zabudla, ze som prihlasena tak ☹ pridavala som dajakych oslavencov

ka77ka
11. máj 2009

miska...to nic. 😎

verulka
11. máj 2009

misi, ja ti slubujem, ze je to len obdobie 😉 toto skonci a zacne druhe 😀 to aby sme sa nenudili 😀
leni, na zelezo je brutal dobra cvikla, neviem, ci ju natalka lubi, ale naj je cerstva stava..skus dochutit a ponuknut..mne to zabralo 😉 s tym zelezom, podla mna je fajn pockat na kontrolny odber 😉
ja som inak bola dnes vonku s 2r dvojkami 😀 ako fakt parada 😀

kety80
11. máj 2009

ahojte mamče vsetko naj k vcerajšiemu sviatku my sme v sobotu mali hrozny pad na hlavu museli sme aj do nemocnice robili nám rtg. a všetko je chvála bohu ok

anamor
11. máj 2009

caute baby,
neviem co nove, ale 1rocnych je nas tu uz dost, co? 😵 😵 a vidim ze aj tehotnych 😉
my sme boli na tri dni v bojniciach na chate a bolo uzasne, mala pohodacka vsetko zvladla, my sme vypadli zo stereotypu a oddychli, paradne bolo a to pocasie, no parada 😉
idem hajan, dospat vikend 😉

verulka
11. máj 2009

kety, fuuuha, no super, ze to dobre dopadlo 😉
romi, vypadnut zo stereotypu- niet nad to 😉

anamor
11. máj 2009

verul veru hej 😉

duracelko
11. máj 2009

ahojte majovčiatka. dlho sme tu neboli. aj my sa pripájame ku ostatným a všetkým oslávencom prvo-narodeninovým gratulujeme 🙂 🙂 janka a Bianka

tiež gratulujeme novopečeným maminám - tehuľkám, krásne 9-mesačné kinderkovské obdobie

bianka už chodí po celom byte, aj ked este s oporou popri stene a nábytku. stojí už ale bez držania! máme zatiaľ len dva dolné zúbky - aspon nám dlhšie vydržia a nepôjdeme štrbavý do školy 😀

moni1412
12. máj 2009

leni myslim ze v BA by nemal byt problem zohnat biely marcipan 🙂 skus cukrarske predajne a take podobne obchodiky..... drzim palce 😉 🙂

katuskapd
12. máj 2009

ahojte
vsetko naj patrikovi k rociku, posluchaj, a rasti ako z vody.

matusko este spinkna tak trochu citam co ste popisali, ale vela toho nebolo 😅

katka v nr neprsalo aj ked dusno 29 stupnov pod mrakom, som zirala.

kety este ze to dobre dopadlo, fu deti su rychle tomu nezabranis niekedy ☹

anamor dufam ze vsetky atrakcie ste pochodili, boli ste aj v zoo, ako sa natalke pacilo

vs3
12. máj 2009

Ahojte babulky, tak od dnes uz patri aj Maximko k 1 rocnym 😀 😅 😢 😀
Bulim od rana 😢 😀 Nestiham vas, teraz mi manzel berie pc vecer snad budem mat, foto budem robit az v sobotu potom pridam.
Oslavencom vsetucko naaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krasny dnik vam prajem a nech vam deticky robia len radost.
papa zatial 😵 😵

anamor
12. máj 2009

vs gratulujeme maximkovi!

katuska veru hej, v zoo sa pacilo - hlavne kačky, kozy, somariky a podobne hybajuce sa tvory, dost ignorovala slony, opice a podobne zoo atrakcie, ale bolo tam tooooooooooooolko naroda, ze dovi dopo 😝

manducove dievcata aj vam po oprani sa manducy zafarbili - my mame cervneu, dalo sa to cakat, no som verila, ze vedia co robia 😠 😖 tak mame ju do ruzova - tie bezove casti, juj, by ma zaujimalo ako som to mala prat oddelene?

basika
12. máj 2009

Ahojte,
Maximkovi všetko naaaaaaj...

ja už pomaly začínam mať chaos, kto kedy oslavuje...

ninka - veľa sily...do tehu a hlavne potoooom...

misanik
12. máj 2009

Dobre ranko
Maximkovi prajeme vsetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka a nech robi aj dalej rodicom radost 😵
kety ☹ drzim palce, hlavne ze je drobcek ok
Verul, ked mi to ty slubujes, tak som uz pokojna. inak, dnes sme si konecne pospali 😵 Normalne sa citim ako nabita energiou, rano az do 5.50 😵 a aj noc pohodicka, len 2 kejenia bez vymyslancov 😵

misanik
12. máj 2009

basika, ak enches mat chaos, odporucam kuknut sem: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😉

misanik
12. máj 2009

ja ked pisem gratulky uz radsej kuknem, lebo v piatok som tak vynechala adamka, nasho kamarata a veeelmi ma to mrzi ☹

katuskapd
12. máj 2009

maximkovi vsetko naj k rociku 😉